Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

03.11.2018 Арсенал 1-1 Ливърпул (ПЛ - 11 кръг)

• Please log in to reply
61 отговора на тази тема

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
между другото, снощният мач показа, защо Фабиньо ще бъде резерва на Хендо, когато Хендо е здрав. Ясно се вижда и защо беше резерва досега. Бая хляб има да изяде, докато стане неизменен титуляр. Да не се разбира, че Фабиньо е виновен. Просто понеже ясички, включително и аз се чудехме защо бразилецът не играе.

zezo

zezo

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Винаги може да е по-добре, но можеше и да е по-лошо. Фаби ще трябва доста мачове с Хендо да изгледа отстраниза да види как се покрива цялата територия пред отбраната. Аз лично съм сигурен, че ако Хендо беше на мача щеше да е много по-лесно и на ТАА и на защитата. Момента ни е такъв обаче, че сме с доста контузени и извън форма и все в полузащитата. И при все това снощи имахме 2 (две) греди, отменен чист гол и съдия, който свиреше всяко положение за Арсенал. Да ме извинявате, но непрекъснато бутаха Салах или Мане с ръце и не даваше никакви фалове, а как ги пипнат напите и надуваше свирката. Определено се справихме блестящо, независимо от съдията. В мачовете играят хора и е нормално да допускат грешки, колкото по малко направиш от съперника, толкова по-вероятно е да победиш. За съжаление ние не наказахме техните, а те наказаха наша.... Първенството обаче тепърва ще се развива и ще е много по-важно как ще сме по Коледа и в периода март-април. Тогава се решава лигата.... Дано Кейта влезе във форма, дано отбора надгражда и ще видим какво ще стане.... На пстаналото му викат шампионски манталитет... да можеш да стиснеш зъби и да надскочиш себе си ако трябва и когато трябва и да можеш, когато имаш самочувствието и възможностите да се възползваш максимално от грешките на другите. Това значи и да затваряш по един или друг начин такива мачове. Тук мисля че отстъпваме малко от миналогодишните ни стандарти, но дано е временно явление.

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Не знам какво му имаше вчера на Трент но това му беше най-слабия мач за сезона...движеше се все едно е с 40 градуса температура...станаха поне 5-6 атаки през неговата зона...надбягваха го както си искат. Клайн явно ще е пътник защото изобщо не фигурира никъде а можеше да се ползва в определени моменти. Много го харесвам Трент но май излезе от форма с тия почивки дето му се дадоха.

mitkoa

mitkoa

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Доста смесени чувства. Емери нахъсва, Клоп се кара злобно на играчите си. Тая страст от миналия сезон изчезна. Дори достатъчно мотивация не можах да видя. Тая смяна накрая...ние атакуваме....той вади Салах и вкарва Матип да брани точката. Пък феновете тук включително и аз се надявахме на разгром..
Арсенал определено ни надиграха, факт въпреки 2 греди и отменен чист гол. И страстта беше във футболистите в червено.
Надявам се наистина да се окаже разпределяне на силите, но имам съмнения....щото ако е хеви метъл и четвърто място и финал за ШЛ или с тая пресметлива игра второ или трето място без шансове за титла...и ранно отпадане в ШЛ(то как е тръгнало и групите на ШЛ висят) мерсаж.
Не го крия....Клоп ме направи фен на Ливърпул, но това което виждам тая година не ми харесва.

thekop

thekop

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Чел съм мнения (на хора, които ги кефи военното изкуство), че немците на оперативно и тактическо ниво са много добри (военните), но откъм стратегия куцат доста (визират се двете световни войни). Дано Клоп не попада в този стереотип!  Защото начина по който играем сега прилича на дългосрочна (разбирай за цял сезон) стратегия, докато миналогодишния футбол съм склонен да го причисля като добър оперативен и тактически замисъл, но стратегически без голям такъв.
Целта на Гуардиола е да натрупа максимум точки до февруари, за да може да се концентрира добре в елиминациите на ШЛ без да внимава много-много за конкурентите, пред които се надява да си е подложил добър аванс дотогава.
Затова ние трябва да сме максимално близо до тях и после дупе да му е яко на каталунеца, защото той сам си вдига летвата и после в Европата му лъсва дупето на великия им отбор.

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
За мен основния проблем в мача с Арсенал беше неефективността на халфовата ни линия.Повечето колеги сочат, че Фабиньо е играл слабо, ама не е само той виновника, Вайналдум и той си имаше доста грешни отигравания и това беше май най-слабия му мач от началото на сезона.Това в комбинация с безобразната игра на Трент ни създаде доста проблеми, както и усещането, че на моменти Арсенал имат превъзходство.Ние обаче имахме по-чистите положения и можем да съжаляваме, че не си тръгнахме с трите точки.По отношение на засадата на Мане аз не разбирам много много от съдийство,ама не мога да разбера как се вдига засада на играч, който е бил в засада в предходна игрова ситуация!?Мане наистина може би беше в засада при паса, който беше поет от Фирмино, но удара в гредата е друга игрова ситуация и там няма никаква засада.Между другото горе-долу сходна е ситуацията и при първия гол на Челси срещу Палас, ама зачетоха гола на Мората.За мен английските съдии вече копаят дъното и докато не махнат оня безхаберник Майк Райли ще стават още по-зле.
Така или иначе нивата е дълга и трябва още оран, за мен най-важния период от сезона са коледно-новогодишния цикъл и януари месец.Надявам се след това да продължаваме да сме в борбата за титлата, още повече че тогава ще имаме мачове и с Арсенал и със Сити.

SFA

SFA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Клоп не се съмнявайте е роден победител и знае как се печелят отличия. Провалите на предишните няколко финала бяха, защото не сме дорасли още за тези успехи. Тази година всичко е различно и отборът има самочувствието да се бори и на двата фронта. Гуардиола не го давайте за пример за тактик, с тези футболисти грешките са минимизирани. Човекът просто изкопира отдавна изградената система на Кройф и я преповтаря в клубовете дето иде, разбира се на съответната цена - в случая половин камьон сухо. Гуардиола когато иде в отбор с ограничени финансови ресурси и направи нещо повече от класиране за Лига Европа, тогава го величайте. Треньорите като Клоп, Емери, Чоло Симеоне са истинско богатство за всеки клуб. Изтъркани грамофонни плочи като масажиста и Гуардиола са добри само с чековата книжка.

fishek

fishek

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Крив мач. Нямам друго определение. Този път не ни покри късмета, щото може би беше отишел при арсеналци. Може да ни е яд, но само толкова. Отбора игра отново добре, това не може да отречете. Ако не сме играли добре щяха да ни бият. Не мога да разбера какво величаете толкова чалмите. Убеден съм че съвсем скоро ще започнат да посират белите гащета. Надявам се още този уикенд да усетят бахура и ако  не да изгубят поне да заравнят.

Имайте предвид, че играчите също жадуват титла и изпълняват каквото им се казва. Няма го хвърлянето от миналия сезон знаейки че трябва да се борят до края. Има го и напрежението, има го и съмнението понякога. Сериозния отбор с който остана да играем е манчо. Там ако не се издъним мисля, че нататък ще се наредят нещата.

Мо Салах

Мо Салах

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Умния треньор Емери е видял че Арнолд не става и постоянно атакуваха оттам .И ако центрираха добре ,щяха да ни вкарат 10 гола .
Защо линията на защиттата  беше изнесена толкова напред  ?! Това е самоубийство .И Арсенал  само с дълги топки зад гърба играха и ни матираха . Добре че е Ван Дайк и Алиосн иначе тоя отбор щеше да е на 7мо място с Миньоле и Ловрен и т.н.
Бековете ни бяха много слаби  и Гомес бъркаше при изнасянето .Само Ван Дайк уникален . Жалко че на два пъти не можа да вкара .Чист гол ни отмениха .Страничния не незнае правилото за засада и са го допуснали да свири такъв мач ?! Смях .Само във Англия още няма ВАР ?Защо ли ? Ако имаше ВАР ,щяха да ни зачетат гола .
Слабо нападение вече незнам кой мач  . В  средата не можем да задържим топката ,само некреативни играчи  .
Отзад не ги  ги бием ,не ги срещаме ...и те дават извеждащия пас зад гърба ни ...отстъпваме назад незнайно защо  ?!
А къде е Стъридж ,при положоение че куца нападението ни ?

Само незнам какво им става на Салах , Мане и особено Фирмино ?! Слаби.Слаби . И пак слаби . Кога ще влязат във форма ? Дали ще е тая година ? Само Клоп знае . При него нещата стават бавно . Той дойде и веднага си даде време от 4 години ,след които щял да стане шампион .Смях и заблуда .Никога няма да стане с тия слабости в работата си . Хората дойдоха Конте, Сари ,Пеп и веднага стават шампиони .Сари още не е станал ама ще стане ,нямат загуба 15 мача . Има потенциала да стане  .Хитър е ,мъдър ,смел и практикува офанзивен футбол . А нашия идва и казва ...Аз ще стана шампион ..ама след няколко години .Смях. Добрия треньор не му трябва години ,той идва и става шампион . Гуардиола е роден шампион .Той промени футбола .Създаде стил .Доминира .Където и да отиде става шампион .Защото и той е умен, мъдър ,психолог и играе офанзивно . Реагира правилно във всяка ситуация ,във всеки проблем .Пуска винаги играчите ,които са във форма а Клоп не го прави .Преди сезона се подсигурява  на трансферния пазар на всеки пост .
Сега трепера и за сърбите ,защото защитата ни последния мач беше много слаба  . Халфовете некреативни  .Когато ни пресират ,ставаме уязвими !!
Тоя Джини в Холандия играе едно ,тука съвсем друго .Много е слаб  .
Арнолд не става за голям футбол .Трябваше да се даде в чемпиъншип под наем да се учи .Да се учи .И пак да се учи .Тук явно няма кой да го научи . Незнае кога да среща ,незнае от коя страна на нападателя да застане ...незнае кога да тегли засадата ....нашия тръгва да тегли ,те останалите не теглят и става страшно .Къде тръгна бе момче ?  Трудно изнася ,греши повечето пъти .Центрирането му е неточно . Заспива ,изтърва си човека ,стои на 2 -3 метра от него .Кво е тва бе ? И по този начин и Гомес се чуства неловко и той започва да играе слабо .В същото време Клоп не взима  опитния Клайн ,дори в групата ? Тръгва да ми преквалифицира пак постове ,пример Гомес (той Клоп е цар в преквалифицирането ) .Въпреки че го видя миналия сезон че е слаб там .Абе прави всякакви неща  ,само и само да не направи това което е правилно . Клоп като е знаел че няма да разчита на Клайн ,ми да беше си взел един бек лятото ?! Андрю и той слаб .Увисва и трудно изнася при дълбока преса .
Аз с Милнър съм ок ,ама вече имаме креативния Шакири .Ко прайм ?  Може да я задържи ,може да  ти даде извеждащия пас и гол ще вкара .И момчето помага много в защитен план ,не ми говорете обратното .

Цялата работа е ,че Клоп е решил тоя сезон да играе защитно и на контра ,особено срещу силните отбори . Да ама това е грешка ,спред мен . Ние имаме играчи да скочим здраво ,да пресираме ,да атакуваме ,да търсим гола  и да откажем рано рано противника  . Това е нашата игра .Така мачкахме миналия сезон . А сега виждаме един страхлив Клоп .Мисли си че с тактиката на Конте, Раниери и Моуруньо ще стане шампион .Така мисля аз .

deadpoll

deadpoll

Not English, but Scouse

• Потребители
Аз ще съм хейтъра след мача - не ми хареса подхода. Това е отбор, който доказано първите полувремена ги проспива и ги качат на разлика. Ние подходихме неагресивно, като че ли имахме наморник.

Това на мен не ми харесва. Разбирам го. Мъдро е. Рационално е. Но не ми харесва.

Този отбор на Арсенал в момента може да понесе изтезания, които и Данте не е сънувал. А ние им излязохме с емпатия, все едно сме 30 годишна психотерапевтка зодия Рак и правим сеанс на дете, изнасилено от баба си.

Седя и гледам Сити и съм си изкарал едно сметало за да преброя колко техни играчи има около и в наказателното поле на лошите. Понякога и отварям сложно създаден Ексел файл с формули направени от Айнщайн преди да умре за да ги изчисля. Когато ние играем ми стига просто да си погледна кутрето.

Ако ще се борим за нещо то трябва да се сравняваме с тия ситъджиите. Те смазват. Те няма да правят грешки. Това го гарантирам. Всички изхождаме емпирично и се надяваме те да сгрешат. Надявахме се онзи сезон с Рафа. Надявахме се онзи сезон с Брендо. Надяваме се и сега. Но както историята показа нищо не се случи.

Защитата на Арсенал под натиск прави грешки. Доказаха го и първото полувреме, когато леко натиснахме и те изпратиха топката 2-3 пъти в тъч. Защо не го правихме по-често само Клоп си знае.

Има огромна разлика от начина ни на игра от миналия сезон. Ясно е - израстваме. Играем по-трезво. По-стратегически. Не изоставаме на точки, което също е супер. Но според мен много скоро тая защитна и обрана игра ще ни изневери и ние ще сме отбора, който ще сгреши. Не Челси. Не ситите. Ние.

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоМо Салах написа на 05 November 2018 - 11:14 AM :

И Арсенал  само с дълги топки зад гърба играха и ни матираха .
Направо ни попиляха, 1:1 си е тотален разгром! Как не ни нашляпаха повече, примерно 2:2 или 3:3 не знам, щеше да е унизително!

Добре че е Ван Дайк и Алиосн иначе тоя отбор щеше да е на 7мо място с Миньоле и Ловрен и т.н.
Добре че са Агуеро и Силва, добре че е Де Хея, добре че са Азар и Алонсо... да продължавам ли? Предполагам ти е ясно какво имам предвид.

Андрю и той слаб .Увисва и трудно изнася при дълбока преса .
Да, Андрю направо си е дъното. Слаб, та дрънка.

Аз с Милнър съм ок
Добре че поне с Милнър си ОК, че то не остана Клоп кого да пусне, баси...

SFA

SFA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Аз пък съм на мнението, че грешните стъпки тепърва предстоят пред Сити (Челси не ги броя за конкурент тоя сезон, пред тях се задават несигурни времена около бъдещата продажба, а и ще хвърлят всичко за Лига Европа, ще са актуални най много до след Коледа и после състезанието ще стане с два коня до края). За мен представянето на отбора до момента е добре премислено и ако няма някоя контузия или преждевремена раздяла с топ футболист, без замяната му с адекватен такъв, ще претиснем много сериозно Сити. Все още ни е къса скамейката, за да поддържаме безрасъдна игра цял сезон и ще пазим потенциала за втория полусезон, през който по традиция взимаме повече точки от първия.

Taipan

Taipan

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
А, от това си личи, че не си се събличал по физкултура :997::
"А нашия идва и казва ...Аз ще стана шампион ..ама след няколко години .Смях. Добрия треньор не му трябва години ,той идва и става шампион ."
Пич, я погледни в Гуглето, какъв ни беше отбора, когато дойде Клоп! Колко от тях са сега...? :ppp6: Абе, общо взето само бисери пишеш ... :yes: Браво, дерзай :997:

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Ауу кога изтече тоя месец наказание....тц, тц, тц...

Добре, че се върна всевишния да ни отвори очите. Прогледнахме.
През този месец бяхме като войните на Самуил. На 100 човека имаше един с едно око.

Shinobi

Shinobi

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Умния треньор Емери е видял че Арнолд не става и постоянно атакуваха оттам .И ако центрираха добре ,щяха да ни вкарат 10 гола .
Защо линията на защиттата  беше изнесена толкова напред  ?! Това е самоубийство .И Арсенал  само с дълги топки зад гърба играха и ни матираха .

Абсолютни небивалици е нащракало зад-клавиатурното устройство.

7 броя засади бяха свирени на Арсенал, като за 3 от тях съм убеден, че бяха на Обамеянг, който се оказа хетрик-жертва на изключително добрия синхрон на четиримата от зад при изиграване на изкуствена засада. За тия положения казвам, че съм убеден, че бяха изиграни от защитата ни майсторски защото ми направиха впечатление. Възможно е и измежду другите четири също да е има попадения.

За какви матирания с дълги пасове говориш... само ти си знаеш.

Цялостната игра на отбора не радва окото, но пък топли цифрите в таблицата. За някои е въпрос на време балона да се спука и отбора да тръгне надолу. Други вярват, че нещата ще се подобрят. Те трябва да се подобрят. Знаем от миналия сезон, че можем много повече в нападение. С добрата защита в настоящия и липсата на онова убийствено, дивашко нападение остава горчилка в  устата на зрителя.

Много ми се иска Клоп да мисли някакви тънкани за до Коледа и след това да настъпи газта на машината. Просто няма друг начин за съжаление.

ravina

ravina

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоdeadpoll написа на 05 November 2018 - 11:16 AM :

Този отбор на Арсенал в момента може да понесе изтезания, които и Данте не е сънувал. А ние им излязохме с емпатия, все едно сме 30 годишна психотерапевтка зодия Рак и правим сеанс на дете, изнасилено от баба си.

Това определено е лично мнение. Няма как отбора с най - добра форма в момента да е слаб :D За огромно съжаление не успяхме да им спрем победната серия, но определено от към точки сезона се развива перфектно до момента.
За мача .... Двуостър мач с положение пред двете врати, като определено нашите бяха голови а техните - суматоха :997:  
Можеше шампионски да спечелим мача, но доброто отиграване на франсето ни загуби 2 точки.

cyberfan

cyberfan

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • Град:Walton-on-Thames
Победната им серия бе спряна от Кристъл Палас, а ние затвърдихме.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоAllorNothing написа на 05 November 2018 - 12:26 PM :

Ауу кога изтече тоя месец наказание....тц, тц, тц...

Добре, че се върна всевишния да ни отвори очите. Прогледнахме.
През този месец бяхме като войните на Самуил. На 100 човека имаше един с едно око.

Разсмях се с глас, когато стигнах, че Клоп прави всякакви неща, само и само да не направи правилното.
Нека пише, та да има и веселие във форума.

Предстои да видим. Вече поне два пъти писах, че и на мен ми се иска да гледам блестящия Ливърпул от миналия сезон. Но човешката памет има доброто свойство да забравя лошото, да помни хубавото и по тази причина да идеализира миналото.

Разгледах мачовете ни от миналия сезон.
След  равния ни мач в първия кръг с Уотфорд следват 4 победи, едната от тях като гост на Хофенхайм с 2:1. Последният мач от тази серия е 4:0 срещу Арсенал на Венгер.

Вднага след него идва загубата с 0:5 от Сити. Тя е на 9 септември от там до 10 октомври имаме серия от 10 мача само с 2 победи в тях - гости на Лестър 3:2  и 7:0 в Марибор.
В тези 10 мача имаме равен 1:1 с Бърнли на Анфийлд и равен 1:1 като гост на Нюкясъл плюс равен 0:0 с Юнайтед на Анфийлд. Загуба от Лестър за Карабао и серията завършва с онова 1:4 загуба от Тотнъм на Уембли.
Това се случва по време, когато в отбора е и Коутиньо.

Следват 4 победи срещу слаби отбори, но три пъти по 3:0 и веднъж 4:1.
После идва 3:3 със Севиля там, като им водим с 3:0 и 1:1 с Челси на Анфийлд.
Следват три победи Сток - 3:0, Брайтън - 5:1 и Спартак Москва 7:0.
После идва 1:1 с Евертън на Анфийлд на 10 демекври и 0:0 с УБА пак на Анфийлд.
Следват победи срещу Суонси, Лестър, Бърнли и Евертън.
На 14 януари бием 4:3 Сити. И веднага в следващия кръг на 22 януари падаме от Суонси 0:1 на Анфийлд.

Извадих толкова подробно мачовете, защото сме недоволни от сегашната ни игра, като  правим сравнение с миналия сезон. Но забравяме сривовете и направо провалите през него

Затова казах - ще видим. Дотук не блестим, но и нямаме такива сривове и не се движим по крива ту нагоре, ту надолу.

Да видим мачовете ни с Топ 6 миналия сезон
Арсенал - 4:0 гост, 3:3 домакин; Сити 0:5 гост, 4:3 домакин; Юнайтед 0:0 домакин 1:2 гост;
Тотнъм 1:4 гост, 1:1 домакин; Челси 1:1 домакин, 0:1 гост.

Това са 10 точки в 10 мача. През този сезон дотук имаме 6 точки от 4 мача в Топ 6. При това три от тези мачове бяха като гости.

Та затова ще потретя - ще видим.

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители

Защо линията на защиттата  беше изнесена толкова напред  ?! Това е самоубийство .И Арсенал  само с дълги топки зад гърба играха и ни матираха . Добре че е Ван Дайк и Алиосн иначе тоя отбор щеше да е на 7мо място с Миньоле и Ловрен и т.н.
Бековете ни бяха много слаби  и Гомес бъркаше при изнасянето .Само Ван Дайк уникален . Жалко че на два пъти не можа да вкара .Чист гол ни отмениха .Страничния не незнае правилото за засада и са го допуснали да свири такъв мач ?! Смях .Само във Англия още няма ВАР ?Защо ли ? Ако имаше ВАР ,щяха да ни зачетат гола .
Слабо нападение вече незнам кой мач  . В  средата не можем да задържим топката ,само некреативни играчи  .
Отзад не ги  ги бием ,не ги срещаме ...и те дават извеждащия пас зад гърба ни ...отстъпваме назад незнайно защо  ?!
А къде е Стъридж ,при положоение че куца нападението ни ?

Само незнам какво им става на Салах , Мане и особено Фирмино ?! Слаби.Слаби . И пак слаби . Кога ще влязат във форма ? Дали ще е тая година ? Само Клоп знае . При него нещата стават бавно . Той дойде и веднага си даде време от 4 години ,след които щял да стане шампион .Смях и заблуда .Никога няма да стане с тия слабости в работата си . Хората дойдоха Конте, Сари ,Пеп и веднага стават шампиони .Сари още не е станал ама ще стане ,нямат загуба 15 мача . Има потенциала да стане  .Хитър е ,мъдър ,смел и практикува офанзивен футбол . А нашия идва и казва ...Аз ще стана шампион ..ама след няколко години .Смях. Добрия треньор не му трябва години ,той идва и става шампион . Гуардиола е роден шампион .Той промени футбола .Създаде стил .Доминира .Където и да отиде става шампион .Защото и той е умен, мъдър ,психолог и играе офанзивно . Реагира правилно във всяка ситуация ,във всеки проблем .Пуска винаги играчите ,които са във форма а Клоп не го прави .Преди сезона се подсигурява  на трансферния пазар на всеки пост .
Сега трепера и за сърбите ,защото защитата ни последния мач беше много слаба  . Халфовете некреативни  .Когато ни пресират ,ставаме уязвими !!
Тоя Джини в Холандия играе едно ,тука съвсем друго .Много е слаб  .
Арнолд не става за голям футбол .Трябваше да се даде в чемпиъншип под наем да се учи .Да се учи .И пак да се учи .Тук явно няма кой да го научи . Незнае кога да среща ,незнае от коя страна на нападателя да застане ...незнае кога да тегли засадата ....нашия тръгва да тегли ,те останалите не теглят и става страшно .Къде тръгна бе момче ?  Трудно изнася ,греши повечето пъти .Центрирането му е неточно . Заспива ,изтърва си човека ,стои на 2 -3 метра от него .Кво е тва бе ? И по този начин и Гомес се чуства неловко и той започва да играе слабо .В същото време Клоп не взима  опитния Клайн ,дори в групата ? Тръгва да ми преквалифицира пак постове ,пример Гомес (той Клоп е цар в преквалифицирането ) .Въпреки че го видя миналия сезон че е слаб там .Абе прави всякакви неща  ,само и само да не направи това което е правилно . Клоп като е знаел че няма да разчита на Клайн ,ми да беше си взел един бек лятото ?! Андрю и той слаб .Увисва и трудно изнася при дълбока преса .
Аз с Милнър съм ок ,ама вече имаме креативния Шакири .Ко прайм ?  Може да я задържи ,може да  ти даде извеждащия пас и гол ще вкара .И момчето помага много в защитен план ,не ми говорете обратното .

Цялата работа е ,че Клоп е решил тоя сезон да играе защитно и на контра ,особено срещу силните отбори . Да ама това е грешка ,спред мен . Ние имаме играчи да скочим здраво ,да пресираме ,да атакуваме ,да търсим гола  и да откажем рано рано противника  . Това е нашата игра .Така мачкахме миналия сезон . А сега виждаме един страхлив Клоп .Мисли си че с тактиката на Конте, Раниери и Моуруньо ще стане шампион .Така мисля аз .

Пост достоен да влезе в приказките от “Хиляда и една нощ”. И нали беше Бекер, сега Алисон му викаш :D

Dimitar

Dimitar

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
За мен проблема в мача.
1 Нямаше никаква агресия от наша страна почти всяко единоборство беше спечено от играчи на Арсенал. Ман.Сити имат повече нарушения в безмислен мач от нас.
2 Контузиите също оказват влияние след 70 Арсенал освежи средата линия от ни натиснаха. А ние нямахме играч който да влезе.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни