Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

06.03.2018 Ливърпул 0-0 Порто (ШЛ - 1/8-финал)

• Please log in to reply
24 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ШЛ - 1/8-финал

Дата: 06.03.2018

Ден: Вторник

Час: 21:45
  Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

Red One

Red One

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Значи тук няма какво да се напише. Очакеам най-късата тема в раздела. Честито класиране, все пак.

never back down

never back down

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Искам арсенал на 1/4 финал. :ermm:

Лека вечер.

men4o

men4o

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Всичко е наред , класираме се очаквано :doubleup: . Това което аз видях е , че резервите ни са далеч от титулярите.
Гомез инертен и пълен с грешки , Моренката тичаше кат муха без глава , не знам , това момче сигурно съм му наблюдавал 30-40 удара с левачката , дали е уцелил вратата 3-4 пъти. Дани Ингс едва ли ше помирише титулярно място и в Лудогорец , тоя човек тича само, никаква мисъл. Лалана май няма да му стигне сезона да влезе във форма.
И най-важното , без контузии.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
честит четвъртфинал. Той бе ясен де :)

Имам чувството, че аз и шиноби да бяхме на терена пак така щеше да завършим, даже той можеше и да вкара :)

cyberfan

cyberfan

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • Град:Walton-on-Thames
Със сигурност щеше да вкара, ако играехте в различни отбори :sarcastic:

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Играч на мача

http://www.que.es/ar...-640x640x80.jpg

Икер Касияс - 707  мача с Реал, Испания и Порто  !

Нашите се панираха, омагьоса ги и подобри рекорда си от вече 56 сухи мрежи в Шампионската лига.

petar totuhov

petar totuhov

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Аз искам Реал М на жребия.И след това до финала да ни е по спокойно.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България

Виж мнениетоbaivan написа на 07 March 2018 - 12:00 AM :

Играч на мача

Икер Касияс - 707  мача с Реал, Испания и Порто  !

Нашите се панираха, омагьоса ги и подобри рекорда си от вече 56 сухи мрежи в Шампионската лига.
мен не ме е кефил никога (не е слаб в никой случай), може би заради отбора в който играеше.
Но голям респект, спечел е всичко що може да се спечели.
Ето ги двама големи

Публикувано изображение

Shinobi

Shinobi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • Град:Planet Earth
По принцип харесвам да вкарвам if u kno what i mean :D/>

Нежелан, но очакван резултат и игра на отбора. Щеше да е хубаво да  вкараме поне гол, но така става когато Клоп залага на Ингс, вместо мен. Реално само татусите са му повече от моите, иначе е пичага.

Емре Кан ми направи едно хубаво впечатление. Беше много гъвкав, бърз четеше играта с ходове напред. Хендерсън па за кво се изнерви..? Морено си е Морено. Като се спомена името му в бара където гледах и почнаха едни псувни, едни клетви. Кариус пак беше концентриран и направи каквото трябва в малкото създали се пред него ситуации.

Като цяло водехме мача без да се напрягаме и това беше прагматичния подход в случая. Истина е, че на нас фенпвете ни се гледат красоти и зулуми, но не винаги те се асоцират с мъдрост.

Щеше ми се да видя победа, не видех. Но пък ще гледам Ливерпул в пълен състав срещу сганта в Събота и след нялоя друга седмица срещу следващия съперник в Шампионска Лига. Ше спя спокойно.

EmoRadev

EmoRadev

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Мач, който бързо ще се забрави - 93 протоколни минути, колкото да се отбие номера. Нашите бяха малко по-активни, може би заради домакинската публика, може би и защото са по-добри, не знам, няма и голямо значение. Чакаме жребия!

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България

Цитат

Jordan Henderson with a dead leg at the end of the game - said post match that he should be ok Публикувано изображение #LFC

дано е ок

п.п.

ей го на заден план

Публикувано изображение

Robbie B F

Robbie B F

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Са чакаме реал-а. Не е  като да не са гълтали водица на Анфилд.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Последният път когато Ливърпул се класира на 1/4-финал в Шампионска лига беше през сезон 2008/09. Тогава Червените отстраниха съперника с общ резултат 5-0, като на вратата отново беше Икер Касияс, а в последвалия мач във Висшата лига победи ман ю с 4-1 на олд трафорд.

morski

morski

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Честит ни четвъртфинал!

Ами просто реванш, толкова. Трябваше да се изиграе.

Аз лично искам победителя от Шахтьор и Рома.

neversurrender

neversurrender

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Честит четвъртфинал, така до Киев и обратно без загуба дано да сме! :)
Ние кой отбор искаме е отделен въпрос, а я ми кажете Юрген Клоп от всички възможно отбори, от коя националност все ги тегли, дори да е само един възможния, жокер - прясно от есента и по-стар жокер - един луд четвърфинал в Лига Европа? ;)

flyhorse0906

flyhorse0906

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Няма кой знае какво да се напише за мача.Играхме леко в тренировъчно темпо, като дори и Порто не се напрягаха да ни затруднят кой знае колко.Определено Лалана още е доста далеч от някаква форма, което си пролича и на терена.Видя се и защо в момента ТАА и Робъртсън са твърди титуляри на бековете.Така или иначе чакаме следващия съперник.Мисля че може да се сборим и да отстраним  всеки с който се паднем.

StelyO

StelyO

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Честит четвъртфинал, пожелавам си Севиля !!!!

inka

inka

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Вчера срещах хора, които се колебаеха дали да не гледат много по завързания мач на ПеЕсЖе и Реал. Е, честно има ли некой от нашите, който да е избрал ония мангасари?

Поздрави за публиката на Порто - чудесно представяне, по едно време си мислех, че ще им пуснат едно голче, ама само ако беха вкарали нашите преди това. Не стана.

Последно искам да отбележа Салах. Ако някой още си мисли, че е недостатъчно звезден, за да го искат най-богатите... Нон-стоп него дебнеха да изловят. Веднага се разбра като стана да загрява. Като влезе пък да не говориме. Човекът верно е станал тотален нечовек-фараон. Box office отсекъде. И самият той е напълно наясно с това.

fishek

fishek

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоinka написа на 07 March 2018 - 04:01 PM :

Вчера срещах хора, които се колебаеха дали да не гледат много по завързания мач на ПеЕсЖе и Реал. Е, честно има ли некой от нашите, който да е избрал ония мангасари?

Поздрави за публиката на Порто - чудесно представяне, по едно време си мислех, че ще им пуснат едно голче, ама само ако беха вкарали нашите преди това. Не стана.

Последно искам да отбележа Салах. Ако някой още си мисли, че е недостатъчно звезден, за да го искат най-богатите... Нон-стоп него дебнеха да изловят. Веднага се разбра като стана да загрява. Като влезе пък да не говориме. Човекът верно е станал тотален нечовек-фараон. Box office отсекъде. И самият той е напълно наясно с това.

Да честно казано аз гледах ПСЖ и Реал, защото интригата в тоя мач беше решена още в предния. Очаквах Клоп да заложи на подобен състав и няма сила която да ме накара да гледам Морено и Ингс в подобен мач. Дори не съжалявам, ония направиха добро шоу.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни