Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

06.12.2017 Ливърпул 7-0 Спартак Москва (ШЛ - Група Е)

• Please log in to reply
38 отговора на тази тема

Liverbird

Liverbird

Not English, but Scouse

• Администратори
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Tурнир: ШЛ - групова фаза

Дата: 06.12.2017

Ден: Сряда

Час: 21:45
  Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

cyberfan

cyberfan

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • Град:Walton-on-Thames
С 23 вкарани гола сме вторият най-резултатен отбор в група на ШЛ. Първи са ПСЖ с 25, вкарани също този сезон.

men4o

men4o

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Тази вечер Любимия отбор ме накара да мисля , че футбола е много проста и лесна игра.
Всичко ни се получаваше , сякаш футболен Шекспир бе написал сценария. Актьорите бяха вълшебници.
Как звучат сега предвижданията за хикс , в темата преди мача? :lfc2:

neversurrender

neversurrender

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Честита победа и честито класиране! Няма какво да се каже за играта ни тази вечер, каквито и суперлативи да кажем, ще е малко. За мен вече едно е ясно, Клоп успя да накара Ливърпул да играе както той иска, от тук натък трябва само да надгражда!
Малко остана да изравним рекорда си за най-голяма победа, но за мен тази победа беше с много по-атрактивни попадения от онази над Бешикташ, истинска наслада е да се гледат Мане, Фирмино, Салах и Коутиньо в такава форма! С такива футболисти имаме право да мечтаем и за Киев! Страхотен завършек на този празничен ден, наздраве! :)

Canopus

Canopus

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Окъпахме ги и тези. Браво! Чакаме жребия.

never back down

never back down

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Нема кой да ми затвори усмвката.  Не до ушите ми е, а ги задминава.

Поезия в действие. Просто уникално. Честито на всички. ТОВА Е ЛИВЪРПУЛ.

Robbie B F

Robbie B F

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Супер победа в спокоен мач. Откога го чакам това. :60:

Bellamy

Bellamy

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Мощна работа ви казвам.Имам едно желание.Ако Фантастик фоур се задържат здрави до май месец, ни чакат готини работи,но и да не стане това се вижда,че има кой да ги замени подобаващо,което е радващо.

Plovdiv_1926

Plovdiv_1926

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоneversurrender написа на 06 December 2017 - 11:40 PM :

С такива футболисти имаме право да мечтаем и за Киев! Страхотен завършек на този празничен ден, наздраве! :)

Рано е още да надуваме балона и да мечтаем толкова, стъпка по стъпка. Чака се съперникът за 1/8-финала и стъпка по стъпка.

П.с Иначе бих бил много щастлив да се окажа пророк в темата преди мача :sarcastic:

drenski

drenski

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Вярно, че след такъв мач няма какво да се пише, освен да кажеш честито, но интересно защо темата е заключена.

За осминафинала ми се върти Ювентус, което не е добре. Дори Байерн е по-добре от Юве.

cyberfan

cyberfan

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • Град:Walton-on-Thames
Клоп каза в интервюто след мача, че на него все му се пада Реал :D

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Базел
Байерн
Порто
Реал
Шахтьор
Ювентус

Виж мнениетоcyberfan написа на 07 December 2017 - 12:04 AM :

Клоп каза в интервюто след мача, че на него все му се пада Реал :D

Е, това беше с Борусия.
Сега при нас му върви на немски отбори.

Добре, че избегнахме Бешикташ ;)

ПП:  ако човек види само статистиката от мача, но без спасявания на вратаря:

https://www.scoreboa...ics;0|lineups;1

без да знае резултата, ще очаква мача да е завършил нещо като  2:0  2:1  3:1
което говори, че Спартак не са били чак толкова слаби,  но за нас всичко влезе.

Дано ни върви така и през зимата и пролетта в ШЛ.

liverpool_ynwa

liverpool_ynwa

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Понеже темата след мача е заключена ще пиша тук. От момента, в който го купихме аз бях един от най-големите фенове на Морено и винаги съм вярвал, че това момче има всички дадености да бъде бек-мечта. Признавам си, след финала срещу Севиля го ............... попилях и не можех да му простя глупостите, но колкото повече играе този сезон, толкова повече разбирам колко качествен играч е. Всеки от нас/вас може да го храни и псува, колкото иска, грешките, които е правил никой не ги зачерква, защото са факт. Но през този сезон пича си оставя дроба и сърцето на терена, а и се научи на най-важното нещо в неговия пост - да играе с повече акъл, отколкото със сърце и храброст. Обиждайте го колкото искате, но за мен, в сегашния отбор на Ливърпул не виждам дузина играчи, които ще се контузят и ще излезнат със сълзи от терена, срещу Спартак Москва (простите мужици, (Ивелине, знам, че четеш, гол да го бараш) ), в мач, без никакво значение при 4:0, а той го направи. Не е имало мач, в който тоя пич да отстъпи 1 крачка назад и да се изплаши, от който и да било играч. Дотук аз не съм го виждал да се стресне от каквото и да било! Пожелавам му да се възстанови по-скоро и да се върне на терена, защото сърцето, с което играе за Ливърпул и начина, по който остана да се бори за мястото си, са за пример!

П.П. Нямам желание да споря с никой относно мнението си по-горе, просто споделям лични впечатления!

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Отключих темата, не знам защо беше заключена.

neversurrender

neversurrender

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоDacheff написа на 07 December 2017 - 01:20 AM :

Отключих темата, не знам защо беше заключена.

Аз помислих, че модераторите се уплашиха да не се получи радостен спам и форумът да даде на "късо" :D

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображениеПубликувано изображение

2018  ?

stefan

stefan

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Много се радвам ,че прогнозата ми се сбъдна, спокойна победа и много радост за нас феновете.
Ливърпул ми изглеждаше като Мерцедес S класа ,а Спартак като :Москвич:- Харошей машинка, сорат километра капитални ремонт.

maik05

maik05

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Красота!!!Снощи направихме някакви ултра бързи комбинации,каквито не се виждат често във футбола.На моменти топката изглеждаше като топка на билярд,която се чука по ръбовете на масата и отнася всички останали към дупката.
Във всеки един мач от предварителната фаза имахме огромно превъзходство и само невероятните пропуски отпред и индивидуални грешки в защита ни лишаваха от победата.Визирам най-вече мачовете със Севиля.
Къде ги намират тия коментатори по нашите телевизори,бе хора?Тоя снощи 47 пъти повтори,че Спартак играе неузнаваемо слабо и т.н.Чак в 72-минута се сети да каже,че "Ливърпул тази вечер прави всичко прекрасно и в нападение и в защита"!

EmoRadev

EmoRadev

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоliverpool_ynwa написа на 07 December 2017 - 12:32 AM :

Понеже темата след мача е заключена ще пиша тук. От момента, в който го купихме аз бях един от най-големите фенове на Морено и винаги съм вярвал, че това момче има всички дадености да бъде бек-мечта. Признавам си, след финала срещу Севиля го ............... попилях и не можех да му простя глупостите, но колкото повече играе този сезон, толкова повече разбирам колко качествен играч е. Всеки от нас/вас може да го храни и псува, колкото иска, грешките, които е правил никой не ги зачерква, защото са факт. Но през този сезон пича си оставя дроба и сърцето на терена, а и се научи на най-важното нещо в неговия пост - да играе с повече акъл, отколкото със сърце и храброст. Обиждайте го колкото искате, но за мен, в сегашния отбор на Ливърпул не виждам дузина играчи, които ще се контузят и ще излезнат със сълзи от терена, срещу Спартак Москва (простите мужици, (Ивелине, знам, че четеш, гол да го бараш) ), в мач, без никакво значение при 4:0, а той го направи. Не е имало мач, в който тоя пич да отстъпи 1 крачка назад и да се изплаши, от който и да било играч. Дотук аз не съм го виждал да се стресне от каквото и да било! Пожелавам му да се възстанови по-скоро и да се върне на терена, защото сърцето, с което играе за Ливърпул и начина, по който остана да се бори за мястото си, са за пример!

П.П. Нямам желание да споря с никой относно мнението си по-горе, просто споделям лични впечатления!
Докато излизаше със сълзи на очи си мислех същото, макар и да си призная, че до преди месец бях на мнение, че няма място при нас. Много са малко играчите, които след такъв предишен сезон ще успеят не само да се възстановят психически, но и да се преборят обратно за мястото си в отбора. Все още има моменти на безумност в защита, но определено това вече е друг играч.

bArele

bArele

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Бешикташ може да спи спокойно. Рекорда им остана неподобрен.
Перфектно проведен мач, от до. Нямаше 'лабаво', всичко ни се получаваше като по поръчка. Ранен гол, комбота а-у, щом и чичо Мили го ядосаха, та се наложи да влиза от пейката и да прави асистенции човека..
Четворката отпред действа със страшна лекота и финес, не са много защитите, които могат да устоят на това атомно нападение.
Кариус - тоя е луд. за 15 минути 2 пъти излезе да ги бие с глава, нещо което не съм видял нито един път за толкова години от Миньоле. Не знам дали е запазен маниер на немската школа, но определено е в плюс за един вратар, да притежава подобно качество. За да излезеш по подобен начин трябва да си сигурен на 100 процента, че ще си първи за топката, щото увиснеш ли, носиш главна вина. За което се иска да си голям курназ.
Дано Моренката да е добре. Бая ритници отнесоха нашите, не само испанеца.
Малкия магьосник пак беше във вихъра си и правеше всичко да изглежда като детска игра. Голем футбалер.
Черната пантера от Сенегал тъкмо си мислих, че прави 'слаб' мач, на фона на останалите си колеги в нападение, когато избухна с онзи ножичен удар.
ИНФОРМино пак затвори устите на критиците (в случая моята) и показа, че е ключова част от този квартет.
За Мо Сала най ме бе яд до преди гола му и в тоя, и в предния мач срещу Брайтън заслужаваше да се разпише повече от веднъж. Но пък нека и друг обере лаврите.
За играч на мача пиша 'целия отбор', защото играхме като такъв и дори слабите ни звена, защита и халфова линия този път нямаха почти никакви проблеми. Джини най-малко изпъкваше от тройката в средата, но той вършеше доста черна работа.
Две думи и за Емре Джан. Лично на мен ще ми липсва, ако си замине, най-малкото защото се вижда, че има потенциал, ма не знам мързи ли го, личностни успехи ли гони кво е що е, но един такъв шпагат, като този в 5та минута, при който получи жълт картон, много повече те нахъсва и те кара да го чувстваш като 'свои', отколкото безмислените далечни пасове на капитана, които да не се лъжем, от както получи контузията в петата, даже и тях не може да прави вече. Но това е друга тема.
Честита победа.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни