Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

04.11.2017 Уест Хем - Ливърпул (ПЛ - 11 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
32 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Кръг: 11-ти

Дата: 04.11.2017

Ден: Събота

Час: 19:30

Стадион: Лондон Стейдиъм

Телевизия: Публикувано изображение

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
чуковете ги удряме! :)
1-3 минимум

konov23

konov23

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
*Предстои градивен коментар извън темата за Григор*

Троен мач. Чуковете са колебливи домакини, ние сме колебливи като цяло. Ще бъде много важно, да не кажа критично, кой ще бъде на линия в центъра на терена. Не съм чел Джорджиньо в какво състояние е, по последни информации и Коутиньо ще пропусне мача. Така оставаме с Милнър, Хендо и Джан в центъра. И Груич от пейката. АОЧ и той от пейката, май. Та май ще гледаме нещо от сорта:

--------------------Монко-----------------------
Гомез----Матип----Клаван----Морено
----Хендерсън----Джан----Милнър----
Салах---------Стъридж---------Фирмино

Дани с головете си в последните мачове заслужава титулярно място, то не че и имаме кой знае какви опции де. Дано излязат да играят футбол тия мъртъвци, че ми писна да гледам автобуси и тирове пред вратите на противниците ни.

P.S. Нямам търпение да се върнат Коутиньо, Мане, Клайн и Лалана и да почваме да пръскаме.

men4o

men4o

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Михаел Антонио пропуска.

Old follower

Old follower

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоkonov23 написа на 02 November 2017 - 04:33 PM :

*Предстои градивен коментар извън темата за Григор*

Троен мач. Чуковете са колебливи домакини, ние сме колебливи като цяло. Ще бъде много важно, да не кажа критично, кой ще бъде на линия в центъра на терена. Не съм чел Джорджиньо в какво състояние е, по последни информации и Коутиньо ще пропусне мача. Така оставаме с Милнър, Хендо и Джан в центъра. И Груич от пейката. АОЧ и той от пейката, май. Та май ще гледаме нещо от сорта:

--------------------Монко-----------------------
Гомез----Матип----Клаван----Морено
----Хендерсън----Джан----Милнър----
Салах---------Стъридж---------Фирмино

Дани с головете си в последните мачове заслужава титулярно място, то не че и имаме кой знае какви опции де. Дано излязат да играят футбол тия мъртъвци, че ми писна да гледам автобуси и тирове пред вратите на противниците ни.

P.S. Нямам търпение да се върнат Коутиньо, Мане, Клайн и Лалана и да почваме да пръскаме.

Бих добавил само, че може и Соланке да порита повече от четири-пет минути.

blunt

blunt

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Още един лесен противник след Хъдърсфийлд.Лесен,разбира се,ако си добър в защита.Тия на нас могат без проблем да ни мушнат 2 гола.Прогнозирам голове и в двете врати.

men4o

men4o

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Публикувано изображение
От тази вечер , настроение има поне.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
абе въртят ми се някакви щуротии в главата, ама да си ги споделя.
Тия са коне. Така , че срещу тях като на ливадата. Нуждаят се крайно от точки и мисля, че ще се хвърлят
Та си мисля, що не пусне Груич в тоя мач. Напоследък го пуска за по 15-20 мин. и сърбина се представя доста прилично.
Да вземе да го пробва за цял мач. Или поне за титуляр да почне, може пък да покаже желание и просперитет.
Иначе трябва да ги бием, не мисля, че ще се дигнат срещу нас.
Ще атакуват (предполагам) и трябва да се възползваме.

Stojkica

Stojkica

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
В момента форумът (не участниците в него, а инфраструктурата) се моли този мач да е двойка. Ако не е, кой знае какво ще стане след това, с оглед (засега) двете брутално оспамени теми.

bgscouser

bgscouser

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Сега е момента а и според мен е задължително Клоп да пусне в поредица от мачове Стъридж.2 гола в два мач ,а и изглежда в доста добро физическо състояние, към момента просто му е нужно доверие и повече игрово време за да натрупа самочувствие.

blunt

blunt

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоbgscouser написа на 03 November 2017 - 03:21 PM :

...

Ми,не.Два гола,влизащ като резерва,въобще не говори това как би се представил стартирайки мачове.Когато е мач,в който Ливърпул е установил контрол и е натиснал/изморил съперника,тогава Стъридж може да е по-полезен.Примерно - на Анфийлд мачове или влизащ като резерва.
Нямаме стил/отбор,където може да има нападател,който да мисли изцяло за пас зад защитата или пласиране в наказателното.На нас ни трябва по-комплексен нападател.Помня,че хора тук се мръщеха на Кавани и предпочитаха Фирмино или Стъридж да ни е нападателя,хаха.И не че съм особен фен на уругваеца или че не знам слабостите му,но за нашия стил на игра е щеше да е много подходящ и много по-ефективен.
Клоп така направи,че трябва да разчитаме на Фирмино,който не е нападател,или на Стъридж,чийто най-добри ходини отминаха.Трябват ни в такъв случай Салах и Мане здрави през целия сезон,защото иначе много ще я закъсаме пред гола.

men4o

men4o

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Коу аут , Ловрен и Джини под въпрос.

never back down

never back down

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоblunt написа на 03 November 2017 - 04:01 PM :

Ми,не.Два гола,влизащ като резерва,въобще не говори това как би се представил стартирайки мачове.Когато е мач,в който Ливърпул е установил контрол и е натиснал/изморил съперника,тогава Стъридж може да е по-полезен.Примерно - на Анфийлд мачове или влизащ като резерва.
Нямаме стил/отбор,където може да има нападател,който да мисли изцяло за пас зад защитата или пласиране в наказателното.На нас ни трябва по-комплексен нападател.Помня,че хора тук се мръщеха на Кавани и предпочитаха Фирмино или Стъридж да ни е нападателя,хаха.И не че съм особен фен на уругваеца или че не знам слабостите му,но за нашия стил на игра е щеше да е много подходящ и много по-ефективен.
Клоп така направи,че трябва да разчитаме на Фирмино,който не е нападател,или на Стъридж,чийто най-добри ходини отминаха.Трябват ни в такъв случай Салах и Мане здрави през целия сезон,защото иначе много ще я закъсаме пред гола.

Единият от тези 2 мача го започна като Титуляр и това повлия на резултата, защото точно Стъридж вкара първия гол срещу Хъдърсфийлд.
В сегашното ни положение с контузени играчи, Данката или Соланке ни е задължителен на терена. Просто нямаме други опции, освен ако отново не искаме да се мъчим с Фирмино нападател и само един Салах до него, който е достатъчно добър в атака.
Когато ги няма Коу, Мане, че и Лалана , каквито и кусури да има Стъридж, той трябва да играе когато е здрав. Вижда се, че може да върши работа и да вкарва голове.

Съвсем отделна е темата затова дали Клоп не трябваше вече да има в състава си нападател на който да рачита постоянно, а не само когато сме изпълнени с контузии.
Аз лично искрено се надявам утре да не излезем с Фирмино на върха на атаката и ОКСА и Салах като единствените  други играчи в нападение.  
Трябва си ни нападател. В момента имаме Стъридж като такъв, така че той за мен е задължителен на терена.

men4o

men4o

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
От доста време ме мъчи въпроса , защо аджеба не се гласува доверие на Соланке , като според мен във всеки мач който влизаше на смяна , се раздаваше на макс, аз поне не мога да имам забележки?
Единствено ако има нещо сериозно което не знаем , или Клоп вижда на тренировки друго.
Ако някой колега има предположение, нека го сподели .
Бих искал титуляр да го пусне утре.

stroshev

stroshev

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
От това което съм видял от Клоп си има стриктна йерархия в клуба и той си е 3ти избор...освен ако другите двама не са контузени едва ли ще пусне Соланке титуляр до края на сезона.

oZZy

oZZy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Аз пък се чудя от доста време защо Клопо не пробва Фирмино като бокс2бокс. След като Лалана се справя защо и той да не се справи. Бразилецът освен, че е по-добър футболист и също може да търчи много, е и по-мощен физически.

Иска ми се да видя това:

----------------------Миньоле---------------------------------

Арнолд------Гомес-----------Матип------------Морено

--------------------------Джан-------------------------------

---------Вайналдум ---------------------Фирмино------------

Салах----------------------Стъридж----------------------------АОЧ

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
С Джини всичко наред ли е, че нали онзи ден напусна терена с контузия ? :)

men4o

men4o

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоFowler23 написа на 03 November 2017 - 08:53 PM :

С Джини всичко наред ли е, че нали онзи ден напусна терена с контузия ? :)
Колега , прочети малко нагоре в темата де , написано е.

morski

morski

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоoZZy написа на 03 November 2017 - 08:35 PM :

Аз пък се чудя от доста време защо Клопо не пробва Фирмино като бокс2бокс. След като Лалана се справя защо и той да не се справи. Бразилецът освен, че е по-добър футболист и също може да търчи много, е и по-мощен физически.

Фирмино направи името си като човек зад нападателя и в редки случаи като нападател, това в Германия. Тук Клоп го преквалифицира като чист нападател, което за мен не му е силата. Чак бокс-ту-бокс не мисля.

men4o

men4o

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп разкри, че може да използва Садио Мане още в утрешното гостуване на Уест Хам. Сенегалецът вчера поднови тренировки с отбора, след като се възстанови преждевременно от контузията, която получи миналия месец. Тази сутрин медиите на Острова изразиха предположението, че Мане ще се завърне в игра след паузата за националните отбори, но германецът разкри, че още утре нападателят може да изиграе 20-25 минути.

"Садио тренира за първи път вчера и изглеждаше много добре. Ще видим как ще реагира на трнировките. Може да е готов за 20-25 минути. Филипе Коутиньо не е на разположение. За Вайналдум не съм сигурен. Той изпитва болка. Даниел Стъридж е готов и в добра форма", заяви Клоп.

Мениджърът на мърсисайдци допълни, че Адам Лалана също ще поднови тренировки през следващата седмица и може да се завърне в игра за двубоя със Саутхамптън на 18 ноември.

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни