Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

06.11.2018 Цървена Звезда 2-0 Ливърпул (ШЛ - Група C)

• Please log in to reply
93 отговора на тази тема

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
За мен загубата ни от Цървена звезда е аналогочна на загубата на Ман Сити като домакин на Лион, има ги и такива моменти на подценяване. Проблемът е , че сме в по-тежка група и класирането ни става под въпрос.

mihzlapet

mihzlapet

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Безобразна и безхаберна игра от страна на Ливърпул тази вечер - като отбор, няма да отличавам единици виновни.
Нямаше хъс за победа и след леко допуснатите голове през първото полувреме, резултатът е закономерен.
Яд ме е, че даваме повод на бъдещите ни съперници да си мислят, че не сме толкова страшни и да излизат още по-надъхани срещу нас.
Надявам се таз вечерната загуба да е като обеца на ухото на футболистите и да си вземат нужните поуки, за да излезнат от групата.

П.П. Както се пее в една песен: When you walk...

Gandalf

Gandalf

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоAllorNothing написа на 06 November 2018 - 10:29 PM :

Твърде бесен съм и не ми се занимава тази нощ да давам наказания, но ако някой колега не го направи, утре ще има гарантирани такива.

Бъди така добър преди да раздаваш правосъдие да изчетеш внимателно правилата на форума! Предишния път ме наказахте АБСОЛЮТНО СУБЕКТИВНО в разрез със всякакви правила!

mitkoa

mitkoa

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоkukuchev711 написа на 06 November 2018 - 10:14 PM :

Дачев, банвай ги, какво ги чакаш? Всеки ден да им чета тука негативните неща. Едно нещо положително не са казали за отбора, който няма загубен мач от 11 такива в първенството. П*******

Това написах в доклада си до администраторите. Докладвах и величието равина.
Всеки може да хареса или не играта в един мач и да сподели мнението си, но никой не би трябвало да се обръща към останалите потребители с "П........".

С призивите ви за бан се получава малко крадецът вика дръжте крадеца.
Това поне мисля аз. Да видим какво мислят администратори и модератори на този иначе хубав форум.

Dimitar

Dimitar

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Миналата година по това време същите индивиди (феновете) пак уволняваха.

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
Реал падна от ЦСКА, Сити паднаха от Лион. Има ги такива мачове. Играта беше потресаваща. Същата като срещу Наполи. Аз няма да виня персонално никого, но си мисля, че отборът се разбалансира, когато се разместят 3-4 места в отбора, като например Матип, Лалана, Стърдиж, Гомез. После се въртят някакви безумни схеми с уингбекове, сипе се топката на поразия. Тоя мач беше подценен от всички в клуба и може би добре, че се случи сега, а не през уикенда. Все си мисля, че ще бием Наполи и ще се класираме втори в групата, но вече няма да имаме това спокойствие, ако сега бяхме били.

thekop

thekop

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
А на мен ми иде да се самобанна. Тъпо, много тъпо.
Сега другите лоши ако извъртят още един Х може да ни е от полза. Ама де е играта, бееее, играта къде е?

oZZy

oZZy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Всеки отбор има такива мачове и такива излагации, ще трябва да живеем с това. Дано обаче наистина да се събудим, а не да оклюмаме. Имаме много повече потенциал и качество. Няма да ме е толкова яд, ако отпаднем от ШЛ, ама ако влезем сега в някаква дупка и изостанем в борбата за титлата наистина ще бъде много разочароващо и срамно. Има един лаф в музиката - грешно изсвиреният тон си личи по следващия изсвирен. И само добрите музиканти могат да направят така, че да не си личи, че са изсвирили грешен тон. Дано при нас следващият бъде правилен и да няма други грешни тонове до края на кампанията.

Относно мача, аз не разбрах защо Клоп извади Стъридж. Няма никаква логика в тази смяна освен ако няма контузия. Можеше да пусне Фирмино на мястото на Лалана, или на Милнър, който с Вайналдум бяха най-слабите на терена. Изобщо в последните мачове халфовете окапват и причината за това според мен е, че все още Фабиньо и Кейта не допринасят достатъчно за отбора и реално не може да се каже, че са вдигнали класата ни.
Отделно защо не влезе Кейта не разбирам.

Не съм съгласен, че Салах игра слабо. Не е в топ форма, но реално от нападателите сигурно само той имаше положения и удари към вратата.

Продължаваме напред, поне на Звезда им направихме мач за историята. Зрителите на мача ще го разказват това на внуците си.

Мо Салах

Мо Салах

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоGandalf написа на 06 November 2018 - 10:36 PM :

Бъди така добър преди да раздаваш правосъдие да изчетеш внимателно правилата на форума! Предишния път ме наказахте АБСОЛЮТНО СУБЕКТИВНО в разрез със всякакви правила!
Ооо ,не .Не ми говори за правила . Аз съм наказван към 12637373882982 пъти за неправилно дишане . Нито за обиди ,нито за спам ,нито за нищо нередно  .....а само защото моето мнение е различно от това на форума и на администратори и модератори . Уж форумите били за това ,всеки да изказва мнение ?! Не ,няма такова нещо . Това е заблуда .Огромна заблуда .
И  пак ти казвам ,не се надявай на некви правила .Няма правила тук .Избий си го от главата .

deadpoll

deadpoll

Not English, but Scouse

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Играта срещу Арсенал ме разочарова много, но не толкова колкото днес. Резултатът днес ме разочарова много, но не толкова, колкото подхода срещу Арсенал. С други думи - не съм разочарован толкова, колкото от това, което видях с Арсенал.

"Защо" - ще се самопопитам аз? - "Защото" - ще си самоотговоря, "го очаквах". Това е.

Този отбор в този си вид и схема е създаден за контра атакуващ футбол. Да понася напрежението и на бързи, и яростни контри да приключва мача. Този подход не допринася за контролирането на мача. Да обикаляш центъра и противниковото наказателно не означава да контролираш темпото. Ние това правим. Пикираме по целия терен. Футболистите от центъра са изключително статични що се отнася до нападение. Те само обикалят. Те не се впускат от втора позиция да навлязат в наказателното. Да разместят малко пластовете на мишелин човечето защитаващо вратата на лошите.

Това е така, защото в предни позиции Мане и Салах, на хартия, според схема, по план, според тактика, в принципите на световен ред, подпиасно в магна карта, според конституция, да мажат. А носачите отзад трябва да защитават. Обаче тия момци са в потресаваща форма. Те не могат 1 контра да вържат в момента. Двамата са ужасно неподпомагани от никой в лицето на "екхмеххемехе" и "хемемхеме". Сложете си което си искате име в тези гротесни словосъчетание.

Липсва и играч, който да вързва нападение със средна линия. Фирмино от тази година играе в по-задни позиция, белким да се освободи от пазачът си, че миналата година го разучиха, и да влияе на играта по-успешно... ахам...

Играта ни е изключително предвидливо предвидима - цигиди бам разцъкване между защитници/полузащитник, бам по крилата на уйнг бековете, оттам на Мане/Салах. Има и друга схема - директо ритане напред я Фирмино да я свали, я зад защитата на противните. Резултатът е отново ясен.

Не знам какво става. Печелим точки. Шансове за класиране по-напред в ШЛ също б-о-л. Ама няма ли промяна в схемата, нагласата и начина ни на игра срещу такива отбори, ше увиснем.

За мен решението е едно - срещу такива слаботелесни отбори излизаш и мачкаш 50-60 мин и после се прибираш на контри. Срещу силните отбори при домакинство - по същия начин. При гости - този подход, който гледаме си е топ. За мен Клоп трябва да се върне към корените си.

Няколко удивителни -
  • Клоп каза, че няма да прави трансфери зимата освен ако не се контузи играч?! - следват барабани и чинел
  • Колко мача този сезон ни поведоха, и ние ги обърнахме? - тука следва "Вилхем Скрийм".
  • Колко пъти този сезон не сме играли 4-3-3 и колко добре се справихме в тези мачове: а) като резултат? б) като игра? -

Gandalf

Gandalf

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоdeadpoll написа на 06 November 2018 - 11:03 PM :

Играта срещу Арсенал ме разочарова много, но не толкова колкото днес. Резултатът днес ме разочарова много, но не толкова колкото подхода срещу Арсенал. С други думи - не съм разочарован толкова, колкото от това, което видях с Арсенал.

"Защо" - ще се самопопитам аз? - "Защото" - ще си самоотговоря, "го очаквах". Това е.

Този отбор в този си вид и схема е създаден за контра атакуващ футбол. Да понася напрежението и на бързи и яростни контри да приключва мача. Този подход не допринася за контролирането на мача. Да обикаляш центъра и противниковото наказателно не означава да контролираш темпото. Ние това правим. Пикираме по целия терен. Футболистите от центъра са изключително статични що се отнася до нападение. Те само обикалят. Те не се впускат от втора позиция да навлязат в наказателното. Да разместят малко пластовете на мишелин човечето защитаващо вратата на лошите.

Това е така, защото в предни позиции Мане и Салах, на хартия, според схема, по план, според тактика, в принципите на световен ред, подпиасно в магна карта, според конституция да мажат. Обаче тия момци са в потресаваща форма. Те не могат 1 контра да вържат в момента. Двамата са ужасно неподпомагани от никой в лицето на "екхмеххемехе" и "хемемхеме". Сложете си което си искате име в тези гротесни словосъчетание.

Липсва и играч, който да вързва нападение със средна линия. Фирмино от тази година играе в по-задни позиция, белким да се освободи от пазачът си, че миналата година го разучиха, и да влияе на играта по-успешно... ахам...

Играта ни е изключително предвидлива - цигиди бам разцъкване между защитници/полузащитник, бам по крилата на уйнг бековете, оттам на Мане/Салах. Има и друга схема - директо ритане напред я Фирмино да я свали, я зад защитата на противните. Резултатът е отново ясен.

Не знам какво става. Печелим точки. Шансове за класиране по-напред в ШЛ също б-о-л. Ама няма ли промяна в схемата, нагласата и начина ни на игра срещу такива отбори, ше увиснем.

За мен решението е едно - срещу такива слаботелесни отбори излизаш и мачкаш 50-60 мин и после се прибираш на контри. Срещу силните отбори при домакинство - по същия начин. При гости - този подход, който гледаме си е топ.

Няколко удивителни - Клоп каза, че няма да прави трансфери зимата освен ако не се контузи играч?!
Много аргументирано мнение. Ако не бях афектиран от играта и подхода към мача бих написал нещо подобно.

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители
ПСЖ повежда на Наполи, по-добре за нас е да бият ПСЖ!

steffaka

steffaka

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
То , кво ли да пишеш - от "Атомно нападение" , се превърнахме в "Без зъбена баба нападение" !!! Както се пееше някъде - "...пари давам , злато давам - топче да видя..." !!! Пълен ташак сме - язък за големите очаквания !!!

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители
Наполи не трябва да печели мача, стана 1:1. Ситиацията е такава, че ще се наложи в директния мач да ги бием с 2 гола разлика към момента. По-добре беше да загубят, тогава всякаква победа ни устройва.

Raybeez93

Raybeez93

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Нямаше ли неква такава ситуация и преди години,когато трябваше да бием Наполи с повече от един гол разлика и тогава Стиви Джи им наниза хеттрик? Хаха как се повтарят някои събития от живота.

Robbie B F

Robbie B F

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Аз лично предпочитам да играем футбол и да се борим за топ 4,  с играта от миналия сезон. Този шампионски футбол ме прави крив като дрисня и не искам да го гледам. Подобно падение беше когато Стоковете ни откъртиха, но тогава се говореше че нямаме достатъчно класа. Днешният мач беше невероятен срам. Аз съм потресен. По слаб Ливърпул не съм гледал от много години.

runthenwalk

runthenwalk

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Не сравнявай загубата на Реал от ЦСКА М !
Сърбите практикуват селски футбол като нашия .

Да падате от Цървена Звезда малко е неудобно .

EmoRadev

EmoRadev

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Помолили са Клоп да посочи(put a finger) какво се е объркало и той отговорил, че има само 10 пръста. Общо взето, това е може би най-правилното описание на това, което видяхме. Аз даже след 60-тата го гледах с едно око и половин ухо...

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнението4i4kata написа на 06 November 2018 - 10:00 PM :

... Ще бием Наполи и ще се класираме напред с ПСЖ, живи здрави.
Не, ако ще бием, то нека да е абоната Тухел и да се класираме заедно с Наполи,
като последния мач ще реши кой ще е първи.

Виж мнениетоneversurrender написа на 06 November 2018 - 11:09 PM :

ПСЖ повежда на Наполи, по-добре за нас е да бият ПСЖ!
Не, по-добре беше Наполи да бие и след като ние примерно направим равен в Париж,
а Наполи вече се е класирал, само загуба на Анфийлд би ни изхвърлила от ШЛ.

Но както и да е, очакваме с вълнение "Парижките потайности"

oZZy

oZZy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Ако бием Наполи с 2-0 класираме ли се?

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни