Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

03.11.2020 Аталанта 0-5 Ливърпул (ШЛ - Група D)

• Please log in to reply
30 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир:

ШЛ - Група D

Дата: 03.11.2020

Ден: Вторник

Час: 22:00
  Стадион: Gewiss Stadium

Телевизия: Публикувано изображение

-----------------------------------------

Публикувано изображение

StelyO

StelyO

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Публикувано изображение

kukuchev711

kukuchev711

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Само искам да кажа, че Жота вече има повече голове отколкото Фирмино от началото на годината.

45 millions down the drain, they said ;)

Gandalf

Gandalf

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Рецитал. Няма какво повече да се каже. Тримата отпред с голове . Няма контузии. Да се готвят чалмите.

Normal

Normal

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Когато си фен на Аталанта и ти дадат два мача наряд като коментатор в ШЛ, но и в двата случая биват изнасилени.

baivan

baivan

Scouser Legend

• Потребители
Публикувано изображение

Жота с някои отигравания  ми напомни на Герд Мюлер, който днес става на 75 год.
Нека достигне голяма част от неговите постижения.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Страхотен мач на всички от отбора.
Браво на Уилямс и Джоунс. Особено Къртис игра много, много силно днес.
Диого Жота според мен не е съвсем нормален. Некакъв такъв все едно излязал сутрин да потича небрежно  и междувременно да вкара няколко гола за разнообразие.

С него атаката ни има съвсем друг вид. Когато си наредил отпред 3-ма такива жила, които постоянно си сменят местата, бързи са, жилят много стабилно, дебнат на ръба на засадата, няма как да ги опазиш цял мач. 1 да опазиш може, двама се случва, ама и тримата е вече почти невъзможно.
А аз съм напълно уверен, че това което гледахме днес далеч не е пълният потенциал на отбора. С монтирани Фабиньо и Тиаго в халфовата линия и Матип и Гомез в защита, нещатата могат да станат зловещи за всеки.

Аталанта не са все пак кой и да е отбор, не са Марибор или ФК Тирана. Не е шега работа да бъдат нашамарени така.

stefan

stefan

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Удоволствието е голямо.
Браво на момчетата.
Жота е новият Суарес.
Ще спя с усмивка.

s0Ldi3r

s0Ldi3r

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Чак ми се иска да има повече изстрели към Бекер , че да го гледаш как ги вади си е истинска наслада

Топ перформънс.

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Имахме остра нужда от такъв мач след изстрадлите победи  последно време.По лека лека контузените се завръщат и ще става все по-добре.При всичките ни неприятности, последните 4 мача сме допуснали само 2 гола и то единият от дузпа. Пиша 6-ца на целия отбор в този мач.

neversurrender

neversurrender

Scouser Legend

• Потребители
Ти и бай Иван внимавайте да не сте приели някоя грешна оферта на онзи с рогата

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Страхотна изразителна и убедителна победа. Браво на целият отбор, който вкара 5 на доста корав отбор като Аталанта и то като гост. Уникално включване на Жота. Показва, че е мкого ценно попълнение за нас и не спира да бележи и да създава положения.

С тази победа според мен на 99% си подпечатваме класирането за следващата фаза. С една победа и на реванша според мен сме на 99% сигурно за първото място. Нещо което не помня от кога не се е случвало на толкова ранен етап да сме почти класирали се. Доста драми видяхме последните години.  

Сега спокойно можем да се насочим към по-вяжният за нас мач през тази седмица и да влезем със самочувствие.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Steve_G

Steve_G

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоStelyO написа на 03 November 2020 - 11:49 PM :

Публикувано изображение

Тва го краднах, тенкс :60:

David

David

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
  • Град:London

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Ахъм...45 милиона отиват да се оказват фъстъци за португалския турбо Жота. Нали сега всички разбираме, че Клоп и помагачите му не са играли на томбола и да са си казали"Абе там има едно невзрачно момче от Уулвс, как му беше името... 'Що да не изсипем едни сериозни пари, пък-каквото..."

Всички знаем, че Диого е наблюдаван, анализиран, следен. Търсен е поредния активиращ катализатор на позабуксувалата гигантска машина, Ливърпул. Ами намерен е!  Ние забелязали сме или не Жота не е важно въобще.

Който е трябвало го е забелязал. Крайно време е да разберем, че Юрген търси конкретни параметри и намира това, което е убеден, че ще донесе кислород и полезност на отбора.

Жота играе като хлапак , на който батковците в махалата са му казали, че го бива доста. Усмихнат, лек, напорист, раздвижен... Както Макманъмън коментира играта му по време на мача ...Спиране и БААААНГГГ!

Много се радвам за Диого! Донесе живец и динамика.

Фирмино няма да го коментирам. Той просто трябва плътно да седне на пейката няколко мача, за да разбере, че живият живот изисква борба за място под слънцето. Трябва му катарзис, ако ще се рисетва.

Чудесен пърформънс на отбора! Лек мач, забавляваха се момчетата... Малкият Ван Дайк показва, че един ден може и да стъпи в обувките на Големия Ван Дайк. Спокоен и хладнокръвен. Джо днес добре.

Честита победа!

Сега следва да забравим за лигата и да се съсредоточим върху мача с трупата на Пепе Джийнс. Никакви лигавни, никакви  самозабравяния. Надявам се Тиаго и Матип да са на линия.

Крайно време е да разкостим този неприятен отбор насред кошера им. Шанс за дръпване напред.

Които и да са на линия за мача, следва да си вземат правилния майндсет в саковете.

Всякакви илюзии, че ще бъде лесно, трябва да бъдат хвърлени в кошчето.

Ние сме Ливърпул и успяваме въпреки всичко и напук на всички скептици и отрепки, мразещи ни!

stunnyss

stunnyss

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Страхотен мач на отбора. Имах притеснения прези мача, а то каква стана тя. Това което най ми хареса от мача е че имаме вратар. Мача е поредното доказателство, че който реши да се надиграва с нас бере ядове. Новия вариант на триото в атака много ми хареса.

oZZy

oZZy

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Много приятен за гледане мач - жулиш и мезиш спокойно без риск да се задавиш, получих много повече отколкото си пожелах преди мача.

Освен, че Жота ни изненада много приятно, ми прави впечатление вече няколко мача колко грамотни включвания прави зад гърба на защитата и как често това остава неразбрано и не му пускат топката. Даже днес се изненадах, че Мане го видя и му пусна за 3тия му гол. С други думи искам да кажа, че се надявам като се върнат Тиаго и Кейта тези набези на Жота зад защитата да бъдат отбелязвани с хубави извеждащи пасове.

Иначе при Х следващия мач на 99% се класираме.

JohnToshack

JohnToshack

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Е...,много се прехласнахте по Жота. Страхотно си е момчето, но някак игнорирате това, което Фирмино е направил за отбора. А то не е малко. Много от вас му слагат "железния анцуг", недейте така. Сигурен съм, че и той усеща в каква дупка е в момента и иска да излезе от нея. Така че, по-спокойничко в коментарите...
За този мач....Никой не спомена Вайналдум. Перфектен и в отнемането и задържането на топката.

maik05

maik05

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Добре, че Мане и Салах вкараха по 1 гол, иначе щяха да получат комплекс за малоценност от Жота тази вечер. :sarcastic:

flyhorse0906

flyhorse0906

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Много добър мач на отбора, играехме някак с лекота, създадохме доста положения и логично вкарахме пет гола.Брилянтен Жота и отлично представяне на целия отбор.Фирмино да му мисли, че мястото му в титулярния състав е застрашено.Интересното е че докато във ВЛ ни шият всеки мач, тука в ШЛ вече три чисти мрежи.Гледаме напред към Сити, за който мач се надявам и други контузени да се завърнат в игра.

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
така, мисля че вече няма никакъв спор относно трансфера на Жота, искам само да кажа, че имаме проблем в защитата, нали така....играем с кажи речи третия избор в центъра на отбраната, обаче сме единствения отбор, изиграл 3 мача и не сме допуснали никакви голове...поздравления за Рис Уилиям и Гомез...мисля, че предстоящите две домакинста за ШЛ / срещу Аталанта и и Аякс / можем да ги изиграем в спокойна обстановка, взимаме си гостуването на Мидтиланд и сме в играта.
Честита победа!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни