Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

04.02.2020 Ливърпул 1-0 Шроусбъри Таун (ФА Къп - 04 кръг)

• Please log in to reply
69 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ФА Къп - 04 кръг

Дата: 04.02.2020

Ден: Вторник
Час: 21:45
Стадион: Анфийлд

Телевизия:

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
ЩЕ АТАКУВАМЕ МОСТА !

Нийл Кричли каза пред BBC Sport:

За съобщението от Юрген Клопп:
„Мениджърът изпрати съобщение преди мача с някои съвети и подкрепа, които бяха фантастични.  „Той е възхитен от представянето и резултата. Имаше съобщение на полувремето и след мача.  "Преди мача имаше съобщение, че гостуването на Челси може да бъде възможност за един или двама от тях и те направиха представление тази вечер."

Challenger1

Challenger1

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
ВАР + късмет = продължаваме напред :sarcastic:

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Как се пееше в една песен. .. На света напук, ние пак сме тук,...

За жалост на Челси, ще трее ги бием, нема как.

Изключително съм горд от момчетата и Нийл Кричли.
ПОКЛОН.

Gandalf

Gandalf

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Браво на децата! Личи си че са попили от непримиримия дух на батковците.Остават три трофея за печелене.
П.П. Имам чувството че и 15 човека от форума да облекат екипа на Ливърпул пак ще бият.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

за Челси U15, не може само U19 да играят, измориха се :sarcastic:

maik05

maik05

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Много се радвам,че не познах,а малките направо ме изненадаха.Няколко минути преди гола ония започнаха да ритат предимно нависоко и в корнери и си викам,нашите трудно ще вкарат,да вземат ония да си вкарат един автогол с това безцелно изчистване и хоп-красота 0:1.Щях да се задавя от радост.

S+G+

S+G+

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
На Анфийлд всичко е възможно😀

HardRedRock

HardRedRock

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Много се израдвах на победата на малките! Напълно си я заслужиха! Неко и Къртис ми направиха отново добро впечатление.
Челси да си купуват памперси и огромно благодаря на академията на МЮ! Все такива да я завършват, като голмайстора)))

drakson

drakson

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоChallenger1 написа на 05 February 2020 - 12:01 AM :

ВАР + късмет = продължаваме напред :sarcastic:

Ти чуваш ли се? Целия мач ги надиграваме. Тая топка, ако не я беше отиграл тоя от Шрусбъри, отиваше при Харви Елиът 1в1 с вратаря.
Сега по същество. Подреждам играчите по точки днес. Неко Уилиамс, Джоунс, Чиривела, Елиът. Тези четиримата си бяха едно ниво над всички останали на терена. Те и не случайно си се търсят един друг. Клоп съм убеден, че пак ще похвали Педро Чиривела, защото диктуваше темпото и посоката на нашите атаки през целия мач. Останалите в отбора видимо нямат потенциал, но и това е много. Предоволен съм, въпреки че и да бяхме паднали, нямаше да ми дреме. Някак тия купи не мога да ги оценя, колкото ги ценят англичаните.

Физиономията на Клоп, когато разбере, че ще трябва да играем с титулярите още един кръг:
Публикувано изображение

stefan

stefan

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
С този мач децата пораснаха с две години.
Представяте ли си какво им е на душичките.
Поклон,Клоп ще ги награди.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
След този сезон могат да закрият футбола за една година според мен, ние го обезсмислихме.

denyo_nachev

denyo_nachev

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Малките бяха на крачка от магията Ливърпул и те я направиха. Поклон деца !

RedTop1892

RedTop1892

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Ами , май не беше само късмет.
Доколкото видях от калпавите стриймове,  около 75% от мача бе в тяхното поле. Доста ъглови удари имахме.
Те имаха май 3 или 4 атаки, засадата се видя още в реално време.
Заслужено децата ни спечелиха мача , с много движение и преса, плюс индивидуалните качества.
Какво бе казал Шенкли ? :doubleup:

kukuchev711

kukuchev711

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
На Лампард и компания сигурно им се реве. :)

drakson

drakson

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Публикувано изображение

№ 69 - Dixon Boner  ... разбираш ли...

Challenger1

Challenger1

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоdrakson написа на 05 February 2020 - 12:07 AM :

Ти чуваш ли се? Целия мач ги надиграваме. Тая топка, ако не я беше отиграл тоя от Шрусбъри, отиваше при Харви Елиът 1в1 с вратаря.
На ебавка го казах. Аз също се зарадвах за децата, видя се след последния съдийски сигнал, че за тях тази победа значеше много. Не мога обаче да си кривя душата и въпреки че съм съгласен, че ги надиграхме, то превесът ни не се състоеше в създаване на положения за гол, така че да - късмет си имахме, но малките си го заслужиха. Втора победа над титулярен отбор през сезона. Няма значение от коя дивизия е, това си е постижение.

tryssardi

tryssardi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоGandalf написа на 05 February 2020 - 12:03 AM :

П.П. Имам чувството че и 15 човека от форума да облекат екипа на Ливърпул пак ще бият.
Може ама ако не играе Марио(blunt). :)/>

Браво на децата! А сега Франки да слага кафявите гащи щото там нема да са само деца а ще има и възрастни!

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Публикувано изображение

Stojkica

Stojkica

Not English, but Scouse

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Изключтиелно много се изкефих на победата. През първото полувреме жена ми пита за кво играем, така съм се вживявал последно на мача с Барселона. Надявам се срещу Челси, а и като цяло оттук нататък, при вече решена титла подходът на щаба да е по-сериозен. Искам я шибаната купа, 8 години минаха от онзи финал, в който гол на Керъл не беше признат. 14 години минаха от победата над Уест Хям с дузпи, 19 от онзи обрат с Арсенал в края. Сигурно половината форум не помни на кой стадион се играха тези два мача.

Малко за децата. Още срещу Вила и после срещу Евертън ми се стори, че Неко е по-готов за първия отбор от Къртис Джоунс и съм сигурен, че ще получи минути във ВЛ след като титлата бъде решена, особено ако стигнем по-напред за тази купа и за ШЛ. Абсолютно копие на Робо отдясно, чак искам да ги гледам в един и същ мач. Жалко, че не можа да вкара чудесното положение, което му се отвори. Джоунс също ще играе още до края на сезона, то е ясно и дори го виждам като заместник на Лалана в следващите 2-3 сезона поне. Може и за повече, ако прогресира, а не регресира. За другите не съм толкова убеден, че ще се намери време, освен може би за Харви Елиът, но там и Ориги, и Минамино, и Шакири са преди него ако са здрави.

Айде голямо наздраве, да са живи и здрави момчетата и дано някои от тях започнат да ни радват по-редовно в близкото бъдеще.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни