Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

09.08.2019 Ливърпул 4-1 Норич (ПЛ - 01 кръг)

• Please log in to reply
51 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображениеvsПубликувано изображение

Турнир: ПЛ - 01 кръг

Дата: 09.08.2019

Ден: Петък

Час: 22:00

Стадион: „Анфийлд”

Телевизия: Публикувано изображение

LFCforever

LFCforever

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Поне чиста мрежа за Алисон :/

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Честито, бате

Публикувано изображение

tryssardi

tryssardi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Супер мач направихме. Честито за победата и поздравления за Норич щото и те играха приятно.

нормалният

нормалният

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Честита победа!

maik05

maik05

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Добро начало,второто полувреме решихме да си починем малко,все пак сезона е дълъг.А най-важния въпрос сега е какво е състоянието на Алисон?

Gandalf

Gandalf

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Първи три точки. При това спечелени в тренировъчен мач.Единствено контузията на Бекер ми развали вечерта.Съжалявам ,че няма да го видя в игра на Водафон Арена на живо.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Публикувано изображение

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Клоп каза, че иска в този мач играчите да са greedy and angry и те бяха такива.

scouser1996

scouser1996

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Супер старт. Коментари са излишни. Първи мач, първи СЕРИОЗЕН мач. Атаката беше на много високо ниво. Фирмино отдавна не го бях виждал да играе така и да е толкова остър. Всяко негово докосване създаваше много проблеми за защитата на Норич. Защитата пусна няколко паса зад себе си, но не можем да ги виним - първи сериозен мач. Стискаме палци Али да е добре, а новият вратар btw е голям гигант, добро впечетление ми направи. Жалко, че пусна гол, но ... първи сериозен мач. Айде все така! :lfc2:

der Bomber

der Bomber

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Гладни за успехи, спокойни като блатна вода, целеустремени и ефективни като асасини. Не мога да искам повече. Отбора демонстрира страхотен растеж отново и изглеждаме и се държим като царе на джунглата.

Травмата на Алисон ми изглежда като растежение, дано да е точно такава и да се връща бърже. Поне Адриан ще натрупа практика и увереност.

В сряда вдигаме следващата купа и гледаме напред.

ravina

ravina

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Чудесно начало. Сега човек може да се наслади на оставащите срещу от кръга :)

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители
Много добра игра, второто разбираемо намалихме малко темпото, но бяхме 50-60 минути като фурии, за жалост победата се помрачи от контузията на Алисон и заради това не мога да се израдвам като хората след такава хубава игра. Клоп заяви след мача, че не изхлежда добре положението. Алисон казал, че почувствал болка все едно някой го в ударил по прасеца, утре сутринта се очаквала диагноза.
Да добавя само нещо и за Ориги, направо е неузнаваем, такова голямо самочувствие е добил от миналия сезон, че просто не знам Клоп как ще го забие на пейката, но нали всички това искахме, да има качествена резерва на триото и да се чудим кой трябва да играе.

“He thought something hit him on the calf, that’s never a good sign. Sportsmen know what I mean when I say that!“

HardRedRock

HardRedRock

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Добро начало на сезона! Дано повече такива победи да имаме! Хареса ми Хевито през първото полувреме. Обещаващо начало за Ориги - пожелавам му 15-20 гола поне! Салах си ми е фаворит за още една Златна обувка.
Леко (или тежко) палав Гомез. Надявам се да е просто липса на игрова практика и бързо да влезе в час.
Дано всичко с брадатия на вратата да е ОК! Стискам му де що палци имам!

cyberfan

cyberfan

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • Град:Walton-on-Thames
Публикувано изображение
Публикувано изображение

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Все пак това са Норич.Най-слабият отбор в ''Галактиката Млечният път''.Трябваше да вземем Неймар.Не допустимо е за  отбор носител на  Шампионска лига да бие само с 4:1.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
"Спортистите знаят какво имам предвид", казва Клоп.
Хубаво, ама аз не съм спортист и не знам какво може да се случи на един прасец. Не е глезен, не е коляно. Не е счупена коста там. Какво е според вас тогава?

blunt

blunt

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Каквото и на другите мускули. Разтежение може би.

Добра победа. Допълнителен кеф е, когато играеш първи от кръга и биеш.

kumarmd

kumarmd

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоdrenski написа на 10 August 2019 - 05:44 AM :

"Спортистите знаят какво имам предвид", казва Клоп.
Хубаво, ама аз не съм спортист и не знам какво може да се случи на един прасец. Не е глезен, не е коляно. Не е счупена коста там. Какво е според вас тогава?
Ахилес... Дано и аэ не съм раэбрал.

Taipan

Taipan

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Ахилеса, си е ... ахилес и няма нищо общо с прасеца. Ахилеса е сухожилие, а прасеца мускул. Но, ако все пак е ахилес ... много лошо! Сезона за Алисон ще е свършил :cray: Но, не вярвам да е ахилес, щото той си вървеше сам при излизането, а ако беше скъсан ахилес, нямаше да може да си стъпи на крака. Дано е добре момчето! :yes:
За мача - добър резултат и любимия хеви метъл първото. Второто малко в повече ми дойде релакса ни! Ако мача се беше развил по обратния сценарий / 0-1 първото, а второто 4-1 / щяхме да сме УАУУУУУ, а сега остана малко едно такова...! Но, както казват колегите - като за първи официален мач - ДОВОЛНО!
YNWA :lfc2:

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни