Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

22.09.2018 Ливърпул - Саутхямптън (ПЛ - 06 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
37 отговора на тази тема

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
И аз мисля, че тук ако не направим ротации, къде другаде. Да се сетим и за Морено и Клайн. ТАА и Робо също грябва да почиват. От друга страна не вярвам Клоп да извади наведнъж 7-8 от титулярите. Затова чакаме с нетърпение 16 ч. Много е любопитно с какъв състав ще започнем.

morski

morski

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Аз предполагам, че ще излезнем с най-доброто. Целта на Клоп е първенството и тук ще ротира в краен случай, едва ли ще подцени някой съперник. По - скоро за купата очаквам доста промени.

scouser1996

scouser1996

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Аз очаквам Кейта да започне вместо Хендерсън и Фирмино вместо Стъридж. Други промени не очаквам, честно казано. Нуждаем се от задължителна победа, предвид че мача е на Анфийлд и основният им реализатор Ингси няма да играе. Дано момчетата не подценят този мач, защото аз също съм на мнение, че това е/беше по-важният мач за тази седмица. Победата срещу ПСЖ се надявам да е дала крила на момчетата, но "задължителната" победа е днес.

YNWA! :lfc2:

oZZy

oZZy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Кейта и Стъридж според мен ще почнат. 2ма “не-титуляри” във всяка линия според мен няма да е добре- имам предвид Кейта+Фабиньо и Стъридж+Шакири да почнат.
Искам чиста мрежа, напред все ще вкараме. Надявам се само да не ги подценим

AllorNothing

AllorNothing

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip
Аз не вярвам Клоп да се лиши от Салах и Фирмино.  По-скоро Мане може да получи почивка и на негово място да видим някой измежду Шакири и Стъридж, но не ми се вярва.

Салах няма нужда от почивка и проясняване на главата сядайки на пейката, а има нужда от възвръщане на увереността и самочувствието. Това става само с играене на мачове, а не с оставяне на скамейката.
И на мен ми се иска Шакири да го видя като титуляр, но това по-скоро ще стане срещу Челси през седмицата.  Има вариант в който Клопо да реши, да го ползва като 10-ка заедно с тримата отпред и да играем само с двама опорни халфа, но няма индикации към момента, че това може да се случи.  Според мен подобен ход би имал смисъл срещу отбор като Сотон, който се очаква да бъде окопан в половината си в 90% от времето.

Ще е интересно да се види как ще подходи Клоп. Самочувствието на отбора би трябвало да е на макс, тъй че с когото и да излезем би трябвало да ги бием. Притеснения може да има от гледна точка на настройката която ще имаме днес. Едно е да играеш в европейска вечер срещу ПСЖ, друго е след това в 15 часа местно време ротинен мач от първенството със Сотон.

Искаме ли да сме конкуренти за титлата докрай, тези мачове трябва да се взимат задължително. Без значение как.

Hooligan2017

Hooligan2017

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Оставете го Мо Салах да си коментира момчето какво му се пънете толкова нали за това е форум , единствено искам да го помоля да не пише по 100 мнения във всяка една тема ами да ползва опцията редактирай и да си допълва първото мнение вместо да пише ново . Мен наскоро някой ме помоли същото и вече го правя за да не спамя . Иначе като го гледам пича колко е агресивен , развълнуван и циничен се басирам , че е някой младеж на 20 год :)

Победа с 2 гола на Салах и 1 на Мане !

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Никаква почивка за най-добрите ни играчи днес,
в  сряда за Карабао - да и то за всички :)

krisi

krisi

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
  • Град:sofia
Слухове по туитър, че Шакири ще бъде титуляр

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Klopp has called for a Champions League atmosphere today

Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Henderson, Wijnaldum, Shaqiri, Mane, Firmino, Salah

Subs: Mignolet, Moreno, Gomez, Fabinho, Milner, Keita, Sturridge

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Liverpool: Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Wijnaldum, Henderson, Shaqiri, Mane, Salah, Firmino.
Subs: Mignolet, Fabinho, Milner, Keita, Gomez, Sturridge, Moreno.

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Джини и Хендо ще защитават подстъпите,Шакири направо 4 нападател.Така го виждам аз ;)

Suarez_7

Suarez_7

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Е тва не го очаквах аз. Много атакуващо, дано ги качим на разлика.

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Опа, чудно! Биг Шак зад светата троица. Доста офанзивен подход, харесва ми. Сега ще видим Шакири как ще се справи като 10ка. Другият вариант е - Шакири на дясното крило, Салах централен, а Фирмино като 10ка.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Правилно. Милнър да почине. Матип да се обиграва, но да внимава. Ще избухне ли Шакири. Имам предчувствие, че ще го спънат за дузпа. В отсъствието на Мили кой бие дузпите? Хендо, Шакири, само Салах да не е.

AllorNothing

AllorNothing

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip
Когато атакуваме ще си въртят местата доста често, в това съм сигурен.  В редките случаи когато се защтаваме ще е интересно да се види каква ще е позицията на Шакири.

Харесва ми състава. Няма какво да ги мъчим тия отбори с 3-ка опорни халфове.  Срещу Брайтън миналата година последният кръг излязохме максимално офанзивно и ги помляхме.
Може би само Кейта можеше да е на мястото на някой измежду Хендо и Джини, но пък прекалено офанзивни щяхме да сме тогава.

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Публикувано изображение

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Определено съм изненадан. Много ми се иска Шакири да избухне днеска и да ги бием със суха мрежа.

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Няма изненади ...

Марк Хюз трябва да се бие до почервеняване, особено на Анфийлд  :)

:burninhell:

Да си подобрим головата разлика, което е като  половин точка.

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни