Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

07.01.2019 Улвърхямптън 2-1 Ливърпул (ФА Къп - 3 кръг)

• Please log in to reply
56 отговора на тази тема

А. Гюзелев

А. Гюзелев

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
  • Град:Southampton UK
На малките няма за какво да се сърдим, ясно е че правят всичко по силите си. Лошото е, че имаше батковци доста по-слаби от тях.
Някой се чудят защо сме дали Клайн под наем, а не Морено. Така е защото Клайн го искат много отбори, а Морено никой не го иска.
Аз лично бих предпочел да има още двама младежи на мястото на Стъридж и Морено отколкото да гледам тях За мен Миньоле няма вина за втория гол. Такъв изключителен удар само изключително класен вратар може да го спаси, а Миньоле не е такъв.
  Важният мач е в събота. Брайтън показват постояннство и се очертава поредната здрава битка.

Canopus

Canopus

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
1. В Ки-Яна има много хляб
2. Моньо в пълен блясък
3. Добре че не изравнихме

G.Lambov

G.Lambov

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
За мен, малките има още много хляб да хапват! Тва холандчето ми хареса, че е доста спокоен и изглежда голямо перде. За мен Камачо по-скоро не става, макар в края на мача да се отпусна и да видях доста положителни неща от него. Къртис Джоунс имаше няколко проблясака, вижда се желание, НО да не забравяме, че и тримата са МНОГО малки (дори не са млади) и да не забравяме, че аз не разбирам от футбол и една десета от хората в клуба така, че много ще се кефя да бъркам и за тримата. За мача ме е супер много яд, че отпаднахме. Големите отбори играят на всички фротнове. Да годината е малко по-специална, НО не ми харесва да се правят тънки сметки и все пак Клоп знае най-добре! С две думи, при дубъл няма да им се сърдя много за тва, че отпаднаха за ФА! :D
А само да попитам, защо го нямаше Филипс в състава, той не е ли централен ? Или съм изпуснал, че и той е контузен ?

zezo

zezo

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоStivi_G написа на 07 January 2019 - 11:58 PM :

Явно сме гледали различни мачове. Ориги ни бе може би най-добрият играч. Освен, че вкара гол имаше доста добри продължения на някои атака. Добре пресираше на моменти, даже и имаше едно връщане където отне топката на противник в нашето наказателно и започнахме атака. На фона на останалите си е кандидат за играч на мача.
Наистина сме гледали различни мачове. Ориги, ако не беше гола и 4 поемания на тъча, го нямаше заедно със Стъро целия мач. Нито един от целия ни отбор не пресираше изобще през цялото време. Пресираха ни те, така че нашите изритваха топката и им я предаваха. Но това са бели кахъри. С този състав, толкова. Пак казвам,че за мен основното разочарование е, че тези които се очакваше да поведат малките, не го направиха. Много хубаво го каза руския коментатор по едно време, че трябва да се махнат шапките невидимки и на Шак и на Стъро и на Кейта...., който можеше да използва този мач за да трупа самочувствие, а той направо го опропасти. Пълна скръб. От него се очаква да взема нестандартни решения и да извежда нападатели, той едва водеше топката. Направи един финт за целия мач и другото му беше или страхлива игра назад или опропастени пасове, като този към Салах.
Няма значение, очаквах повече от скамейките, не стана. Това пак показва че нямаме много дълга пейка в момента и титулярите са ни много важни и ценни.
Колкото по-малко излипни мачове имат,толкова по-добре за крайната цел.

И за колегата по-горе.Нат Филипс цял сезон страда от контузии.Направи хубава предсезонна, но след това не му провървя с контузиите...

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
И както винаги скапаните български медии гледат да провокират хората за да им се четат глупостите gol.bg: ""Вълците" хвърлиха бомбата: Уувс изрита Ливърпул от ФА Къп"

И от долу в коментарите можем да видим, колко много злобни душици има.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Написал съм си мнението в темата "Пред банята"   :)

Ориги малко затрудни нещата с гола си, но все пак достигнахме до перфектен резултат.

Да са живи и здрави и да се доказват на Брайтън с повечко голове.

9.Player

9.Player

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
И лайнометите на Крачунов(БЛИЦ) хвърлят бомбата...
СпИрталци са по-умерени, "Клоп жертва и ФА Къп..."

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоStivi_G написа на 08 January 2019 - 12:15 AM :

И както винаги скапаните български медии гледат да провокират хората за да им се четат глупостите gol.bg: ""Вълците" хвърлиха бомбата: Уувс изрита Ливърпул от ФА Къп"

И от долу в коментарите можем да видим, колко много злобни душици има.

В гол.бг сигурно са набрали яко на “Мо Салах”, доскорошният потребител тук, нали сам се хвалеше каква аудитория имал там :D представетe си само тук във форум на Ливърпул не се изтърпя, а какво ли е причинил на феновете на другите отбори, само те си знаят :D

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоCanopus написа на 08 January 2019 - 12:03 AM :

1. В Ки-Яна има много хляб

Такива, дето има много хляб в тях, доста вече минаха и заминаха. На 18 януари той навършва 17 години. Още дори не се знае дали ще развие физика за цз.

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоdrenski написа на 08 January 2019 - 12:40 AM :

Такива, дето има много хляб в тях, доста вече минаха и заминаха. На 18 януари той навършва 17 години. Още дори не се знае дали ще развие физика за цз.

Абе има физика, аз даже се чудех как е на 16 тоя.

sinner

sinner

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Не мога да повярвам какви неща прочетох за този мач,честно.Някои спецове от тук вече предрекоха бъдещето на академията,щом тук не бихме,нищо не става от тези момчета,да ги гоним!
Какво искате бе,хора?Излязохме със играчи,които не се познават и не са изиграли един мач заедно,с малки изключения.Играхме и срещу отбор,който този сезон не се представя никак зле и излезе със 90% от титулярния си състав.
Първото полувреме бяхме доста слабички,второто беше по-добро,но не успяхме да създадем кой знае какво.Шакири и Кейта разочароваха,както и Стъридж.Нищо не е станало,и без това нямаме достатъчно играчи да играем на 3 фронта,препочитам концентрация в първенството.

liverpoolfan

liverpoolfan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоStivi_G написа на 07 January 2019 - 11:58 PM :

Явно сме гледали различни мачове.

Ако сте гледали на различни канали може да се е получил различен развой на мача :yes: ..

Лошото на този двубой е, че старите “пушки“ не вдъхнаха грам доверие и спокойствие на малките..така не се трупа опит.

pehotineca

pehotineca

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Ще видим сега дали случайно Ловрен няма да се оправи магически ..според мен тая смяна я направихме нарочно да може Ки Яна да си изиграе цял мач ,а Клоп да не бъде хулен..

3th June

3th June

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
  • Град:New Brighton, UK
След срещата Клоп е казал, че Ловрен е трябвало да бъде резерва. Лалана и Хендерсън са били гласени за титуляри, но вчера са се оказали със здравословни проблеми, както и някои от другите играчи след мача със Сити. Горе-долу всички играчи имали малки проблеми, освен Алисън.

Maketo

Maketo

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • Град:Varna
Кофти мач. Един играч имахме, който щеше да е титуляр с/у Брайтън и той се контузи. Сега чакаме Джо и Матип.
Явно Фабиньо ще покрива. Мен още като ДМ не ме е убедил, сега ЦЗ ще играе.. кофти тръпка.

Ки-Яна противно на коментарите ми хареса. Да имаше 2 грешки, но пичагата е на 16 ..загатна за потенциал.
Камачо изглеждаше тактически неграмотен за бек, приличаше на атакуващ играч който е върнат на бека.
Разочарован съм от Кейта, Шакири, Ориги (въпреки гола), Стъридж, Милнър. Вместо да изорат терена като им е даден шанс, те нищо не показаха.
Къртис Джоунс си личи че я пипа топката, ама така беше се беше спекъл. 20 пъти я изгуби, не знам защо не го извади по-рано.
Миньоле и Морено са ясни, нямат нужда от коментар.

Аз не исках да отпадаме, дори преиграване да имаше винаги можем да излезем с децата.
Anyway един турнир по-малко. Сега чакаме развръзка с контузиите..

konov23

konov23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоMaketo написа на 08 January 2019 - 02:48 AM :

Кофти мач. Един играч имахме, който щеше да е титуляр с/у Брайтън и той се контузи. Сега чакаме Джо и Матип.
Явно Фабиньо ще покрива. Мен още като ДМ не ме е убедил, сега ЦЗ ще играе.. кофти тръпка.
Ако си по-голям от мен и си гледал Виера, Макелеле и Гулит - разбирам защо не те е впечатлил. Не знам какви очаквания си имал, но Фабиньо е един от най-ценните ни играчи в центъра на терена. Сигурно както колегите горе, които бяха гледали различни мачове - с теб гледаме различен Ливърпул.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

deadpoll

deadpoll

Not English, but Scouse

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Доволен съм от факта, че доста народ от титлоносителите на битката за титлата си починаха. Казах го и преди мача, че грам не ме интересува ФА. Мисля, че съм станал много циничен като самото време и магията на тези турнири ми изчезна като вярата в човечеството на Черен Петък.

Титулярите да са свежарки и неконтузени другото не ми дреме.

Ту дъ некст чалендж солджърс.

П.С: Камачо е новото ТренД.

Момчето с име име на войник от Gears of War  - Къртис Джоунс, също се представи много на ниво.

Като цяло малките имаха по-големи топки от старите.

Пропускливостта на Монката е като на подкупен български митничар във филм на Кустурица

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Естествено, че не мога да искам Ливърпул да пада. Но дали ме е яд за снощи? Не.

Съгласен съм с Джейми Карагър, който написа "не се сърдя на ЮК за състава и за това, че отпаднахме от ФА. Тази година сме изключително близо до заветната цел (19) и не се знае кога скоро пак ще сме в подобна позиция за първенството. Трябва да се използва на макс възможността, било то и с жертване на другите турнири".

Не знам за вас, но това което видях от Фабиньо като ЦЗ ме впечатли повече от Ловрен. Така че ако е здрав, според мен ще се справи на тази позиция. Имаме и не толкова тежки следващи мачове в ПЛ, така че не виждам драма. Да закрепи там положението, докато се върне Гомез.

От малките Камачо се представи най-прилично и не разбирам защо има недоволни. Пичът си играеше със самочувствие и правеше добри неща. Малкият Хувър беше много притеснен милият, ама аз на тия години основно съм бил мръвката, играл Дота и успехите ми са се свеждали до това, да се забия с някоя девойка на домашно парти. Така че не мога да го виня. Накрая направи един супер рейд, от който Салах можеше да вкара и гол.

Кейта много я пипа тая топка и има може би най-добрия дрибъл от халфовете ни. Не знам защо играе толкова колебливо и чак слабо. Нещо му липсва като че ли. Морено и Монко са ясни, какво да ги коментираме? Като влязоха Салах и Фирмино все едно батковците се включиха в мачлето пред блока на децата. Просто 2 класи над всички на терена, но нямаха никаква подкрепа от останалите. Трябваше едва ли не Фирмата сам да си пресира, да си я взима, да си подава и накрая със Салах да я довършат.

Стъридж не го разбрах второто изобщо дали игра. Пореден пример защо не става за титуляр, колкото и да спорят някои колеги тук. Ориги до гола може би нямаше да влезе и в топ 3 на "най-добър футболист на България", но след това се разигра. Надъха се някак си и започна да се открива повече, да задържа, да дриблира.

Много хора казват и тук, и в Туитър, че Ливърпул не може да си позволи лукса да отпада за купите. Аз пък твърдя, че Ливърпул не може да си позволи лукса да играе на всички фронтове. Това е, приемете го. Сега най-важното е да задържим преднината от 4 точки в следващите кръгове на ПЛ и да чакаме Ситите да се издънят.

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Изгледах мача с интерес.

Този малкият, който влезе на мястото на Ловрен е впечатляващ за възрастта си. При позиционирането му си личи, че всеки ден гледа много внимателно какво прави Ван Дайк. Много умело скъсява дистанцията, само когато е необходимо и в точния момент. Сега, ако някой очаква от него да играе колкото Ван Дайк срещу почти титулярен отбор от горната половина на таблицата на ВЛ, значи живее в някаква паралелна вселена.

На обратния полюс - за мен най-голямото разочарование беше Къртис Джоунс. През повечето време се беше скрил, не търсеше топката, не се движеше, а когато все пак имаше пас към него, той я губеше неизменно. Не знам прегоря ли, или е бил контузен известно време и не е имал минути дори за резервите, ама неговото представяне беше повече от неприемливо.

Тоя Камачо не можах да го разбера какво и как играе.

Фабиньо се офирми като основен фаворит за заместник на Ван Дайк в мача с Байерн, евентуално като партньор на Джо Гомес.

ravina

ravina

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Фабиньо според мен е доста рисков за ЦЗ. Чат - пат е с една идея по - бавен а и си личи, че няма много минути на тази позиция /за което не съм сигурен/.

Какво искам да кажа --> Примерно при първия гол взе грешното решение. Закъсня, легна на шпагат и до там беше. При положение, че не може да стигне топката, няма право така да увисва.

Иначе за мача -> Монко и Морено на познатото ниво. Всички други бяха достатъчно слабички, така че не успяха да затруднят "вълците". Но в крайна сметка този отбор /подреден по този начин/ може и за 1ви път да играят заедно.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни