Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

15.09.2018 Тотнъм - Ливърпул (ПЛ - 05 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
86 отговора на тази тема

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 05 кръг

Дата: 15.09.2018

Ден: събота
Час: 14:30
Стадион: Уембли

Телевизия: Публикувано изображение

S+G+

S+G+

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Тук ще стане ясно , колко пара струваме👍
Мачът ще е кървав-те са след много неприятна загуба и втора такава,ще удари много по амбициите им,дори и за топ 4,а ние сме се накокошинили за пета поредна,но честно казано ,лично аз , в този мач и на равенството ще съм доволен!🙂

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Никакво равенство...бием си ги да си знаят. От началото на годината не са нищо особено. Нека само да видим след тия национали дали няма да има контузии и в двата лагера.

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
В тоя мач не мисля, че равенството ще е толкова лошо като резултат. Много зависи как ще играят те. Ако играят като срещу Юнайтед първото, сме длъжни да ги бием. Макар че се съмнявам Почетино да ги остави да бъркат толкова много срещу нас, знаейки какво може да му се случи.

Toshko_Afrikanski

Toshko_Afrikanski

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Няма как да играят така. Много пъти е ставало дума, че философиите на Клоп и Моуриньо са коренно различни. Казвано е и в диемата, и в блоговете за футболни анализи, и в МОТД, т.е. не е само мое виждане. При Моу не се атакува човека с топка или поне не агресивно, а се подреждат така, че да бъдат покрити всички опции за пас, докато при Юрген се залага на преса, агресия и бързо отнемане на топката. С други думи мениджъра на МЮ чака съперника да сбърка, докато германеца ги поставя под напрежение, ако мога така да се изразя. Та идеята ми е, че едва ли % точни пасове на Тотнъм ще е подобен на този срещу МЮ през първата част.

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоToshko_Afrikanski написа на 03 September 2018 - 10:20 AM :

Няма как да играят така. Много пъти е ставало дума, че философиите на Клоп и Моуриньо са коренно различни. Казвано е и в диемата, и в блоговете за футболни анализи, и в МОТД, т.е. не е само мое виждане. При Моу не се атакува човека с топка или поне не агресивно, а се подреждат така, че да бъдат покрити всички опции за пас, докато при Юрген се залага на преса, агресия и бързо отнемане на топката. С други думи мениджъра на МЮ чака съперника да сбърка, докато германеца ги поставя под напрежение, ако мога така да се изразя. Та идеята ми е, че едва ли % точни пасове на Тотнъм ще е подобен на този срещу МЮ през първата част.

Тоест ще е още по зле? Щото като те пресират обикновено шанса да сбъркаш паса е по голям.

neversurrender

neversurrender

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Този път трябва да се възползваме и от неутралния терен на ''Уембли'', не трябва да се отписва и този фактор, ако откриваха новия УХЛ, щеше да ни е доста по-тежко гостуването. Дано нямаме контузени след безсмислената пауза за националните и ако всичко е наред, мисля че ще спечелим мача!

EmoRadev

EmoRadev

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
И аз отсега мисля, че равенството няма да е лошо, но пък сме с пълен точков актив и една победа там би дала първо страхотна заявка пред останалите, които се борят за челните места. Второ - това е началото на една много тежка серия от мачове за нас и едни точки биха били сериозна доза адреналин. Много ще зависи и какво ще е състоянието на Фирмино след дължите пътувания. За контузии не искам да мисля! Кой лилипут е измислил тая пауза точно в началото на сезона, след световно първенство...

Toshko_Afrikanski

Toshko_Afrikanski

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоstroshev написа на 03 September 2018 - 10:24 AM :

Тоест ще е още по зле? Щото като те пресират обикновено шанса да сбъркаш паса е по голям.
Наистина не искам да изпадам в дребнава дискусия. Едва ли ще е по-нисък, защото вероятно в доста ситуации няма да се стигне до пас, понеже около човека са се струпали доста хора и топката е отнета, докато срещу МЮ ти дават времето, но не ти дават възможностите, което довежда до повече пресечени пасове и съответно по-нисък %. Надявам се да се изразих добре, ако ли не, здраве да е, но със сигурност това ми е последното по темата.

EmoRadev

EmoRadev

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоToshko_Afrikanski написа на 03 September 2018 - 10:35 AM :

Наистина не искам да изпадам в дребнава дискусия. Едва ли ще е по-нисък, защото вероятно в доста ситуации няма да се стигне до пас, понеже около човека са се струпали доста хора и топката е отнета, докато срещу МЮ ти дават времето, но не ти дават възможностите, което довежда до повече пресечени пасове и съответно по-нисък %. Надявам се да се изразих добре, ако ли не, здраве да е, но със сигурност това ми е последното по темата.
Така е, МЮ атакуват човека, който ще получи топката, а ние атакуваме футболиста, който в момента я владее. Разликата в %-та сгрешени или неусъществени пасове е само за статистиката. Важен е крайният ефект, а именно, че ако ние пресираме както трябва и Тотнъм отново са податливи на грешки, имаме много по-големи шансове отколкото МЮ, защото отнемаме веднага топката, при това с няколко футболисти и веднага се втурваме напред, а онези тепъва трябва да се реорганизират в защита, ако изобщо имат време, разбира се. МЮ какво правят? Вземат топката в тяхната си половина и тепърва мислят какво да правят с нея.
Ще видим, мач с мач не си приличат, но Тотнъм определено засега не изглеждат толкова опасни, колкото предишни години.

steffaka

steffaka

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Дано играем с Кейта , а не с некадърника Хендерсън

Taipan

Taipan

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоsteffaka написа на 03 September 2018 - 12:08 PM :

Добре де, маа му стара, как целия форум мисли, че Хендо е "некадърник", пък Клопо и Саутгейт  - НЕ! Смятай брат, тия кви са ливади, щом не сме по-големи спецове от тях :suicide: :ppp6:
Между другото, заради определението ти за Хендо, ще го ... отнесеш ми си струва... :yes:

fishek

fishek

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Нямам търпение за тоя мач, но хора. Има. Цели. 11 дни. Дотогава. Не забравяйте, че Тотнъм също имат национали, които ще бягат за нациите, така че старта отново е равен.
Клоня към хикс но никак няма да се разсърдя на нашите ако вземат че ги напердашат. Пак едно такова 2:1, 1:0 за нас ще е хайрлия.

Мо Салах

Мо Салах

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Дано срещу тотнъм се коригират нещата .Срещу Лестър едвам се движиха ,нямаше я динамиката ,слаб интензитет.....липсваше и концентрацията и оттам се допускаше много брак в отиграванията . Пробиваха ни лесно през центъра ,където се подвизаваха Хендерсън и Вайналдум а отпред неприсъщо за нас не се създаваха положения .Тук пред защитата липсваше свежия Фабиньо ,в средата свежия и креативен Шакири а отпред липсваше свежия Стъридж . Почти всички изглеждаха доста уморени ,незнайно защо ?
  И психически не ми се сториха на ниво . Така съм ги виждал мисля само  на финалите .
Но както и да е забравяме за този мач,помним само 3те точки ,усмихваме се доволно  и гледаме напред . Треньора и играчите ще си вземат забележка и със сигурност нещата ще си дойдат на мястото срещу тотнъм ,убеден съм . Прогноза 1-3

JESUS79

JESUS79

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
много бих се радвал да видя в средата Фабинио Кеита и Милнър

AllorNothing

AllorNothing

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоsteffaka написа на 03 September 2018 - 12:08 PM :

Алелуя!

Всичко си зависи от нас в този мач. Ако играем на високото ниво, което можем, то Тотнъм мисля, че няма да могат да ни се противопоставят.  Ако играем колебливо обаче, са в състояние да ни създадат много ядове.
Няма значение това, че са паднали от Уотфорд, или че са играли слабо първото полувреме срещу Манго, Ако самите ние не играем добре, то Тотнъм няма да ни простят.

Има отбори срещу, които дори да не си на ниво, можеш да си вземеш мача, но не мисля, че тотнъмче са от тези отбори.  Не сме ги били скоро като гост и мисля, че им е време.

Jurgen Klopp

Jurgen Klopp

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
съжалявам , че го пиша (ест. не го желая) , но мисля, че това ще ни е първата загуба от десетина мача (не съм сигурен в бройката) насам.
Все някога ще трябва да се случи. И понеже мисля, че ше пусне Хендерсън + Вайналдум(който играе ок дотук, но не и в двойка с Хендерсън), ще е много, ама много труден Х. За победа не бих заложил, не и в този мач.

AllorNothing

AllorNothing

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip
Тия 10-на мача как ги броиш? Заедно с контролите, във всички турнири, само в първенството?

tryssardi

tryssardi

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Хахха смея се с глас,като чета ,че тея ливади ще ни бият.
Като стана въпрос за свършване на серия,мисля е редно серията на 3мцата ни нападатели от поредни мачове в будна кома да прилючи.
Ще се изненадам ако не ги бием с 2 гола разлика.

Jurgen Klopp

Jurgen Klopp

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоAllorNothing написа на 03 September 2018 - 02:41 PM :

Тия 10-на мача как ги броиш? Заедно с контролите, във всички турнири, само в първенството?
еми там от щатите, дето мисля немците с Пулишич накрая ни биха. От тогава поне аз не се сещам за загуба

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни