Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

10.12.2017 Ливърпул 1-1 Евертън (ПЛ - 16 кръг)

• Please log in to reply
125 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Кръг: 15-ти
Дата: 10.12.2017
Ден: Неделя

Час: 16:15
  Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

Podlecii

Podlecii

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Смех.

stroshev

stroshev

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Рядко може да се наблюдава такова надменно и несериозно подхождане към мач първо от страна на Клоп и след това Мане и останалите...съдията няма какво да го коментирам но поведението на Клоп за мен ни коства точките тоя мач.

Mario_Shinobi

Mario_Shinobi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • Град:Planet Earth

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Ква дузпа `e, чиче педе*§€рас ?! Самонакажи се и изчезни беследно безочлив травестит пробит ти! -Абсолютен жълт картон за симулация +Оскар + златенс скунск за изнежения къдравел в синьо, де*7897а създателите ти д..

Мане ми избоде очите цял мач. Цял мач човече. То неадекватност, то егоизъм, то едни келешлъци.. да не повярваш, че гледаш същия футболист всъщност. Соланке пък точно в тоя си шанс ше се спари като уклей..

Джордан Хендерсън в комплект с Милнър - стрелям се с двуцевка в слепоочието, презареждам и стрелям пак.

Браво на Гомез. Всъщност добро представяне от цялата защита, въпреки, че бяха безработни днес. Успяха да помогнат за затягането на примката около тия капути. Ловрен требваше да набие един мръсен токат на главния катил.

Да му се не види как реши мача тоо боклучак. И онова прасе шмрек да вкара на Анфийлд.. дйеее полудял съм !

rudjo

rudjo

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Виновен е Клоп, че за пореден път излиза с безумен състав. Да дава почивка на играчите в по леките мачове. Кому беше нужно салах да играе цял мач срещу спартак?

never back down

never back down

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Ще ми се да знам колко ли хора по света им е идвало да се удавят в някоя мивка при титаничният урар на Хендерсън в края :suicide:

Глупаво, ама глупаво изгубени точки.  Предоверяването на Клоп на някои играчи + пееераският съдия доведоха до това равенство.
А тия си бяха нарисувани за разгром. Как да не го е яд човек. Ще се изям. Но и си заслужаваме съдбата.  С такива мачове и с такъв подход не се гради шампионски отбор.

ONYX

ONYX

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

За мен Клоп не е виновен, искате ротации - прави ги, имахме поне няколко чисти положения и не успяхме да ги вкараме, съдията няма какво да го коментирам. Яд ме е и мен, защото това беше златен шанс, но уви.. :)

stroshev

stroshev

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Тия ако играехме с титулярите ги качвахме на петица...кой да е виновен тогава?Това е дерби ние се пазим за умреляците УБА в сряда

blunt

blunt

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Мане е глупак.Имал си 45 минути 1 точен удар към вратата и ти осираш онова положение и се смееш и усмихваш,все едно водиш с 4-0.
За пореден път някой се изсира върху труда на Салах.Аз бих искал да се махна на негово място.

Съдията им подари тая дузпа,това е нелепо.Даже не мога да виня Ловрен,макар че и той трябваше да съобрази.Мачът не съм го гледал след 77та минута,така че не знам какво се е случвало последните минути.

liverpool_ynwa

liverpool_ynwa

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Бесен съм, бесен. Това си е изцяло мач загубен от Клоп и шибаната му арогантност и инат.

MakEto

MakEto

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Клоп за кой ли път ни закопа..
Като бял ден беше ясно още преди мача, че ще имаме много проблеми след глупавия избор на стартов състав.. За чий оставяш Коутиньо и Фирмино резерви ?? И излизаме с Хендерсън и Соланке ? Милнър се мести от бека (след доброто представяне там) в средата ..вадим Вайналдум резерва. Тотална комедия. На всичи беше ясно, че заради високомерие може да не бием тия слабаци и ето на..
Сега беше времето да влезем в 3ката и да натиснем Манго на 2рото място. А то кво стана Тотнъм очаквано смачкаха Стоук и сега сме на 2 точки от 7мия Бърнли.. нямам думи.

Нямаше как по лошо да проведем тоя мач. От стартовия състав до тактиката и смените. Цял мач държим Соланке, накрая като ни изравниха го сменихме с Дани Ингс ..това беше направо върха. Аз го приех като подигравка тоя мач..
Всички фенове са бесни. Губим точки като домакини в дербито с Евертън и то мангала Руни ни наказа. Няма такова чувство, ебахти срама..

never back down

never back down

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Сега и друго ми иде на ум. През седмицата в 48-мата минута става 4-0.  Умрял съперник срещу теб, решил си си мача... ми защо деа трябваше да ги държи до края на мача и Салах и Мане и Коу? Ми смени ги и им дай почивка.
То хубаво да има ротации, но когато едно нещо върви и то безотказно и ти го разбичкаш, нормално да имаш затруднения.

Отделно на мен все ми се струва, че далеч по-удачният мач за ротации е този с Уба в Сряда.  Все пак това днес е дерби на града и ти играят на кръв.
Няма начин човек да не е бесен...

EmoRadev

EmoRadev

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Този мач беше някаква подигравка с футбола. Ония, сините, 3 пъти за цял мач минаха центъра и получиха дузпа. Нямам думи, ама само Ловрен си е виновен. Накъде точно се беше запътил оня симулант, че отиде да се бута с него? Не обвинявайте Клоп, човека пусна състав, който смаза от игра Евертън, непозволявайки им да минат центъра с повеме от 2-ма човека. 5-мата отзад - Гомез, Ловрен, Клаван, Робърстсън и Хендерсън пресираха по такъв начин, че беше ясно, че няма да имаме проблеми в защита. Уви, Ловрен даде шанс на съдията да покаже колко долно същество е и естествено, оня с черните дрехи не пропусна мига си слава.

zlts

zlts

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Много смешна дузпа! Това не е фаул даже! Мането с много слаб мач, другите бяха на ниво. Особено много ми хареса Соланке - страшен с гръб към вратата, рапределя топката, отваря пространства, скорост, ВСИЧКО! Дано го виждаме по-често невероятен талант!  Дъ Окс също направи силен мач. Тъп резултат, но и това се случва. От толкова много победи срещу бонбоните забравихме, че това е дерби и сега сме опарени от хикса :)

ONYX

ONYX

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Никой не знае как щяхме да завършим мача, ако бяхме с титулярите. Какво ви е виновен Клоп? Аз това не мога да разбера. Аз му се накефих как отиде и се скара със съдията накрая на мача.

stenmark

stenmark

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Клоч че се оака е ясно.Но вече знам какво искам от дядо Коледа. И това е очила за Клоп да види че Хендерсън става само да връша топките на терена.Този човек как не се усеща не знам.И съотборниците му вече го избягват.Това се видя поне на няколко пъти второто полувреме.Искам да кажа че Гомес радва окото и ако продължава Клайн ще търка пейката.А относно Мане трябва Клоп да вземе мерки.Това не му е за първи път и да му бъде обяснено че при следващо също отиграване сяда на пейката за неопределено време.Ако иска толкова да изпъква да е станал лекоатлет.Футбола е колективен спорт.Само по колко тъп начин се издънихме не е истина.

tryssardi

tryssardi

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Кво ви  е виновен Клоп?
Да вземат да се натръшкат контузени и после всеки мач ще ние с Хендо-Милнър и отпред Игс!
Мача си го взимахме шампионски с 1:0 ако не беше тоя мерзавец в черно.
Малко се кротнете,всички ни е яд ама да не гоним Мане и Клоп за сега(ако може).
А и дерби е все пак.

men4o

men4o

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Ритуално сепуко (харакири) си спретнахме днес. Нема по голяма глупост , след мача със Спартак , само ние можем да изглеждаме така срещу един импотентен отбор......офффф Хендо какъв удар спретна горкия , ама той 30 секунди се чуди дали ше може да понесе такава отговорност да шутира  , и то стана къснооо.
п.п. Сега Ловърите ще недоволстват що има 5-6 страници негативни мнения , а де де....

drenski

drenski

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Аз също смятам, че загубихме 2 точки заради високомерието на Клоп. Но не по отношение на стартовия състав. Оше преди мача ги сметнах - от 21 ноември до 1 януари имаме мачове средно на всеки 3,416 дни. Задължително е да се правят ротации и затова поздравявам Клоп. Защото се вижда, че напоследък и Тотнъм, и Челси, и Арсенал днес изглеждат изморени. А ние сме свежи

Стискам зъби да не напиша нещо за Мане, за което да получа наказание. Защото при 2:0 на полувремето посмъртно нямаше да ни изравнят.

Сега пак за Клоп. През първото полувреме си мислех колко страхотно е да имаш играч за 120 милиона паунда на пейката си. Това може да си го позволи само голям клуб. Сърдя се на Клоп не за стартови я състав, а за това, че на почивката Алардайс направи две офанзивни смени, а нашият не реагира срещу тях. Сърдя  му се и за това, че не стига че на пейката имахме 120 милиона, но извади и най-добрия нападател в Европа в момента при положение, че мачът не беше решен. А пускането на Ингс вече беше върхът на абсурда.

Преди мача четох анализ, че единственият шанс на Биг Сам, пък и изобщо негов маниер е да гледа да не допусне гол, пък напред, ако стане нещо от някое статично положение или някоя случайност. Точно това и стана. Треньорите имат един лаф - да клатиш мача - е Биг Сам клатеше мача, някъде към 60-ата минута и нашите на терена бяха приспани, защото никой не вярваше, че Евертън може да вкара гол по някакъв начин. Така че планът на старата лисица Алърдайс успя.

S+G+

S+G+

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Каквото и друго да си говорим,Мането е престъпникът ,в този мач 😡

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни