Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

10.12.2019 РБ Залцбург 0-2 Ливърпул (ШЛ - Група Е)

• Please log in to reply
47 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ШЛ - Група Е

Дата: 10.12.2019

Ден: Вторник

Час: 19:55
  Стадион: Ред Бул Арена

Телевизия: Публикувано изображение

kukuchev711

kukuchev711

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Класирахме се за трета поредна година за директната елиминация. Честито на всички!

Неуважение към Ориги. Вкарва 2 гола на Евертън, играе прекрасно и следващите два мача пейка. За сметка на това Салах се скъса да пропуска днес. Дано видим белгиеца срещу Уотфорд.

stefan

stefan

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Дойдох,поиграх,победих.
Е сега всички ще палят свещички да не се падат с нас.

drakson

drakson

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Ебати мача. Толкова несериозно отношение в нападение. Тия хора знаеха ли какво е заложено на карта? Нищо де, резултатът е отличен. Добра игра на Мане и Кейта. Фирмино беше като дрогиран, но пак казвам, здраве да е. Първи сме в групата след доста ялово представяне изобщо в Шампионската лига до този момент. Някак нещата ни се получават в крайна сметка, като теглим чертата дето се казва. ;)

nikiniki

nikiniki

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
След чистата мрежа във вилата ,сега и тук

HardRedRock

HardRedRock

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Един Голям отбор надигра един малък отбор! Бавно и методично наложихме волята си, както подхожда на Европейски Шампион!
Честит ви осминафинал!

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Изпуснахме доста, но ги пречупихме, като голям отбор. А тези никак не са слаби.

deadpoll

deadpoll

Scouser Legend

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоdrakson написа на 10 December 2019 - 09:49 PM :

Ебати мача. Толкова несериозно отношение в нападение. Тия хора знаеха ли какво е заложено на карта? Нищо де, резултатът е отличен. Добра игра на Мане и Кейта. Фирмино беше като дрогиран, но пак казвам, здраве да е. Първи сме в групата след доста ялово представяне изобщо в Шампионската лига до този момент. Някак нещата ни се получават в крайна сметка, като теглим чертата дето се казва. ;)

Кратко, точно и ясно. Това щях да напиша и аз.

Само щях да добавя шибания им ромб в средата, който винаги им позволяваше да имат човек повече в центъра. И въпреки това, и въпреки анти-фирминото, нещата се получиха. Супер.

Gandalf

Gandalf

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Доволно. Но много пропуски на Салах, изпусна най-лесните и вкара от невъзможен ъгъл. Сега всички останали отбори треперят, ще направят всичко възможно да избегнат Ливърпул ФК на жребия в петък. Наздраве.
П.П. МОМ Кейта.

SFA

SFA

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Първи в група с Наполи на 50% от капацитета. Доволен съм. Дупе да му е яко на следващия претендент.

stroshev

stroshev

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Мисля че направихме много добър мач и ако не бяха пропуските отпред можеше да ги качим на разлика. Сериозен отбор са австрийците и в Лига Европа ще го покажат...браво на всички...сега малко почивка от ШЛ и фокус у дома.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Сега вече станахме опасни в турнира...

Изключително второ полувреме, което ми напомни каква огромна класа сме. Просто извънземни.

Играта в атака ни върви по много добър начин в последните мачове. Много креативност, много движение и създаване на положения. Нищо общо с онази игра дето разчита предимно на центрирания. В последно време разцъкваме така, че стават на пумпали противниковите играчи.  С Наби Кейта на терена креативността ни е увеличена видимо. За мен Наби изигра много силни два мача и в двете фази на играта. Дано продължава така, защото се вижда колко ценен може да ни е.

Като цяло ми се струва, че формата на отбора се повиши отново през Декември, което навежда на мислите, че това си е напълно планирано от Клоп за втора поредна година. С такава форма и игра, мнооооого трудно може да ни бие който и да е.

Сега през пролетта дупе да им е яко на останалите отбори в Европа. Сигурен съм, че са палили свещи да отпаднем днес.
Е.. не се получи. Ще се правят заклинания на жребия, за да ни избегнат.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Малко, но от класа !   
Честито, в жребия ще сме поставени и очаквам/искам да се паднем с "кралете"

Публикувано изображение

Публикувано изображение

tryssardi

tryssardi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Второто ние играехме а те гледаха.Да му мислят тея дет са втори в групата си.

Доволен съм доста!

liverpoolfan

liverpoolfan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Честита победа и класиране напред..
Понеже нямах възможност да гледам мача, може ли да помоля за коментар относно Кейта и Салах..

Благодаря предварително.

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоliverpoolfan написа на 10 December 2019 - 09:54 PM :

Понеже нямах възможност да гледам мача, може ли да помоля за коментар относно Кейта и Салах..

Салах пропусна де квото можа и вкара от почти невъзможен ъгъл... с десния крак. Кейта за втори мач показва че ще е ценен за нас.

чаби алонсо

чаби алонсо

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Наби Кейта когато е здрав е супер халф от когото имаме огромна нужда.Днес показахме,макар и малко несериозно в нападение,че ако ни трябва нещо си го вземаме.Чакаме жребия.

thekop

thekop

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Всяка жаба да си знае гьола, пардон турнира.
На Салах как да не му запалиш врата? Подпичква се на чисти позиции, а от никакъв ъгъл и на скорост вкара с крака дето предимно се подпира.
Онова пишлеме какво ми се ядосва и тръшка бутилки, все едно е очаквал нещо от този мач.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Много ме радва събуждането на Кейта. По едно време мислех, че той е единствената трансферна грешка на Клоп.

Кукучев, какво значи неуважение към Ориги? Това е Ливърпул и уважение има само към клуба, който гони своите цели и всичко е подчинено на това. Не е девически пансион да уважаваме тази или онази девица. На Ориги сигурно му се е искало да играе, но не е приел пейката като неуважение.

Threatmore

Threatmore

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Строхо, поздрави, страхотна игра, нямам претенции.
Е, имаше 2ра бутилка, поздрав за всички
.
YNWA

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни