Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

11.01.2020 Тотнъм - Ливърпул (ПЛ - 21 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
82 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 21 кръг

Дата: 11.01.2020

Ден: Събота
Час: 19:30
Стадион: Тотнъм Хотспър Стейдиъм

Телевизия: Публикувано изображение

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Публикувано изображение Martin Atkinson will referee Spurs vs Liverpool on Saturday.  :a0205: :a0205:

И още една важна информация.

Fabinho and Xherdan Shaqiri are set to return to training this week, raising the possibility that both could be involved for the clash in north London on Saturday.

Canopus

Canopus

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоAllorNothing написа на 06 January 2020 - 09:33 PM :

Публикувано изображение Martin Atkinson will referee Spurs vs Liverpool on Saturday.  :a0205: :a0205:

Ей, тоя гном как го определиха баш на нас да ни свири този мач, пак ще ни къса нервите!

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

Виж мнениетоCanopus написа на 06 January 2020 - 09:53 PM :

Ей, тоя гном как го определиха баш на нас да ни свири този мач, пак ще ни къса нервите!

Публикувано изображение

Gandalf

Gandalf

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
И Маткинсън няма да помогне. Клоп рече" не гоним никакви рекорди играем всеки мач за ПОБЕДА"!

HardRedRock

HardRedRock

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Аткинсън и Мяу на едно място си е преебаване на настроението. Ако пък играе и онуй дупе Ламела ще ми бъде крайно попържащо, меко казано.

stroshev

stroshev

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоHardRedRock написа на 06 January 2020 - 10:20 PM :

Аткинсън и Мяу на едно място си е преебаване на настроението. Ако пък играе и онуй дупе Ламела ще ми бъде крайно попържащо, меко казано.

Гаранция ще играе тоя гном...мега дразнещо парче е

neversurrender

neversurrender

Scouser Legend

• Потребители
Трудно ще бием със Шматкинсън, дано поне не загубим

stefan

stefan

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
По смело колега, стига с този страх.

neversurrender

neversurrender

Scouser Legend

• Потребители
Няма страх тука, а опит! С тая мастия като съдия, намаме спокоен мач, едвам се спасихме от загуба срещу жалкия манго благодарение на тоя баламурник, срещу Виша също, Лестър, да продължавам ли?
В екип с Моуриньо, тоя ще опита всичко възможно, за да ни развали победната серия.

stefan

stefan

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Да ама не каза Петко Бочаров.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Аткинсън вчера беше четвърти съдия с Евертън и пак ме дразнеше.

DeaThRoW

DeaThRoW

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоneversurrender написа на 06 January 2020 - 11:31 PM :

Няма страх тука, а опит! С тая мастия като съдия, намаме спокоен мач, едвам се спасихме от загуба срещу жалкия манго благодарение на тоя баламурник, срещу Виша също, Лестър, да продължавам ли?
В екип с Моуриньо, тоя ще опита всичко възможно, за да ни развали победната серия.

Никак не си отговаряш на юзърнейма обаче. :) И аз не вярвам да размажем Моу+Аткинсън ама.. поне вярвай в серията на Клопо и момчетата му!

kukuchev711

kukuchev711

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Без да омаловажавам противниците ни през последните седмици, но това би следвало да е първи сериозен тест за нашите момчета от известно време насам. Гости на Тотнъм никога не е леко. Мисля, че за първи път ще играем на новият им стадион. Добавяме това, Моуриньо и Аткинсън, и става доста неприятно.

Прогнози няма да давам. Ясно е, че вече сме фаворити на хартия преди почти всеки мач. Но да не забравяме факта, че ще търсят някакъв вид отмъщение за финала на ШЛ.

Кейн пропуска за тях, Сон се завръща. Ериксен бива недолюбван от Моуриньо, незнайно защо, което е добра новина за всеки отбор, който се изправя срещу Тотнъм. Отзад белгийците са колебливи вече, не както преди.

Оптимист съм, но очаквам и най-лошото.

blunt

blunt

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
По-знайно защо Ериксен тоя сезон не помирсва терен не може да бъде. Отказва да преподпише и ще си заминава. Моуриньо в двата мача с по-сериозни съперници игра много страхливо. И като цяло атаката им не действа, макар че срещу по-слабите успяха някак да бият. Според мен, равен не им върши работа, но няма да ме учуди и тук Моуриньо да пази точката, всякаш би им спасила сезона.

Грешна стъпка в този мач не би трябвало да е проблем. Но не виждам защо да не ги бием.

Hooligan2017

Hooligan2017

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоneversurrender написа на 06 January 2020 - 11:31 PM :

Баце срещу мангала пък кво ни беше виновен съдията ? Ние излязохме надупени с вазелина в ръка ( като всеки път Клоп срещу мангала защото явно го е шубе да не паднем ) и играхме ганкиното цял мач чак Рашфорд ми заприлича на Кристиано .... добре , че ни удари шаното да изкараме един равен .

Тегав мач ни чака с португалския циганин .... но излизаме и мачкаме няма как да е по друг начин . YNWA !

stefan

stefan

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Ще има удари под кръста,но мисля че точно сега ще покажем колко сме израснали.
Другото е че Моу ще си плати с лихвите за всички мръсни номера които ние правил до сега.
Няма да забравя мръсната му физиономия когато ни спряха за титлата и се биеше в гърдите като изкукуригал.
А това мръсно човече в черно след този мач ,трябва да получи разтройство докато е жив.За нас усмивка 24 карата.

neversurrender

neversurrender

Scouser Legend

• Потребители

Виж мнениетоHooligan2017 написа на 07 January 2020 - 05:31 AM :

Баце срещу мангала пък кво ни беше виновен съдията ? Ние излязохме надупени с вазелина в ръка ( като всеки път Клоп срещу мангала защото явно го е шубе да не паднем ) и играхме ганкиното цял мач чак Рашфорд ми заприлича на Кристиано .... добре , че ни удари шаното да изкараме един равен .

Като например, че ни отмени редовен гол. Клоп го било шубе, ами тия същите мангали разсипаха безстрашния Пепчо на Ептихада. В такива мачове, съдиите с едно действие могат да предопределят изхода на двубоите. Шматкинсън цяла титла ни открадна миналия сезон с неотсъдената 10000% дузпа на 2 метра пред него срещу Лестър, какво да очакваме от него повече?

stroshev

stroshev

Not English, but Scouse

• Потребители
Бием ги без проблем...много са слаби а ефекта нов треньор го няма отдавна...и преди е имало случаи да се напъва Моу срещу нас и после оакан да си събира нещата в кашонче...

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

И аз мисля, че ще ги бием, освен ако Аткинсън не сътвори някоя много голяма простотия. Почивката от 10 дни на голяма част от титулярите и то най-важните ни - ВВД, Робо, ТАА и тройката отпред ще си каже думата. Те също имат 6 дни за почивка, но срещу Мидълзбро играха с всичките си титуляри, вкл. Ериксен. Фабиньо ще е готов, но не се знае дали ще започне.
Първата мисъл на Моу ще е да не загуби мача, но този отбор не е научен да играе защитно. Втората му работа ще е да търси оправдания. Последното му, че топката била прекалено лека като плажна отново показа, че този човек никога не търси вината в себе си. Не топката е лека, а той продължава да олеква, защото е изчерпан треньор.
Те при всички случаи ще излязат изплашен срещу нас и ние трябва в първите 15 минути да превърнем този страх в ужас.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни