Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

14.10.2017 Ливърпул 0-0 Ман Юнайтед (ПЛ - 08 кръг)

• Please log in to reply
61 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Кръг: 8-ми

Дата: 14.10.2017

Ден: Събота

Час: 14:30

Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

Nightfate

Nightfate

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Евала сетубалски да ти сера в шампионския отбор ! Мърши !

baivan

baivan

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Взехме им две точки все пак.

men4o

men4o

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Това което ми хареса в мача .
1. Слаб Юнайтед , нищо впечетляващо.
2. Огромно желаание за игра и себераздаване от нашия отбор ,всички без изключение.
3. Светата тройца този път в центъра бяха на ниво .
4. Защитата без сериозни грешки.
Това което ме разочарова
1. Публиката.
2. Смените ,
3. Колкото и да си мисли Клоп ,че можем без Мане , можем , ама сме куци кончета без него.

Stojkica

Stojkica

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
0:0 e по-зле от 1:0, но по-добре от 0:1. Очаквано скучен мач. За втора поредна година абсолютно оправдавам Клоп за подхода му срещу Моуриньо на Анфийлд. Ако не се класираме за топ4, няма това да бъде проблемния мач.

stunnyss

stunnyss

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Сетубалския дойде за равен и го постигна. За мача направи ми впчечатление поведението на крайните защитници. Не се втурваха непрекъснато на пред. В защитен план седяхме компактно и гегенпресинга се използваше малко по различно. Но основния ни проблем за мен си остава, че нямаме вкарвач който да тормози двойката ЦЗ при такава позиционна игра. Ако омахме малко късмет можеше и да спечелим, но равния е закономерен резултат.

stunnyss

stunnyss

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

men4o написа на 14 October 2017 - 03:28 PM :

Това което ме разочарова
1. Публиката.
2. Смените ,
3. Колкото и да си мисли Клоп ,че можем без Мане , можем , ама сме куци кончета без него.

Аз гледах мача на руски стрийм и пукликата не спря да вика цял почти цял мач. По диема като гледам публиката я спират като звук.

Soulmaker

Soulmaker

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Само аз ли останах с чувството, че го загубихме тоя мач? Пръснахме ги от игра и пустата топка не понечи да влезе поне веднъж...

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Пръснахме ги от бягане, иначе положения освен това велико спасяване на Де Хеа нямахме... повторение на мача на Анфийлд от миналата година.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Приятен за неутралният зрител мач.
Ливърпул бе по добрият отбор през цялото време. Надигра по всички показатели съперника, но за жалост не успя да отбележи, което не е сефте (пропуските имам пред вид).
Аз лично за първи път виждам толкова различни играчи да играят по толкова различен начин , а именно поне пет човека се опитваха да се надиграват ек на ек срещу техните, при това доста успешно.
Изключително силно впечатление ми направи Хендерсън, почти не я върна назад, а отделно яка борба, преса и постоянно гледаше да изнася напред. Халфовете ни бяха по-добри от техните и това доведе до надиграването ни.
Имаше и на няколко (не малко , поне 7-8 пъти) когато при спечелена вече топка вместо да я подадат напред за създаване на опасност, тя бе неточно подавана зад гърба на тръгващия играч и се получаваше малко сконфузно.
Салах първото направо ме изуми с тая техника и финтове, но второто се покри и почти нищо не създаде. Фирмино бе слабата брънка отпред,но с този Стъридж го оправдавам треньора.
Коу и Морено на високо ниво, но на мен най ми хареса Вайналдум.
Беше навсякъде и свърши доста черна и полезна работа.
Защитата се справи, но чак, чак толкова заплахи нямаше. Миньоле спаси това, което трябваше и имаше да спасява.
И като завършек, аз лично видях по друг Ливърпул с игра, която повече ми хареса. Бяха сведени до минимум високите хаотични топки ( и от двата отбора) и се получи мач.
Жалко, че не ги бихме тия жалкари, заслужавахме 3 точки.

never back down

never back down

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Браво на момчетата. Излязоха дадоха битка и се раздадоха докрай. Това се искаше от тях и те го направиха. Всички се хвърляха здраво в единоборства и не дадоха педя терен на тия противняци.
Не създадохме кой знае колко на брой чисти положения, но пък имахме 2 по-чисти и от Дева Мария. Спокойно можехме и да победим, но явно не и в този ни период от сезона когато всичко ни е на невървеж.
Между другото съм убеден, че имаше 100 % дузпа първото полувреме срещу Салах. Дармиян мисля го изрита в опорния крак точно на границата на наказателното, ама няма кой да свири. Това е ента дузпа вече която не ни дават през сезона. Не минава мач вече без да има поне едно очеИЗВАДНО положение което не ни го дават.  Не че съдиите са ни виновни за класирането ни в момента, но няма как на човек да не му направи впечатление това което правят срещу нас.

А тия Мангали начело с най-големия циганин във футбола за пореден път убиха всички наченки на футбол на тая планета.
То бива, бива ама това вече ни е за смях, ни за рев.
Ние сме уж в криза, те са на върха и мачкат наред и въпреки това за цял мач имаха 1 свестна атака и при всеки удобен момент бавеха време, ритаха топката безцелно напред, правеха смени за да печелят секунди... ужас, ужас ...
Сигурен съм, че са докарали до лудост дори и техните фенове.

А тук преди началото на мача имаше прогнози, че са щели да дойдат и да ни бият с футбол.... ахаххахахахаххаххах
Това докато тоя португалски шут е начело на тия, никога няма да стане, ама никога.
Уж бяхме обречени, всички залози срещу нас, а в края се оказа така, че ние бяхме по-добрият отбор на терена, този който търсеше победата и може да съжалява, че не я постигна.
Ето затова никога не трябва да бъдем отписвани и да не вярваме във възможностите на отбора.
Да, не спечелихме, но не можем да кажем,че момчетата не опитаха.
Никак не е лесно след толкова дълъг период с лоши резултати, с пауза за нац. отбори, да излезем и без страх да се опитаме да ги победим.
Оттук насетне сме длъжни вече да започнем да печелим, като победата срещу Марибор ще бъде добро начало.

makedonski

makedonski

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Нямах възможност да гледам мача, така, че няма и да коментирам. Само ще кажа, че съжалявам, че не ги бихме ония боклуци, щом сме били по-добрия отбор.

ONYX

ONYX

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
След като прочетох мненията в темата явно съм гледал друг мач.. изключително скучен мач, нито ние, нито те направиха нещо интересно, за да живне мача. Нищо привлекателно няма вече в тази велика игра.

stenmark

stenmark

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Какво ни е виновен Моуриньо недоумявам.Сугурно е вързал на някой от нашите краката или ги е ритал по кокълчетата.Барнс е прав. Не защитата ни е най-големия проблем,а липсата на истински нападател. Като няма кой да вкарва такива мачове ще гледаме оше много.Още по лошото е че този който е до тъч линията отказва да го приеме.Още един мач да бяха играли нашите пак можеха да не вкарат.Иначе не може да се отрече че всички се раздаваха.

men4o

men4o

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоstunnyss написа на 14 October 2017 - 03:32 PM :

Аз гледах мача на руски стрийм и пукликата не спря да вика цял почти цял мач. По диема като гледам публиката я спират като звук.
Mоже и да е така, нищо чудно , но мангалската публика като пееше се чуваше добре.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
Сега чета, че тоя наглец Моуриньо казал :
"Първото полувреме тотално контролирахме играта."
Боже, събери си вересиите, бахти противняка

---------------------------

Chances created: 16-2

0:0

Този пост е редактиран от Scarface: 14 October 2017 - 04:18 PM

cyberfan

cyberfan

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • Град:Walton-on-Thames

Виж мнениетоONYX написа на 14 October 2017 - 03:52 PM :

След като прочетох мненията в темата явно съм гледал друг мач.. изключително скучен мач, нито ние, нито те направиха нещо интересно, за да живне мача. Нищо привлекателно няма вече в тази велика игра.

Аз пък този мач можех да го гледам 24 часа, без прекъсване. Това е МАЧА! Тръпката да играем срещу Юнайтед е по-силна от липсата на голове и положения дори.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

stroshev

stroshev

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Бяхме се събрали да гледаме мача в Сф с едни момчета от форума...умряхме от скука...нещо подобно на мача миналата година...създава се впечатление че сме ги убили но това е заради тактиката на двата отбора и беше очаквано. Юнайтед се чувстваха доста комфортно отзад като имахме макс 2 добри положения които естествено не вкарахме. Мисля че те са по доволни от точката отколкото ние.

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Това беше най-слабото нападение, срещу което сме играли тоя сезон. Абсолютни бездарници са тия напред. Реално никакъв тест за нашата защита... и по-добре, де.

heartcrossser

heartcrossser

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Който каквото иска да ми говори, но сме си слаб отбор и нямам представа кога това ще се промени. Нямаме класа да взимаме такива закучени мачове където от половин положение трябва да направиш гол, камоли от две 100 - процентови (Салах и второто полувреме Чан). Смея да твърдя, че половината ни играчи са посредствени, незаслужаващи да носят фланелката (Фирмино е в топ 10 на най-слабите ни нападатели според мен), а Клоп е инат, който все повече започвам да си мисля, че не е правилния човек за Ливърпул. И ако ми кажете, че не сме имали късмет или нещо подобно, бих ви се изсмял и накарал да си пуснете Х-те ни от началото на сезона.

Салах с всеки изминал мач се убеждавам, че 40те милиона, които дадохме за него можехме да си ги спестим и да цъкаме с Лазарчо. Все си мисля, че за 40 милиона можеше да очакваме малко повече от един спринт и на тази възраст, ако не можеш да уцелиш вратата от 7 метра за пореден мач, за какво ти е тая скорост?
Нямам търппение на Джан да му изтече договора и да си ходи. При него ситуацията според мен е, че никога няма да стане топ футболист, не и при Клоп със сигурност, който пък от както е в Ливърпул не видях да е развил кой знае колко някого, а уж го хвалехте тука, че вършил страхотна работа с младите футболисти. Е видяхте ли каква работи свърши за 2 години?.

Можем да сме благодарни на Мърмориньо, че дойде за точка, а не за 3. В други дни този мач, щяхме да го загубим и нямаше да е незаслужено, защото футбола е игра на голове, а не на положения, които да броим след края на мача.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни