Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

28.09.2019 Шефилд Юнайтед 0-1 Ливърпул (ПЛ - 07 кръг)

• Please log in to reply
48 отговора на тази тема

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Ми тоя мач нема какво толкова да се коментира.Три точки чиста мрежа и това е най-важното.Шефилд определено ни затрудниха, ама са си типичен бритиш отбор - 20 човека в отбрана, ръгане, бутане и ритане на топката напред и каквото стане.Те даже Бърнли вече не играят така.Да са живи и здрави и ако спрат някой от противниците ни по този начин нямам против.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоkukuchev711 написа на 28 September 2019 - 03:44 PM :

Дренски, а с мъфините ще се мъчим ли и този сезон? :)

Няма. Мъфините работеха при Роджърс, ама накрая Челси ни изядоха мъфината.

Първата смяна на Клоп също си изигра ролята освен моята табуретка. Ориги изостри нещата отляво. Направи и един страхотен финт, но след него трябваше да подаде, а той стреля.
Почти няма случаи, аз поне не помня, на терена да са били едновременно Мане, Салах, Ориги и Фирмино.

KlopU

KlopU

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Знаех си че ще е проблем схемата им с 3ма централни и халф бекове.Затвориха фланговете и се принуждавахме да атакуваме през центъра.Нарушиха стила ни.Клоп да се замисли срещу тия схеми! Но вкарахме.Вратарска грешка,но това не ме интересува.Поредна победа за Моя Нов Ливърпул ...мачкайте машинииии

stunnyss

stunnyss

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Срещу Шефилд ю. винаги играем трудно. Този мач също го показа. Най важното е, че отбора не се отказа да се бори за победата. Фитнеса ни е добър за такива битки. Второто полувреме Клоп смени схемата на игра и това даде резултат. Много важна победа.

liverpoolfan

liverpoolfan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоtsbalabanov написа на 28 September 2019 - 03:36 PM :

Със сигурност Силва иска да загуби работата си само и само да легне на Шити в 6-тия кръг...

Колега щом мангалите жертваха умишлено не знам колко (доста) милиона и престижа на шампионската лига само и само да не сме шампиони, не бих се учудил и Силва да си жертва работата ей така за идеята да ни пре*бе..както писах безкрайни са низостите в английската лига..
Поживьом, увидим..да не слагаме каруцата пред коня

cyberfan

cyberfan

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • Град:Walton-on-Thames
Ама някой от мангалите ти се обади и ти каза, че умишлено са паднали ли?

liverpoolfan

liverpoolfan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоcyberfan написа на 28 September 2019 - 04:31 PM :

Ама някой от мангалите ти се обади и ти каза, че умишлено са паднали ли?

Да де, те всичките толкова си могат срещу шити и събуват гащите още първата минута, а срещу нас излизат за мача на живота си..заеби
Единствения отбор, който излезе да се надиграва с тях и съответно спечели беше Палас..слОчаеност? i dont think so..
Не ми обръщай внимание, това са си лично мои бъртвежи и не ангажирам никого с тях..

ReD_Gerrard

ReD_Gerrard

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Те излизат със свалени гащи, защото не им стига психика, а не нарочно :sarcastic:

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Първа победа на тоя стадион....не е зле...

liverpoolfan

liverpoolfan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоReD_Gerrard написа на 28 September 2019 - 05:03 PM :

Те излизат със свалени гащи, защото не им стига психика, а не нарочно :sarcastic:

А срещу нас играят като на финал на шампионската лига и вратарите им  са Де Хеа, Алисон и Буфон взети заедно...
Личи си кога в едно нещо има хъс и желание и кога си излязъл да подариш 3 точки..

fishek

fishek

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Хендерсън - играч на мача. Ама не нашия. Корав тим, корав мач, корава победа. И сладка.
Не се надявам нито на Тън, нито на палас, нито на маню. Надявам се на нашите. Да продължават в тоя дух и да не свалят темпото. Имаме страхотна преднина - нека си я запазим !

stefan

stefan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Напрежението е огромно.
До срещата с нас,ще са се спекли тотолно.
Вече си личи ,че Сити не е това като миналата година.

nikiniki

nikiniki

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоdrenski написа на 28 September 2019 - 03:30 PM :

Честита седма победа.
Трудничко го взехме, но мачът трябваше де си бъде наш. Шефийлд бяха еластични по терена, покриваха доста, но всъщност не създадоха почти нищо сериозно пред нашата врата.

Ако не стане по един начин, трябва да си взимаме такива мачове по друг начин. Както стана и днес.

Но сега да ви кажа защо всъщност спечелихме, пък вие ако искате се смейте. Мачовете на Ливърпул винаги ги гледам в едно и също разположение у нас на предметите в хола, табуретката на определено място, телефонът и дистанционното - също и аз сред тях на определеното ми място. Заради дребен ремонт днес мебелите са малко поразместени и не седях по този начин. Като видях, че работата се закучва, възстанових обичайната конфигурация и 30 секунди след това вратарчето на мангалите пусна топката между краката си в мрежата.
Клоп да ме черпи един шоколад, че бира не пия.

Аз винаги гледам мач с шорти на Ливърпул ,лилавите от миналия сезон.Снощо имах рожден ден и се прибрах късно и спах до 14ч и като станах за мача забравих да ги сложа шортите.В 55  Мин като видях как върви казах на жена ми да носи шортите.Обух ги и вкарахме.True story...

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Супер победа, срещу много надъхани селяци. Пак имаше треперене, но след мача е супер. :60:

Виж мнениетоKlopU написа на 28 September 2019 - 03:59 PM :

...Поредна победа за Моя Нов Ливърпул ...мачкайте машинииии

Викаш добре че Клоп /или Клопи както му викаш... не знам защо не те банват отново ... :suicide: / те послуша, щото ти ги назнайваш нещата и вече сме супер. Добре че си ти да му дадеш акъл, щото иначе щЕхме да се борим за топ 6. Направо 22-ра да те зимаме теб /ако Клоп напусне/ викам аз. Такъв професионал като теб не е за изпускане. :suicide:

Mitko64

Mitko64

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Имало е мачове които не съм искал да свършват, този исках дори да не е почвал. Доста тежък мач,но както се казва има и такива мачове. Мисля си , че е крайно време Салах да седне на пейката да премисли нещата, не е незаменим, Фирмино мина през този период.  
Никой не е по-голям от ЛИВЪРПУЛ!

Freack

Freack

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Много коварен противник. Всеки отбор ще бере ядове с тях без значение дали са донакини или гости. Радвам че минахме от тук с 3 точки. В крайна сметка, ако не бяха фрапиращите пропуски на Мане и Салах щяхме да сме си решили мача доста по рано, но нищо другия мач ще компенсират с голове.

И само да добавя, че съдбата си знае работата. Не ни свирят чиста дузпа, а 10 минути по късно вратаря им изтърва топката. Голям гаф отново за използването на ВАР.

Dr.G.

Dr.G.

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
https://www.youtube....h?v=cL3n8_ntZqc

Гледах от 6.40. мин до 6.52 сек и спрях ...

deadpoll

deadpoll

Scouser Legend

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Според мен и в мача с Челси и в този, Клоп закъсня със смяната на формированието. Мин. седмица 2-рото полувреме Челси тотално превъзхождаше центъра и Клоп не смени схемата достатъчно бързо за да вземе инициативата.

В този мач реагира, но според мен отново късно.

Много е прекрасно, че си излизаме с нашата си игра и бием, но понякога си трябва промяна. Надявам се Клоп да я прави тази промяна по-бързо в следващите мачове. Вижда се, че затворят ли бековете и опазят ли Бобката, халфовата линия от Гендерсън, Важнадум и Фабинхо няма креативност да създадат шансове голови. Кейта и Чембърмен би трябвало да оправят тази липса, но са все още невъвформени.

Прекрасно е,че си взимаме мачовете.

Taipan

Taipan

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Ами, така е, но... с тази игра счупването на стомната е все по-близо! :suicide: Не може късмета да е винаги с нас!

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоTaipan написа на 30 September 2019 - 09:43 AM :

Ами, така е, но... с тази игра счупването на стомната е все по-близо! :suicide: Не може късмета да е винаги с нас!

Е какъв късмет? Изпуснахме 3 чисти гола преди това единия беше греда....

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни