Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

31.10.2020 Ливърпул 2-1 Уест Хем (ПЛ - 07 кръг)

• Please log in to reply
46 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 07 кръг

Дата: 31.10.2020

Ден: Събота

Час: 19:30
Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Получи се точно това, което написах преди мача.
Много кофти двубой, мъчно спечелен, но най-важното е, че е спечелен.
УХ играха точно така както очаквах. Изсипаха само 30-40 пъти топката от своята половина с дълга топка към някой от играчите им в предни позиции. Чакам Стойко да ми обясни как нямало да играят така.

Най-важното обаче.... Клоп не го знам какво ще прави, какво ще мисли, но ще е за затвора, ако държи Диого Жота резерва за сметка на Фирмино. Престъпно е просто, подсъдимо.
Както написах още когато взехме португалеца, той е човек с потенциала да се превърне в следващата голяма звезда. Влезна и за 5 минути вкара 2 гола (един отменен) и се замеси в повече ситуации, отколкото бразилеца във всички мачове от началото на сезона.
Салах, Мане, Жота трябва да ни е титулярната нападателна тройка. Повече от видно е.
Другото което е за отблязване, е играта на Нат Филипс. Много съм доволен от него, доста повече отколкото от Гомес. Евала на човека. Много е стабилен в играта с глава, не прави някакви рискови неща. Много резонен защитник изглежда.

Въпреки всичките ни проблеми.... утре, вестниците, първи. Това е.
На мнение съм, че по-слабо от това не можем да играем в остатъка от сезона. Все по някое време ще се завърнат контузените без ВВД. Тиаго ще си застане в центъра, Фабиньо до него, Матип ще се завърне в центъра на отбраната. Комбинирано всичко това с поставянето на Жота в титулярната тройка, отбора ще изглежда много по-подреден, и по-силно играещ според мен.

ПП: Шак в халфовата линия хич не изглежда зле.

baivan

baivan

Scouser Legend

• Потребители

Виж мнениетоbaivan написа на 31 October 2020 - 09:01 PM :

Хайде, Жотски, плюс  Шакиров, вие сте ми надеждата за днес.

Евалла, момчета, така се става шампион!

Публикувано изображение

този го отмениха правилно, но

Публикувано изображение

ДиЕго все пак ги наказа !

Raybeez93

Raybeez93

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Биг Шак с паса на мача!
Най-важното в тоя мач с осакатения ни състав беше победата! Дано до мача с Шити се върнат Тиаго и Матип.

kukuchev711

kukuchev711

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

И въпреки всичко и всички, раненият феникс отново е на върха!

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Баси кефа. :60:
Но... аз викам този Диого Жота да го махКаме. Той е едно гюме и нема крачка...
И бъдете сигурни че спецЯлиста, при едно лошо отиграване, ще изпълзи отново, да ни залее с познания. :suicide:

Normal

Normal

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Шакири втори мач отваря окопана защита. Този гол реално е наполовина негов. А за Жота, не смея да кажа нищо. Нека бъде подценяван, а той така да ни радва. С риск да ядосам колегите считам, че първият му гол бе правилно отменен. Един вид опасна игра си е и лично бих очаквал фал срещу Алисон ако друг така се слайдне под него. Така или иначе, честито!

Gandalf

Gandalf

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Казах в коментари по време на мача да влизат Шакири и Жота.  Влязоха и резултата е ФАКТ! Това за един дето "чува" играта! За останалите наздраве! Поздравления за Нат Филипс с класа над гомез! Ливърпул е по-добър от миналия сезон сега играе срещу 11 + 3 съдии и ВАР!

Mar70

Mar70

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Абе пичове, верно ли е имало някой против Жота, при положение, че вкарва всеки мач? Странно... Иначе за мен Шакири на тая позиция преобразява много играта на отбора. Човека като 10-ка между линиите е топ играч и никой не може да спори за това. И удар има и виждане има. Според мен до зимата поне трябва да започнем да си използваме всички оръжия в арсенала, а Шакири като 10-ка е едно от тях. Иначе добър мач за Филипс, повече от него не се очаква, така че евала. С Тиаго в халфовата линия ще е още по - интересно.

Taipan

Taipan

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
И аз смятам, че 1-вия гол на Жота е правилно отменен! Вярно, бях доста афектиран след отмяната, но след толкова много повторения съм СИГУРЕН / за себе си /, че гола е правилно отменен!
А, дали Жота не е умишлено държан резерва, докато врагът укапе физически и тогава ... БУМ! :doubleup: А, за Шак - две мнения няма - човек за 30-40 мин на терена, идеална резерва!  :yes:

kukuchev711

kukuchev711

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Другия мач едно 4231, с Шакири зад Салах, и Мане и Жота по крилата. Това ми се върти в главата.

AllYouNeedIsKlopp

AllYouNeedIsKlopp

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Изравнихме клубния рекорд за най- много поредни мачове без загуба в лигата - 63. Иначе, Жота определено изправя Клоп пред много труден избор, изглежда, че "светата троица" върви към преформатиране.
Дано Тиаго да е на линия за следващата седмица, личи си, че дава много на отбора особено в такива мачове.

Red_Merseyside

Red_Merseyside

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Срещу Евъртън и Шефилд Юн. след несправедливите решения, сега трябва да признаем, че правилно отмениха гола на Жота, след опасна игра на Мане. Все пак да го д*ха Френд Приятеля - много неприятн съдия и винаги ни е на карък.
Стабилен мач на Нейтън Филипс (както го наричаше Драгоев :sarcastic: ), Жота страхотно включване. Фирмино е време да почине на резервната скамейка няколко мача. Джо Гомез голяма грешка за гола на Уест Хям, топката никога не се чисти по посока на центъра.

нормалният

нормалният

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Честита изстрадана победа! Крайно време е Фирмата да си почине от почивките на терена, при всички кадрови проблеми, които имаме и да играем с 10 човека! До влизането на Биг Шак и Жота, нямахме нито едно положение! Смятам,че Жота трябва да е титуляр , а на Шакири да се дава повече игрово време.

flyhorse0906

flyhorse0906

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Поредна "валидолна" победа и пореден гол, допуснат след груба индивидуална грешка.Много добро включване на Жота и Шакири.Много добро представяне от Филипс, аз лично не видях да загуби въздушен двубой.Фирмино е време да поседи няколко мача на резервната скамейка.Иначе ей така в шеги и закачки сме първи.

baivan

baivan

Scouser Legend

• Потребители

Виж мнениетоkukuchev711 написа на 31 October 2020 - 09:33 PM :

И въпреки всичко и всички, раненият феникс отново е на върха!

СЕГА И ЗАВИНАГИ !
послание от госпожа Йозил

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Това ни е 14-ти ли, 13-ти ли пореден мач (нещо от сорта) на Анфийлд, в който допускаме първи гол и не губим.  10-на мача сме ги обърнали изцяло.
Като сложим и 63-ти пореден мач без загуба като домакин, този отбор отново доказва какъв характер има. И в момента това е нещото, което ни дърпа напред.
Заслужава тази група играчи да се нареди сред най-великите състави на клуба в историята.

baivan

baivan

Scouser Legend

• Потребители

Виж мнениетоAllYouNeedIsKlopp написа на 31 October 2020 - 09:43 PM :

Изравнихме клубния рекорд за най- много поредни мачове без загуба в лигата - 63.

НО ...само домакински.

Taipan

Taipan

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Публикувано Днес, 20:29:14

Rising Scouser
  • Публикувано изображение

Второто 15-20 мин екшън и...вземаме мача с 2-1 :doubleup:, ама без да им дадем да ритат към Алисон, щото сега няма голяма разлика между него и Адриан :ppp6:

...и пак така стана! Не ми харесва, но е факт!

behemoth

behemoth

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
тези победи са много важни. не е реално да очакваме да мачкат всичко наред. разликата  идва от точките, които взимаме когато не играем добре

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни