Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

14.09.2019 Ливърпул 3-1 Нюкасъл (ПЛ - 05 кръг)

• Please log in to reply
38 отговора на тази тема

blunt

blunt

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоAllorNothing написа на 14 September 2019 - 06:29 PM :

...

Бъркаш, има си такова правило.

Венци Момчев

Венци Момчев

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Тая победа е поздрав за чорбаджиятя (бай Хенри) днес май има рожден ден, е при тях вече може да е вчера.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоblunt написа на 14 September 2019 - 06:35 PM :

Бъркаш, има си такова правило.

След това, което прави Норич се съгласявам с всичко, което кажеш :sarcastic:

taanas

taanas

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Канарчета сладки искам да ви разцелувам всички!
Това второ,а първо 5 от 5!

KlopU

KlopU

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Машиниии ! Няма кой да на спре ! Тая година ще сме шампиони ! Само дано по скоро се завърне Алисон. Днес щеше да спаси тоя гол.Защо нямаше дузпа и дори ВАР срещу Матип ? Това е безобразно ! Уникален Садио.Брилянтен Фирмино.Хубав гол и на Салах. Железни Ван Дайк и Матип и Фабиньо.Отдавна не изпадаме в дупка след като ни повеждат.Няма напрежение ,напротив обръщаме си ги като пичове. Това говори за един голям характер и уникален вече изграден манталитет на победители.Дано Ориги се върне по скоро ,че няма кой да сменя тройката отпред.Исках крило ,но Клоп не купи и сега ще бере ядове.

s0Ldi3r

s0Ldi3r

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Аз предлагам на всички , които преди 1,2 години скандираха за оставката на Клопп , просто да излязат на площадите в родните си градове , чисто голи и да кажат , че съжаляват за това което са изрекли преди време. Аз съм фен на отбора вече 15 години , но съм от младата вълна фенове (на 25г съм). Имам въпрос към по възрастните , към онези които са гледали отбора и през 80те години на миналия век - Това ли е най-силният отбор на Ливърпул , играл някога под светлините на Анфийлд ?

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоs0Ldi3r написа на 14 September 2019 - 09:10 PM :

...Аз съм фен на отбора вече 15 години ...Имам въпрос към по възрастните , към онези които са гледали отбора и през 80те години на миналия век - Това ли е най-силният отбор на Ливърпул , играл някога под светлините на Анфийлд ?

Аз като фен от времето на Битълс към 1970 (рядко се гледаше, по-скоро се четеше, слушаше) отговарям:

НЕ, младежо :)   Но има шанс да стане след още няколко години.

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Изнесохме добър мач, като в по-голямата част от мача доминирахме над съперника.Имаше малко липса на концентрация в началото на първото /когато ни вкараха/ и в началото на второто полувреме, но през останалото време се наблюдаваше сериозна разлика в класата.За мен най-важното е че след като получихме гол нямаше паника, ами просто бавно и методично си постигнахме своето и обрат още до почивката.Окса направи нелош мач, очевидно се чувства по-добре в центъра на терена отколкото крило.Ориги също се включи добре, дано контузията му да не е тежка.За Фирмино каквото и да се каже ще е малко, Мане и Салах също си бяха на висота.Продължаваме напред и гледаме към следващия мач.

Венци Момчев

Венци Момчев

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Публикувано изображение

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
https://www.facebook...58261436137573/

David

David

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
  • Град:London

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Тези нашите юнаци така ни разглезиха, че ни паднаха и пулсове и кръвно и взехме да дишаме нормално, пораснаха ни ноктите на ръцете и изобщо какво е това спокойствие, което цари сред нас?! М?!
   Започнах да се тревожа ние фенове на Ливърпул ли сме или се касае за друг отбор... :sarcastic:

Много са добри нашите пичаги,  много я пипат топката. Личи си една хладннокръвност на наемни убийци, които не се шашкат от нищо!

Дори след гола пак си продължиха с една лежерна настойчивост, която гласеше "Момчета, не се напрягайте, нали знаете, че ще ви схрускаме като питбул пилешки кокал" Те даже не мисля, че Нюкасъл са си въобразявали, че могат да вземат нещо от мача.
Особено с този антиипатичен гнусар Брус. То нали знаете, има такова понятие за разни несъстоятелни персони по нашите земи. Което си е "брус" :e055:

Да, този неприятен гол като за начало някак беше една камбанка, че много трябва да се работи по концентрацията и изрядността на защитата и това покриване на засадите да се изчисти до маниакалност. Явно по-високата задна линия малко мъти водата, но ще се оправи, сигурен съм.

Такова удоволствие е да се гледа отбора, заякнал, уверен, флуентен, вдъхновен. Не виждам нито една причина да не мечтаем за трона на Премиър лийг.
  Успехите напоследък творят чудеса с психиката на момчетата и е видно като на брилянтен екран.
Всички умират от страх и с удоволствие биха отменили мача си с нас. О, как биха искали!

Всичко опира до концентрация, висок дух и нулево сваляне на нивото. Неминуемо ще се издъним някъде, но това не бива да става в неподходящи моменти. С оглед на издънването на Сити печелим много сериозна преднина, която трябва да увеличаваме в режим на валяк.

Без глупашки равенства, клизматични мачлета с вдъхновени удавници и други такива лукс занимания.

Бой до дупка, кой, къде хванем. За да се знае, кой тук е властелинът!!!

Невероятни бойци и колектив. Фирмино и Мане изпъкват над всички в брутална форма. Особено първият е мастър ъф дъ миракълс... Абсолтен творец и фантазьор. Това докосване за паса към Сала... Много голяма класа е това момче, много голяма...

Всичко е като по ноти и има малки детайли, които изчистят ли се....жална им майка на всички, без изключение!

Редно е двата бека да имат малко повече кураж да опитват и нещо ново в арсенала си, като удари, повече самочувствие и дързост, когато излязат на стрелкови позиции, търсене на други продължения освен ясните и добри иначе центрирания. Понякога просто трябва да тръгнат остро навътре, да търсят друго продължение. Не са вече новобранци, редно е.

Чембърлейн на няколко пъти ме подлуди с безумните си бамбукови спирания и повеждания. Много хляб има да изяде, докато си върне формата, но...

Не искам да виня Адриан за гола. Беше доста шибан удар, но да, вероятно Алисън би я избил...или може би не...Кой както му е ок, така да го приеме, За мен испанчето е добър бекъп и нищо повече.

Споменах ли, че гледах мача без грам да ми забие сърцето бързо, с ясната увереност, че трите точки си влизат в торбата и така до края на света!

Come on mighty Gods, show them the truth!

Честита победа, момичета и момчета!

deadpoll

deadpoll

Scouser Legend

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
2 неща мен ужасно много ме изкефиха - първото е, че дори без обсебения от Роналдиньо съсед - Боби, пак ги бяхме напънали, след като Ориги влезе в центъра. Това мен много ме успокоява, че дори и без Бобан може да играем успещно срещу такива отборчета.

2-рото нещо е - че грешката при гола е нещо, което се чисти с тренировки. Просто играем по-изнесено напред заради ВАР. Това ще се изглади и майка си ебало тогава.

Много позитиви след мача.

Къде е Монко да напише Хапи Дейс.

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Чудя се ако беше Алисон на врата и беше посегнал с лявата ръка дали нямаше да я извади тая....много странно ми се видя това плонжиране с дясната...

Toshko_Afrikanski

Toshko_Afrikanski

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Така имаш по-голям разтег. Когато топката е над главата, съм забелязал,че вратарите тръгват с "обратна ръка", а Алисон като професионалист би трябвало и той така да подходи към топката.

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоToshko_Afrikanski написа на 16 September 2019 - 10:03 AM :

Така имаш по-голям разтег. Когато топката е над главата, съм забелязал,че вратарите тръгват с "обратна ръка", а Алисон като професионалист би трябвало и той така да подходи към топката.

Е как по голям разтег....физически не мога да си го представя ако седя на едно място да посегна наляво с дясната ръка и да стигна по далеч от ако посегна с лявата?

behemoth

behemoth

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоstroshev написа на 16 September 2019 - 10:09 AM :

Е как по голям разтег....физически не мога да си го представя ако седя на едно място да посегна наляво с дясната ръка и да стигна по далеч от ако посегна с лявата?
Защото трябва и да скочиш наляво и нагоре и тогава лявата ръка ти остава отдолу, дясната отгоре. ако посегнеш с лявата ще може да стигнеш по-наляво, но ако искаш да стигнеш по-нависоко посягаш с дясната. ( говорим когато си в плонж и вече раменете ти са на не повече от метър от земята.

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоbehemoth написа на 16 September 2019 - 10:14 AM :

Защото трябва и да скочиш наляво и нагоре и тогава лявата ръка ти остава отдолу, дясната отгоре. ако посегнеш с лявата ще може да стигнеш по-наляво, но ако искаш да стигнеш по-нависоко посягаш с дясната. ( говорим когато си в плонж и вече раменете ти са на не повече от метър от земята.

Така става по ясно да...

thekop

thekop

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Аз си мисля, че има общо и с приземяването. Ако рипнеш нагоре и се тупнеш върху ребрата направо няма да е много приятно. Ако имаш да подложиш някоя ръка приземяването е по-меко и по-сигурно.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоdeadpoll написа на 16 September 2019 - 07:39 AM :

2 неща мен ужасно много ме изкефиха - първото е, че дори без обсебения от Роналдиньо съсед - Боби, пак ги бяхме напънали, след като Ориги влезе в центъра. Това мен много ме успокоява, че дори и без Бобан може да играем успещно срещу такива отборчета.

2-рото нещо е - че грешката при гола е нещо, което се чисти с тренировки. Просто играем по-изнесено напред заради ВАР. Това ще се изглади и майка си ебало тогава.

Много позитиви след мача.

Къде е Монко да напише Хапи Дейс.

Ето това е написал днес. Не съм го чел само го копирах. Не знам до колко е о темата.
----------------
Бележки след първия петмачов сегмент

Плюсовете: преднината от 5 точки пред Сити, пълният точков актив, минаването през потенциални бананови кори като визитите на Бърнли и, особено, Светците, както и формата на тримата тенори. За първи път от създаването на Премиър Лийг отбор лидер в таблицата има аванс от 5 точки, което с оглед на очертаващите се колебания на Сити в защитата може да донесе огромен психологически плюс за Ливъпуул в битката за мечтаната корона. Отборът много зряло и ефикасно ползва ресурсите си, за да постига своето, без да се налага да вдига над 3-та скорост, което помага за трупането на точки и увереност, че всяко препятствие ще бъде прескочено. Гостуването в Саутхамптън само два дни след 120-те минути в Истанбул обещаваше много ядове, а свръхпрофесионално Червените събирачи си взеха своето. Тримата тенори вкараха вече 10 гола от общо 15-те (2-ро място по вкарани голове след Ман Сити) и показаха, че отново ще командват парада.

Минусите: контузията на Алисон и спадът в нивото на почти всички защитници във фаза "защита". Да, Ливъпуул е с 4 допуснати гола и дели 1-во място по този показател с Маню и Лестър, но за високите си стандарти допускането на толкова чисти положения и само едната "чиста мрежа" от 5 възможни е лош атестат. Не е въпрос само на новата защитна система и лошата протекция от халфовете в немалко моменти - всички, особено Диков, всеки мач допускат неточности, от които следват проблеми. Все пак съм сигурен, че нещата бързо ще се калиброват след тези летни паузи, тежки подготовки, галавечери и мачове с националните отбори. Дано дотогава отборът продължи да е все така зрял и да уцелва всеки път как да измъква своето. Като започнем с Челси, което значи минаване към...

Следващият сегмент: Челси (г), Шефийлд Юнайтед (г), Лестър (д), Маню (г), Тотнъм (д). За мен това е най-трудният 5-мачов сегмент от този сезон за Ливъпуул, а Ман Сити има доста по-лека програма в периода (Уотфорд, Евътън, Уулвс, Палас и Вила). Затова и няма право на отпускане на пар-а под 13 точки (4-1-0) - за да се излезе в следващия сегмент със сигурност пред Сити преди прекия мач на Анфийлд. Мачът с Челси за мен трябва да е задължителна победа, още повече че има цели 4 дни за възстановяване и подготовка след Наполи. Визита на Брамал Лейн в Шефийлд винаги е тежко изпитание, още повече като говорим за ентусиазиран и бояк новак. Мачовете с Лестър, Маню и Спърс винаги са корави, така че там един Х може да бъде простен. Но минаване във втори сегмент поред с пълен актив значи, че с една победа после над Сити може да бъде нанесен много труден за връщане удар в битката за титлата. Защитниците да се стягат, Адриан да бъде Яшин до завръщането на Али!

Хепи дейс!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни