Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

25.11.2017 Ливърпул 1-1 Челси (ПЛ - 13 кръг)

• Please log in to reply
66 отговора на тази тема

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоniki 50 написа на 25 November 2017 - 09:38 PM :

Не гледате реално на нещата!Минъоле ви е виновен!!!Такъв гол става на 10 сезона веднъж.Просто къдравият искаше да центрира ,ама не сложи достатъчно фалц и тя взе друга траектория.Нормално е вратаря при атака на съперника да излезе крачка две пред голлинята.

Нормално е, но също така е нормално, след като топката лети толкова дълго във въздуха, да успее да направи достатъчно крачки назад и да успее да се разтегне, за да я избие.

sashomonarh

sashomonarh

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Хубавото е че не загубихме,лошото е че не спечелихме.

"Капитана" последните 15 минути не знаеше къде се намира - умора ли,толкова си може ли......не знам!!
Много ,много слаб мач на Коу - никакъв го нямаше,просто целия мач го гледаше отблизо.
Много силен мач на Окс - отнемаше топки,пресираше,скорост,дрибъл - хареса ми играта му.
Мо Салах - пореден силен мач,буквално ни носи това момче в последно време,много му върви играта - пу,пу да не съм му уроки :)!!

И накрая малко и за Клопо - като че ли успя да изненада Конте с избора си на стартов състав,но след гола който вкарахме започна със старите си грешки - реши за затваря мача с грешните (за мен) смени,грешна тактика и нормалното се случи - поредното изравняване и поредния мач който завърша равен.
Както се казва - нищо ново под слънцето,това сме го гледали и друг път!!

men4o

men4o

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоnever back down написа на 25 November 2017 - 09:38 PM :

. Все едно Мане можеше да направи нещо за 6 минути на терена или пък Лалана.
А баш  , и в подкрепа на тази теория , ако Мане беше на мястото на Мо в 79 мин (мисля ), когато остана един на един след центъра със защитник и се оплате , Садио щеше да бележи, сигурен съм.

niki 50

niki 50

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоdrenski написа на 25 November 2017 - 09:41 PM :

Нормално е, но също така е нормално, след като топката лети толкова дълго във въздуха, да успее да направи достатъчно крачки назад и да успее да се разтегне, за да я избие.
Че той ги направи и дори се разтегна и закачи топката.След такъв удър на вратаря му трябват няколко секунди да може мозъка да изработи подход спрямо ситуацията и едва тогава да реагира физически,през това време топката лети,лети.........Няма човек по бърз от топката

HardRedRock

HardRedRock

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоroman shilov написа на 25 November 2017 - 09:37 PM :

Имаш ли аргумент да ме обориш или просто си чешеш клавиатурата?
Никво намерение нямам да те оборвам. Ти си неспасяем. Така че си чеша клавиатурата с кеф, особено с теб!
Просто се замисли, колко плюнки хвърляш по играчите на любимия ти клуб. И го правиш с някво задоволство едва ли не. За жалост не си единственият.
Както и да е...дишай. Трябва ти явно.

konov23

konov23

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
С играчи като Хен дер Сон и Миньоле - толкова. Първият нямаше пас напред, вторият се постара да не бием.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Robbie B F

Robbie B F

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Не знам какво ви е виновен Хендерсън, та дори Миноле.
Ние нямаме отбор който да може да бие с по 1-0. Ние трябва да вкараме втори и трети. Това също е на сметката на Клоп. Ако неуспехите ти се дължат на индивидуални грешки, виновен е мениджъра. Толкова е просто. Досега Клоп с няколко много редки изключения, никога не е успял да запази резултат.

David

David

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
  • Град:London

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Мдаммм, рядко ме избива на цинизми, защото не е джентълменско да се говори просташки. Въпреки всичко ще го кажа заобиколно. Плахи сърца не вкарват в леглата си желани дами. Или не са добре дошли в леглата на дамите.(знам, че има дами тук и не е културно да третирам процеса едностраннно).
Та, казах нещо преди мача. Дано играчите са си взели смелите сърца от вкъщи. Не мога да кажа, че играха бездушно. Първото полувреме много личеше влиянието на скопения резултат от Севиля. Голям страх голямо чудо, главно гледаха да не грешат.
  Уж нещо цъкат там. Привидно водим в играта, ама няма страст, няма пламък, няма идея. Всеки гледа да не стане МОРЕНО и да не му присяда супер скъпата гъзарска, екзотична храна в някое проминентно място в Ливърпул.
Не мога да кажа, че играчите не искаха да победят, но изглеждаха летаргично, уж посветени.

Клоп е в правото си да прави експерименти от какъвто и да е характер. Той е треньор, той носи отоговорност за решенията си.
Схемата не изглеждаше трагично чак, но изглеждаше много френдли и безопасна, освен индивидуалните набези на М0. (Нулата не е грешка, той е нашият агент под прикритие.). Той гореше да има го зачука и им го зачука, но после възпитаното момче от Белгия ни го зачука красиво в негов нелеп стил.
Водехме мача имахме някак си положения, но не влязоха. Бяхме като полуерекция, аха да стане нещо, но не съвсем. Не е добре така.
Искаше ми се да изчезнат Стъридж и Милнър(беше като от ракетно училище днес) и да си влязат Адам и Мане, както и стана, но 4 минути преди края.
Защо беше това изчакване, не знам! И на хора от специалните училища им е ясно, че не можем да играем за 1 на нула. Няма как, или Миньоле ще се изяви или ще има Монти Пайтън на бенефис. Това не ми го побира мозъка, как не им омръзна на самите играчи да вършат едни и същи недодяланости. То не са карамболи, то не са два удара в главата или гърба на един и същ противников играч, то не  са недоразбирателства, чудо!

Не знам кога Миньоле ще си стои в средата на вратата при преки свободни, когато трябва и кога ще илзиза, ама да свърши нещо, не да стои под рамката когато не трябва и да излиза пак когато не трябва(както при гола).  Така му го наши Варди, така му го забучи папуаса Уилян. Така ще му го зашиват во век и веков, докато е наш вратар.
Не разбирам тази колективна манио-депресивна психоза и иснтинкт за самоунижение.
Никак не ми се иска да слушам изсмукани от пръстите смешни коментари от несъстоятелни футболисти.
Ливърпул трябва да се озъбва като озверял, гладен тигър на всичко живо.
Ние не сме гуд лукинг компаньонки, ние сме ЛИВЪРПУЛ!!!

Крайно време е да се сложи край на нелепиците!
Надявам се Юрген, когото много харесвам да намери спирачка на собственото си компрометиране.
Нужна е желязна ръка. Няма този щял да се депресира, онзи щял да си тръгне...
Ясно е, борбата ще бъде за топ 4 и Европа. Факъп не съм сигурен за какво ни е. Но дано все пак се постави някаква цел.
Коутиньо за пореден път е длъжник. Спрямо уменията и таланта си, както и ролята, която би следвало да играе не дава ясен импакт.

Мо Салах е страхотен! Адски се радвам за него, че доказа на всички, че не е надценен уан дей миракъл.
Силно се надявам Клоп да си направи изводите, да спре да се инати и да толерира откровени мисфити, а да вземе поне двама ФУТБОЛИСТИ на зима. Нужна е метла и безкомпромисен дух оттук нататък.
Даниъл Стъридж няма да ми липсва особено. Както и още няколко човека, дай Боже!

Нищо не свършва преди да е свършило наистина!

П.С. Само едно нещо ще се радвам, когато му свърши времето без да ме интерсува кога. Времето на Д.Х. като капитан на ЛИВЪРПУЛ!

Taipan

Taipan

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Моето мнение за мача - не ми хареса, с изключение на 15-20 мин от второто полувреме! Не харесвам този футбол на Клоп, а оня другия, лудия, хеви метъл...Логичния завършек на мача...си беше 0-0. Това 1-1 дето стана беше бонус към постната продукция на Клоп и Конте! За мен Монко не е виновен за гола, просто малшанс. Е, днес взехме точка или загубихме 2, за мен няма значение, просто не ми хареса играта... :cray:

never back down

never back down

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Изобщо не съм от феновете на Миньоле, но точно пък днес не бих от обвинил за изпуснатите точки.

През първото полувреме благодарение на него не губехме в резултата, а гола който вкара Уилиям може да го допусне всеки вратар.
Всяка година наблюдаваме подобни голове.  Много са неприятни подобни калитарски центрирания. Получи се висока парабола, Миньоле нормално очакваше центриране и нямаше достатъчно време за реакция.
Пол Кончески навремето ни заши така за ФА през 2006г. на финала.

Случват се подобни неща и не мисля, че това трябва да го броим за грешка на Миньоле.
Кофти е да се приеме, че губим точки по подобен начин, но това, че не можем да браним резултат не е по вина на Монко, причните са съвсем другаде.

ravina

ravina

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Абе повечето пишете така, все едно че победата над Челси е била 100%. Честно казано това е най - логични резултат, а Ние си биехме ако не беше простотията на Монко /най - слабото звено в отбора лично за мен/.

liverpool_ynwa

liverpool_ynwa

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоRobbie B F написа на 25 November 2017 - 10:05 PM :

Не знам какво ви е виновен Хендерсън,

Вуйче, стига е, стига с тоя, стига вече. Слепи ли сте, кви сте, не мога да разбера, не виждате ли, че няма по-голяма муха без глава от тоя, няма по-голям тичач без капка мисъл в главата. Ако на мач не го разминат 13 пъти между краката, все едно не е играл. А първото полувреме в 39-тата минута каква засада покри 5 метра, въртейки се като пумпал не е истина, а след това се разкрещя нещо на защитата........

Пореден опропастен мач от тренера и поредни 2 точки загубени на вятъра от простотия. Конте пуска 3-ма офанзивни играча и почват да ни натискат оголовайки се отзад, нашия не може да се сети, че Мане на мястото на Коутиньо може да свърши работа. Някой обърна ли внимание на реакцията на Мане след края на мача, колко беше ядосан и Клоп се опитваше нещо да го успокоява?

Браво на Клаван и Морено днес, както и Гомез. Даже и най-големия ми любимец Чембърлейн се раздаде много.

Браво и, че Фирмино не помириса терена днес, дано не го видим поне още няколко двубоя, за да му дойде малко акъла.

ReD_Gerrard

ReD_Gerrard

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Настроението във форума след мача със Севиля:
Аве тоя Клоп толкова ли не се сети да пусне халф второто полувреме, да оплътни центъра. Стига е атакувал.

Настроението във форума след мача с Челси:
Аве тоя Клоп толкова ли не знае, че имаме слаба защита, за какво ми пуска халф да се връщаме назад? Трябваше да атакуваме и да ги убиеме.

Момчета.. Кое от двете? :sarcastic:

rincewind_bg

rincewind_bg

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоDavid написа на 25 November 2017 - 10:06 PM :

Факъп не съм сигурен за какво ни е.

Не знам дали нарочно го написа така, но доста ме развесели:)

На никой не му е нужен факъп. Тази седмица две победи факъпнахме.

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
И двете .

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
A furious Jurgen Klopp says he was prevented from changing Liverpool’s system against Chelsea by the referee just seconds before the visitors scored their equaliser.
The German coach started the match with a back four which had worked well, keeping the Blues at bay and helping to forge a 1-0 lead through Mohamed Salah.
But in the 83rd minute Antonio Conte decided to take off wing-back Davide Zappacosta and replace him with attacker Willian, prompting a change in shape from Chelsea.
Публикувано изображение Klopp had words with referee Michael Oliver at full-time of Saturday’s match (Picture: Getty)
Klopp wanted to react accordingly and switch to a back five, but was prevented from making the sub despite the ball going out of play; Willian equalised just 144 seconds later.
He told BT Sport afterwards: ‘I was angry because we wanted to make a change and change the system and the ref wouldn’t let us. He said it would take too long. I don’t understand it, how can a change take too long?

liverpool_ynwa

liverpool_ynwa

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоdrenski написа на 25 November 2017 - 10:39 PM :

От нелепи, по-нелепи му стават изказванията....... По-голямо мрънкало е от сетубалския циганин, което е почти невъзможно да се постигне......

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Значи Конте сменя опорен халф с атакуващ халф в 74-тата минута. 3 минути по-късно сменя опорен халф с нападател. И още 6 минути няма реакция, за да се стигне до трета смяна на атакуващ бек с крило и чак тогава ЕВЕНТУАЛНО да се реагира с двойна смяна 6 минути по-късно и с една минута до края на мача... Аз ли не мога да смятам или от 74-тата до 83-тата минута са 9 минути /~10% от един футболен мач/?

ОК, утре сутринта на трезва глава пак ще го помисля това, може токовете в моята тиква да са прекъснати нещо от узото и бирите...

men4o

men4o

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Нелепите оправдания след всеки мач в последно време , щяха да са забавни ако не бяха трагични за нас, феновте.
Ако бях неутрален зрител бих се забавлявал истински  . Да обаче не, отнася се за отбора на който съм се отдал до живот.
Клоп става все по неориентиран преди мач и след мач , оплита се като пиле в калчища.
С малко усилия прочетох какво казва на пресконференцията , направо щях да падна , добре , че бях седнал.

Podlecii

Podlecii

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Класа си трее във всички звена....и лидери..дотогава топ 6, евентуално и много хапчета.....

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни