Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

01.10.2017 Нюкасъл 1-1 Ливърпул (ПЛ - 07 кръг)

• Please log in to reply
123 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Кръг: 7-ми

Дата: 01.10.2017

Ден: Неделя

Час: 18:30

Стадион: Спортс Дайрект Арена

Телевизия: Публикувано изображение

EmoRadev

EmoRadev

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Браво на наш'те, 90 минути безсмислено блъскане на топката с едно чисто положение за цял мач(на Окслейд)....

baivan

baivan

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
намерихме си мястото между Бърнли и Уотфорд.
Шелви с пас-мечта.
В 92 мин се спасихме от загуба.
Гледаме напред, ще тестваме мангала, тотнъм,  а  също и  "Марлборо".

men4o

men4o

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Коментарите оставам на Юрген Клоп. Той е човека който има меродавно мнение в случая.
Все повече се убеждавам , че има секта 70-та минута , и нашия треньор може би е член в нея.
Соланке за 5 минути направи повече отколко Стъридж и Мане за 70 мин.

Не ми се гледа напред , това което ни чака не е толкова за гледане.

Nightfate

Nightfate

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Вече и Арсенал са пред нас в класирането.Не ме интересува ,но на 14 октомври искам всички до един да се реваншират срещу ония уродите.Всички са много големи длъжници!

heartcrossser

heartcrossser

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Честита точка! В някой друг следобед можеше и да не вземем нищо от такъв тип мач. Мисля че, след като Стъридж и Салах не могат да вкарат на празна врата, точката е най-справедливия резултат.
За съжаление не мога да кажа какво трябва да се промени за да почнем да печелим срещу такива слабаци. Най-логичния отговор е нов нападател, но за там трябва кешовица. Само се чудя защо лятото нямахме никакъв интерес към Мората. Сами виждате какво прави в Челси.

morski

morski

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
К'ви реванши, к'ви 5 лева?! Голяма комедия сме, точката ни е много. Ама не бе, ние играем само със сериозни отбори, другите само с шматки и затова трупат точките... ще видят после те.

S+G+

S+G+

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Е ми , не го могат, да играят под натиск , което си е признак на липса на класа!
Толкова  любимия, на редица форумни специалисти Д.С, става само за смяна , в последните 20-25 минутки , кoгaто играчите на другия отбор са поуморени , може и да има няква полза от него , иначе сме с играч по-малко на терена !
Отново, смените бяха закъснели, видя се още 60 -та мин , че нещата отиват към Х !

LFC77

LFC77

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Защитата леш,средната линия никаква я няма,нападението - пълен смях! Ако Коутиньо вече беше в Барса,сами може да познаете как щеше да е свършил мача.Съжелявам, ама за мен лично Клоп е посредствен треньор, и нищо няма да промени.

П.П. Татко Карло е свободен....

Taipan

Taipan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоLFC77 написа на 01 October 2017 - 07:31 PM :

Защитата леш,средната линия никаква я няма,нападението - пълен смях! Ако Коутиньо вече беше в Барса,сами може да познаете как щеше да е свършил мача.Съжелявам, ама за мен лично Клоп е посредствен треньор, и нищо няма да промени.

П.П. Татко Карло е свободен....
Голям капацитет ще дойдеш, а ??? :suicide:

Nightfate

Nightfate

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Пак ли Клоп ви е виновен ,че Стъридж и Салах пропускат като невидели ??

Taipan

Taipan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
А бе тоя мач не го ли гледахме вече ??? Владеене на топката 65-35, положения за гол 18-2, точни удари към вратата 8-1 и резултат 1-1 !!! Ама, дано съм гледал друг мач и нещо съм се заблудил... :cray:  

Ей това го писах още на 29.09 !!! Явно същия мач съм гледал - жалко :ppp6:

kmarov

kmarov

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Клоп носи вина за този отбор. Инат е голям, имаше достатъчно време да купи нови играчи ама

stroshev

stroshev

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Еми да Клоп е виновен..няма как всички в отбора да изглеждат като играчи от българската в група...толкова сме еднообразни и скучни че и слепците ще ни научат. Вече 6 мача се въртим като неадекватни около топката и от 126000 удара имаме 6 във вратата.. това не е до играчи...това е до схема, до подредба и до манталитет който е работа на треньорския щаб...

makedonski

makedonski

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Затъваме в посредствеността. Само това ще кажа. Миг на гениалност на Коу, това ни отървА. Иначе, второто полувреме пълен леш. Съмнявам се Татко Карло да акостира при нас. При други собственици да, но при тези не. Пък, може и да ме изненада. Знае ли някой

LFC77

LFC77

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоTaipan написа на 01 October 2017 - 07:33 PM :

Голям капацитет ще дойдеш, а ??? :suicide:
А ти някаква промяна виждаш ли?

Podlecii

Podlecii

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоNightfate написа на 01 October 2017 - 07:34 PM :

1

Интересно какво ше кажат сега капацитетите за поредният велик мач на  хищният английски нападател Даниел Стъридж?

Иначе за мача -  Рафата прибра всичко отзад и спечели точка с половин удар. Отбор с нормален нападател го качваше на 3ка обаче...Преди сезон имаше една шега, че като играят Чан, Морено и Лукчо мача е загубен..е сега Лукчо го няма, ама ДиДжей 15 го замества подобаващо. А Морено е един от най-добрите ни на терена, което обобщава всичко за Ливърпул.
Юрген Клоп или е на хапчетата на Ловрен или е решил да се погъбарка малко с всички ни.

камен

камен

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
7 мача 1 победа , да не би да сме някой средняк ?

baivan

baivan

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Поздравления за Рафа Бенитес и неговите всеотдайни футболисти,
които показа как можело и с трици да се ловят маймуни.

Публикувано изображение

niki 50

niki 50

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоNightfate написа на 01 October 2017 - 07:34 PM :

Ами кой да е виновен,да не би Менчо и Бай Иван да са им тренъори.Хайде първият е абанос и слонова кост/чуплива/ ,ама вторият го доведе Клоп?Трябва да се знае ,че при негативен развой,както и при позитивен виновника се започва от тренера.Ако оня голям шнур от Нюкясъл бе вкарал Бенитес щеше да обере лаврите.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни