Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

21.12.2018 Улвърхямптън 0-2 Ливърпул (ПЛ - 18 кръг)

• Please log in to reply
45 отговора на тази тема

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Сега погледнах в premierlegue.com. Прав си. Грешката ми дойде, че го мярнах в спортала вчера. Публикувано изображение

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

blunt

blunt

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Много добре. А тази асистенция на Фабиньо ми хареса повече от миналата му. Силни центрирания по земя са ми любими. Отделно, с каква лекота се стигна до центрирането - с малко дрибъл и елементарно двойно. Браво!

taanas

taanas

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Дедо Рой го изпързаля Пепчо! А щом дедо го може , значи и Клоп трябва да може!

Публикувано изображение

morski

morski

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Почти всичко сте казали момчета и момичета! Мача го изиграхме като отбор, завършен отбор. Вълците са много приятен отбор и играят добър футбол, но ние просто не бяхме хапка за тяхната уста. Така уверено проведен мач рядко се вижда. Да, имахме си нашите грешки вследствие на което дойдоха и техните моменти, но няма как да доминираш тотално в един мач, още повече срещу отбор като тях... а те доказаха, че могат да играят срещу големите на деня.
Рядко съм бил толкова удовлетворен след мач. Беше от витално значение да поставим дюнерите под напрежение, нещо на което не са свикнали... еми резултата е на лице. Водим 4 точки към момента, играем си играта и оттук нататък всеки трябва да се съобразява с нас.
Аз лично в мача съм доволен от всички, като леки забележки имам към Кейта - играе по-сложно отколкото трябва. Лалана също ме изнерви малко с тия неговите трикове и това, че не беше много активен, но покрай победата съм склонен да го преглътна.
Сега остава само да погледнем класирането и да си пожелаем след 5 месеца пак да е така!

stefan

stefan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Хубавото е че напрежението върху Сити се увеличава Итова ще се види в следващите кръгове.
За сметка на това наще ще заиграят още по-спокойно и уверено ,защото вярата че си непобедим дава криле.
Горе долу по -същото време миналата година Сити си повярваха и сега палачинката се обърна в наша полза и наистина сме готови за нещо голямо и то на два фронта.
Усмивки, защото много радост ни чака .

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Най-важното, което видях в този мач е, че за първи път от началото на сезона Ван Дайк направи грешка при позициониране. И не, това не е укор, а само изтъкване на стандарта, който този нечовек поставя с играта си. Най-добрият централен защитник, който съм гледал във ВЛ от Рио Фърдинанд насам. Ако Ван Дайк задържи това ниво, след време за него ще се говори, че е бил най-добрият.

П.П. Грешката беше покрита на момента от Робо без особени усилия.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни