Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

14.01.2018 Ливърпул 4-3 Ман Сити (ПЛ - 23 кръг)

• Please log in to reply
124 отговора на тази тема

Toshko_Afrikanski

Toshko_Afrikanski

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Ето защо сме фенове на този отбор,

demons_eye

demons_eye

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Не би трябвало да имаме проблеми с топ 4, предвид физическата мощ, която показваме. Нищо общо с миналия сезон.
Сега трябва да се работи с психологията. :)

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоmen4o написа на 14 January 2018 - 07:58 PM :

ГоУем мач, напълни ми са душата.
Въпреки всичко ме мъчи един много фундаментален въпрос, кой гол измежду на Боби , Мане и Мо е по Убав , те тва не мога да се начудя.
Честито , не минахме юнаитед , ама им запари отзад. :lfc2:/>

Уникални голове....но тоя на Фирмино беше извънземна класа....овладяване...позициониране...удар...самообладание...просто перфектен.

nino

nino

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Браво на момчетата. Честита победа .Дано да няма повече такива финали като в последната минута.

Belyov

Belyov

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Това което показахме беше изумително. Тотално унищожихме Де Бройне печелехме почти всяка първа топка в средата. Целият мач ги пресирахме яката. И завършващите ни удари си бяха класа

Kikimora

Kikimora

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

УОУ! Радост, нерви, екшън, драма, екстаз.. това е Ливърпул. Удоволствие граничещо с оргазъм.
Иначе за мача нищо специално.

ПП: Влюбвам се в Андрю.

men4o

men4o

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Вратар си требеееееееее , вратар  за N - ти път се видя . Дано се прави нещо по въпроса.
А и Сити с бразилчето не са цъфнали.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

снимки

Публикувано изображение

Soulmaker

Soulmaker

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Честита победа! Но 4:1 щеше да е къде, къде по-сладко!

П.С Робертсън да не забрави да извади Стърлинг от джоба си, като влезе да се къпе след мача!

stenmark

stenmark

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Невероятен мач за гледане.Накрая за малко да развалим хубавия резултат.Милнър и бързи/технични/ футболисти е все едно да помирише роза през скафандър.Този мач сигурно и Конов да вардеше нямаше да има разлика,надявам се не подценявам Конов.Тотнъм са наред ма им върнем.

MakEto

MakEto

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Добре че нямаше още 2-3 минути сигурно щяхме да паднем. Честита победа, победихме въпреки зашитата и най-вече Кариус. Не знам дали може да случим на по-слаб вратар.

mb10lfc

mb10lfc

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Да не скромничим. Ако някой щеше да бие Сити този сезон, то нямаше съмнения, че ще сме ние. Тия допуснати голове обаче малко ми развалиха кефа. Кариус е буквално като дърво. Пуснал е корени на едно място и няма мърдане, братче. Всички удари бяха на сантиметри от него, а той блее. А като знам, че Клоп си го е избрал като №1 за мачовете в ШЛ ми се плаче. Милнър пък внесе такава паника в средата, а се води най-опитен и спокоен. Нашите голове бяха кой-от-кой по хубав. :doubleup:  Честита победа!

slavi094

slavi094

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Много съм доволен от играта на отбора. Доста приятно съм изненадан от играта на Чембърлейн, и от сърцатото раздаване на Анди... Головете ни бяха красиви, а този на Фирмино вълшебен... Честита победа !

Podlecii

Podlecii

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Когато левият ти бек пресира противниковия десен!!!!

Можем да сме извънземен отбор с добавянето само на един истински вратар, защитник и полузащитник.

За мача всичко сте казал. Оцапаното е в манчестър днеска....

Plovdiv_1926

Plovdiv_1926

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Oгромен Ливърпул. Само липсата на вратар и изваждането на Джан дадоха онази тройка вдясно. Сити търсеха цял мач майките си и трудно ги намираха до последните 10 минути. Окса буквално е биволче, биче не му е само такъв прякорът. Огромен мач изкара, смачка ги физически и с игра. Всяко центриране от корнер носеше опасност- нещо, което не се е случвало от мноооого време. Скоро с Ван Дайк в наказателното очакваме и повече да се оползотворяват. Робъртсън също смаза ямайското цигане, бях сигурен, че това момче е стабиляга, а някои говореха Морено колко по-добър играч бил.

Радвайте се, Ливърпул преби уж непобедимите и в момента е с най-дългата активна серия без загуба в първенството.

И все пак дано подобни епизоди като този в края, онзи с Арсенал, със Севиля биват сведени до минимум с включването на Ван Дайк и постоянното присъствие на по-дефанзивен халф в центъра.

Венци Момчев

Венци Момчев

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Ако имахме вратар къде ли щяхме да сме сега. Браво на момчетата но с половин отбор толкова, половин заради липсата на вратар.

MakEto

MakEto

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Ясно се вижда че Джан е най-добрия център халф с който разполагаме, много ме е яд че го изпускаме без пари. Защо го сменихме с Милнър нямам идея, за малко Клоп да прецака зверски нещата.

liverpool_ynwa

liverpool_ynwa

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Огромно браво за мача! Голяма победа, искаше  ми се да е по-изразителна, за да може тея малко да се посринат, че ми писна да слушам колко са непобедими и най-уникални на света. Дано през идната седмица и Ливърпул получи малко суперлативи, които заслужава. 18 мача без загуба!

Перфектни Джан, Фирмино, Окс! Робертсън и Вайналдум също бяха супер! Ловрен също беше супер до третия гол и както винаги накрая се изложи... Все тая, много сладка победа! Честито на всички!

HoUs4oOL

HoUs4oOL

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Ами честита победа, но тая така типична за нас простотия в края така и не спира.Ако това беше мач от ШЛ какво правим с тия 2 подарени гола у дома?
Иначе за мача, Вайналдум ми скъса нервите, сериозно.Чембърлейн игра учудващо силно, да видим дали ще успее да задържи нивото.А относно Мане, трябва да си почине 2-3 мача, хем Лалана да влезе във форма.

П.П
Спасихме рекорда на братчетата от Арсенал. :sarcastic:

Podlecii

Podlecii

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

WDWWWWWWWWWWWWWWWWWWDWL

L is for Liverpool

0 потребител(и) четат тази тема