Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

17.09.2019 Наполи 2-0 Ливърпул (ШЛ - Група Е)

• Please log in to reply
50 отговора на тази тема

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Никой не обича загубите, но може би тази е в най-добрият момент. Ясно беше, че тези са кучета и не са за подценяване. Предните два мача с тях го доказаха. Очаквах да не спечелим (рядко го чувствам това, особено последните 2 години), но и не мислех, че ще загубим. Реално беше равностоен мач, в който и двата отбора имаха доста добри шансове. Адрин беше великолепен, особено с отразяването на удара в началото на второто полувреме. Може би най-доброто спасяване, което скоро съм виждал.

Дали в нападение, бяхме разконцентрирани или просто не ни беше ден, едва ли някой може с точност да каже.  Не очаквам, че италианците ще вземат 12 точки от другите съперници, така че пак си оставаме фаворит за 1вата позиция в групата. А миналата година като бяхме 2ри да не би да беше толкова зле :D

По-важният ни мач е края на седмицата. Трябва да държим дистанцията от МС възможно най-дълго. Определено отбора ще е поне една идея по-мобилизиран и мотивиран за победа.

dvd1964

dvd1964

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоKlopU написа на 18 September 2019 - 01:21 PM :

Сега виждам че контакта не е долу а горе в областа на коляното.Но също се вижда че Кайехон тръгва преди контакта да скача за дузпа.Майстор е на дузпите,иска се и малко актьорско майсторство да си изпросиш такава дузпа.
Робертсън изби топката, след което Симуланта се натресе в него.
https://thesportsrus...alty-to-napoli/

tsarskiq

tsarskiq

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Да , да идва неделя и да си вземем 3те точки .. за тоя с Наполи в момента ми е все едно !

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоdvd1964 написа на 18 September 2019 - 02:43 PM :

Робертсън изби топката, след което Симуланта се натресе в него.

В интерес на истината Робо не игра с топката...оня пендехо я ритна преди това и след това се метна като риба както правеше цял мач...

HardRedRock

HardRedRock

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Мен обаче още ме яд! Щото искам да сме хегемон и да мачкаме наред! Искам да излизат срещу нас кат насрани със свалени гащи! След такава загуба сега пак ще се появят разни пундити да ни обясняват как на Ливърпул все нещо не му стигало и да величаят оня прехвален папуняк Пепчо. Бой, вкарвай си положенията и с 4 парцала да водиш, пак бой да те уважават и да ти имат страха!
Ай сиктир и макараноджиите, и оня немски ГЕЙзер съдията!
Браво на Адриан!

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Ако ме бяха питали в началото на сезона къде и кога да загубим без да се чувствам драматично,казвам "17 септември" без да се замислям
По груби сметки ще изиграем 60 мача.В тези 60 не може,да не казвам,че и не трябва винаги като хищници.
И лъва гони,гони антилопите,па спре за малко да има сили
и за  газелите.
С Челси ще е друга "бира или водка"(бе алкохол да има)

Freack

Freack

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
В Италия не можем да играем и това е. Вече имаме 3 поредни загуби при Клоп на апенините. Кофти развой на мача, но някак си не го взимам присърце. Единствено ме е яд, че тези мишоци се радваха все едно сме им най големия враг. А това изрусеното дребно човече освен да е фен на Юнайтед не намирам причина, за да ни мрази толкова.

И най ме е яд, че и тази година след това гостуване имаме много тежък и важен мач. Жалко че не играехме в неделя срещу Вила например и не си отнесем Наполи.

dvd1964

dvd1964

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоstroshev написа на 18 September 2019 - 05:01 PM :

В интерес на истината Робо не игра с топката...оня пендехо я ритна преди това и след това се метна като риба както правеше цял мач...

ОК. Контакт преди Симуланта да се просне няма. Това е същественото - няма нарушение.

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
https://www.dailymai...se-display.html

Ужасна тъпотия....

achkoboy1

achkoboy1

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоfishek написа на 18 September 2019 - 12:48 PM :

Хендо и Милнър снощи бяха кучета и не ги оставиха да дишат, а когато трябваше извеждаха, задържаха или се бореха за топката. Не видях как точно те ни бяха проблем, ама щом казваш...

Не съм казал, че играха слабо!!!
Само наблюдения

PSG - Liverpool         2:1         28.11.2018
Man City - LIverpool  2:1         03.01.2019
Man Utd - Liverpool   0:0         24.02.2019  

deadpoll

deadpoll

Scouser Legend

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
NAPOLI 2-0 LIVERPOOL: WHAT WENT WRONG?

0 потребител(и) четат тази тема