Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

24.02.2018 Ливърпул 4-1 Уест Хям (ПЛ - 28 кръг)

• Please log in to reply
62 отговора на тази тема

Soulmaker

Soulmaker

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Фирмино е най-умният футболист в момента. Играе с фантазия и акъл, и съм много радостен, че разполагаме с такъв тип играч.
Всичко останало сте го казали.

-Vlad-

-Vlad-
  • Гости

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоHoUs4oOL написа на 25 February 2018 - 01:13 AM :

Защитата, драги, ни е все така "незаздравена".От топ 7 отборите единствено Арсенал са допуснали повече голове от нас.Такъв тип постове след 1 силен мач, напомнят на онези, които уволняват Клоп след загуба или равен...

Глупости на търкалета, драги.

Другите го споменаха, ще го спомена и аз, но в сухи цифри: от загубата ни от Тотнъм през октомври миналата година за 19 мача имаме 13 победи, 5 равни и 1 загуба, като сме допуснали 16 гола, а сме вкарали 51. Според тези цифри сме пред Манчестър Сити по отбелязани голове и пред тях по допуснати такива. Единствено Челси и Юнайтед имат по-малко допуснати голове.

Повтарям: 19 мача, 1 загуба, повече вкарани голове от Сити, 3-ти по най-малко допуснати голове в първенството.

В същия период от време например Челси са допуснали три гола по-малко, но са вкарали 32 срещу нашите 51. Ман Юнайтед са допуснали 15, но са вкарали 29.

Ако това не е подобрение, не знам какво е. Да не говорим и че такива катаклизми като това Тотнъм да ни вкара 4, Сити - 5, Уотфорд да ни вкара 3 и Арсенал да ни набута същия брой голове от -5 реални положения, приятелю, се случват веднъж на една камара мачове.

Публикувано изображение

ggentatzu

ggentatzu

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Не знам какво да кажа на онези колеги, от форума тук, дето търсят под вола теле. Единствените логични обяснения, да не си щастлив след такъв рецитал, са или да не си фен на отбора или да имаш някакъв изключително тежък, емоционален проблем... Хауса, тръгнал да ми вади статистики. Общо взето, така се получава. Като няма какво да кажеш,търсиш спасение в разни стат. данни, дето малко от малко да замажат тъпотиите, които си натворил... смешна работа.
Гледам как се радваха като малки деца и Мане, и Фирмино, и Салах, и Окса... Толкова яко ми стана, Фирмата, като  прегърна през кръстовете Садио и бай Мохамед и ги отлепи от земята. После Мането като го гледах, ква куца имитация направи на онея мавашита на Боби... чувството е неописуемо. Иде ти да заплачеш от щастие, ама такова наистина, без разни пози и фалшименти. Няма как, ако подкрепяш този отбор, да не ти стане драго на душичката от такива моменти. А сега се скива и от облаците чак, че играем Футбол.
Това, аз поне го виждам, като да не се разтопиш от кеф на студена биричка на плажа, по пладне,през юли. Трябва да си заклет противник на бирата. Другият вариант е нещо да не си вред...
Та чудейки се, какво точно бих могъл да кажа на такива екземпляри, осъзнах, че явно и аз нещо не съм таман, щом съм тръгнал да се чудя за такива работи :D

Честита победа момичета и момчета. След такива вечери няма какво да ти накриви кефа. Дори и късната победа на онея паляци Тотнъм. И най-скапаното февруарско време, е като прекрасен летен ден... Което ме навява на мисълта, че най-нормално, поне за мен де, е да взема да си отворя една бирка...
Cheers lads! :drinks:

Bellamy

Bellamy

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоcyberfan написа на 25 February 2018 - 02:14 AM :

3то-???

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
3то - HoUs4oOL е ''всякакъв''

Podlecii

Podlecii

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Честита победа, пичове. Страхотен съботен следобед и само поредната засадка в мача на катуня вчера ни лиши от заслужено 2ро място. Нищо, нейсе и оная стомничка ше се пукне някога. Сега трее направим всичко възможно да пречупим Рафата и неговите свраки....

Red One

Red One

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Оная стомничка докато се счупи им донесе поне три титли и една незаслужена ШЛ.

flyhorse0906

flyhorse0906

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Еми то вече за мача всичко е казано.Въпреки това честита победа на всички фенове.Видях че се заформи лека дискусия за представянето ни в защита и дали има подобрение.Аз смятам че има.Може да сме далеч от перфектното представяне в отбрана, но напредък и то видим има и причината за това е Ван Дайк.И в този мач нямаше грешно отиграване, за гола не можеше да направи почти нищо, въпреки че не му стигна една крачка да застигне Антонио.Като изключим гола и някои несигурни отигравания на Матип в началото на мача не може да се има забележки.Мога да отбележа само някои неща - доброто физическо състояние на отбора за момента и обстоятелството, че за пореден път играем много силно след почивката.Окса се губеше първото полувреме, но за второто излезна полудял и свърши доста работа.Мане също игра много добре и се радвам, че се наблюдава прогрес при него и то точно за най-важната част от сезона.След като ни вкараха гол се стегнахме в центъра, владеехме повече топката и не се допуснаха изненади, каквито наблюдавахме в други мачове.Радвам се че и публиката посрещна по достойнство оня негър Евра /тоя ако не е негър незнам какво е, сигурно се мисли за виетнамец или няма огледала у тях/.За отбелязване е също така стабилната игра на ТАА и Робъртсън.Очаквах повече от Уест Хям ама играха колкото им позволихме.Само тоя Арнаутович бая ни тормозеше до някое време, ама и той по някое време спука гумите.
Еми продължаваме напред и дано продължим във възходяща линия.Да се готвят следващите.

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоflyhorse0906 написа на 26 February 2018 - 11:33 AM :

доброто физическо състояние на отбора за момента и обстоятелството, че за пореден път играем много силно след почивката.

Ротациите на Клоп тепърва ще дават още по-добър резултат. Особено през април когато ще се реши борбата за второто място.

niki 50

niki 50

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Най очевадното е с каква лекота надиграваме съперника.В момента никой отбор в света не доминира над противниците си така,както го прави Ливърпул!

men4o

men4o

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоStojkica написа на 26 February 2018 - 11:35 AM :

Ротациите на Клоп тепърва ще дават още по-добър резултат. Особено през април когато ще се реши борбата за второто място.
Мен ме притеснява , че от тук на сетне нямаме кой знае какви варианти за ротация, поне равностойни.

Toshko_Afrikanski

Toshko_Afrikanski

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Колегата има предвид ротациите от средата на ноември до Нова година, когато играхме буквално два пъти на седмица.

Dilyan Damyanov

Dilyan Damyanov

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоmen4o написа на 26 February 2018 - 12:04 PM :

Мен ме притеснява , че от тук на сетне нямаме кой знае какви варианти за ротация, поне равностойни.
Може и да не се наложат такива. Имаме 10 мача в първенството и ако всички върви наред може последният кръг да е протоколен що се касае влизане в 4ката. В Шампиоската Лига предстоят 2 трудни мача със сигурност, този с Порто е за Соланке и сие. Та тези играчи все ще издържат още 12 мача, а дано се наложи да изиграят и 3 още.

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Всичко сте обобщили за мача. Аз искам само да спомена, че за допуснатия гол отново не е виновна защитата, а халфовата линия и в частност супер глупавото отиграване на Джан. Поне по 4-5 пъти на мач закъснява да се освободи от топката и или се принуждава да тича назад с нея, или я губи. Еми в този случай я загуби и последва гол.

Защитата ни е две нива над това, което беше есента и само 3-4 човека в този форум не го виждат. Но халфовата ни линия продължава да е супер зле и се надявам лятото там да се стегнем. Тогава отборът ще е конкурентноспособен на всички фронтове според мен. Джан направи гол и асист и бихме с 4:1. Само това го спасява от критиките, които заслужава.

Робъртсън с пореден силен мач и заслужено МОТМ. Определено вървим напред!

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Публикувано изображение

Red One

Red One

Not English, but Scouse

• Потребители
Пълен смях, че нито един от триото в атака не присъства. Вероятно от срам и завист, че повече от половината отбор ще е наш. Мърмориньо, Почетино и Конте ше се разридаят безутешно, "гениите" шибани.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Публикувано изображение

всеки си пише според него си. Ето на тези мнението

cyberfan

cyberfan

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • Град:Walton-on-Thames
Е той Бътланд не си ли вкара автогол?

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоcyberfan написа на 26 February 2018 - 03:46 PM :

Е той Бътланд не си ли вкара автогол?

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Не беше съвсем автогол, но почти. Посегна да хване топката и тя мина през ръцете му. А дори и за неразбиращите от вратарска игра видяха, че в случая беше по-правилно да я боксира.

men4o

men4o

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоRed One написа на 26 February 2018 - 02:51 PM :

Пълен смях, че нито един от триото в атака не присъства. Вероятно от срам и завист, че повече от половината отбор ще е наш. Мърмориньо, Почетино и Конте ше се разридаят безутешно, "гениите" шибани.
E kak, Салах е вътре, ама на другия ред е.

GodLike

GodLike

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоDacheff написа на 26 February 2018 - 12:39 PM :

Всичко сте обобщили за мача. Аз искам само да спомена, че за допуснатия гол отново не е виновна защитата, а халфовата линия и в частност супер глупавото отиграване на Джан. Поне по 4-5 пъти на мач закъснява да се освободи от топката и или се принуждава да тича назад с нея, или я губи. Еми в този случай я загуби и последва гол.

Защитата ни е две нива над това, което беше есента и само 3-4 човека в този форум не го виждат. Но халфовата ни линия продължава да е супер зле и се надявам лятото там да се стегнем. Тогава отборът ще е конкурентноспособен на всички фронтове според мен. Джан направи гол и асист и бихме с 4:1. Само това го спасява от критиките, които заслужава.

Робъртсън с пореден силен мач и заслужено МОТМ. Определено вървим напред!
С идването на Ван Дайк, за момента, се изпълнява първоначалната ми надежда. Спряха елементарните грешки от защитата, водещи до голове. Това, определено беше голям проблем, колкото и виновни да бяха халфовете, за това, че защитниците ни бяха оставяни толкова често очи в очи с нападателите на противника, без да има никой да им помогне. Ниското самочувствие на последните спомагаше за грешките. Защитата в тази си формация се позакърпи, ВВД дава добра опция на Ловен и Матип, да си вдигнат нивото, от което ще спечели отбора като цяло. Конкуренцията винаги вдига ниво.
Следващата част от пъзела и халфоврте линия. Този сезон никой от халфовете не впечатлява с постояност. Следващата година ми се струва, че ще има доста размествания в тази зона с идването на Кейта. Силно вярвам, че Клоп има визия за халфовете , иначе нямаше да плати една година по рано играч. Каква ще е визита обаче, предстои да видим.
Хепи дейс, както би казал Монко.

Сори за офтопика, гледах мача само второто полувреме и не мога да дам големи анализи. Хареса ми Чамбо. Джан също не игра зле, макар да не съм от почитателите му. Безспорна грешка за гола. Както и Дачев отбеляза (а и един от коментаторите в английските канали) поредно изключване от играта за Джан. На тази позиция доста често такива изключване... Не са приятни, както знаем. Този път не бе фатално, за щастие.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни