Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

17.01.2021 Ливърпул - Манчестър Юнайтед (ПЛ - 18 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
129 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 18 кръг

Дата: 17.01.2021

Ден: Неделя

Час: 18:30
Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

Stojkica

Stojkica

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Досега откакто Клоп е начело на Ливърпул, това е шестият път, в който отборът да записва 3 поредни мача за първенство без победа.

И досега 4 пъти отборът е печелил четвъртия мач, а единственият път, когато серията от мачове без победа е по-голяма от 3 и съответно най-дългата такава при Клоп идва през януари 2017-та, когато отборът записва 5 поредни мача без победа. Трябва да се отбележи, че в 3 от тези 5 серии, отборът играе с манго, а в серията от 5 мача без победа имаше тежка съдийска тесла на стария кенеф. Очаквам за този мач да се вдигнат по някакъв начин. После вече - каквото - такова. Но за този мач очаквам далеч по-убедителна игра.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Тоя пост над мен предполагам е пълен със статистика, кога сме играли, кога сме паднали, кога сме били и т.н.т.
Нищо футболно и съм готов да се обзаложа.
Мачът.
Мачът на мачовете за годината. Тука за мен са важни мотивацията и представянето на трима души.
А. Бекер, Хендерсън и Салах.
Тия зле ли са , Х ще е успех. За Мане и Робо съм на 90% сигурен, че ще са машини, както и за Фабиньо и все още колебливият Тиаго.
Като казвам колебливият имам предвид много спорните му влизания, които носят картони и изнервяне в играта му. Това естествено се дължи на позицията му, която не е ориджинъл, но той пък кой напоследък играе на своята.
Ако вратарят е сигурен, Хендо уверен (нещо , което напоследък пак не показва) и Салах точен или поне не толкова лаком ще бием с 2 гола разлика.
Не на последно място искам да отбележа, че ще играем И срещу по-мощната от Коза Ностра, Триадите, Якудза, картелите и дори руската мафия накуп , а именно ФА.
Тази битка вече е непредсказуема и ако са решили става и непосилна за печелене.
Дано да ни е отредено друг сценарий. Обикновен , реален. Независещ от чернодрешковци.

Taipan

Taipan

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Така като си мисля, ще са ни нужни най-малко 3 гола за да ги бием тези! Три, защото единия ще ни го отменят за ... нещо си, а ще са ни нужни 2 чиси, защото за тях ще има дузпа! А, с тази игра, която играем напоследък не виждам, как ще вкараме 3?! Съжалявам да го кажа, но за мен е 1-1 или недай боже 0-1. :manchester:

Кирил Пейчев

Кирил Пейчев

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Ако изобщо има нещо хубаво в представянето на отбора ни през последните седмици...
Той е, че  мангалите които ще правят разбор на нашия отбор преди мача с нас,
-ще им бъде супер трудно да разберат как точно, ще играем срещу тях.
-На фона на слабото ни представяне ,първото което си мислим ние феновете а надявам се и мангалчестър е ,че на тях ще им бъде лесно да ни победят.
Което = на подценяване.
Ако Клоп успее да ги преобрази нашите момчета през тази седмица +подценяване от тяхна страна.....хмммм....може да стане грозно за оня с бебешкото лице.

livernas

livernas

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Мангалите няма да ни подценят. Имат ни страха и ще са внимателни. Нашето предимство е в това, че срещу силните играем силно. А и смятам, че мотивацията, която ни куца в последно време, този път ще е на макс. Клоп ще ги надъха здраво. Вече с каква тактика ще сме, това ще го решава Боса! На мен лично, страшно много ми липсва хеви метал футбола ни! Иска ми се да го видим в този мач. Здрава преса, бързи контри Де Хеа и Хари Магари да гледат тъпо!

zigfridson

zigfridson

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
А и те имат мач с Бърнли във вторник, нали? Надявам се Бърнли нещо малко да се нахъсат. Дано тренират далечни удари през тази седмица, както и извеждащи пасове зад защитата. Арнолд да влезе малко повече в час, защото ни е много нужен за този мач. Да ги напада яростно и стремглаво. От другата страна Робъртсън да вдигне процента на точни центрирания. Алисон да не излиза така напред в някои ситуации(не знам защо, но малко ме дразни Алисон с тези понякога рисковани излизания и пасове пред него).
Шакири титуляр от първата минута. Салах.... .
И никакви барчета и коври:).

SFA

SFA

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Манго ще дойдат за Х, както всеки път. Крейг Поусън е посредствен съдия и лесно ще свири дузпа за Рашко, така че трябва да вкараме с един повече, те така и така ще дръпнат с 3 точки пред нас след изиграване на отложения им. Победа и нищо друго.

cyberfan

cyberfan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Град:Walton-on-Thames
Бъркаш се пич. Само ти и още един-двама щяха да отговорят положително. За твое учудване, има доста интелигентни хора тук.

Кирил Пейчев

Кирил Пейчев

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Изтрих поста си от малко по-рано днес, защото явно провокира хора от форума.

П.п cyberfan ,няма нужда да натрапваме собствените си комплекси на другите.
Остани със здраве!!!

livernas

livernas

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Значи, съдия ще е Крейг Поусън! Ами не е идеално, но можеше и да е по-зле. Примерно : прасето Мос, гаднярите Аткинсън и Маринър или пък неможачът Куут.. Английските съдии са откровено слаби (някой директно казват че са некадърни). Единствено на Майкъл Оливер, може да се има по-голямо доверие.Тъпо е, да се вглеждаме толкова в това, кой ще свири мачовете ни! Но, с тези резачки отвсякъде, мисля че е нормална реакция. Сигурен съм, че никой от нас не иска, реферите или ВАР да ни помагат! Просто да си свирят нормално и да не ни режат тенденциозно, което напоследък се превърна в честа практика.
Дано Матип да се възстанови и да заеме мястото си в центъра на защита до Фаб. Така и Хендо ще си бъде в халфовата линия и евентуално ще може да видим Тиаго в по-офанзивна роля. Ако се оправи и Жота, направо ще е супер. Но, аз лично не вярвам да може да играе. И все пак, имаме сили да ги ударим. Отбора трябва да се стегне и да ги отнесем. Все още имаме най-добрият тренер и очаквам да се види в този мач. Оптимист съм!

Svet

Svet

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Пенделите, които ще ръководят май още не са излезли, да не гледате информация от миналата година?

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоScarface написа на 09 January 2021 - 05:07 PM :

Тоя пост над мен предполагам е пълен със статистика, кога сме играли, кога сме паднали, кога сме били и т.н.т.
Нищо футболно и съм готов да се обзаложа.
Мачът.
Мачът на мачовете за годината. Тука за мен са важни мотивацията и представянето на трима души.
А. Бекер, Хендерсън и Салах.
Тия зле ли са , Х ще е успех. За Мане и Робо съм на 90% сигурен, че ще са машини, както и за Фабиньо и все още колебливият Тиаго.
Като казвам колебливият имам предвид много спорните му влизания, които носят картони и изнервяне в играта му. Това естествено се дължи на позицията му, която не е ориджинъл, но той пък кой напоследък играе на своята.
Ако вратарят е сигурен, Хендо уверен (нещо , което напоследък пак не показва) и Салах точен или поне не толкова лаком ще бием с 2 гола разлика.
Не на последно място искам да отбележа, че ще играем И срещу по-мощната от Коза Ностра, Триадите, Якудза, картелите и дори руската мафия накуп , а именно ФА.
Тази битка вече е непредсказуема и ако са решили става и непосилна за печелене.
Дано да ни е отредено друг сценарий. Обикновен , реален. Независещ от чернодрешковци.
Разбира се, Драгоев на форума.

Домакини сме, срещу именит съперник, нямам съмнение, че ще покажем игра като в мача с Тотнъм, вече дали ще победим е друг въпрос.

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
И в най-тъмните векове на нашия отбор, когато сме се изправяли срещу  Юнайтед, винаги съм бил оптимист срещу тях. Сега просто незнам какво да мисля. И то не, че съм притеснен от тяхната игра, а от нашата в последно време
Иначе си мисля, че ако един отбор, ако трябва да излиза от криза, то трябва да е срещу опонент който е от сантиментално значение
Ще даде отговор може би този мач,  дали още сме в играта или ще тябва да преосмилим приоритетите си
Дано така да ги завърти нещата щаба, че Тиаго, Хендерсън и Вайналдум да са в полузащита
В главата ми се разиграва мача, че ги разкостваме, но тези видения са сякаш по-скоро пожелателни, отколкото обоснователни. Ще видим.
Накратко, умерен оптисмист за двубоя

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители

Виж мнениетоLiverpoolYNWA написа на 10 January 2021 - 09:58 PM :

Разбира се, Драгоев на форума.

Домакини сме, срещу именит съперник, нямам съмнение, че ще покажем игра като в мача с Тотнъм, вече дали ще победим е друг въпрос.
Аз съм малко тъп и нещо не ти схванах иронията.
Дай жокер.

kibo1992

kibo1992

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Тук само победа и нищо друго! Кои сте вие - решаваме ние!

makedonski

makedonski

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Ако Матип играе, имаме шанс за победа....Ако не, много тегаво ще стане с манафите, равенство е по-скоро вероятно

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоScarface написа на 11 January 2021 - 11:38 AM :

Аз съм малко тъп и нещо не ти схванах иронията.
Дай жокер.
Stojkica е Драгоев на форума, ръси само статистики. Дотам са му футболните познания.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Мисля си, че ще ги бием и то с разлика. Нещо от сорта на 3:1. Набрали са скорост, ние не сме във форма, но играем много силно срещу водещите отбори и като добавим факта, че играем срещу кръвният враг още от началото ще ги подпукаме, подобно на мача с Тотнъм. И аз се надявам Матип да е на линия и Жота да е сред резервите. Това са два фактора, които много могат да ни помогнат.

Svet

Svet

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Мисля, че така ще излезем: Али, Трент, Робо, Фабиньо, Матип, Хендо, Джини, Тиаго, Салах, Фирмино, Мане.

2 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 2 гости, 0 анонимни