Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

27.10.2020 Ливърпул 2-0 Мидтиланд (ШЛ - Група D)

• Please log in to reply
30 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ШЛ - Група D

Дата: 27.10.2020

Ден: Вторник

Час: 22:00
  Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

------------------------------------------------

Публикувано изображение

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Да чуем колко слаби сме били?

Mar70

Mar70

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Евала на Рис Уилямс. Влезе и си игра със самочувствие, както и трябва. Дано покаже и качества в малко по - труден момент.

Gandalf

Gandalf

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоScarface написа на 27 October 2020 - 11:51 PM :

Да чуем колко слаби сме били?

Ами много.  Ама ти си завършил много школи и много я "чуваш"играта. Единственото за отбелязване е 10 000 - ят гол за Ливърпул  ФК! Негативното е контузията на Фабиньо-дано не е тежка, че ще имаме огромен проблем в защита.

baivan

baivan

Scouser Legend

• Потребители
Точният резултат от мача не се знае още

Публикувано изображение

nikiniki

nikiniki

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Играта бе доста под нужното ниво и къде класата на противника къде по-високото ни самочувствие позволиха да победим.Много притеснителна е контузията на Фабиньо.Дано е за максимум един мач.С тези липси в нашата защита ,очаквам да играем доста прибрано спрямо началото на сезона и вероятно няма да има голеади в нашите мачове.По-скоро надлъгване и взимане на мачовете с по един гол разлика в лигата,както и стана срещу "Остриетата".

flyhorse0906

flyhorse0906

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Ами аз от тоя мач не очаквах нещо по-различно като поведение на терена.Не съм се надявал на ювелирни атаки "плетене на дантели", както с оглед състава, така и предвид на съперника.Взехме си трите точки и толкоз.В крайна сметка дори влизането на Салах, Мане и Фирмино не донесе някава фундаментална промяна в играта и тримата в общи линии разходиха фанелките.Рийс Уилямс се включи добре, за мен нелош мач и на Шакири.Като цяло няма нищо кой знае какво за отбелязване освен вкарания 10 000 гол.Дано контузията на Фабиньо не е тежка, че се очертават сериозни проблеми в центъра на защитата.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Човека се опитва с пет човека да направи защита и средна линия. Няма играчи кого да постави, слага некви дупета по на 19. В средата и напред слага играчи дето не са играли от преди предния коронавирус. Решава да експериментира,  ротира ги и отпред и в средата , НАЛОЖИТЕЛНО и отзад. Просто е решил да даде почивка на баш титулярите. Да види дет се вика кой къде се намира.
Вие му намерихте кусури все едно е продал мача или толкова му разбира главата.
И да, "чувам". Школи много не съм завършвал, но я чувам.
От теб и още трима-четирима диван мениджъри я чувам със самолет да летите срещу мен , стигане няма.
И то не е толкова, че аз я разбирам. Вие сте неуки, но пишете все едно дисертации защитавате.
Дано поне нещо си разбрал.

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Човек трябва да има реална представа за обстановката около един мач(даже ако се погледне по мащабно за футбола и света към момента)
Така няма да остане излъган и разочарован.Преди мача писах не повече от 2 гола разлика
Шакири е най-неодоценения играч в ерата Клоп.Всеки мач в който играе прави 1,2 неща но на място.На ти е стопката
Арнолд над всички-плеймекъра в този мач.В едно дълечно бъдеще трябва да смени позицията.Има я визията за играта, има го самочувствието, има ги  и техническите заложби, това да стане някой ден

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Постно, но както казах и след мача с Шефилд - докато бием ми е все тая вече как играем. Ясно е, че тоя сезон ни рекорди, ни някакъв мега футбол ще гледаме, така че щом взимаме точките - берекят версин.

Kimi

Kimi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Жота продължава да сипва на колегата, който все го хули.

Stojkica

Stojkica

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Най-важното от мача се чака днес - колко е сериозна контузията на Фабиньо, ако е на линия за Уест Хям или в най-лошия случай за Сити сме ОК.

Оттук нататък задачата за класиране в следващия етап се свежда до 2 равни на Анфийлд и победа срещу Мидтиланд в Дания. Абсолютно постижимо и дано в следващия мач с Аталанта видим още повече резерви.

Отиграването на Фирмино към 86-87 минута беше някакъв апотеоз на неговата слаба форма в последно време.

fishek

fishek

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Много силно съм разочарован от Ориги /сякаш ми е някъв де/, ама наистина няма нищо общо с този играч, който беше преди година, кога шиеше важните голове.
Много колеги плачкаха да видят и "резервите" в акция, а снощи в "Коментари по време на мача" вдигнаха олелия до небесата, как може да сме толкова слаби. Тоя мач се явяваше най-неважния от напоследък тия които имаме и бяха точния момент да се пробват момчетата и да се види кой колко, както е казал Скар по-горе.
Мъчно ми е че толкова момчета са в болницата, а повярвайте на тия типове им се играе. Дано се възстановяват бързо, защото иначе ни чакат трудни месеци.
Вече е почти сигурно че ще взимаме защитник зимата, а дотогава Нат Филипс, та и Милнър. Сигурно ще гледаме и този младок Уилиамс.
Вчера се видя, че играе плахо, предимно подаваше назад към Алисън и към Гомез, но от него не се иска кой знае колко, така че това е добре засега.

Предполагам няма да излезем с тая схема следващия мач, защото се вижда, че се оголваме доста. Време е да се върнем към 4-3-3 защото средата изнемогва.  
Дано никой не се чупи до зимния ТП, че много ще ни стане напечено.

ggentatzu

ggentatzu

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Сега четох Фабиньо - 1 месец.

Shinobi

Shinobi

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоggentatzu написа на 28 October 2020 - 09:20 AM :

Сега четох Фабиньо - 1 месец.

Когато живота ти подхвърля лимони... смеси ги с фекалии и си залей мусаката с тая заливка..

Евати ситуацията. Клопера дали ще научи урока, или шв го преспи?

До сега е показвал, че се учи, но бавно и на инат сякаш.

tsbalabanov

tsbalabanov

Scouser Legend

• Потребители
То не знам дали за тоя урок може да се подготви човек. 3 от 4 алтернативи са ти аут. Няма как да имаме 5-6, така че, ще се оправяме с Рийс, с чичо Мили, със Сеп, Меп и т.н. Някой много добре го беше написал в една друга тема, че сега е време за мъже.

Toshko_Afrikanski

Toshko_Afrikanski

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Хендерсън игра на тази позиция на Световното Клубно.

stroshev

stroshev

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
За съжаление играчи като Ориги, Минамино не оправдаха очакваното им доверие... за мен Минамино няма да му се получи на позицията на Фирмино и отдавам на това слабото му представяне... Ориги пак на крилото...даже не знам на тях ли да се сърдим или на Клоп... Кейта и той като цяло не допринася.... Окса перманентно контузен... отбора се движи от едни 15 играча а другите общо взето запълват бройката...последните трансфери са доста неуспешни... само Жота впечатлява.

IVasMan

IVasMan

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоstroshev написа на 28 October 2020 - 10:21 AM :

За съжаление играчи като Ориги, Минамино не оправдаха очакваното им доверие... за мен Минамино няма да му се получи на позицията на Фирмино и отдавам на това слабото му представяне... Ориги пак на крилото...даже не знам на тях ли да се сърдим или на Клоп... Кейта и той като цяло не допринася.... Окса перманентно контузен... отбора се движи от едни 15 играча а другите общо взето запълват бройката...последните трансфери са доста неуспешни... само Жота впечатлява.

За 60мин. игра един път на два месеца няма как да стане с Ориги. Конкретно вчера се мъчеше нещо, както между другото и целия отбор, но накрая не се получаваше нищо. Същото и с Минамино от време на време го пуска за по някоя минута и това е. За Шакири да не говорим, вчера даже го остави цял мач, но то като се погледне пейката нямаше и кой да пусне. Изобщо от вчерашният мач няма как да се правят генерални изводи, кой става и кой не. Ударното трио, като влезе беше по-зле от резервите. От вчерашният мач важни са само победата и контузията на Фабиньо.

ravina

ravina

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоstroshev написа на 28 October 2020 - 10:21 AM :

За съжаление играчи като Ориги, Минамино не оправдаха очакваното им доверие... за мен Минамино няма да му се получи на позицията на Фирмино и отдавам на това слабото му представяне... Ориги пак на крилото...даже не знам на тях ли да се сърдим или на Клоп... Кейта и той като цяло не допринася....

Тук и аз нещо не го разбирам. Сигурен съм че с Ориги на върха нещата ще му се получат по - добре а и на япончето... Ама все по крилото го пускат.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни