Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

22.11.2020 Ливърпул 3-0 Лестър (ПЛ - 09 кръг)

• Please log in to reply
56 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 09 кръг

Дата: 22.11.2020

Ден: Неделя

Час: 21:15
Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Майната им на контузиите, шибания късмет, претендентите и всичко останало. Ако трябва и Линдерс ще го картотекираме, но духът в този отбор винаги трябва да бъде такъв. Несломим!
Тази вечер показахме защо сме шампиони на Англия и изпочупихме где що има рекорди. Показахме и защо сме Ливърпул. И защо никой не може да бъде нещо повече от аутсайдер на Анфийлд, независимо от претенции, моментна форма и т.н.
"Лисиците" бяха пратени на дълъг зимен сън поне до средата на февруари, когато отново се изправяме срещу тях, за да проверим дали са си написали домашното.

Искам в някоя мърсисайдска леярна да се извае статуя на Клоп! Сега и веднага!
Следващите, моля...

Публикувано изображение

stroshev

stroshev

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Няколко извода:

Брендо не е дорасъл да се бори с Клоп

Играем си супер без Салах...

Браво...топ мач от нашите

Raybeez93

Raybeez93

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Това беше най-добрият ни мач от началото на сезона напук на 9 контузени футболисти срещу мега прехваления Лестър на вечния неудачник брендо. Тотална доминация! Просто не ги оставихме да пипнат топката.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Това е моят нов Лиърпул!!!

Taipan

Taipan

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Свалям им шапка на момчетата и на Клоп ! Браво на целия отбор!!!  Страхотен мач но, ... още един в лазарета!

AllYouNeedIsKlopp

AllYouNeedIsKlopp

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Добре е, даже доста. :)

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

В такъв мач, с този състав, може да бъде послание не само за футбола, но и за живота...

Nightfate

Nightfate

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

С цифра контузени лекция от Клоп ! Ебати футбола

DeaThRoW

DeaThRoW

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Ей, всички имахме нужда да напомним на света, че НИЕ СМЕ ЛИВЪРПУЛ, мамка му.

Svet

Svet

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоSvet написа на 22 November 2020 - 08:35 PM :

Та викам две парчета от новия ни Малък Магьосник и да си лягат рано в неделя.
Един от Малкия Магьосник, един от Големия Малоумник и един от друг Сеньор. :) Робо е б*ахти шотландската машина. Единственото, което идва с това и не харесвам е акцентът му, но го преживявам някак си. Да участваш в толкова изтощаващи мачове за Шотландия, да получиш контузия и да си под въпрос за мача, но да изиграеш пълни 90 минути на такова ниво. Нереален. Положението на Фирмата с двете греди олицетворява цялата му 2020 - тамън да видиш проблясък и к*рец. Радвам се все пак, че успя да вкара, защото го заслужаваше днес. Смятам, че това беше един от добрите му мачове. Аз днес имах чувството, че ще ги ошамарим тия и не ми беше особено притеснено. Всички се раздадоха доста и ми харесаха. Та, лисички, както предрекох преди мача, лягайте си по-рано, че идва нова седмица.

Gandalf

Gandalf

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Страхотен мач в който Ливърпул игра с 8.5 полеви играчи. Кейта нула и Къртис половин играч. Показахме кой е БОСА! Дано за следващия мач има повече възстановени играчи че пейката много окъся. Наздраве!

tryssardi

tryssardi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоAllorNothing написа на 22 November 2020 - 11:09 PM :

Това е моят нов Лиърпул!!!
Взе ми го от устата :)
Това срещу Вайнаудум беше за затвор а нема Вар нема Мар. Боби днеска беше приказен ама нямаше късмет.
Диого няма да го бъде,не определено не става...
Иначе е Ок мача, жалко, че Джонката не реализира и вторият си гол за мача ама пуста греда:)))

valbor

valbor

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Топ мач,Фирмино страхотен,това с к* рецо много неумесно

ggentatzu

ggentatzu

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Шапки долу! С  един бус хора в лазарета, посланието към  останалите в надпреварата беше кристално ясно!
Много се накефих, че Фирмата се разписа. Заслужаваше пича

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Не знам кой какво мисли, но според мен този сезон играем по-добър футбол от миналия.
Напук на контузии.

Много по-разнообразни сме в атака и това много ми харесва.

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Както би казал Клоп за представянето на играчите тази вечер...

Публикувано изображение

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Клетите лисичета... :60:
А тва е цитат от форума на олигофрените:
"очаквам рекорда им на Анфийлд да падне довечера"
И това не е цитат от моят любим анимационен герой, тЕхният най-тъп Кошчелни , нещо като "Тренера"  тук, некво друго говедо е. Нямате представа колко ми е кеф. :sarcastic:

Shinobi

Shinobi

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Гола на Фирмино е отвъд закономерно заслужен и сякаш е утешителна награда с оглед на действията му на терена днес. Много се радвам за него, щото ми беше домъчнЕло за Мага.

Диого Жота е уникален. Не съм го наблюдавал много поради факта, че изпускам цели мачове често, но при него дори не е нужен задълбочен анализ за да се види безспорната му класа. То ти ляв, то десен, то правилна телесна композиция в 9 от 10 случаи, дрибъл, финт, удар, глава, нюх, поглед, отигравания с едно, завъртания и освобождаване..
За мен еднолично това е топ трансфера на лято 20/21 за цяла футболна Европа и съм убеден, че португалеца ще потвърди констатацията ми до края на самия сезон.

Робо е безпощаден, а батко му Милнър заслужава няква награда от кралицата за цялостен принос към спорта. Извадка за пример от ранга на Джерард, дори и да не притежава чисто футболните качества на Капитана.

Джейми Варди имаше шанс за уникален гол в 92' и не бих му се разсърдил и да я беше вкарал тази при очерталия се победоносен резултат. Обожавам такива изпълнения с преминаване на вратаря "във въздуха" и след това отново по въздух в мрежата от невъзможен ъгъл. И да беше вкарал, и да не беше вкарал - аз доволен.

Предвид кризисната ситуация в лазарета  отбора ни пак постига положителни резултати и ми се струва, че дорде се усетят конкурентите и феновете им пак ше подсмърчат с тъжни искания за добри трансфери идното лято, щото лузърите пак са на зоб.

Велик Ливърпул на Великия Германец. Май летим в голдън скай-я, от 2 години насам. Не знам колко души го осъзнават и отчитат това напълно.

Последописвам само и край - Фабиньо е окосмил брадичката подобно на Ван Дайк навярно за да им държи влага на противниковите играчи :D/> . Метро-талибан

valbor

valbor

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоGandalf написа на 22 November 2020 - 11:13 PM :

Страхотен мач в който Ливърпул игра с 8.5 полеви играчи. Кейта нула и Къртис половин играч. Показахме кой е БОСА! Дано за следващия мач има повече възстановени играчи че пейката много окъся. Наздраве!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни