Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

31.08.2019 Бърнли 0-3 Ливърпул (ПЛ - 04 кръг)

• Please log in to reply
38 отговора на тази тема

Wishmaster

Wishmaster

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Рекордна победа, суха мрежа, пълен актив, 1во място... ама кефа ми се губи от липсата на марципана, явно се е разтопил от жегата и поредните 3 точки :997:  очаквам го с поредния безсмислен 5 футов чаршаф след паузата за националните отбори, който няма да бъде прочетен от никого, освен от гостоприемните модове, да обяснява как ще я кюска селския отбор на въшлясъл и колко е щастлив, че Ник Мейсън е спасил бригадирите от Болтън от фалит... :c055:

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Ти тука ли си още.Помислих,че си се махнал като украса от елха след Йордановден

rakapy

rakapy

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Честита(вече рутинна) победа.Почти перфектен мач + необходимият късмет във важни ситуации = класически успех,суха мрежа,първо място и нормално кръвно през цялата среща.Ами, хубаво е като усещане.
На принципа "Победителите не ги съдят" викам да оставим Салах на мира, другият мач ще подаде.
Единственото което не ми се понрави е ниският процент(за отбор с нашите амбиции и претенции) на точните пасове,но щом въпреки това бием 3:0 да му мислят останалите какво ги чака, когато си върнем нивото на точност, най-вече Анди и ТАА да центрират както миналият сезон.
П.П. Всъщност ако вкарват вместо да подават нямам нищо против. :60:

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоKlopU написа на 31 August 2019 - 09:13 PM :

Машиниии ! Няма кой да на спре !

Тренер /така ти викам щот не ти знам името, а ако те нарека така, както ги виждам нещата ще ме баннат/, кАжи са за Хендерсън или и той е вече от твоите играчи? И ако не трябваше да се съобразявам с правилата на форума, бих ти казал много точно къде да отидеш и кво да правиш, ма съм печен и го раздавам доброжелателно. :60:

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

От доста време гледам Ливърпул вече (доста е, мамка му).
Гледал съм (смея да твърдя) около 90% от най-великите в нашата история.
Имало е много радости и тъга, победи и загуби, добър и не чак толкова добър футбол, но смея да твърдя (броейки дори и времето когато бяхме хегемон в Европа), че в момента играем най-красивият (реципрочно и най-резултатни ят) футбол в света.
Водим модата, другите ни подражават, поне се опитват де.
Както беше с Барса (тики-така), по назад Милан, Аякс и......
Сега сме най-добри, резултатни, мощни, атрактивни и ако щете хитри.
Просто демонстрираме класа, недостижима засега за друг отбор.
Да, може и да загубим или Х, но тва е плод на случайност. Ние сме една много добре смазана машина, която дава зрелище (и резултати) на масите.
Далеч съм от мисълта да визирам само днешния мач, или пък че това ще е вечно.
Просто сме много добри. Няма кой и как да го отрече.
Лично аз "обвинявам" за това лицето Юрген Норберт Клоп, дано постига много рекорди и купи.
Може и леко да съм "сложил червените очила", но тук доста хора се водят по статистиката.
Е, в случая и тя е зад мен.
Хубава нощ, колеги.

Stan1

Stan1

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Прекрасна рутинна победа,без много напрягане,много опитност,сработенос и класа!! Даже много колеги вече гледат мачовете полу-заспали,че и ни мързи да драснем някой ред..... :sarcastic: И,да,този Ливърпул е просто плашещ и с този нервак край страничната линия,който събуди доста позабравени емоции ще имаме поводи за радости! Радвайте се бе колеги,не се дърляйте....Май на някой от вас ви липсва адреналина от посредствеността в която бяхме изпаднали,или липсата на играчи,като Кариос,Кончелски,Досена,Айб и много,ама много други,а да не забравя и Бенитесо-Роджърсовия ренесанс от който ме болат забити-без мезе.....Усмихвайте се и се радвайте!! :yes:

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България

Виж мнениетоWishmaster написа на 31 August 2019 - 09:40 PM :

ама кефа ми се губи от липсата на марципана, явно се е разтопил от жегата и поредните 3 точки

Бе и на мен кефът ми се позагуби като ти чета писанията, ама не го отбелязвам всеки път. Не се ли сбогува с нашия тъп, толерантен форум?

Иначе за мача - принципно тия гостувания са мега тегави. Обаче си станахме като Сити - много тегав, много тежък мач, 0:3. С рутина ги взимаме тия срещи вече, лошите почти не си вярват, че могат да вземат нещо, дори като домакини. Чудесен тренд се заформи.

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоWishmaster написа на 31 August 2019 - 09:40 PM :

Рекордна победа, суха мрежа, пълен актив, 1во място... ама кефа ми се губи от липсата на марципана, явно се е разтопил от жегата и поредните 3 точки :997:/>  очаквам го с поредния безсмислен 5 футов чаршаф след паузата за националните отбори, който няма да бъде прочетен от никого, освен от гостоприемните модове, да обяснява как ще я кюска селския отбор на въшлясъл и колко е щастлив, че Ник Мейсън е спасил бригадирите от Болтън от фалит... :c055:/>
Кажи нещо за Баден-Вюртенбергското менте, мани го тоя марципан.

Направи ми впечатление, че феновете пееха само за Фирмино цял мач. Явно е голям любимец на феновете не само тука.

deadpoll

deadpoll

Scouser Legend

• Потребители
Ако Ливърпул беше човек от Уолстрийт отдавна да беше в затвора - прекалено безкрупулни сме.

dancho_6500

dancho_6500

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Феновете пеят за Фирмино защото винаги се раздава за колектива и не е егоист като Мане и най-вече Салах.

Taipan

Taipan

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоdancho_6500 написа на 01 September 2019 - 10:31 AM :

Феновете пеят за Фирмино защото винаги се раздава за колектива и не е егоист като Мане и най-вече Салах.

Мане - егоист??? До сега не съм го видял в такава светлина, но... аз съм си обикновен фен и не виждам всичко, все пак ... :yes:

blunt

blunt

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоTaipan написа на 01 September 2019 - 10:55 AM :

Мане - егоист??? До сега не съм го видял в такава светлина, но... аз съм си обикновен фен и не виждам всичко, все пак ... :yes:/>

Има Мане десетки отигравания като това на Салах снощи. А също и доста, които въпреки грешното решение, той отбелязва, биейки от трудна позиция с по-слабия крак при двама свободни.

Салах има осезаемо повече асистенции от Мане миналия сезон, ама бързо се забравя.

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Разликата е в това че играта ни е такава че много по често Салах да излиза в такива позиции...и ако почне да си раздава правилно пасовете ще станем брутални. Мане също се лакоми ама той излиза на много по малко положения на мач от Салах. Освен това завършващия му удар е много по добър и често вкарва по трудни положения от тези които Салах изпуска....

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

Виж мнениетоblunt написа на 01 September 2019 - 11:14 AM :

Има Мане десетки отигравания като това на Салах снощи. А също и доста, които въпреки грешното решение, той отбелязва, биейки от трудна позиция с по-слабия крак при двама свободни.

Салах има осезаемо повече асистенции от Мане миналия сезон, ама бързо се забравя.

Мане от поне половин година не е правил някакво фрапиращо отиграване, в което да не е подал.
На Салах ще му броят за асистенция и това за третия гол на Фирмино вчера, макар да не беше пас. Освен това Салах изпълнява статични, които му помагат да трупа повече асистенции.

Нищо не се забравя, но Салах вчера прекали, защото не в една, а в две кристални ситуации за пас не подаде.

А и е интересно точно ти, да говориш за това кой колко подавал, след като заедно с Трусарди сте последните алтруисти на терена, за които думата пас не съществува в речника. :banned:

Toshko_Afrikanski

Toshko_Afrikanski

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Салах това, Салах онова, ама вчера за първия гол той даде тон за песен след като отне топката на Левия бек. 😊

Точно преди този гол си мислех, между другото, колко противно е да си гост на Бърнли. Играят за всеки сантиметър,ръгачи,здрави физически, не си я подават отзад. Плюс, че през първата част се показа едно ниско Слънце срещу нашите защитници... "Красота". Обаче после се замислих, че това е чарът на ВЛ. Има от всичко по-малко. Такива като Бърнли, такива като Уулвс, които играят по-широко и от Барса, такива бързи като Лестър или пък онези Уотфорд със странната схема 4222. Реално звучи готино.

blunt

blunt

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоAllorNothing написа на 01 September 2019 - 01:53 PM :

..

Аз не оправдавам Салах в случая, просто го сравнявам с Мане, който също е попадал прекалено много пъти в такава ситуация.
Впрочем, Салах има асистенции миналия сезон, колкото имат Фирмино и Мане взети заедно. За статичните аргументът си важи, но пък Мане да има 2 асистенции за цял сезон във всички турнири, срещу над 10 за Салах, не говори толкова добре в полза на сенегалеца за кой е много лаком и кой не е.

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Постигнахме добра победа с хубава игра и най-вече с класа.Особено през второто полувреме си личеше брутално разликата в класите на двата отбора.Радващо е че постигнахме и суха мрежа.Няма смисъл да вземам отношение за избухването на Мане, има си треньор, те трябва да ги решават тия проблеми, ако въобще е налице някакъв проблем де.Действително в някои положения Салах си подхожда егоистично, но пък и Мане в близкото минало също е имал подобни изпълнения, така че много много място за сръдни няма.Определено в играта на отбора, макар че сме със същите футболисти от миналия сезон има сериозно израстване, най-вече като опит и самочувствие, което се отразява и на повишаване качеството на играта.Надявам се да продължим в този дух и по-нататък през сезона.

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоdancho_6500 написа на 01 September 2019 - 10:31 AM :

Феновете надали ги делят изброените в обичта си, а защо са пеели толкова много за Фирмино, самата песен “Si senor” в момента е голям хит сред феновете на отбора и е нормално да се пее толкова често, така както беше “The Egyptian king” преди време.

deadpoll

deadpoll

Scouser Legend

• Потребители
Analysing Anfield: Roberto Firmino’s Liverpool explosion

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни