Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

04.08.2019 Ливърпул 1-1 Манчестър Сити (Къмюнити Шийлд)

• Please log in to reply
72 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: Къмюнити Шийлд

Дата: 04.08.2019

Ден: Неделя

Час: 17:00

Стадион: „Уембли”

Телевизия: Публикувано изображение

konov23

konov23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Кажете само дали ще се залъгваме, или ще си говорим истината, за да знам как да си формирам поста. Защото ако е първото - страхотен мач, к'во ни пука за тая тъпа купа? Тия имаха много късмет! Няма да им е вечен!

Red One

Red One

Scouser Legend

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Започваме идеално. Хиляда пропуска и загуба. Да ти е кеф да сложиш розовите очила за розовите писания на няколко човека тук. Няма проблем, ние сме за играта, не за отличията. Доминацията е важна. Сериозно... Салах ме нерви ужасно, Алисон също. Отнесе се невероятно арогантно. Клоп да набива канчета. Не знам кой и защо си помисли, че Вайналдум може да бие дузпи. Е го и тоя папагал в студиото... важна била поуката... аве ей... това да не е басня бе... това е футбол... той се играе за отличия...поуката била важна... цървул.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Една от най-незаслужените победи, които съм гледал в скоро време.  Много късмет имаха тия днес, много. Тръгна им от няколкото милиметра на Мане през Януари, та днес с 3 греди и изчиствания от голлинията.

Това от което трябва да сме доволни все пак е играта. Нищо общо с тази по време на контролите. Сити така да ги надиграва някой не се вижда често и обикновено ние сме свързани с това нещо.
Салах така и не го разбра никой, че това му е стила на игра и явно има картбланш да стреля когато си иска. Нали не мисли някой, че Клоп не ги вижда тези неща трети сезон вече.  А и днес не е като във фрапираща ситуация да не е пуснал пас. Все пак поне едно положение беше длъжен да реализира при толкова опити.

Можем да погледнем с оптимизъм към началото на сезона с оглед играта. Когато защитата се стегне отново ще бъдем фактор.
Сега вече идват важните мачове и дано следващите два да ги спечелим, което ще означава вече и значима купа за нас.

liverpoolfan

liverpoolfan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Сега, загубихме, но можеше и да сме спечелили, второто беше наше..шитнярите имат нереален късмет, но и той все някога ще свърши, няма вечни неща..
На Вайналдум може да му се прости, тия два гола срещу Барселона му дават доживотен имунитет при нас..яд ме е само че паднахме не заради слаба игра, а заради липса на късмет..само се чудя на л*йнарите като им свърши късмета какво ще правят?

kukuchev711

kukuchev711

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Януари им върза с милиметри, сега със сантиметри. Нереални късметлии са.

maik05

maik05

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Като се има предвид,че повечето от играчите ни не са във форма,не беше толкова зле.Това беше най-маловажния ни мач до края на годината.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
Това беше нереално направо. Три греди, изчистване от голлинията и пак някакви милиметри не стигнаха за гол. Тотално ги надиграхме. Не ми е толкова за загубената купа, а заради поредният ни малшанс с тях.

Не искам да започваме негативно сезона, но ако трябва да конкретизираме някой за основна вина, то това е Сала. Изпусна поне 3-4 положения. В такъв мач с такъв съперник, това е непростимо.

ПП Това е футболния еквавилент на финала на Уимбълдън между Федерер и Джокович. По-добре играещият в мача губи след тайбреци/дузпи, пропускайки купища възможности да вземе мача.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Gandalf

Gandalf

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Доминация второто полувреме. Но без трансфери НЕ МОЖЕ да конкурираме камиларите.

SFA

SFA

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Като им свърши късметът на чаршафите, ще дойде ФА и ВАР на помощ. Сами сме си виновни, че нападението изневери. Нито Ориги, нито Фирмата (с изключение на едно отиграване в началото на мача) бяха на ниво. Разбира се на мен не ми дреме за щита, ама трябваше да ги почнем с як пердах, вместо да им продължаваме серията трофеи.

dvd1964

dvd1964

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
За пръв път не видях нападател на пейката, а гледам отбора от времето когато резервите бяха 2. Оценявам халфовата линия на 10 по десетобалната система  3 + 3 + 4.  пепко има най добрата халфова линия и пак купи халф...

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Няма как да няма известно разочарование, въпреки че тази безмислена купа, ако не се лъжа е печелена, най-много от х`Арсенал... сметайте колко е ценна. :sarcastic:
От друга страна , очаквах да ни наритат, ама изобщо не беше така и ако Мо не се лигавеше, можеше да ги качим. Точно така ни взеха и титлата миналата година, тези паляци. Надявам се това да ни е последното разочарование за сезона и техният шибан късметец да свърши.

Второто чалмите почти на знаеха къде са. Нашите момчета ме изненадаха приятно, при това със Салах и Фирмино които няма как да са влезнали във форма, след 5 дена тренировки. Лично аз съм позитивно настроен... имаме отбор.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Все пак на играчите ни им връчиха някакво отличие -
може би за най-много пропуски :)

Липсва ни поне още един изявен голмайстор, а пазара скоро затваря.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
Късмета, може да им свърши и тогава пък да се разиграят. Тъпото е, че стават като големият Мангал. И да го надиграеш пак може да ти се измъкне с някое статично положение или да пропуснеш 3 гола срещу тях.

mitkoa

mitkoa

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Не виждам драма. Очакванията ми бяха да отбележим разочароваща загуба, всъщност трябва да съжаляваме, че не победихме.
Салах чисти положения нямаше, той си ги създаде тия положения и бяха на косъм. Не виждам причини да го виним. За мен беше най-добрия ни играч.
В момента хвалят Ван Дайк за положенията в нападение, но той в защита днес беше трагичен.
Не разбирам хайпа по Гомез и защо Клоп иска да стартира сезона с него, а очевидно ще е така. Та той направи 5 силни мача с Ван Дайк миналия сезон преди контузията. И Ловрен, и Матип са били много по-стабилни от него. Единствена причина - националност.
Ориги и Фирмино разочароваха, но докато Фирмата току що започна с подготовката, Ориги трябваше вече да навлиза в топ форма.
Алисон също е в ужасяваща форма.

Като заключение, добра контрола, в която се представихме много добре срещу основен конкурент.
Другото е ясно, небалансиран отбор, с много равностойни заместници в защита и халофва линия. а в нападение дори само една по-продължителна контузия може да ни провали целия сезон.

Maketo

Maketo

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • Град:Varna
Дано не съм прав, ама мисля че много ще си патим с тоя къс състав и слаби резерви (и никакви трансфери). Дано господ ни пази от контуизии тоя сезон, че..
Доволен съм как играхме второто, ама няма смисъл да се хвалим че сме изпускали. Салах имаше 300 положения сигурно, тия ако имаха положения колкото нас сигурно 7 гола щяха да ни зашият :sarcastic:
Да след 60тата ги надиграхме тотално и все пак никаква ползва от това.
Пак губим финал, трофея отива при конкурентите и се утешаваме с "играхме по-добре ама нямахме късмет".
Мисля, че ни дойде времето да вдигнем няколко трофея, кога ако не сега.
Дано поне след финала с Челси, да не се утешаваме с играта пак.

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Не правете драма от този мач. Трудно може да се съди. ДА, нямахме късмет, колко греди нацелихме и изчиствания от голлинията. А и дузпата на Зинченко и той не разбра как влезе. Но наистина дълбочина си трябва и това ще се разбере в течение на сезона, а не сега.

drakson

drakson

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Яд ме е, но няма да си сложа черно. Днес късметът ни изневери, утре ще е в наша полза. :) Розови очила нямам, но на мен мачът ми хареса. Имаше и хъс.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоRobbie B F написа на 04 August 2019 - 06:26 PM :

тази безмислена купа, ако не се лъжа е печелена, най-много от х`Арсенал... сметайте колко е ценна. :sarcastic:

Лично аз съм позитивно настроен... имаме отбор.

Печелена е най-много от мангала - 21 пъти,  после сме ние и Арсенал с по 15 пъти.
Брой участия - мангала 30, ние и гънарите с по 22

Печеленето на купата не е толкова важно, но УЧАСТИЕТО е много важно, като това
значи да си станал шампион или да си спечелил любимата на англичаните ФА купа.
(с изключения както сега, когато се явихме като спаринг партньор, за да вземе пари ФА)

Искам и догодина да участваме в такъв мач.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
Когато играеш финал за купа, най-важното е да спечелиш. Играта е на втори план. От психологическа гледна точка трябваше да ги бием тези.

Единственото хубаво, след играта ни, че можем да вземем някого за дълбочина. Защото видяхме за пореден път, че ако не ни потръгне с титулярите, на скамейката нямаме много опции за смяна.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни