Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

28.10.2017 Ливърпул 3-0 Хъдърсфийлд (ПЛ - 10 кръг)

• Please log in to reply
48 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение vs Публикувано изображение

Кръг: 10-ти

Дата: 28.10.2017

Ден: Събота

Час: 17:00

Стадион: Анфийлд

Телевизия:

Steve_G

Steve_G

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Две странички максимум :)

men4o

men4o

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Глътка въздух беше тоя мач. Не направихме нищо различно , просто се получи , къде с късмет , къде с упоритост.
Важни 3 точки , но така няма да излезем от положението.

HardRedRock

HardRedRock

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Второто полувреме безмилостен и мачкащ Ливърпул! Борба докрай за всяка топка. Бързина и красота в атака.
Накратко, Ливърпул какъвто трябва да бъде!
Абе щях да забравя - гол от КОРНЕР! :60:

VDP

VDP

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Най-после бихме убедително затворен отбор с Клоп начело! Публикувано изображение
Това си е повод за почерпка, време е за силна серия и да се спре с драмите!
И един любопитен факт за всички "доброжелатели" на Клоп, дето мернах по време на мача.
Само ние, двата Манчестъра и Арсенал сме без домакинска загуба от началото на сезона! Дявола не е толкова черен, а сезона е дълъг! Иска ви се или не, това ни е отбора и треньора за сезона (поне до януари).
Време е да им се доверим и да им отдадем нужната им подкрепа за една силна серия в шампионата и всичко ще си дойде по местата!
YNWA!!!

Robbie B F

Robbie B F

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Този път не се дадохме на дървен отбор, дано това се превърне в тенденция. Много съм доволен. :60:

п.п. Само аз ли изпитвам физическа болка при докосванията при опит за финт на Мили?

konov23

konov23

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Някои от Вас трябва да се срамуват от това, което писаха преди мача.
Честита победа!

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Кой да се срамува бе Конов...от какво да се срамува...кажи конкретно какво ми загатваш като госпожица...

Ценни 3 точки...добра реакция второто полувреме

XhoSsa

XhoSsa

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Браво на отбора през второто полувреме.
Но защо при 2 на 0 не се пуснаха Соланке и Удбърн да я поритат за 20мин? Защо Салах би дузпата? Само в Ливърпул ли като направиш слаб мач получаваш титулярно място и за следващия?? И защо Хари Уилсън не го викат да е на пейката понякога?? А и Клаван, нищо лично но не е за този отбор. Днес удома трябваше да сме с двама нападатели и с минус един в центъра. Но точките са важни и то много важни!!

konov23

konov23

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Моля без такива епитети. Четох как нямахте вяра в отбора преди мача и ме накарахте да се чувствам като фен на Челси във форум на Челси. Хубаво не върви играта, ама малко прекалихте с драмите преди мача. Тоест...доста прекалихте. Имена не искам да посочвам, ама реакцията ти показва, че си един от тях.

never back down

never back down

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Много важни 3 точки. Това е което може да се каже за мача. Въпреки всичките ни неволи от началото на сезона, ние сме на 3 точки от Арсенал и на 4 от Тотнъм.  Челси в момента играят своя мач и ако го вземат и те ще са на 3 точки пред нас.
Та идеята е, че сме си в играта за зона шл отвсякъде и нищо не бива да бъде отписвано и да изпадаме в самосъжаление за това какво можело да бъде, ако това и това е станало по друг начин.
Ясно е, че на всички ни се иска да се борим за титлата, но гледайки какво прави Сити този сезон, то ще е адски трудно да има отбор който да се конкурира с тях.

На мен надеждите ми за подобрение за в бъдеще са свързани най-вече с завръщането на Лалана и Мане + Коутиньо който е пресен с контузия. Завръщането на тези хора означава, че някой от триглавия змей в средата ще седи пейка, а това мен ме устройва много. Днес наистина победихме, но аз лично отново не видях смисъл от присъствието и на Милнър, и на Хендо, и на Вайналдум на терена. По-скоро си пречат, отколкото да си помагат .
Лалана е къде, къде по-полезен във всяко едно отношение и от 4-мата, които играят в средата на терена. Там подобрение можем да очакваме след завръщането му и след завръщането на Мане.

Защитата... там работите са проблематични, но до зимата няма какво да се прави и освен да се стиска палци да няма някакви прекалени излагации, друго не може да се прави.
Важно е в следващите 2 мача да се постигне победа и да спадне малко напрежението от отбора. Имаме за какво да се борим, но трябва и друг подход, защото е видно, че по начина по който действаме до момента, нещата не ни се получават.

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Ха честито!
Клоп се представи  достойно пред кума си.

Посещаемост: 53 268

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоkonov23 написа на 28 October 2017 - 06:38 PM :

Моля без такива епитети. Четох как нямахте вяра в отбора преди мача и ме накарахте да се чувствам като фен на Челси във форум на Челси. Хубаво не върви играта, ама малко прекалихте с драмите преди мача. Тоест...доста прекалихте. Имена не искам да посочвам, ама реакцията ти показва, че си един от тях.

Да беше коментирал мача вместо да се заяждаш...аз видях един не особено убедителен отбор днес на който играта му тръгна второто полувреме...не съм убеден че сме литнали кой знае колко високо

darin95

darin95

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Браво! Имаме шанс да влезем в хубава серия сега, марибор са следващите!

Mar70

Mar70

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Евала за победата, но наистина не разбирам защо играем с 3мата в средата, в такава ситуация.

Shinobi

Shinobi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • Град:Planet Earth
Да го таковам значи, цяла седмица айляк и за мача анагажимент. Каквато и да е била играта ни три точки +победа+на Анфийлд + тряжваше ни адски много една такава + срещу "Летящия Хъдърсфийлд" си е бом-бок от всякъде.

Гледам некои момчета не им е баш кеф. На същите да напомня, че не са очаквали други 11 да излязат на терена за мача - същите са си - със същите можения и неможения. Прибирам се да тегля мача, да видя за кво е тва негодуване :) ама трябва и да се разпуснете малко май..май..май

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Браво за точките, за головете, за играта.
Да припомни я само, че тия момчета биха йонайтед преди седем дена, а днес им набучхме три шиша.
Ще създадат главоболие на не един тим и се радвам,  че бихме.
Честит 100 гол на Стъридж.
В темата по време на мача коментарите къртят.
До гола едни пишат, че са гледали тоя мач и ръсят щуротии,  след  гола ги няма.
НЕма лошо, всеки с мнението си :)
Хейта е гадно нещо, но е нужен :)
за някои начин на живот :)

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Ако играем като първото полувреме, нищо добро не ни чака. От август имаме и втора котка (стана на 3 месеца тези дни). През първото полувреме двете котки се мотаеха пред телевизора и ми беше по-интересно да ги гледам тях отколкото мача.

Ако играем както през второто полувреме, в края на сезона ще бъдем доволни. През второто порувреме вече не гледах котките.
Нито трябва да надценяваме, нито да подценяваме това, което направихме днес.

Късметът е част от футбола, ставало е дума много пъти. Две идентични ситуации от днешния ни мач и този с Тотнъм. Днес при първия гол техният играч отклони топката и тя отиде у Стъридж. Но той пък я вкара майсторски с труден удар. Ако кажем, че топката, отклонена към Стъридж, е късмет за нас, значи и  върнатата от Матип топка с глава при техния трети гол е късмет за Тотнъм.

Салах би дузпата, защото на 8 октомври в 94 минута вкара дузпа на Конго и с този гол класира Египет за финалите на СП в Русия. Не казвам дали беше правилно или неправилно той да бие дузпата и днес. Казвам само, че днес би много лошо дузпата. Не съм как и къде е бил  дузпата срещу Конго.

Руският коментатор каза, че този до момента през този сезон нашите са пробягали с 6 км по-малко отколкото миналия сезон по това време.

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Чувството след мача

Публикувано изображение

rakapy

rakapy

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Ами, време беше да ни огрее.Не съм гледал мача,само головете.Чудесата ставали, да не повярваш,но все пак хронология:
1.Салах пропуска дузпа-какво ли не пропуснахме този сезон/до момента/, нищо ново.
2.Стъридж бележи след асистенция на съперника.Това е новост.Браво.
3.Фирмино бележи с глава след корнер.УАУ!"Териерите", ни копират в защита.
4.Вайналдум, вкарва през трима бранители.А стига бе? Хъдърсфийлд, се оляха в копирането.

Честита победа, да се надяваме, че тя ще е пътят нагоре!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни