Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

11.02.2018 Саутхемптън 0-2 Ливърпул (ПЛ - 27 кръг)

• Please log in to reply
60 отговора на тази тема

Old follower

Old follower

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоsinner написа на 11 February 2018 - 08:47 PM :

Тези светци тази година са много слабички,след толкова продажби вече не остана кой да играе в този отбор.

Тези толкова слабички "светци" направиха 1:1 с Тотнъм, 0:0 с МЮ и 1:1 - с Арсенал! :sarcastic:
Честито, дами и господа! Прекрасна неделя! :60:

VDP

VDP

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Чудесен мач за нас, не си спомням от кога не съм гледам мач толкова спокойно! :)
Страхотен вратар, стабилна защита, превъзходство в средата и перфектни Боби и Мо отпред! :doubleup:
Овен всичко това, впечатление ми направиха още няколко неща. Мане доста беше плют по време на мача, но определено показва прояви на пробуждане. Бори се доста, търси топката, пресира дълбоко, има още доста за доизкусуряване, но това е пътя. Салах може и да подава, освен асистенцията имаше чудни пасове към Мане, към Лалана и към Боби. Кариус втори перфектен мач, измъкна много важни топки в решаващи моменти. Върджил все повече започва да показва, защо е най-скъпият защитник в света! :60:

stunnyss

stunnyss

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Чудесно изигран мач. През цялото време дуктувахме сабитията на терена. С малки изключения защитата беше стабилна, но вратаря ни беше екстра. Аз гледах мача по руски стрийм коментатора каза, че сме взели нов специалист австриец който да се занимава с вратарите. Може и на това да се дължи подобрението в Кариус.

morski

morski

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Лоши Боби и Мо, лоши... Тия двамата правеха играта да изглежда толкова проста, чак нереално на моменти. Взех важен мач в момент в който един от противниците ни се издъни. Завързахме борбата в четворката определено. Второто полувреме както сте казали го изиграхме направо по шампионски, точно това исках да виждам в мача с мисирките и още някои други. През първото полувреме обаче малко ми скъсаха нервите. Мача започна перфектно за нас, хубава комбинация и бяхме напред. Изненадващо за мен обаче не ги натиснахме, а им предоставихме изцяло инициативата. Тия създадоха някои добри ситуации и тук е мястото да похваля Кариус - много стабилен! Центъра ни се огъна буквално, не знам на какво се дължи това - отпускане ли, не можене ли, някакво тактическо указание ли, не знам и аз, но определено не е хубаво за наблюдаване. През второто вече казах - просто нямаха шанс срещу такъв Ливърпул.
Защитата ни започва да придобива някакъв вид със сигурен вратар и Ван Дайк, но има още много какво да се желае. Нападението ни все още не е на пълна мощност и чакам Мане да се включи, тогава ще стане тегаво за противниците ни. Халфовата ни линия ни е ахилесовата пета за момента.
Доволен съм като цяло. Сега един добър мач в ШЛ и предполагам ще заиграем още по-добре и на вътрешната сцена. Да му мислят другите кауни!

m1s71k

m1s71k

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Такива мачове ни липсваха последните 10-15 години. Не особено впечатлявща игра, но стабилност в дефанса и няколко проблясъка напред решават всичко. Ако им хванем пиниза на тези мачове ще се борим за най-горното място в таблицата.

Тройката Джан, Джини и Чембърлейн след мача със Сити ги надиграват всеки един отбор срещу, който сме играли с тази формация в центъра.

tryssardi

tryssardi

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Страхотен мач и на 10мата титуляри,както и на смените.За споменаване са Кариус,Мо,Роби и ВВД.

След един сватбарски шут по ТВто дадоха един ухилен афрохоландец с червена фланелка,почти съм сигурен че,това му е първия близък план за сезона на краля на "жмичката".

Рафа Бенитес,Рааафа Бенитес .....

nikiniki

nikiniki

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоstunnyss написа на 11 February 2018 - 09:24 PM :

. Аз гледах мача по руски стрийм коментатора каза, че сме взели нов специалист австриец който да се занимава с вратарите. Може и на това да се дължи подобрението в Кариус.

Австриеца е нает като консултант по вратарските въпроси .Има си собствена фирма за консултантски услуги . -Това като интересен факт покрай добрата игра на Кариус днес

blunt

blunt

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Доволен съм.
Даването на инициативата рано в мача може да е свързано с това, че отборът е по-способен да се защитава, когато още не се е уморил. Защото сме виждали последните години, че като са уморени и се наложи да се защитава, нашите биват прегазвани направо.

scouser1996

scouser1996

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Дебютен коментар! Честита победа, скаусъри! По-рано през седмицата Мо се обясни в любов, след това Боби, а сега тази победа... Няма по-яко нещо от този отбор!

YNWA!

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоtryssardi написа на 11 February 2018 - 09:32 PM :

След един сватбарски шут по ТВто дадоха един ухилен афрохоландец с червена фланелка,почти съм сигурен че,това му е първия близък план за сезона на краля на "жмичката".

Нашата публика запя неговата песничка след шута и затова Вайналдум се засмя така широко. Между другото той има усмивка на добър човек. Знам, че усмивките голове не вкарват.

Ето я и песничката, лесна е за заучаване :)

https://www.youtube....h?v=FLbdLsrFxf8

ggentatzu

ggentatzu

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Мане изобщо не беше толко"черен" днес. Стара се много  момчето и в атака и в дефанс. Още се вижда нервност в отиграванията, но определено я няма апатията. Скоро ше му тръгнат и парцалите. Днес, щеше да я набучи със страничната, ако не беше оня изрусения ром... Иначе, честита победа на всички. Поне за момента ситуацията не е чак така мрачна, колкото се описва от разбирачи по телевизии, сайтове и форуми.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

браво за точките и за играта.
Критиците нещо напоследък не ги засичам, това само по себе си означава, че са тотални хейтъри.
Когато "видят някоя грешка", Клоп не им излиза от устата. Когато обаче отбора играе добре (най-важно тактически добре) Клоп се едно е отпуска, друг ги реди и казва кога да пресират, кога да пуснат аванта на съперника да се дръпне малко напред и разни такива. Тогава не е Клоп, някой друг е. Та се поскриха малко де. Е може и работа да си имат, макар някои да пишат , ама по други теми, за Клоп не, за него само като не прави смените когато те искат.
Радващо е , че взехме 3 бточки, ама аз наистина се учудвам с такива халфове (без нито едно изключение) как печелим, направо не е за вярване. На практика ние играч в средата (можещ) нямаме. Понякога Джан и дотам. Англетата са мани мани и Вайналдум с тях.
Кариус започва да показва, че ако иска да играе трябва да е по-смел и разумен в рамките и в наказателното поле. Рано е за изводи, но се вижда , че е работил.
Защитата започва да ме радва и много се кефя на ВВД, страхотен играч, с поглед и мощ. Естествено не е и няма да е безгрешен, но засега показва качества (надявам се да сте забравили сумата, а да съдите по игрите му).
Нападателите няма да коментирам, те говорят сами за себе си на терена :). Мане наистина не е на очакваното ниво, но в никой случай не е слаб, както някои го изкарват. Днес показа желание и борба. Прсата отпред беше впечатляваща.
А тия светците направо бяха покъртително неадекватни. Щях да се учудя, но с оглед на продаването на играчите си и особено държането и пускането в игра на такива колове като тоя Лонг е изумително. Тоя не е вкарвал сигурно в 50 мача вече , а е покъртително слаб. Как може отбор от А група да държи такъв прът (че и да му плаща предполагам не малко) не ми е ясно. Питах се няколко пъти и не намерих отговор за себе си.
Айде и  в сряда да биеме портоКалците

darin95

darin95

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоScarface написа на 12 February 2018 - 12:27 AM :

браво за точките и за играта.
Критиците нещо напоследък не ги засичам, това само по себе си означава, че са тотални хейтъри.
Когато "видят някоя грешка", Клоп не им излиза от устата. Когато обаче отбора играе добре (най-важно тактически добре) Клоп се едно е отпуска, друг ги реди и казва кога да пресират, кога да пуснат аванта на съперника да се дръпне малко напред и разни такива. Тогава не е Клоп, някой друг е. Та се поскриха малко де. Е може и работа да си имат, макар някои да пишат , ама по други теми, за Клоп не, за него само като не прави смените когато те искат.

Аз май съм от критиците на Клоп, за които ти така неспирно мислиш, но го похвалих още на първата страница.
Браво отново. Рядко има такъв мач, когато всичко е като по учебник.
Дано инерцията да продължи и срещу порто.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България

Виж мнениетоdarin95 написа на 12 February 2018 - 12:32 AM :

Аз май съм от критиците на Клоп, за които ти така неспирно мислиш, но го похвалих още на първата страница.
Браво отново. Рядко има такъв мач, когато всичко е като по учебник.
Дано инерцията да продължи и срещу порто.
Браво, че си го похвалил. Просто теб много , много не те чета (да не кажа хич (няма какво да науча, без да се сърдиш ;) ), подминавам те (само като опратят доклад , а тва е често) виждам каква щуротия си написал. Няколко екземпляра сте дето наистина няма какво да науча от вас и просто не ви чета, но все пак браво, че си оцинил труда и уменията на треньора.
Похвално е, че си и разбрал , че Клоп се пише с главна буква, както и всички имена де.

darin95

darin95

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Не съди за хората от няколко мнения във форума. :)
От всекиго има какво да научиш.
Може да имам забележителни познания по история например. Или на автомобилна тематика. Няма от къде да знаеш. ;)

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
дай да не спамим. Мисля, че се подразбира, че говоря за футбол. Иначе винаги може да се научи човек от нещо и някого. ;)

Публикувано изображение

neversurrender

neversurrender

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Симпатяга :D

Публикувано изображение

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
LiverpOOL.
Трябвало е две човечета да сложи от тия намръщените. Грешно го е написал, освен ако очите не играят роля на ОО

darin95

darin95

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Очите са двете О-та :D

heartcrossser

heartcrossser

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Страхотен мач. Играч на мача трябва да бъде някой измежду Кариус, Фирмата или Мо. Те ни спечелиха мача. И аз отдавна не бях сядал да гледам мач на отбора ни във ВЛ, в който да не треперя до последно, че могат да ни обърнат. Първото полувреме се опитваха , но вратаря ни ги отчая. Второто даже и не се опитаха, затова пък ние заиграхме по атакуващо и по чудо не вкарахме още 3 гола. Отиваме в Порто със приповдигнато настроение.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни