Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

06.12.2017 Ливърпул 7-0 Спартак Москва (ШЛ - Група Е)

• Please log in to reply
38 отговора на тази тема

never back down

never back down

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Бачи Милнър с 3 асиста....имам чувството, че в този отбор и Митьо Пищова да сложим като десен бек и той, ще вземе да навърви 2-3 асиста и да укара некой гол.

alex59

alex59

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Голям кеф е да гледаш любимия си отбор как мачка. Когато се разгръща в атака като ветрило и противникът се чуди кого да пази и докато се чуди топката е в сака.

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоnever back down написа на 07 December 2017 - 09:32 AM :

Бачи Милнър с 3 асиста...
Мале,  верно :D

Най-ми хареса Салах, който се ядосваше, че не можеше да вкара гол и след като успя, беше супер щастлив.  Има хъс в това момче.

Момент на мача - атаката за втория гол и асистенцията на Фирмино. Голям футболист е бразилецът, за мен няма две мнения. Е, също така и голът на Мане, разбира се.

П.П. Това е първи хеттрик на Коу, нали?

konov23

konov23

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Клоп е казал, че "сме извадили късмет" с контузията на Морено, тоест, че не е нещо сериозно.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

drenski

drenski

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоDacheff написа на 07 December 2017 - 12:23 PM :

П.П. Това е първи хеттрик на Коу, нали?

Първи за Ливърпул. Има един за Бразилия.

Toshko_Afrikanski

Toshko_Afrikanski

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоkonov23 написа на 07 December 2017 - 01:45 PM :

Клоп е казал, че "сме извадили късмет" с контузията на Морено, тоест, че не е нещо сериозно.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Точните думи:
In the treatment room then, he was a little bit more positive, so maybe we are lucky and it’s not too serious. We will see.
http://www.liverpool...d-moreno-injury

Казва, че е дна идея по-позитивен и може би сме извадили късмет и не е сериозна контузията, но ще трябва да видим,

С други думи снощи просто се е надявал да е лека базирайки се на първоначалните прегледи и думи на защитника, но предполагам трябва да минат нужните изследвания и на пресконференцията преди карамелите ще даде повече подробности.

StelyO

StelyO

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Most goals by an English team in the Champions League group stages ⚽️

23: Liverpool 2017-18
20: Man Utd 1998-99

Record-breakers ��

Podlecii

Podlecii

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Бий, за да те уважават! Прекрасна игра и победа. Сега остава да не се издъним срещу бонбонките..

Дано Морено е добре, ама и Мили не влезе лошо с тия асистенции...

Напред няма какво да говорим - сравняват ги с нападателното трио при Брендо.

Да видим сега тия Реал как ще ни се паднат както каза Клопо. Все едно кой...бий, за да те уважават...

niki 50

niki 50

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Красиво,по красиво,най красиво!

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
седем е добро число..... поздрав за всички с песента на Слави-7-8 :)

Liverbird

Liverbird

Not English, but Scouse

• Администратори
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Яката работа! Пореден мач с различна схема от любимата 4-3-3, и ако предната можеше да се припише и на обстоятелствата, то този път си бе преднамерено.

За следващата фаза, а и за всяка след нея дай боже, си пожелавам носител на КЕШ(ШЛ).

morski

morski

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Прекрасен за наблюдаване двубой, всичко се получаваше така, както ние искахме. По време на мача на моменти си мислех на тия треньора ли е идиот или те толкова си могат. По-жалко представяне рядко може да се види. Такава глупава постройка вадеща на показ най-силните ни страни аз много рядко виждам. Отделно нашите играха с голямо настроение и хъс, ясно беше че не си правят никакви тънки сметки - просто излизаме и газим, пръскаме както е модерно.
В двубои като този се вдига духа на всеки отбор и се освобождава излишното напрежение. Единственото което мога да си пожелая е по-честичко да имаме такива мачове. Трябва да благодаря на целия отбор за това представление, за този спектакъл, снощи спах като бебе и днеска цял ден бях ухилен. Браво момчета!

Четох и една шега по повод този мач. Сега станало ясно защо тяхната лекарка (или каквато е там) не им давала да правят секс - просто е предвидила какъв бурен секс ги чака :D

ggentatzu

ggentatzu

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Снощи Никулден, ракии, вина, ципури, сафриди. После емоции, а у, наздраве за 'омчетта. Второто още по-емоции и пак наздраве за Клоп, за Мането, за Котака и Фирмата, за Мо, и викам няма да пробвам да пиша, че сигурно после сам нямаше да мога да разшифровам.
Честита победа и класиране момичета и момчета, това е Ливърпул, който искам да гледам. Пишем учебник за контрата в момента. Сега ще си го пусна пак целия мач, че някои комбинации, честно, не ги хванах. Станах разноглед направо...

И му ходи много лентата на Коу.

И си представих, снощи, по едно време, дебелия Сам, обилно  потящ се пред телевизора :D

EmoRadev

EmoRadev

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Пффф, 'аси мача стана. Ония 4-мата бяха просто невероятни. Не трябва да се пропускат обаче и Вайналдум, двамата(трима) бекове и Чан. Всеки от тях си вършеше работата перфектно, без да блестят. Всъщност, както ги подкарах, отиде целия отбор. Айде честито класиране. Пожелание за придържане към рутациите и късмет с контузиите :60:

Виж мнениетоggentatzu написа на 07 December 2017 - 07:00 PM :

И си представих, снощи, по едно време, дебелия Сам, обилно  потящ се пред телевизора :D
:997: :997: :997: :997:

Mitko64

Mitko64

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Освен красивата игра ,много се впечатлих ,направо настръхнах,когато се контузи Морено,колко човека от нашите го наобиколиха с разтревожени лица . После като го смениха и той с сълзи на очите излезе,пак го изпратиха с уважение.
Ето това ме навежда на мисълта,че Клоп е създал вече един сплотен състав,където всички се раздават и може би затова и редим победи.  
ДАНО!!!

David

David

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
  • Град:London

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Ето за това става дума! Ето за това всички си мечтаем-титанично-зверски- безпощаден наш, любим отбор. Да дишаме леко и да гледаме по императорски победоносно на другия ден.
"Хайде, стига бе", това беше реакцията ми, когато пуснах да търся линка за мача. Бях закъснял с 15ина минути и там вече се мъдреше 2:0.

Не съм се и съмнявал за миг, че ще се класираме. Нито Клоп е малоумен, нито играчите ще искат да си плюят на фасоните, ако бяха пропуснали този златен шанс в тази лека група. Би било голямо засрамване. Абсолютно бях игнорирал всякакви промъкващи се варианти.
Само че тази отмъстителна, кръвожадна саморазправа надмина очакванията ми. Станах разноглед...По едно време усетих как ченето ми буквално беше увиснало. Дете-идиот. Абсолютна симфония в червено. Фронт лайнът ни е нещо, за което всеки отбор може да си мечтае. Няма да говоря за отделни играчи. Всеки е видял и преценил, че това беше впечатляващо възражадане на Ливърпул.
Само ще кажа, че много се радвам, че и Салах успя да се разпише. Толкова неистово преследваше този гол. Вкара и то какъв гол!
  Много красота, много майсторство. Какво излиза, значи не е до липса на талант, както неведнъж е констатирано. До някакви други причини е, но сега трябва да се държи този тренд и без шарени шевици повече...
Да, знам, реалистите ще кажат, че Спартак не е мерило. Така е, но и не е така. Такива мачове циментират липсващото звено в самочувствието на отделните играчи и нужната доза спортна злоба и хъс, която се култивира мач след мач.
В този момент, този отбор трябва да играе за вкарването на всеки един шанс. Докато стане навик да се вкарва с лекота и победите станат нещо резонно. Когато евентуално защитата стане желязо, тогава вече може да се играе по-тактически. Лично аз искам да гледам мачове като този.
  Така се всява респект, така се привличат и нови фенове, които може да са били неутрални до скоро.
Ливърпул е там, където му е мястото и влезе с много сериозна канонада.
Ако искаме успехи  не бива да ни стряскат разни префърцунени, напудрени "мегаклубове". Или-или. Или ще се покрият със слава момчетата или ще умрат борейки се.
Няма как да минем между капките и да не срещнем биг гънс.
Аз лично вярвам на играчите и Клоп и чакам с хромникелово спокойствие жребия. Мисля, че Реалналдо ще ни изскочи на пътя, но да видим...
   Честита победа!
Имам налудничави и смели предчувствия!

drenski

drenski

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоDavid написа на 07 December 2017 - 11:34 PM :

Имам налудничави и смели предчувствия!

Ако започнат да се сбъдват, заеми поза уж се правиш на статуя Мислителят 2, пък всъщност си подпирай ченето по този начин.

Изсипали сте толкова много заслужени похвали, че ще кажа само едно - ако Клоп не купи добър централен защитник през януари, нека му падне един от новите зъби. Поне малко да балансира отбора за осминафиналите. Защото равностоен баланс на такова нападение няма как да се направи. За съжаление Матип е чуплив за Англия.

stroshev

stroshev

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Този мач просто ги счупихме...в нападение бяхме абсолютна 10ка...даже ако не се лигавеха в някои ситуации можеше да стане и резултата с 10. Сега, вярно е че Спартак са мега слаби но напоследък играхме с доста отбори където отнесоха повече от 3 гола което е показателно че можем да вкарваме. Започнаха да влизат в синхрон играчите в нападение и вече се появяват едни двойни, едни петички на скорост от които ти се завива свят. Тия момета ако са здрави да поцъкат заедно сериозно догодина ще е ад за противниците ни.

Клоп се измъкна от една доста сериозна дупка. Сега сме класирани за елиминациите в ШЛ. В Англия 4ти с опция до второто място и нещата изобщо не изглеждат толкова черни колкото бяха само преди месец. Браво за което, започна да взима нестандартни и по смели решения, които взеха да се отплащат. Някак се научихме да изтегляме отборите по напред за да ги хакаме с контри и бързи атаки а не като преди 30 мин обсада и центрирания до безкрай.

Единствено ни трябва ЦЗ зимата по възможност а ако изпадне и някой халф ще е рай. Дано и контузиите ни пожалят в този натоварен период. Хендо откакто не е в отбора сме в пъти по креативни и мощни в центъра макар и да има все още сериозни пропуски.

ravina

ravina

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
No player has assisted more goals in the Champions League than James Milner (5) this season.
He's only started two gamesПубликувано изображение🔥

Не му и трябва да играе много повече :D

Публикувано изображение

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни