Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

17.09.2019 Наполи 2-0 Ливърпул (ШЛ - Група Е)

• Please log in to reply
50 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ШЛ - Група Е

Дата: 17.09.2019

Ден: Вторник

Час: 22:00
  Стадион:
Сан Паоло, Неапол

Телевизия: Публикувано изображение

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Абсолютно заслужено сами се бихме.  Но нека да е за урок. Както за отбора, така и за форума защото ми се струва, че вискомерието е достигнало висините.

Много слаб Робъртсън днес и много неточни действия от триото в атака.  Сега ще трябва да печелим останалите 5 мача.
В Неделя в по-важният мач за седмицата трябва да оправим нещата.

tryssardi

tryssardi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Мачат беше приятен за гледане ама на края не ми харесва. На

Gandalf

Gandalf

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Изключително слаба продукция. Много слаби Салах ,Фирмино и Мане. Халфова линия нула. Защита приближаваща се до халфовете.
Играта не приляга на 6-кратен шампион на Европа.

Shinobi

Shinobi

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Айде малко приземявка пичове, квот - такова.

SFA

SFA

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Наполи се възползваха от некадърността на съдията, иначе само късметът и търканията между Салах и Мане ги запази от боя. Все бяха изплезили език последните 30 мин. Да похвалим все пак Адриан за добрите намеси. Робо нещо даде накъсо, но е нормално след като излезе Мили и му се наруши синхрона. Анчелоти е лисица и трябва да го  мачкаш от първата минута, ако не искаш да загубиш незаслужено накрая. Резултатът е пародия.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Свалиха ни на земята.

Taipan

Taipan

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Заслужавахме да паднем! Ей тъй за назидание :yes: Не може ония отпред цял мач да се подпичкват... Да им е за урок!!! И на 3-мцата отпред! А в защита днес и ТАА, и Робо - слаб 2 .
Айде лека и със здраве, нищо фатално не е станало! По добре днес да се наакаме, отколкото срещу Чукотка!

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Не казвам, че подцениха мача, просто играха като в мач, за който знаеш, че загубата не е фатална.
По-важният мач е в неделя.

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

На тия някой обяснил ли им е, че това е първи мач в групата? И че ще отнесат 4ка на Анфийлд? То резерви вече нахлуваха на терена, треньорски щаб... Викам да не съм изпуснал нещо и да почваме направо от полуфиналите...

И каква беше тая дузпа? ВАР даже не го и разглеждаха или к'во?

Баси противния мач. Аз го бях дал 1:0,щото там се играе тегаво, ама тая измислена дузпа реално реши мача.

SFA

SFA

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Дузпата я свири заради ръката на Трент в предходната ситуация. От две никакви положения сглоби дузпа тоя откровено слаб съдия.

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Безумна загуба. :suicide:

KlopU

KlopU

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Мдаа допусках я тая загуба.Но тя не е фатална.Не разбирам само защо в средата се пускат само некреативни халфове ? А креативните на пейката.Че и като смяна влиза пак некреативен .Защо не се налага Шакири всеки мач ? И голове може да вкара и голови пасове да раздава.Писна ми да се разчита само на предната тройка да вкарва и като цяло да внася нещо красиво и интересно в мачовете. Дразни ме и факта че не се купи такъв като Тимо Вернер ,който винаги може да влезе ,когато някой от предната тройка не му върви играта или просто да си почине . Тва са ми единствените забележки към Клоп.Лека нощ.

Losing My Religion

Losing My Religion

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Досадна, но очаквана загуба на много неудобен противник. Въпреки това е лесно поправима и съм сигурен, че накрая ще сме 1ви в групата. Далеч по-добре е да допуснем някоя грешка в групите на ШЛ, отколкото във Вишата лига. Мачът, който трябва да спечелим тази седмица е в Лондон.

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Само ме е яд че се морихме...иначе няма драма...

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоSFA написа на 17 September 2019 - 11:10 PM :

Дузпата я свири заради ръката на Тренд в предходната ситуация. От две никакви положения сглоби дузпа тоя откровено слаб съдия.

Тя ръката на Трент си беше до тялото, така че за никаква дузпа не може да става въпрос.Иначе за мача, според мен не заслужавахме да загубим, макар че не заслужавахме и да бием.Срещата си беше равностойна и тая смешна дузпа наклони нещата в полза на Наполи, които с абсолютно нищо не ни надиграха.Основната причина за негативния резултат беше разконцентрираната игра на тримата отпред и особено на Мане, като имаха много неточности в отиграванията.От загубата може и да се извлекат позитиви, най-вече да слязат малко играчите на земята, защото от тия поредни победи малко се помислихме за непобедими.Другото негативно поне за мен беше, че и двете полувремена ги започнахме малко разкоцентрирано /както срещу Нюкасъл/ и тогава допуснахме всъщност най-чистите положения на Наполи.Дано това не се превръща в някаква тенденция.Иначе не мога да отрека много добрата игра на Адриан, който освен спасяванията показа израстване и при играта с крака при разиграването на топката.Друго няма какво да се каже за тоя мач, като цяло в Италия си играем трудно.

Виж мнениетоstroshev написа на 17 September 2019 - 11:24 PM :

Само ме е яд че се морихме...иначе няма драма...

Язък че писах толкоз, колегата е обобщил мача с няколко прости думи. :sarcastic:

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Подобна дузпа за едва-едва докосване дадоха и на Лион днес, няма какво да се сърдим.
Случи се и Ван Дайк да сгреши най-сетне, но е човешко и простимо.
Обаче на тримата отпред и особено на Салах,  трябва да им се дръпнат ушите предупредително.
Лошото е, че пак не вкарахме гол.

Наполи ще се борят докрай за първото място в групата и по-удобен съперник,
а ние трябва да ги гоним до дупка.

Да се прибират бързо днес, не заслужиха да останат на плаж там още ден-два  :)

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Отношението на Ван Дайк и Робо при втория гол описа целия мач - някаква досадна подробност, която трябва просто да мине, като от основно значение беше да няма контузии. Както и да не се преуморят много, защото очевидно има 4-5 човека, които резерви нямат, а те не могат да играят цял сезон на 100% без почивка.

Като цяло ШЛ преди 1/4 финалите отдавна не ми е тръпка. Вече дори мачовете на Ливърпул не могат да ме накарат да се развълнувам. Не можах да заспя по време на мача, както в двата реванша с Порто, ама срещу Генк или Залцбург нищо чудно и това да се случи.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Боби Борисов ти ли си? :D

А мача ако ни беше досадна подробност, Ловрен, Шакири, Гомес, Окса, Лалана щяха да са на терена, а не на пейката.

Никой не иска да губи мачове обаче, за това и Клопо пусна силен състав.
Логиката да отбием номера пускайки титулярите, я няма. Най-малкото се рискуват контузии така.

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоAllorNothing написа на 18 September 2019 - 07:40 AM :

Логиката да отбием номера пускайки титулярите, я няма.

E те даже не се изпотиха снощи. Видимо мача беше приет като някаква контрола и темпото беше точно такова. В предния мач срещу Наполи през лятото бягаха повече.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни