Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

21.10.2020 Аякс - Ливърпул (ШЛ - Група D)

• Заключена тема Тази тема е заключена
55 отговора на тази тема

fishek

fishek

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Ние сме били най-големите женски полови органи в целата лига братме. Как не го видях туй. Ся ще ни бият като тупани и в Европа. Бахти посредствения отбор, събран от непознати по улиците. Трябваше да скачаме за Лапорт, Стоунс, Баи, Союнчу, и всички защитници дето се сетим щото сме точно такива каквито ни описа :D

flyhorse0906

flyhorse0906

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Аз не знам какво да очаквам от тоя мач, предвид проблемите с контузени футболисти.Надявам се на победа, която би имала голямо психологическо значение върху отбора, както и на добро представяне на играчите в централната зона на защитата, която след контузията на Върджил се очертава проблемна.Аякс са ми мъгла, продадоха повечето си играчи с които стигнаха полуфинал в ШЛ и въобще незнам какво да очаквам от тях.Едно е сигурно, няма да играят в глуха защита.Имаме класа, така че се надявам на 3-те точки.

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

mitkoa написа на 21 October 2020 - 02:41 PM :

Доста глупости съм чел в този форум, ама това е едно от топа

Днес искам просто една проста победа, че  имаме остра нужда от някакви добри новини.Дано от тази вечер започнем серия от такива

mitkoa

mitkoa

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Bellamy написа на 21 October 2020 - 06:31 PM :

Доста глупости съм чел в този форум, ама това е едно от топа

Днес искам просто една проста победа, че  имаме остра нужда от някакви добри новини.Дано от тази вечер започнем серия от такива
Я па ти. Ще благоволиш ли да обясниш или ти си просто по класациите....?

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Радвай се там на нециркови трупи и селяни, които заобикалят съдията

пп. Видях един прогнозен състав днес по-рано, ако се случи ще е нещо много-много интересно

mitkoa

mitkoa

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Аз не съм твърдял, че това, което Евертън са направили е правилно. Твърдя, че ако някой беше казал на Майкъл Оливър за 5те минути, през които ВВД лежеше на терена, че това влизане не е било ок, можеше той да комуникира с идиота на ВАР и да разгледа ситуацията. Твърдя, че без протести много неща бяха подминати и може да са подтикнали бразилския циганин да влезе така на Тиаго после мислейки, че ще му се размине. Можеше идиота на ВАР да не ни резне така накрая като осъзнава, че вече го е направил и това ще прелее по чашата. Ако Клоп имаше топки да каже след мача, че Пикфорд е бил за червен картон, може би ФА щеше да погледне с друго око и щеше ретроспективно да го накаже Клоп обаче гледаше да не обиди някой. Ми хубаво за него, ама това не беше ок за феновете и ФК Ливърпул. Реално от клуба няма изявление, че е трябвало червен картон за Пикфорд. Клоп мрънкаше след мача, че било дузпа ако нямало засада.само това. Официалното писмо от клуба за преразглеждане говореше също само за засади. Това за ма че а с Евертън. За отпускането- резултатите говорят сами за себе си. То беше обяснения тип ...ама доиграване сезона тип приятелски срещи и сме по-рано от другите в предсезонна подготовка, то беше тая или оная купа не ни трябва. Дори при загуба с 7:2 от Астън Вила се обвини основно вратаря, който имаше споделена вина за един единствен гол.

stroshev

stroshev

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Аз съм съгласен с колегата че сме прекалено лежерни със съдиите..., а и като цяло го играем такива много джентълменски...не случайно Клоп каза че сме винаги в топ местата по феърплей ама реално на никой не му дреме за това...

stroshev

stroshev

Not English, but Scouse

• Потребители
Хендо защо резерва?Публикувано изображение

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

baivan

baivan

Scouser Legend

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Onana, Mazraoui, Schurrs, Martinez, Tagliafico, Gravenberch, Klaassen, Blind, Neres, Kudus, Tadic.
Subs: Stekelenburg, Kotarsi, Alvarez, Klaiber, Huntelaar, Promes, Ekkelenkamp, Labyad, Traore.

Adrian, Alexander-Arnold, Fabinho, Gomez, Robertson, Wijnaldum, Jones, Milner, Mane, Salah, Firmino.
Subs: Kelleher, Jaros, Henderson, Minamino, Jota, Shaqiri, Origi, R Williams, Cain, N Williams.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Фирмино и с 5 положителни теста за коронавирус, грип и холера да е, пак ще е титуляр. Нема значение как играе.

Положителна е появата на Джоунс. Трябва да му се дава повече шанс в такива мачове, за да го видим ще го бъде ли, няма ли.
Жота и Минамино не се знае в кой живот ще си партнират като титуляри със Салах и Мане.

Хубавото е, че има 5 смени в този турнир, и най-вероятно ще има доста промени второто.
Доста експериментален състав като изключим тройката отпред, но мисля, че имаме всички шансове да ги бием.

Gandalf

Gandalf

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Тоя Фирмино само при контузия ли ще е пейка. Идва ми в повече да го гледам на тежки транквиланти!

nikiniki

nikiniki

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Фирмино е в слаба форма ,но алтернативата -Жота явно не се харесва на Клоп и така бразилеца ще е титуляр.
Може да пробваме с Шакири ако не върви добре мача.Измъквал ни е и преди.

flyhorse0906

flyhorse0906

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

nikiniki написа на 21 October 2020 - 08:14 PM :

Фирмино е в слаба форма ,но алтернативата -Жота явно не се харесва на Клоп и така бразилеца ще е титуляр.
Може да пробваме с Шакири ако не върви добре мача.Измъквал ни е и преди.

Бате, каквото и да става на теб все Жота ти в устата.И не той е алтернатива на Фирмино в този отбор.Иначе с оглед ситуацията състава е нелош, така че ще видим как ще се справят играчите.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Принципно алтернатива на Фирмата е японеца или Кейта.
Жота е по скоро алтернатива на Мане/Салах.
С ПРОСТО око се забелязва.

Taipan

Taipan

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

flyhorse0906 написа на 21 October 2020 - 08:43 PM :

Бате, каквото и да става на теб все Жота ти в устата.И не той е алтернатива на Фирмино в този отбор.Иначе с оглед ситуацията състава е нелош, така че ще видим как ще се справят играчите.
И аз това си мислих, че дори Фирмата да почива, то Жота не е човека дето ще го замести! Той е взет за резерва на Мане и Салах, не на Боби! За Боби е япончето или в краен случай Ориги, при промяна на схемата.

p.s. Виждам, че Скар-а вече го е написал това... :yes:

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Като разправям, че тоя е трол. Мани, че не е спортувал нищо, ами поне да е гледал. Да чете тука, да научи нещо.
Той си е заплюл Жота и ходи му обедни, че е ......
Тия Аякс са слаби ся.
Войнствено 0:2

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни