Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

05.11.2019 Ливърпул 2-1 Генк (ШЛ - Група Е)

• Please log in to reply
12 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ШЛ - Група Е

Дата: 05.11.2019

Ден: Вторник

Час: 22:00
  Стадион: Анфийлд

Телевизия:

Hooligan2017

Hooligan2017

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Продължаваме напред !

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Като че ли леко подценихме този мач, чисто ментално. Но пък бием, което е супер.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Да се готвят Сити.

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители
Целта е постигната - победа на икономичен режим, първо място в групата, гледаме към неделя!

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
Публикувано изображение

Публикувано изображение

KlopU

KlopU

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Хубаво е че все пак победихме днес ,но отново някои неща ме ядосаха .
Първо отново Окслейд вкара гол .Очаквано за мен ,исках да играе днес  ,игра и пак вкара .Мястото на Хендерсън сериозно започва да се клати . Време е Окслейд да е титуляр в мачовете !
Второ защо пак Ориги го забиваме на крилата ? Първо на лявото ,после на дясното ,само не и в средата .Е не ,това ми идва вече в повече .Нямам думи .
Трето ,за което също споменавам след всеки мач ....Мохамед Салах отново трагедия . Ужас .Грозна картинка . Това момче няма сила на удара . Къде му отиде силата на удара ?  Къде му отиде и паса ,няма пас ,бърка всичко възможно ?!  Къде му отидоха и верните решения ,вече взима само грешни ?? Пълна трагедия ...и това от февруари насам !! Нямам думи .
И четвърто ,отзад бяхме слабички на моменти . Миналия мач допуснахме от статиччно ,сега пак ,това не е ок .
За техния гол , Милнър не прецени добре топката ,тръгна да я атакува но се размина и гол . И като цяло Милнър вече издиша на бека .Бърка при изнасянето ,понякога фатално ...няма остротата на Робъртсън .Мисля че се вижда края на кариерата му в Ливърпул през лятото .И като халф не е  кой знае какво вече .Аз съм му благодарен ,разбира се за всичко ,което даде през годините .

Иначе супер радостен съм ,че победихме и на 80 % сме се класирали напред . Браво . За мен купата на шампионската лига е най важна за моя клуб . Искам един ден да станем най великите в света . За сега първи са Реал ,след това Милан и трети сме ние ,засега...

oZZy

oZZy

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Как го изчислихте, че продължаваме напред. Ако не бием Наполи и Залцбург бият Генк, ни чака доста напечено гостуване в Австрия.

За мача, супер е, че Окса вкара гол, дано му даде повече самочувствие.
Много добри намеси на Тренд, няколко пъти се намеси решаващо.
Гомес е много несигурен, позиционирането му е гола-вода.
Клоп не прави услуга на Ориги като го забива на крилото. Бих казал, че не прави и услуга на тима с Ориги на крилото и Салах на върха на атаката, ама там може и да не съм прав - все пак не съм специалист. Но в един момент на Дивака може да му писне и да си бие камшика. Видно е, че се мъчи и не му харесва. Клоп да си беше купил крило, а Ориги да се учи да играе на позицията на Фирмино, където съвсем няма кой да стъпи в обувките на бразилеца.

Виж мнениетоneversurrender написа на 06 November 2019 - 12:02 AM :

Милнър скочи за топката при корнера, а не Окса
Ами да де, Окса си напусна позицията за да пресече центрирането, за което така и не скочи, това обърка Фабиньо и Милнър трябваше да се намесва, ама беше късно.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
Рутинна победа! Малко експерименти със част от състава. Важна победа и добра развръзка на кръга. Това значи, че при евентуална победа над Наполи на Анфийлд решаваме борбата не само за класирането в следващата фаза, ами и за интригата относно първото място в групата. От там пък ще значи, че последният мач в Австрия ще е протоколен за нас и ще можем да съхраним силите на основните ни играчи. Това разбира се, ако си свършим работата срещу италианците в следващият ни мач в ШЛ.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

deadpoll

deadpoll

Scouser Legend

• Потребители
Salah, clean sheets and Oxlade’s diamond – 5 talking points from Liverpool 2-1 Genk

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Победа, три точки и първо място в групата.Много положения изтървахме и можеше да си направим една идея по-лесен, ама нейсе.Кофтито е че получихме гол и то при статично положение и при първия удар на тия.Окса беше далеч по-ефективен когато получаваше топката в средата на терена, а не по крилото, добър мач и за Кейта.За мен и двамата имат качества, но освен контузиите, другия им проблем е че понякога в центъра на терена и малко след него лесно губят топката и следват възможности за контраатака.Повече няма какво да се коментира тоя мач, имаме добра възможност ако победим следващия кръг Наполи, последния мач да е протоколен.Гледаме към неделя и мача със Сити.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Този мач ще се помни.

С това, че няма да го запомним.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители