Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

31.10.2020 Ливърпул - Уест Хем (ПЛ - 07 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
45 отговора на тази тема

kukuchev711

kukuchev711

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Човек ако не знае какво става в клуба, ще си помисли, че излизаме за Карабао с този състав. :)

Господ да ни е на помощ.

Късмет на момчетата!

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Raybeez93 написа на 31 October 2020 - 06:33 PM :

Отново без Тиаго и с нула креативност в средата.. взе да става изнервящо вече.
Поредният мач, в който ще се гризат нокти до последно.

Някаква креативност би трябвало да очакваме от Кърнис, поне на теория, но той в последните мачове беше слаб.
7 души в лазарета, дано тази вечер към тях не се прибави още някой.
Нат Филипс вероятно заради повечето опит, който има от Рийс. Доколкото съм гледал Филипс, не ми харесваше. Дано ме опровергае.

Чуковете със същите 11 като срещу Сити. Трима централни защитници плюс двама халфбекове плюс четирима халфове. Наистина са физически по-едри, а ние в последните мачове малко прекаляваме с високите центрирания. Те ще са наредят отзад, няма да имаме много пространства за извеждащи подавания.  Изобщо тегав мач ни очаква.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Малко чудо е, че имаме прилични опции на пейката.
Нат Филипс вероятно е избран заради височината си. Някой ще трябва да бори Алер при изританите топки към него.
Много ще е хубаво, ако Салах и по някакво чудо Фирмино помогнат на Мане със силна игра в атака днес. Ще трябва да се бележи повече от веднъж според мен, ако искаме победата.

Силно стискам палци и да няма нови контузени, защото ще вземе да ни впишат в библията след всичко случило ни се.

baivan

baivan

Scouser Legend

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Бих желал напред да играем предимно с ниски топки по тревата, в южноамерикански стил.

cyberfan

cyberfan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Град:Walton-on-Thames
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп разкри, че е вероятно да експериментира със защитата си за да запълни празните места заради контузиите. Той сподели, че след травмите на Ван Дайк и Жоел Матип, и последвалата контузия на Фабиньо, в тима остава един типичен централен защитник и това е Джо Гомес. Опции са младежите Натаниел Филипс на 23 години, Били Куметио на 17 и Рис Уилямс на 19. "Аз познавам Нат Филипс най-дълго и бях щастлив с развитието му. Откакто го познавам той направи големи, големи стъпки и той е изключителен характер. Казвал съм и преди, че нямаме притеснения с него и как изглеждаше тогава. Имаше много клубове, които го искаха, но в края, може би заради коронавируса, никой нямаше пари да го купи, но ние очаквахме той да напусне, честно казано. Благодаря на Бог, че не го направи, но това е единствената причина той да не е в отбора за Шампионска лига. "Той не може да е на пейката в Шампионска лига, но за Висшата лига може да играе и сега тримата са на линия и трябва да направим решение. Очевидно имаме и други опции като Хендо и Джини, или Джеймс, или Робо може да играе в центъра на защитата. Те не са по-малки от Масчерано, например, а той игра добре в тази роля. "Така че, да все още имаме една или две опции сред тях и ще изберем. За да разберете какво сме измислили включете телевизорите си утре."

Източник: https://ftv.bg/novin...lia/172908.html

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Ае стига бе. 2:0 и коронавируса изчезва.
Салах , Мане и пропуск на Джоунс.
2:0 , тва е.

Кой е чудото в телевизията? Гостът?
Прилича ми на Маджо като по млад :)

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни