Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

27.10.2020 Ливърпул - Мидтиланд (ШЛ - Група D)

• Заключена тема Тази тема е заключена
46 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ШЛ - Група D

Дата: 27.10.2020

Ден: Вторник

Час: 22:00
  Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

------------------------------------------------

Публикувано изображение

Referee

Paweł Raczkowski (POL)

Assistant referees
Radosław Siejka (POL)
Adam Kupsik (POL)

Video Assistant Referee
Pawel Gil (POL)

Assistant Video Assistant Referee
Bartosz Frankowski (POL)

Fourth official
Krzysztof Jakubik (POL)

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Към този мач Клоп трябва да подходи с мисъл за следващите три / домакинство на Уест Хям - ВЛ, гостуване на Аталанта - ШЛ и гостуване на Ман Сити - ВЛ/ или иначе казано 12-13 дни - 4 мача, като този е с най-малко значение...победата над Аякс в Амстердам ни дава страхотна възможност да тръгнем добре в групата и при евентуална победа и тук да не мислим толкова много за мачовете до края....за мен трябва да има 5-6 титуляри..този мач е идеален за Фабиньо и Гомез да изглаждат нешата в центъра на защитата пред Алисон...също така е възможност за част от халфовата ни линия да си почине...победа с лекота и да ги почваме....

Stojkica

Stojkica

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоFowler23 написа на 26 October 2020 - 08:53 AM :

Към този мач Клоп трябва да подходи с мисъл за следващите три / домакинство на Уест Хям - ВЛ, гостуване на Аталанта - ШЛ и гостуване на Ман Сити - ВЛ/ или иначе казано 12-13 дни - 4 мача, като този е с най-малко значение...

Напротив, този мач ако се вземе, мачът с Аталанта става най-малко важният от тези 4 и ако Клоп има мъди, в него ще излезе с Жота, Минамино и Шакири като тройка отпред.

Иначе си прав, че поне 5 човека от тези, които трябва да са титуляри срещу Уест Хям трябва да почиват.

Taipan

Taipan

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Задължителна почивка на Хендо и Джини, че им излязоха дробовете срещу ШЮ! Добре ще е да се даде и малко почивка на Маненце и Боби! Между другото - какво става с Дивок Ориги??? От доста време не чувам нищо за него? Контузен ли е, корона ли е, треньорска контузия ... ?

tsbalabanov

tsbalabanov

Scouser Legend

• Потребители
Това е мач, в който преспокойно можем да излезем с Ориги, Шакири, Диого, Цитиридис, Неко, Милнър, Къртис, Тиаго и за другите позиции просто няма алтернатива, а именно вратар и централна двойка защитници. Ако Тиаго е здрав, мисля, че би било перфектен момент да започне и да е готов на 100% за мача със Сити, където смятам, че ще е ключова за отбора фигура.

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
Аз искам почивка за Трент и Робо. Тия пичове търчат най-много от всички, а почиват най-малко. Идеален мач за Цимикас и Неко на бековете.

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоStojkica написа на 26 October 2020 - 09:38 AM :

Напротив, този мач ако се вземе, мачът с Аталанта става най-малко важният от тези 4 и ако Клоп има мъди, в него ще излезе с Жота, Минамино и Шакири като тройка отпред.

Иначе си прав, че поне 5 човека от тези, които трябва да са титуляри срещу Уест Хям трябва да почиват.

Не ми се вярва Мидтиланд да се опънат дори и на отбора до 23 години.... имат идване на Анфийлд а и очаквам Аякс да думне Аталаната, което да обърка плановете за втори в калсирането....

Виж мнениетоtsbalabanov написа на 26 October 2020 - 10:43 AM :

Това е мач, в който преспокойно можем да излезем с Ориги, Шакири, Диого, Цитиридис, Неко, Милнър, Къртис, Тиаго и за другите позиции просто няма алтернатива, а именно вратар и централна двойка защитници. Ако Тиаго е здрав, мисля, че би било перфектен момент да започне и да е готов на 100% за мача със Сити, където смятам, че ще е ключова за отбора фигура.

Цитиридис :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

baivan

baivan

Scouser Legend

• Потребители
Най-интересното в мача ще е:  Кой, кога и как ще вкара десетхилядния гол.?

При разрешени пет смени няма нужда от дълги почивки - повеждаме с 2-3 гола за 50-60 мин и се сменя половината отбор, а и има 4 дни до следващия мач.

oZZy

oZZy

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
И аз мисля, че тук трябва да си почнем със сериозен състав. Няма нужда да се осираме.
При 3-0 да прави 5 смени Клоп.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Тиаго, Матип и Кейта отново не са живи.

При това положение ще е по-кофти ротацията.
Нещо по-екстремно от сорта:

.......................Адриан.......................

....Неко....Филипс....Гомес...Карагунис...

.............Шакири....Милнър....Джоунс......

............Жота........Минамино....Ориги.......

5 смени има, ако се обърка нещо, а и тея с превръзки на очите би трябвало да ги бием.
Може да се рискува със състава.

fishek

fishek

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Деба пишете му на тоя истинското име, че вече не го знам как се зове. Виждам някви маляки имена и не знам кое беше правилното :D

tsbalabanov

tsbalabanov

Scouser Legend

• Потребители
Матип, братче, буквално имаше един мач тоя сезон .. и не можем да го съберем. Тиаго много лош късмет, момчето, направо нямам думи.

При условие, че отпаднахме за Карабас и насреща е отбор тип Мидтиланд, не виждам защо да не се заложи на повече резерви. Те ако тука не играят, къде? На Етихад ли? Трябва и тия да играят, много пъти беше обсъждано как нашите резерви имат по 200-300 минути на сезон, а Сити по 2000+.

Stojkica

Stojkica

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоfishek написа на 26 October 2020 - 04:38 PM :

Деба пишете му на тоя истинското име, че вече не го знам как се зове. Виждам някви маляки имена и не знам кое беше правилното :D

На кой, на Коцето ли?

Май и той не си го знае, един път е Костас, един път е Константинос ...

https://www.liverpoo...kostas-tsimikas
https://www.transfer.../spieler/338070

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Матип, Кейта и Окса са като излезли от филма "Спасяването на Редник Раян".  Имат повече дни в лазарета от всички участници във филма.

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
Слушах пресконференцията за мача с Мидтиланд по-рано днес и добрата новина е, че нямаме нови контезени след последния мач с Шефийлд, въпреки твърдата им игра през целия мач.
Лошата е, че Матип, Кейта и Тиаго са твърдо аут за утре, а вероятността да не бъдат готови и за Уест Хем също не е никак малка. Общо взето Клоп не бе много словоохотлив за контузените, но намекна, че им е нужно още време за възстановяване. Така че за момента можем да ги броим твърдо аут поне за утре вечер. За Цимикас не чух нещо да споменава, но предполагам, че и той ще е извън състава. Ориги също не бе споменат, не зная какво се случва с него.
Алисон и Хендерсън са добре след мача онзи ден и нямат нови проблеми, за Жота няма информация за травма, въпреки наложения лед на крака след смяната.

Клоп каза, че е доволен от отношението и реакцията на играчите след срамното 2:7 от Вила. Отборът е показал характер и качество в дербито с Евертън, както и в мачовете с Аякс и Шефийлд Юнатед.
По отношение на утрешния съперник. Естествено отдаде дължимото и на отбора на Мидтиланд като каза, че е гледал няколко техни мача в последния месец. Подчерта, че са качествен и опитен отбор и намира проектът им за вълнуващ. Последваха традиционните похвали и отдаване на уважение, като спомена, че загубата им в първия мач с 0:4 от Аталанта не е била справедлива и няма да позволи подценяване на мача.

Предвид новините за контузените и невъзможността да правим ротации най-вече в средата на терена и в центъра на защитата, очаквам малко на брой промени, в сравнение с мача с Шефийлд. Може би не повече от 2-3 корекции. Клоп не е човек, който ще направи 10 промени в мач от ШЛ. Ако се случи, то аз лично ще бъда крайно изненадан.
Очаквам минути за някой измежду Шакири, Джоунс, Минамино, Неко и Жота. Почти съм сигурен, че първите трима ще стартират от първата минута. Специално Минамино заслужава шанс като титуляр, заради страстта и агресията, която показва при всяка поява от пейката. Съгласен съм с Дачката, че на Арнолд и Робъртсън може да се даде почивка утре, или най-малкото поне на един от тях.

Би трябвало да си вземем мача кротко и спокойно утре, като очаквам рутинно да отбележим 2 или 3 гола. До следващото прекъсване за националните отбори имаме да изиграем точно 4 мача - 2 за ШЛ и 2 във ВЛ. Съперниците са Мидтиланд, Уест Хем, Аталанта и Ман Сити. Ще е прекрасно, ако стъпим на Етихад пълни със самочувствие и увереност с няколко поредни победи зад гърба си. В този ред на мисли в момента не трябва да отстъпваме от педала на газта и ще е добре да влезем в някаква серия от победи, за да наберем инерция. Това ще е най-доброто, което може да се случи на отбора след контузията на Ван Дайк, за отправим послание към всички, че генерално нищо няма да се промени при нас и ще продължим възходящия тренд на представяне.

Svet

Svet

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоStojkica написа на 26 October 2020 - 04:50 PM :

На кой, на Коцето ли?

Май и той не си го знае, един път е Костас, един път е Константинос ...

https://www.liverpoo...kostas-tsimikas
https://www.transfer.../spieler/338070
Е, като Константин е. Константинос му е пълното, а Костас е на галено. Може да му викаме Коцето, да.

stroshev

stroshev

Not English, but Scouse

• Потребители
Кво стана с Тиаго...уж не беше сериозно, уж щеше да е готов за Аякс...сега и тука го нема...

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
Говори се, че ще е на линия за мача срещу "чуковете". Тук трябва с голяма част от младежите/резервите да бием. Макар, че ще ни е трудно. Обикновенно "лесните мачове" особено в групите на ШЛ ги правим доста напрегнати за гледане. Надявам се да вземем 3те точки и максимална бройка от титулярите да получат почивка, че ни следват няколко тежки мача за кратко време и свежеста на ключовите ни играчи ще е от значение.

flyhorse0906

flyhorse0906

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Най-добре от тоя мач да си вземем трите точки.Аз също очаквам да видя повече от резервите на терена, няма и да ме учуди ако и Рийс Уилямс се появи титуляр.Тия Мидтиланд не ги знам кви са що са, ама щом Божката Краев играе там говори достатъчно за нивото им.Не би трябвало да са проблем ама знае ли човек.

Maketo

Maketo

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • Град:Varna
Предвид многото контузии, ранното отпадане от Карабао, гъстата програма и тежките мачове в следващите 10тина дни, тук ми се иска да дадем почивка на колкото се може повече титуляри и да поразцъкат резервите.
Мисля че играчите които са на пейката се предполага, че трябва да имат качествата да се справят с Мидтиланд на Анфилйд.
Иска ми се да започнат: Неко, Рийс Уилиямс, Милнър, Шакири, Джоунс, Жота, Минамино, Ориги и тн.

А това че Матип и Кейта не тренират вече не знам кой го изненадва..

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни