Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

14.10.2017 Ливърпул - Ман Юнайтед (ПЛ - 08 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
74 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Кръг: 8-ми

Дата: 14.10.2017

Ден: Събота

Час: 14:30

Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

El Pistolero 7

El Pistolero 7

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Много добра и единствена възможност за този период да се върнем обратно в борбата за ,,нещо'' си. Искам да успокоя феновете, че нещата ще се наредят - обаче по - големият въпрос е КОГА ?! , да не стане твърде късно.... Напоследък отборът се представя слабо като не завършва атаките и допуска много лесно голове, трудни времена са, но все така силно искам да вярвам, че ще се отпушим срещу юнайтед, една победа би ни тласнала нагоре и би оправила настроението и атмосферата в отбора. За мен Клопп е човекът и на 100% стоя зад него и постъпките му, разбира си от работата - доказвал го е с Майнц и Дортмунд, не мисля че ако го изгоним, ще дойде някой друг, който ще може да изкачи отбора на по - голямо ниво..... поне за момента. Може би, когато се върнат Клайн и Лаллана нещата ще се нормализират. За мен Лаллана е твърд титуляр вместо хендерсън и Емре Джан зад него и Коутинйо би свършил страхотна работа. Горе главата - началото на сезона е - очакват ни много мачове все още ! YNWA <3 :lfc2: :60: :manchester:

baivan

baivan

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Публикувано изображение

Manager: Bill Shankly     Opposition manager: Matt Busby
Stadium: Anfield  Attendance: 53,970

_2'min 0:1
39'min 1:1
88'min 2:1

Публикувано изображение

Mario_Shinobi

Mario_Shinobi

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • Град:Planet Earth
Бай Иван, лъха класа от тебе човеко!

drenski

drenski

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Веднъж бях писал, че три пъти с дъщеря ми сме гледали по телевизията мачове на Ливърпул, когато сме били в чужбина, и трите пъти спечелихме.
На 14 откомври с дъщеря ми ще бъдем на стадиона, за да видим там как ни връзва. Лошото е, че местата ни на Мейн Стенд са точно до гостуващата сган от подчовеци и ще трябва да ги слушаме как квичат. Решили сме да се наслаждаваме на атмосферата и да не си разваляме настроението, ако нещата на терена не вървят добре. Но дано все пак да вървят добре, за да видим, чуем и помиришем как Анфийлд изригва, а сганта повяхва.

never back down

never back down

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Напоследък нямам никакво свободно време и това като че ли се оказа най-доброто нещо което ми се случва в момена, имайки предвид какво е представянето на отбора в последните седмици.  Ядосвам се естествено на ставащото, но поне леко оставям на страна случващото се с отбора. Сигурно съм късметлия в това отношение.

Не знам какво точно се пише по темите, хвърлих поглед тук-там, то не е и трудно да се предположи какво ще се пише. Всеки си има своите основания естествено. Резултатите,които имахме през Септември биха дали повод на всеки да недоволства, да се притесни, обезкуражи.  На мен не са ми приятни обикновено такива писаници, ама като се замисля не мога да се сърдя на никого за тях.  В крайна сметка отбора дава достатъчно поводи за всичко това.

Каквото и да е обаче след 2 седмици идва мач с Манчестър Юнайтед.  Излишно е да се обяснява какво е съперничеството между 2-та отбора, какви чувства имаме феновете, едни спрямо други.
В момента ние сме пречупени отвсякъде. Критики, съмнения  в мениджъра, вероятно сме раздирани от всеки възможен журналист, медия, чужд , наш фен. Юнайтед от своя страна летят в облаците и с голямо удоволствие биха ни задълбочили проблемите.
Ще ни повалят на земята и ще ни ритат в ребрата докато не умрем, че и отвъд това. Ако имат възможност съвсем спокойно ще си направят гавра с труп.
В такава ситуация никой не би ни помогнал. Всеки би ни гледал с удоволствие как се гърчим от болка. Единственото нещо което може да ни помогне сме самите ние.  Вместо тези 2 седмици които има до мача, да се изкарат в препирни кой по-прав, кой по-крив, кой става за отбора, кой не, Клоп става ли, или не става, вместо сами да си бием шутове в ребрата и слабините, нека се надигнем и да не се оставим да бъдем тъпкани като улични кучета.
Ясно е, че сме в тежка ситуация и нещата не вървят. Сигурно на всеки му е криво, но всичко това при предстоящ мач с Манго няма значение. В този мач няма значение на кое място сме, какво можем да постигнем през сезона.  Важното е да се влезе в този мач като едно цяло - Клуб - Отбор - Публика.  Трябва да се надигнем от земята и да покажем, че сме живи и че можем да се борим. Всеки може да не харесва Клоп, Хендерсън, да не харесва колеги от форума, но поне за предстоящите 2 седмици могат и да се позабравят тези неща. Има достатъчно време след мача с Юнайтед да се нищят всички нещица познати ни до болка.
Все пак ние сме ЛИВЪРПУЛ.  Добри , лоши, всички подкрепяме заедно една кауза. Има такива моменти в които трябва да го покажем това и се надявам, че не само тук, а всички фенове по света ще се обединят в следващите дни.
Това трябва да стане защото отбора има нужда от това.  Нямаме нужда от допълнително сипване на сол в раните ни точно в момета.
През всички тези години в които съм фен на Ливърпул съм научил едно нещо. Тогава когато сме най-притиснати до сетената, тогава показваме най-доброто от себе си. Това е така защото винаги във феновете е имало вяра, че можем да се изправим и да продължим.
Каквото било в предните седмици - било.  След 2 седмици всеки свързан с Ливърпул е длъжен да е в пълна бойна мобилизация и каквото сабя покаже. Без битка нямаме право да се дадаем и аз съм сигурен, че няма да го направим.

Аз лично в момента посещавам едни дъъъълги и изморителни лекции при които се оказа, че един от доцентите е фен точно на Юнайтед, както и някои колеги. Още утре си слагам якето на Ливърпул което имам и изобщо не ми дреме какво самочувствие имат в момента.  В края на краищата въпреки всички незгоди, които имаме в последните години... НИЕ продължаваме да сме най-великият английски отбор.

ПП: Дренски, благородно ти завиждам човече. Искрено се надявам в края на мача ти и целият стадион да има покажете по един хубав и дълъг среден пръст на тези плужеци. / с извинение към дъщеря ти /
Могат да си мислят, че в момента се умрели и сме лесна плячка, е нека им покажем, че това не е така.

Mario_Shinobi

Mario_Shinobi

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • Град:Planet Earth

never back down написа на 02 October 2017 - 10:13 PM :

Напоследък

Това е то - кодекс!

Славчо, голям си приятелю. Обичам те по най-необратния начин на света!

А след тия слова на колегата, Шенкса на нашия форум (това съвсем сериозно, никъв майтал) - обедини се кръв червена!

HardRedRock

HardRedRock

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
14.10.2017
Излизаме и бием!
Мяу и трупата му си тръгват с подвити опашки!
След това ако ще и потоп да има.

Old follower

Old follower

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Манго били летели високо. Ами супер!
Толкова повече ще ги боли при падането! :manchester:
Браво за всичко, което сте написали, момчета!
Вдигнахте ми яко настроението, цял ден ще си свирукам YNWA!

Мачът е Рубикон за нас и ще го преминем! :lfc2:

Nightfate

Nightfate

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Кур за тия гостуват в ХРАМА ! Не ми пука моментна форма контузии и какво ли още не! Мразя ги в червата не ги понасям.Това са скъмс шибаните Нютън Хийт ! Излизаме и ги убиваме !

S+G+

S+G+

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоdrenski написа на 02 October 2017 - 09:58 PM :

Веднъж бях писал, че три пъти с дъщеря ми сме гледали по телевизията мачове на Ливърпул, когато сме били в чужбина, и трите пъти спечелихме.
На 14 откомври с дъщеря ми ще бъдем на стадиона, за да видим там как ни връзва. Лошото е, че местата ни на Мейн Стенд са точно до гостуващата сган от подчовеци и ще трябва да ги слушаме как квичат. Решили сме да се наслаждаваме на атмосферата и да не си разваляме настроението, ако нещата на терена не вървят добре. Но дано все пак да вървят добре, за да видим, чуем и помиришем как Анфийлд изригва, а сганта повяхва.
дано ни  зарадват нашите любимци, че аз пък съм на следващия мач с Пилетата!
  Мача ще е тегав,миналата година,когато летяхме на есен, не можахме да ги бием,дано сега ,когато никой не ни брои, избухнем!

stenmark

stenmark

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Има един мач който е със специално значение за мен и това е с МЮ на Анфийлд.Благородно завиждам на Дренски.Дано има сълзи в очите накрая от положителни емоции.

baivan

baivan

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоHardRedRock написа на 03 October 2017 - 06:16 AM :

...
След това ако ще и потоп да има.

Ти на кораба си спасен, но какво ще правим ние сухоземните?  ;)

liverpool1892

liverpool1892

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Ще ги бием яко но за да замлъкнат трябва да си върнем лидерството по титли. Естествено това ще стане и се надявам този процес да започне след като ги прегазим.Мисля ,че 2-1 ще стане.

rakapy

rakapy

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоliverpool1892 написа на 03 October 2017 - 09:36 PM :

Ще ги бием яко но за да замлъкнат трябва да си върнем лидерството по титли. Естествено това ще стане и се надявам този процес да започне след като ги прегазим.Мисля ,че 2-1 ще стане.
Колега, за мен прегазим означава 4-1,5-1.По-хубаво звучи.

Soulmaker

Soulmaker

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Дано да успеят да се вдигнат духом за мача и да покажат една по-добра успеваемост във завършващата фаза при гола, срещу най-противният отбор на планетата. Ще има доста голове в двубоя, но дано ние да вкараме повече!!

liverpool1892

liverpool1892

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Прегазим като игра излизане от кризата и ще го направим.Иначе rаkapy дано да е твоята прогноза. Почитания.

HardRedRock

HardRedRock

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоbaivan написа на 03 October 2017 - 08:58 PM :

Ти на кораба си спасен, но какво ще правим ние сухоземните?  ;)
Ние да бием, пък ще ви взема при мен да сте на сухо. :60:

Hooligan2017

Hooligan2017

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Това ще е много труден мач за нас и според мен е троен . Разбира се се надявям да разбием Сетубалския циганин и гей дружината му . Според мен Моуриньо тук ще играе в типични си мангалско-ориенталски стил и ще са се насрали в малкия пенал целия отбор дебнейки на контри . Ние ще обикаляме около тяхното наказателно обикаляме , обикаляме цък цък цък цък и накрая нищо докато не ни издебнат някой бърза контра с рашфорд , матриал и т.н. и то се знае ,че всички защитници ще са си на мястото и няма да имаме проблем :)

Ето линк от диема който да ви кажа ми хареса и се припокрива с моето мнение още от преди сезона , че ни трябва един МНОГО добър нападател ако искаме да печелим титла и разбира се ДХ както и един МНОГО добър ЦЗ и евентуално по добър ляв бек . Каквото и да си говорим Мангалите имат Лукаку , Сити имат Агуеро а сега и Жезус , Арсенал купиха Лаказет и се представя добре за сега мисля , Тотнъм имат Кейн , Челси имат Мората и т.н. и т.н. а ние миналата година се мъчихме със Фирмино , Ориги , Стъридж а тази година ще се мъчим със Фирмино , Стъридж и Соланке който мисля е добър но още му е рано да ни донесе титлата . Имаме 120 удара към вратата и 7 гола или нещо от сорта . Фирмино ( новите Бекъм и Бекъмка със жена си ) е добър играч но до момента има 2 гола и според мен не става за нападател или поне не за такъв с който да станем шампиони . Отново ще чакаме догодина да дойде тъй дълго чаканият от нас ДХ и евентуално някой мозък да се сети да купи ЦЗ , Централен нападател - голов хищник и може да стане работата . Дотогава ще стискаме палци за 4-ката пак и това е .

https://liverpool.go...opassportcheck

maik05

maik05

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Имам чувството,че ще ги бием и ще направим дълга победна серия.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни