Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

26.05.2018 Реал Мадрид - Ливърпул (ШЛ - ФИНАЛ)

• Please log in to reply
256 отговора на тази тема

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
https://www.facebook...73742382913160/

cyberfan

cyberfan

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • Град:Walton-on-Thames
Тия ще съборят самолета, после трябва да взимат Трибестан :60:

neversurrender

neversurrender

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

stroshev написа на 22 May 2018 - 10:19 PM :

Шоуто започва.

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Аз искам само догодина, когато излязат жребиите и групите за следващия сезон в ШЛ, след името на Ливърпул да ги има онез красиви скобички. Сещате се - (defending champions).

konov23

konov23

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Разбирала ми е главата предния път, когато сме били на финал на ШЛ. Пък и тогава беше сякаш нормално, за 3 години играхме 2 финала. Сега е друга бира. Айде, друга ракия, че бира не обичам. Ей, Богу, уча за изпити и не мога да се концентрирам. Постоянно ми минават през главата всякакви развои, как вдигаме Купата, как трябва да преживея ново разочарование, както срещу Севиля. Имам една топка в гърлото. Винаги е така преди голям мач. Без значение играеш или гледаш. Но дойде ли мача - напрежението сякаш не се усеща, защото вече си изтръпнал. Връщане няма. Ще се гордея, каквото и да стане. Това е най-хубавата година, която съм имал като фен на този отбор. Защото надградихме, за първи път от много време насам. Просто искам съдиите да свирят нормално, да играем концентрирано и това е. Нищо повече. Реал са добър отбор, но както ние, така и те имат слаби места. 3 дни, направо не се търпи!

Коко

Коко

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
И аз да ви ударя едно надъхване

https://www.youtube....h?v=PoRDytFdbJU

Мисля, че засега това е най-добрият клип, на който попаднах.

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Dacheff написа на 23 May 2018 - 08:47 AM :

Аз искам само догодина, когато излязат жребиите и групите за следващия сезон в ШЛ, след името на Ливърпул да ги има онез красиви скобички. Сещате се - (defending champions).

Еее, ти пък много искаш :)   Нека за начало да е ТАЗИ година, да сме  (TH=Title holder) в първа урна

Иначе урните вече са до голяма степен известни, ако не сме в първа, то 98% ще сме в ТРЕТА

Unknown                        coef.
------------------------ --- ----------------
Tottenham Hotspur        Eng  67.000           pot 2 or 3
ако ние бием, пилетата ще са в трета урна,  ако паднем ще са във втора

Real Madrid/Liverpool        >62.000 -160.000  pot 2 or 3

Pot 1                          coef.              Pot 2                          coef.
------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
CL-TH (Real Madrid/Liverpool)                     ?
Atlético Madrid          Esp 140.000              Borussia Dortmund        Ger  89.000
FC Barcelona             Esp 132.000              FC Porto                 Por  86.000
Bayern München           Ger 135.000              Manchester United        Eng  82.000
Manchester City          Eng 100.000              Shakhtar Donetsk         Ukr  81.000
Juventus                 Ita 126.000              Benfica *3               Por  80.000
Paris Saint-Germain      Fra 109.000              Napoli                   Ita  78.000
Lokomotiv Moscow         Rus  22.500              FC Basel **              Sui  71.000

Pot 3                          coef.              Pot 4                          coef.
------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
?                                                 PSV Eindhoven *4         Ned  36.000
AS Roma                  Ita  64.000              Valencia                 Esp  36.000
Schalke 04               Ger  62.000              Viktoria Plzen           Cze  33.000
Olympique Lyon           Fra  59.500              Celtic *                 Sco  31.000
AS Monaco                Fra  57.000              Club Brugge              Bel  29.500
FC Salzburg *3           Aut  55.500              Galatasaray              Tur  29.500
CSKA Moscow              Rus  45.000              Internazionale           Ita  16.000
Ludogorets Razgrad *     Bul  37.000              1899 Hoffenheim          Ger  14.285

Отборите със звездички биха били на тази позиция,
ако преодолеят квалификациите срещу отбори с по-нисък коефициент

При загуба на финала за да сме във втора, а не в трета урна трябва и двата отбора -
Бенфика и Базел да отпаднат в квалификациите. Възможно е един, но трудно и двата.

Възможните съперници в трети кръг  са им
Seeded teams                   coef.              Unseeded teams                 coef.
Benfica                  Por  80.000              Fenerbahçe               Tur  23.500
FC Basel **              Sui  71.000              Spartak Moscow           Rus  13.500
Dinamo Kiev              Ukr  62.000              Standard Liège           Bel  12.500
Ajax **                  Ned  53.500              CL2                      Cze   6.035 -  7.500

После в четвърти кръг евентуално
Seeded teams                   coef.              Unseeded teams                 coef.
Benfica *3               Por  80.000              Dinamo Kiev *3           Ukr  62.000
FC Basel **              Sui  71.000              Ajax **                  Ned  53.500
*******************************************************************************************
Ако не бяхме загубили в Рим, сега щяхме да сме преди Рома и да се надяваме само един да отпадне.
Вече остава само да се надяваме на победа, с която хем ще сме на трона, хем ще прецакаме Тотнъм :)

После ще последват Супер купа през август, Световна клубна купа.през декември.
Все причини, заради които трябва да се хвърлят "на живот и смърт" .

neversurrender

neversurrender

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Този сектор ще ври и ще кипи :)

Публикувано изображение

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
а кажи му нещо ............ на шефа :)

Публикувано изображение

firkan

firkan

1892

• Потребители
  • PipPipPip
:sarcastic:

Публикувано изображение

David

David

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
  • Град:London

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Точно щях да го публикувам това отгоре. Избива рибните запаси за милиони години напред в световен мащаб! :60: :sarcastic:
  Май, май като гледам всички сме от тази порода или поне почти всички....
Сюзън овреме трябва да почерпи, защото несъмнено не се живее лесно с психопат-ливърпулец...
Шега, истина...Ливърпул е до гроб!

Такааа, часовникът си тиктака тихичко и всяка секунда ни приближава до онези 90(или повече) минути на ръба, които могат да се окажат повратна точка в новата история на клуба и знаменателна страница в цялата му история.

Няма как на всички да не ни тъка. Да не усещаме онази топка в стомаха.
Онова необяснимо отделяне на адреналин и всякакви други субстанции на вълнението, желанието, трескавото очакване.
Накратко казано сме си в един сладък стрес...

Четем, преживяваме. Неминуемо се появяват разнополюсни емоции.
  Колкото повече приближава финалът, толкова съмненията ни нагазват, нали?!
Ами ако прегорят момчетата, ами ако нещо се скофти от самото начало, ами ако съдиите ги подкрепят, ами ако това, ако ми онова... Ловрен, Арнълд, Хендерсън, Кариус...
Лентата на ужасите върти ли, върти ли, какви ли не сценарии...
А не бива!

Смяна на курса на доверие към момчетата и Клоп, значи, че лайняната машина от слънчева Испания и дрисльовците- хейтъри от цял свят начело с манчестърските мисфити си върши работата...

Милиони сме, много сме, силни сме! Наистина не бива да преливаме вода в мелницата на черните сили. Нашите играчи имат нужда от нашия позитивизъм повече от всякога.

Нещата на хартия са едно, на игрището лъсва истината.
Една топка, 90 минути и два наистина отлични отбори ще проверят кой-кого.

Днес ми попадна официално изказване на онзи талантлив лигльо КрЕЩЯно (както го наричат руснаците), публикувано в Метро.
Били сме впечатляващи и сме играели футбол близо до техния, но мислел да запазят тренда и купата да си остане в Мадрид...
Кооолко великодушно! Благодарим за хубавите думи крещящ...

Даже не мога да се ядосам. На него това му е стила, да бъде арогантен, да перчи пилешкия си гръден кош и да продава къде, какво, що има. Пара да пада.

Въпросът не е в това да се обръща внимание кой какво казал, а да се продължи смело и уверено към Олимпийский в Киев и това е!

Цък, цък, цък. Часовникът си трака и ох, де нерви де! Хахаха....
Всеки ще се справя със стреса както може. Едно е сигурно терапевтични дози благи питиета ще трябва да се отпочнат от по-ранни часове, защото иначе... Бууум!

Консумирай отговорно казваше някаква реклама. Аз лично се надявам да не повторям изпълненията от един концерт на Блек Сабат преди 12-13 години, когато така загряхме с едни приятели преди концерта, че направо се запалихме. После с мъка си припомнях откъслечни моменти. Основно идиотски изпълнения на Ози Осбърн, които явно са ме вадили от транса.

Отплеснах се, но...
Едно е сигурно, че ще дадем всичко на което сме способни в позитивен план на Клоп и любимците ни. Не забравяйте мисълта е страшен енергиен поток!
Каквото и да става, трябва да сме зад любимия ни LIVERPOOL.
Затова сме поддръжници, затова сме с отбора в лошо и добро. Аз лично не се възприемам нито за кой знае какъв спец, нито съм научен работник и анализатор в сферата на футбола. Аз съм просто съпортър, който обича безрезервно този страхотен тим.

Като такъв мисля да се насладя на представлението и да не допускам грешката от 2005 г. да не гледам от суеверие  и да пропусна да свидетелствам най-върховния финал за всички времена в реално време.  
Каквото има да става, ще става!
  Трилър, че ще има, ще има!
Всички знаем, че на хартия сме аутсайдерите. Това няма как да се промени, нито някой ще започне да го оспорва.
Нормално е всички залози да са в наш ущърб и завистливите онанисти от цял свят да потриват ръчички в очакване как ще бъдем размазани като червеи от настоящия шампион. Нека!

Както Памела Андерсън беше казала "Прекрасно е да си блондинка. Никой не очаква от теб нищо специално и винаги е много лесно да изненадаш хората!"

А Деян Ловрен се обърна към феновете "Ако нямате билети за финала, не отивайте!" Конфуций, просто Конфуций! :sarcastic:
Тик-так, тик-так. тик-так...

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоDavid написа на 23 May 2018 - 09:23 PM :

Тик-так, тик-так. тик-так...

Ето го малко по-долу

https://footballua.tv/championsfest

petar totuhov

petar totuhov

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Колкото повече наближава мача,толкова повече се обеждавам,че ще ги смачкаме белите балерини.Аз съм изгледал 95% от мачовете на Реал през сезона във испанското първенство и ШЛ.Те изпитват огромни затруднения точно срещу такъв стил на игра,като на нашият отбор Ливърпул.Здрава битка и преса по целия терен  още от първата минута и ще вдигнем купата.Той и Клоп го каза,че заради Реал,Ливърпул няма да променя стила и начина си на игра.

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Рафа Бенитес:
"Ние постигнахме това, което постигнахме. Те ми говорят за Чудото от Истанбул, но този отбор, сегашният, е по-добър. Да, ние имахме Стиви, както и няколко други футболисти с класа и опит. Ние имахме играчи, които работеха здраво, имахме добър баланс. Този отбор също има добър баланс, но отпред разполага с трима футболисти, които могат да направят разлика срещу всеки един съперник. И не е един, а са трима.

И ако говорим за бюджети, аз похарчих за отбора 20 милиона. А днес се харчат много, много повече пари"

neversurrender

neversurrender

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
В Истанбул бяхме още по-големи аутсайдери, а при 0:3 вече бяхме обявени за загубили, но сътворихме най-великия обрат в историята на ШЛ и спечелихме Купата :) дори само този факт е достатъчен, за да преценим с каква нищожна стойност е това, че си обявен за аутсайдер от букмейкъри, специалисти и обикновени феновете и от друга страна тези спомени ни карат да вярваме, че сега победата е напълно постижима, защото знаем и сме уверени в това на какво е способен този отбор. Чисто  футболно отборът е израснал много, а атакуващият футбол, който може да играе е един от най-добрите, които повечето от нас сме гледали на Ливърпул и най-вече, че може да го прави като отбор, както и да се защитава като отбор и да бъде готов да спечели като ОТБОР.
Финалът ще бъде под голямо напрежение за всичи, това не подлежи на никакво съмнение, всяка секунда ще ни се струва супер важна и специална, така е един финал с такова голямо значение, гледан от целия свят, няма как да не бъде нещо специално. А ние като фенове, си създаваме една собстена картина, в която участие като главен герой взема и всеки един от нас със своите мисли и сценарии за развитието на мача, както има и любители на ритуалите и талисманите, а когато съдията свири началото на мача, емоцията ще е толкова голяма, че сякаш забравяш всичко и започваш да мислиш и тръпнеш с всеки миг от финала.
Пожелавам на всички да изживеем една велика вечер и този  отбор да започне да пише своята славна история именно в Събота, а ние като фенове да се чувстваме привилигировани, че сме имали щастието да го наблюдаваме и най-важното да сме изживяли емоцията, споменът от нея ще е вечен! :)

thekop

thekop

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Крищияну също така заяви, че Ливърпул не е слаб отбор и е заслужил да е на финал. И после се размечта за "петата (ШЛ)" и смая журналята :D

Петата, петата ... неговата пета. Отборен играч та дрънка :sarcastic:

tryssardi

tryssardi

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Надявам се Мо Салах да подобри головия рекорд на Ръш!
Публикувано изображение

8 потребител(и) четат тази тема

7 потребители, 1 гости, 0 анонимни