Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

13.12.2017 Ливърпул 0-0 Уест Бромич (ПЛ - 17 кръг)

• Please log in to reply
84 отговора на тази тема

Leon1912

Leon1912

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоneversurrender написа на 14 December 2017 - 08:43 AM :

Не съм съгласен и миналия сезон чукотките спечелиха титлата с един и съши състав почти във всички мачове, но имаха и късмет да нямат наказани и контузени, ротациите във ВЛ са обречени на неуспех! Мангала на Сър-а също играеха с един и същи състав и печелиха титли, дори Лестър спечели титлата с постоянен състав, който всеки го знаеше и не бяхме чували за други футболистите освен онези 11, които целият свят научи наизуст.  За тях също си говорихме, че имаха късмет да нямат контузени. Единственият отбор, който може да си позволи да прави леки промени е Ман Сити поради прострата причина, че на тяхната пейка стоят едни 200-300 милиона. Но доказано успешния модел във ВЛ е да играеш с максимално малко промени по състава си през целия сезон, по възможност и никакви, това са фактите.

Да, но точно тогава и Лестър и Челси не играха в евротурнирите. Това много им помогна, в противен случай без ротаци бяха свършили. Освен това и ние играхме почти без ротации, но точно контузиите и африканската купа ни разказаха играта. Няма как при над 60 мача на сезон да играеш с един и същ състав и да сравняваш с тези с 10-15 мача по малко.

neversurrender

neversurrender

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Ами има доста отбори като Атлетико М.,и Барселона, които са били успешни и в ШЛ и във вътрешното първенство без ротации, но както споменахме е много важен момента да имаш късмет с липсата на контузени, а като имаш такива, трябва да имаш пейка като на Ман Сити,но докато имаш възможност не трябва да правиш постоянно промени.

liverpool_ynwa

liverpool_ynwa

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Когато играеш срещу толкова затворен и прибран отбор и най-добре представилия ти се играч на терена е Рагнар Клаван, тогава нещо не е много наред. Отборът всякаш играеше без настроение и темпо, може би глупаво изгубените точки срещу Евертън са им повлияли, но това за мен беше един от най-скучните и слаби наши мачове през този сезон. Почва да писва вече как всеки втори противняк идва на Анфийлд с един и същи план и в 90% от случаите си взимат за каквото са дошли.

Все още чакам момента, в който Клоп ще почне да променя развой на мач, в хода на самия мач. Все още чакам смяна, която ще влезне и ще направи някаква разлика реална в наша полза, да видим до кога...

Ротациите са едно от най-важните неща във ВЛ, стига да знаеш кога и колко да ги правиш. Ротации за самата ротация като изоглавен не носи нищо освен небалансиран и разсинхронизиран отбор, но когато знаеш кога и как да въртиш играчи, без да нарушаваш баланса в отбора си, това ти носи само позитиви в дългия маратон като ВЛ. И Гуардиола и сетубалския циганин ротират отборите си, но явно знаят как да го правят.

deadpoll

deadpoll

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Аз видях най-малко 3 чисти положения за гол. 1-вото полувреме удара на Боби с левия крак, който мина покрай вратата, а трябваше да влезе, 2-рото - Салах удара с глава, 3-тото Соланке.

В мачове тип "един от тия дни" и едно такова положение да имаш е сребро и злато. Само че трябва да бъдат вкарвани. А ние не го правим.

liverpool_ynwa

liverpool_ynwa

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Дед, единствено на Фирмата не беше чисто положение - яко на скорост, с левия крак, от супер малък ъгъл. Положението на Соланке, ако беше Стъридж я бодеше като прион 'у кисело мляко.

Дано за следващия сезон имаме класен нападател и Клоп спре с тея фалшиви 9-тки, 8-ци и запетайки.

Hooligan2017

Hooligan2017

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Споко момчета все още сме в четворката а дали ще завършим 2,3 или 4ти няма голямо значение ! А пък и ни предстой да спечелим Шампионската лига защото играем много силно според мен и там няма кой да ни се затваря така :)

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Мисля че всички сме на мнение че без ротации не може...но едно е да ротираш 2ма трима играчи и то не всеки мач...друго е през три дена да излизаш с 4-5 различни играчи в отбора. Няма такъв отбор който да е постигнал нещо...Гледах статистика че сме най ротираният отбор в историята на висшата лига за първите ни 16 мача...само Юнайтед в няккъв сезон преди 10 тина години са имали повече от нас. Ние май имаме към 59 дотук през сезона...Това вече отива в другата крайност. Като го съчетаеш и със слаба психика и резултата е видим. Нашите вчера бяха мега изнервени второто като видяха че няма как да пробият.

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
трябваше да вкараме Ингс и Стъридж в игра... жалкото е, че пак нямаше да вкараме гол, следващия мач на УБА е домакинство на Юнайтед...от сега ви казвам, поне 0-3 за дяволите..... и пет часа да бяхме играли нямаше да вкараме, контраатаката ни беше адски бавна и приспивна, а срещу такива отбори така трябва да се играе, на контра

liverpool_ynwa

liverpool_ynwa

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Колега, Стъридж бил контузен уж, но според мен ще е контузен до отваряне на трансферният прозорец.

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

Виж мнениетоmen4o написа на 14 December 2017 - 12:05 AM :

Ние и да си го гледаме файда нема , напиши на Клоп и сие, те да си го гледат.
Те барабар с тези на терена опъват нервите ТИ (ни) , недей да ни бъркаш с щаба .
П.П.Та не разбрах, къде си се наслушал? И другаде ли има недоволни?
Не ви бъркам с никого. Клоп чете форума, не виждаш ли, че прави правилните промени според вас?

П.П. От форума съм се наслушал, щото си го чета на глас.

men4o

men4o

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоDacheff написа на 14 December 2017 - 10:32 AM :

Не ви бъркам с никого. Клоп чете форума, не виждаш ли, че прави правилните промени според вас?

П.П. От форума съм се наслушал, щото си го чета на глас.
Ха ха ха , това е добре , наизустяваш фразите.
Критерия не сме ние , резултатите са важни.
Ние квото и да си пишем , Клоп носи отговорността.

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоliverpool_ynwa написа на 14 December 2017 - 09:01 AM :

най-добре представилия ти се играч на терена е Рагнар Клаван, тогава нещо не е много наред.

Между другото това момче показва по-стабилна игра в последните няколко мача, в които нито един гол не е станал заради персонална негова грешка. Защото преди това беше задължително някой да се разпише през него.

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Аз не разбрах сега ние ли сме виновни че не сме били...и ако бяха Хендо и Окса в стартовия щяхме да бием така ли?

Podlecii

Podlecii

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Не знам пичове, аз вчера превключих към 60 мин( досега не ми се беше случвало) то се виждаше, че няма как да стане.. Даже вече не ме и ядосват, това е положението, да се оправят

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

Виж мнениетоmen4o написа на 14 December 2017 - 10:38 AM :

Ха ха ха , това е добре , наизустяваш фразите.
Критерия не сме ние , резултатите са важни.
Ние квото и да си пишем , Клоп носи отговорността.
Нищо не наизустявам. Отговарям в духа на написаното към мен. Остроумните въпроси изискват остроумни отговори :)

И естествено, че Клоп си носи отговорността, няма да я нося аз, я.

А резултатите са най-важното. Но като четеш какво става по темите (ВЛ и преди следващия мач) и като погледнеш към класирането и към Европа и няма съответствие.

Виж мнениетоstroshev написа на 14 December 2017 - 10:42 AM :

Аз не разбрах сега ние ли сме виновни че не сме били...и ако бяха Хендо и Окса в стартовия щяхме да бием така ли?
Къде пък видя такова нещо. За Хендо и Окса по време на мача написах, че предпочитам да влязат на мястото на Мане и Джан, щото вторите бяха потресаващи. В крайна сметка след като станаха смените, направихме нещо по-смислено, макар и да го отмениха. Никъде не съм казвал кой е виновен.

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
дори и Ръш и Кени да бяха на терена пак нямаше да бием..... когато наш играч минеше 20тия метър от центъра по посока тяхното наказателно поле, шпагатите и ритниците от страна на Джони Евънс и Хегази бяха все едно са ранени животни...... живот и здраве други ден играят с юнайтед, ха да видим там дали ще има такъв зор и борба за точката, хем са пред тяхна публика на Дъ Хоуторнс...относно отговорността, аз съм окей и някой от нас да я носи, и да го убием и да потръгне отбора, но уви.....

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоFowler23 написа на 14 December 2017 - 11:04 AM :

дори и Ръш и Кени да бяха на терена пак нямаше да бием..... когато наш играч минеше 20тия метър от центъра по посока тяхното наказателно поле, шпагатите и ритниците от страна на Джони Евънс и Хегази бяха все едно са ранени животни...... живот и здраве други ден играят с юнайтед, ха да видим там дали ще има такъв зор и борба за точката, хем са пред тяхна публика на Дъ Хоуторнс...относно отговорността, аз съм окей и някой от нас да я носи, и да го убием и да потръгне отбора, но уви.....

Виж статистиката имаме 3 пъти повече фалове от тях

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоFowler23 написа на 14 December 2017 - 11:04 AM :

дори и Ръш и Кени да бяха на терена пак нямаше да бием...

Нормално, единият е на 56, а другият на 66.

konov23

konov23

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Не ви харесаха ротациите с Евертън, ето ви сега титулярите. В този мач ротациите бяха Кариус и Робъртсън (другите си ги смятам за титуляри). Робъртсън изнесе силен мач, Кариус нямаше много работа, но когато трябваше - намеси се. Има и такива мачове, както се казва. Гледаме напред, че след няколко дни имаме труден мач. Няма време за драми.

П,С, Казвам "не ВИ харесаха", защото на мен отборът с Евертън ми хареса.

Dilyan Damyanov

Dilyan Damyanov

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
За мача, можеше да бием, можеше и да паднем ако гредата на тези беше влязла, не ми се коментира. Разликата с Хендерсън и без Хендерсън също не ми се коментира. На едно нещо искам да обърна аз внимание и това е капитанската лента на ръката на Коутинйо отново.
Не мисля, че е правилно този играч да носи капитанската лента. Не и след панаирите към края на трансферният прозорец, с контузиите, които не му пречеха да играе за Бразилия, дори доктора им даваше обяснения как нищо му няма. След неговото интервю как лятото имал страхотно предложение искал да напусне в общи линии, но не се получило и не може да гарантира нищо за зимата.
Ако никой от Хендерсън, Милнър, Миньоле(който също недоумявам как може да е капитан) не е на терена да дават лентата ако трябва на Матип, Клаван, Фирмино, Джо Гомеж, Александър-Арнолд даже и Морено, преди да я дадат на Коутинйо.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни