Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

31.10.2020 Ливърпул - Уест Хем (ПЛ - 07 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
45 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 07 кръг

Дата: 31.10.2020

Ден: Събота

Час: 19:30
Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
тук големият въпрос ще бъде центъра на защитата, споед мен опциите ни не са много, но на фона на представянето на другите отбори, сме длъжни да си вземем мача...или Рис Уилиямс ще застане до Гомез или Хендерсън, аз лично не вярвам да се рискува с двойката Нат Филипс - Джо Гомез/ макар да смятам, че тази двойка има повече допирни точки отколкото двойката Уилиямс-Гомез/, така да се каже от началото на тази кампания, Уилиямс изигра повече мачове от Филипс....халфовата линия за мен също ще е загадка, особено ако Хендо се включи в центъра на защитата до Гомез....Вайналдум, Къртис Джоунс, Милнър и евентуално Хендерсън са нашите опции за там...според мен Клоп може да изпробва схемата с два халфа от последните два мача / така като гледам я налагам къде заради липсата на халфове, къде за да насити центъра на терена/ очаквам Минамино или Шакири да се включат на мястото на Жота от последните два мача....Салах, Мане и Фирмино са задължителни....

neversurrender

neversurrender

Scouser Legend

• Потребители
Вайналдум също е опция за ЦЗ, по-добър е от Хендо във въздуха

tsbalabanov

tsbalabanov

Scouser Legend

• Потребители
Матип нали нямал нищо сериозно, било някакво мускулно неразположение? Демек има шанс да играе? Тиаго би бил ключов също за отбора, с оглед отсъствието на Фабиньо и Хендо в защита, евентуално.

Уест Хем направиха много силно начало за техните стандарти. Взеха точки на Тотнъм и Сити, като дори заслужаваха точка и от Арсенал. Според мен ще ги върнем в реалността.

fishek

fishek

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Притеснителен мач с оглед на защитата, но това не трябва да ни притеснява прекалено много. Предполагам и тия шебеци като са видели резултата с АВ ще скочат да търсят нещо повече, ще се отворят и ще ядат бахура. Дано не стане някое гръмко реми, като това на кокошкитИ. Да се насити халфовата линия с биткаджии + Тиаго ако е добре, Фирмата да се разиграе вече и да приключваме с глупостите, че ни чака тежък мач с шити.
Все пак мисля, че ще победим с 2/3:1.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Абе тая реклама много дразнеща. Кога се е появила?

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Да пробва с двойка Гомез - Уилямс. Особено в такива мачове. Срещу Сити да пусне Фабиньо, ако е оздравял дотогава. До Нова година има толкова много мачове, не можем да въртим в двойката ЦЗ ту Хендерсън, ту Джини. Матип, горкият, дали има 5 изиграни мача поред в последните 2 години. Казвам горкия, защото Клоп все ще намери хора, но това, че е толкова чуплив е драма за самия Матип.

neversurrender

neversurrender

Scouser Legend

• Потребители

Виж мнениетоScarface написа на 29 October 2020 - 11:45 AM :

Абе тая реклама много дразнеща. Кога се е появила?

От вчера, в темата за бъговете я коментираме

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
Аз очаквам Гомез и Уилямс или Гомез и Хендерсън. 50/50 ми е кой точно ще почне до Джо.

oZZy

oZZy

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоtsbalabanov написа на 29 October 2020 - 10:59 AM :

Матип нали нямал нищо сериозно, било някакво мускулно неразположение? Демек има шанс да играе? Тиаго би бил ключов също за отбора, с оглед отсъствието на Фабиньо и Хендо в защита, евентуално.
Клоп каза, че няма да бърза с включването.

Иначе сега идват тия мачове дето трябва да ги вземаме с клизма, шампионските дето се вика. Дано си ги вземаме.

IVasMan

IVasMan

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
За мен по притеснителна е халфовата линия. Там не останаха играчи, ако върне Хендерсън в защита съвсем ще я отслаби. Тези няма да ни нападат, а ще си играят на контри, като всички останали. Доста са здрави физически, а и Антонио нас си ни шие редовно, така че очаквам много тегъв мач. Дано само защитата да не е пак на центъра.

stroshev

stroshev

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Хендо в средата а Рис Уилямс до Гомез...това момче има потенциал, нека направи няколко мача да го видим..

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България

Виж мнениетоstroshev написа на 29 October 2020 - 02:08 PM :

Хендо в средата а Рис Уилямс до Гомез...това момче има потенциал, нека направи няколко мача да го видим..

Като че ли и аз така предпочитам. Рис игра доста хладнокръвно досега - задържа леко но като усети напрежение подава или чисти, но без паника. Което е плюс, щото като не си достатъчно уверен и опитен, по-добре не рискувай (Адрианка, четеш ли ве?). Сигурно и Клоп такива наставления му е дал. Но върнем ли Хендо в защита в средата ще останем без никой да помага на защитата - Фаб го няма, Хендо няма да го има, Тиаго ако не почне и то стана... а добрата дефанзивна част на халфовата линия е не по-малко важна от самите защитници.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоoZZy написа на 29 October 2020 - 01:05 PM :

Иначе сега идват тия мачове дето трябва да ги вземаме с клизма, шампионските дето се вика. Дано си ги вземаме.

Сещам се миналата есен колко недоволства от играта имаше във форума. Не играехме зрелищно, взимахме с клизма доста от мачовете, но не губехме точки. Чак по Коледа отборът влезе в убийствена форма и започна да гази.
Нека и сега да е така, особено с този осакатен състав.

И дано съдийските и варските гаври спрат. Не вярвам в конспиративни теории, че на съдиите е наредено да ни режат, за да не станем шампиони или да бъде по-интересно първенството. Но допускам, че поначало съдиите не ни обичат и подсъзнателно някак ни режат. Ливърпул не го обичат, защото ние винаги сме били по-различни от другите и сме го показвали. Дори и девизът Ливърпул - това значи повече - е дразнещ за другите.

Съдиите трябва да са неутрални, но и те си имат симпатии и антипатии. Ще дам пример, който няма нищо общо с футбола.
Учителката по математика и класна на дъщеря ми в гимназията беше 25-26 годишна, когато пое класа и беше първа година като учителка. Жена ми също е учителка, а родителските срещи в София са по едно и също време и аз ходех на срещите в гимназията на дъщеря ми.
И често намирах начин да се закачам с класната, ама не просташки, а така леко и фино. Например веднъж се появи с хубава прическа и аз и подхвърлих небрежно - много добър фризьор имате. Лицето и грайна от кеф. Е такива разни. И госпожата очевидно започна да ми симпатизира, например веднъж ми издаде по телефона, че е виждала дъщеря ми да пуши. Което аз и без нея знаех. Казваше на дъщеря ми - баща ти, ако има нещо да пита, нека ми се обажда :) Но аз не злоупотребявах.

Дъщеря ми беше горе долу добра по математика, но не чак за шестица. А класната и остави за дипломата шестица. И аз все се шегувам, че съм изкарал една единица на дъщеря ми. Питам жена ми - Кажи ми ти като дългогодишна учителка, може ли учител да повиши оценка на ученик, защото симпатизира на родителя му? - Може, разбира се - отговори жена ми.

Та ей така и съдиите може би ни режат, защото не сме им симпатични и не има казваме, че имат добри фризьори. Особено Антъни Тейлър и Майк Дийн така ще се зарадват и ще ни подкрепят, ако Клоп хвали чат пат фризьорите им.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Я мани мача, кажи кво стана с даскалицата? Явно е имало игра, щом има 6 :D

baivan

baivan

Scouser Legend

• Потребители
Match officials

Referee: Kevin Friend.
Assistants: Simon Beck, Eddie Smart.
Fourth official: Craig Pawson.
VAR: Chris Kavanagh. Assistant VAR: Sian Massey-Ellis.

livernas

livernas

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Ми да вземат да им говорят нашите, на съдиите.. Колко кадърни и талантливи са! И как добре преценяват и отсъждат. И с новите технологии (ВАР) са просто безупречни! Ей го на, първия е Кевин Френд. Но.. Струва ми се, че доста време ще трябва да мине и да се почувства положително отношение. Просто, твърде много сме им НЕсимпатични.
За мача кво да кажа?! Както винаги напоследък, задължителна победа и три точки. Трудно ще е, с този осакатен състав. Клоп ще измисли нещо, сигурен съм. Може би, просто не трябва да им даваме да играят с топката и колкото се може по - рядко да стигат до защита ни.

nikiniki

nikiniki

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Michail Antonio likely to be out for a month with hamstring injury and will miss the game against Liverpool tomorrow. [Guardian]

livernas

livernas

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Това за Антонио, сигурно ли е?! Да не е някаква партенка, целяща да ни заблуди! Той е най-добрия им играч в атака. И ще е много добре за нас, ако наистина пропуска мача..

nikiniki

nikiniki

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Това е цитат на техния тренер от днес.Ако не е вярно значи той самия лъже.Също срещнах ,че е казал ,че било много хубаво да играеш срещо  нас без Ван Дайк ама същотото можело да се каже за това да играеш срещу Уест Хям без Антонио.

Oct 30: "He came off against Spurs and he felt it against Man City too. We don't think it's too bad but it's enough to keep him out of tomorrow's game."

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни