Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

22.12.2017 Арсенал 3-3 Ливърпул (ПЛ - 19 кръг)

• Please log in to reply
96 отговора на тази тема

Liverbird

Liverbird

Not English, but Scouse

• Администратори
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Кръг: 19-ти

Дата: 22.12.2017

Ден: Петък

Час: 21:45

Стадион: Емирейтс

Телевизия: Публикувано изображение

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Разочарованието е ОГРОМНО, но такива сме си ние.
Аз по-късно ще се опитам да драсна анализ, но който смята, че нямаме треньор за мен не разбира. По-скоро играчи нямаме.
Имаме, ама англичани ...........
Моралния победител естествено ме ние, ама кво от тва.

ЩЕ ПОМОЛЯ КЪМ ВЪЗДЪРЖАНЕ ОТ ГРОЗНИ ЕПИТЕТИ, ЗНАМ, ЧЕ СА НЕИЗБЕЖНИ, НО ВСЕ ПАК

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Дачката си го поръча мача...��

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Днес толкова, догодина повече.   ( в ШЛ )

tryssardi

tryssardi

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Стана мач няма спор.Резултата като резултат не лош ама...

Taipan

Taipan

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоstroshev написа на 22 December 2017 - 11:40 PM :

Явно си е разбирач Дачката! Позна състава, позна и изхода..../ а, как ми се искаше да сбърка с изхода :ppp6: /

HardRedRock

HardRedRock

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Откачена работа! Верно, че е клише ама сами си го направихме. Мача беше спечелен ама...
Още едно клише - футбола спечели))
Черната перла да се излъска до познатия ни блясък!

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоstroshev написа на 22 December 2017 - 11:40 PM :

на Дачката да му умре квачката.

Вече всички ще сме доволни на 4 точки от двата мача.

На полусезона сме четвърти, не сме изостанали, но и не сме напреднали.

Пак малка утеха, че не загубихме.

darin95

darin95

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
E поне не паднахме.
С Клоп толкова. Дано следващия се научи как се гради защита и как се избира свестен вратар.

Canopus

Canopus

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Реанимирахме тези откровенни умреляци така, както само ние умеем. На Миньоле да му предлагат доживотен договор!

konov23

konov23

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Днес тая "загуба" я пиша на Мане и Монко. @men4o, от масата да те вдигнат, това първото трябва да го вкара Мане. Без значение формата. Просто трябва. Много лековато губим точки. И ще си скубем косите накрая.

Bellamy

Bellamy

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Ментално съм разрушен аз,не знам за вас...

kmarov

kmarov

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
За тези пари толкова

never back down

never back down

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоnever back down написа на 18 December 2017 - 06:11 PM :

Дори обаче срещу отбори като Бърнли ние често имаме достатъчно положения и вкарваме поне по  1 гол. Сигурно се броята  на пръстите на 1 ръка мачовете в които не сме отбелязали гол срещу някой " по-малък" отбор.
И въпреки това не успяваме да печелим достатъчно мачове срещу тези отбори.  И проблема тук не е в атаката и уж неумението ни да им вкарваме голове. Напротив ние си им вкарваме и истинският проблем идва  в това, че въпреки играта им с 11 човека зад топката тези отбори намират начин да ни вкарат гол и ние в края на мачовете да гелдаме тъпо.
Основният проблем на отбора за мен си е неумението да затваря мачовете различни от тези в които водим с 4-5 гола.
Не съм гледал статистики, но съм почти убеден, че ако се вземе статистика от началото на миналия сезон до сега, то ще сме на едно от първите места / ако не и на първото / по изпуснати точки от водеща позиция.

Докато това нещо не се промени и продължаваме да губим малоумно точки, то няма как да разчитаме на нещо голямо.
Тук идва ролята на Клоп.  Има време пред себе да го промени това. Не го ли направи, каквито и чудеса да твори атаката ни, то е невъзможно без баланс в тови отбор да се разчита на регулярни успехи.

Ето това е след мача  с Борнемут преди дни.  Който каквото иска да говори, но по-голям проблем от това НЕМОЖЕНЕ да се затварят мачове нямаме.
Вкарат ни някакъв гол и оттам насетне настава един хаус, отбора изпада в амок и никаква реакция. Това е проблем с психиката на отбора.
По този начин няма да станат нещата. Просто всеки отбор знае, че сме способни да получим гол по всяко време.. вярват си, че могат да ни обърнат и го правят.

Поне не загубихме и показахме малко характер като изравнихме, а това беше важно.
Отделно от тези проблеми с психиката идва и Монко Миньоле.  Клоп, ако смята, че с тези вратари които са първи и втори избор можем да направим нещо... значи ще има сериозни ментални проблеми.

HardRedRock

HardRedRock

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоdarin95 написа на 22 December 2017 - 11:44 PM :

E поне не паднахме.
С Клоп толкова. Дано следващия се научи как се гради защита и как се избира свестен вратар.
Даринчо, ти как щеше да го изиграеш? Как би изградил защитата примерно в този мач конкретно?

LFC77

LFC77

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Осрахме Коледата....

men4o

men4o

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоkonov23 написа на 22 December 2017 - 11:46 PM :

Днес тая "загуба" я пиша на Мане и Монко. @men4o, от масата да те вдигнат, това първото трябва да го вкара Мане. Без значение формата. Просто трябва. Много лековато губим точки. И ще си скубем косите накрая.

100 удари на Джака 99 ше спасим и ти и аз. ама той Монко виновен всеки път. ама така е, като си плаща да е титуляр.
Днес от 4 удара във вратата, ...... Половината форум щеше да има подобни показатели.
Между другото , забелязахте ли , че и трите ни гола станаха след рикошети които направиха Чех безпомощен, всичко друго ни го хвана . 9 удара във вратата имаме

Hooligan2017

Hooligan2017

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Страхотен мач ! Постоянно атаки човек не може да отиде да се изпикае . Разбира се ме е яд че ги реанимирахме тея смешници но пак сме си 4 ти и все пак сме гост на Арсенал и точката не е толкова лошо постижение . Всички ми харесаха много без Монко и малко Мане щото найстина играе малко високомерно и леко притичва все едно срещу него са младежите на Ливърпул .

Коментора да го е.а в пед..а скапан да го е.а ! Цял мач се насра от кеф да се възхищава от Арсенал а те са пълна трагедия ... ако си бяхме вкарали положенията и Гомез , Мони и за третия гол не помня кой се осра щяхме да ги бием 16 на 0 .

kmarov

kmarov

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Рано или късно ще дойдат арабите.

maik05

maik05

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Това можеше да е най-лесната победа на чужд терен за сезона.Гънърите бяха изплашени,уморени,скучни,не знаеха какво да правят с топката.Нашите се забавляваха с топката,плетяха комбинации,пресираха...и изпускаха чисти голове.А после....,ех после 3 гола за 5 минути без да направят голово положение.Монката за пореден път показа,че си е сбъркал професията.
Предполагам,че Мане си пази головете за следващата година.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни