Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

17.08.2019 Саутхемптън 1-2 Ливърпул (ПЛ - 02 кръг)

• Please log in to reply
49 отговора на тази тема

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоflyhorse0906 написа на 17 August 2019 - 10:53 PM :

Аз честно казано очаквах точно такъв мач, при положение, че преди два дена играхме 120 минути с Челси.

Абсолютно. И то даже не само заради 120-минути с Челси. Гостуванията там са си тегави като цяло. Миналата година беше баси драмата пак.

И не само това ами и за пореден път беше демонстрирана способността да се вземат такива уж закучени и тегави мачове.

Ей това е супер дупер мега важно! Не знам дали хората го осъзнават. Но от миналия сезон при нас нещо се промени. До преди 1-2 години 80% от тия мачове ги хиксвахме. Сетете се миналия сезон как спечелихме почти всичко възможно такова закучено. Отборът свикна, че може да ги печели тия мачове. Юнайтед преди години - слаби, там Сотони, Бърнлита ги нагънали, обаче те си знаят, че могат да бият и вероятно ще бият и просто биеха. 1:0, 2:1, там некви страшни мъки, ама точките си ги прибираха. Вече втори сезон ние сме същите, просто миналата година имаше още един такъв отбор.

на този етап най-важни са трите точки и нищо друго не ме вълнува.

Вече на всеки етап т'ва ми е най-важното да ти кажа.

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоDacheff написа на 18 August 2019 - 08:07 AM :

Но от миналия сезон при нас нещо се промени.

Промяната носи 2 имена - Ван Дайк и Алисон. Никога в последните 30 години в отбора не е имало такива класни защитник и вратар. Халфове и нападатели - да, минали са много класни през отбора през годините, ама централен защитник и вратар - не. Най-важното, което те донесоха е спокойствието отзад при статични положения. Като си спомня колко точки са загубени през тези 30 години само заради корнери в последните 10 минути на мачовете и ми иде да се гръмна.

Иначе 3 точки в джоба от един доста негостоприемен сезон, където при определени обстоятелства ще има отбори от първите 6, които ще загубят точки.

Отново се вижда и затвърждение на тенденцията от миналия сезон - да има едни 30 силни минути от 90, а в останалото време мача да се клати - държи се стабилно отзад, а ако стане нещо напред, то е добре дошло. Няма и как да е по друг начин с този къс състав.

dvd1964

dvd1964

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Има виц за Джон Барнс и за това как бил приет от феновете на Ливърпул в едни подчертано расистки времена  - Ако заваря Джон Барнс в леглото с жена ми, ще го завия! Не бих го завил, но определено Садио Мане ме кефи!

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Бихме ги заради индивидуалната класа на Мане...иначе си го хвахме и тоя мач...Салах 10 пъти ако излезе сам срещу вратаря ще вкара 1...тия първи полувремена имам чувството че нарочно играем така...да устискаме х и да натискаме второто...

SFA

SFA

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Един Тимо Вернер да натиска Мо за титулярно място щеше да повиши ефективността първите полувремена. Съставът е къс и с тия пестеливи игри номерът ще минава за такива пътници като Светците, с Арсенала няма да минем между капките.

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Само не знам тоя коментатора защо беше толкова нежен всеки път с името на Хойберг...така го извиваше че направо ми тровеше всичко...

Nightfate

Nightfate

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Te пък тия Арсенал щото са някви супер машини..

Taipan

Taipan

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоSFA написа на 18 August 2019 - 12:31 PM :

Един Тимо Вернер да натиска Мо за титулярно място щеше да повиши ефективността първите полувремена. Съставът е къс и с тия пестеливи игри номерът ще минава за такива пътници като Светците, с Арсенала няма да минем между капките.
Едно си баба / СФА / знае, едно си бае... :ppp8: Айде стига вече, прекаляваш ...

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
https://gong.bg/foot...-na-mach-555102

Taipan

Taipan

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоStojkica написа на 22 August 2019 - 10:09 AM :

Тоя долен ляв съединител, заслужава да го тикнат в дрънголника поне за 6 м !!! Идиоти има навсякъде, не само у нас / пребилите оня от ФК Лесни 1914 /!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни