Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

14.04.2018 Ливърпул - Борнемут (ПЛ - 34 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
22 отговора на тази тема

Liverbird

Liverbird

Not English, but Scouse

• Администратори
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 34 кръг
Дата: 14.04.2018

Ден: събота
Час: 19:30
Стадион: Анфийлд
Телевизия: Публикувано изображение

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Целта ни минимум е да спечелим толкова точки, колкото е постигнал Челси като гост на светците 3 часа преди мача ни.

konov23

konov23

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Аз първо мисля, че Саутхямптън нямат накъде да отстъпват и е време да шибнат някой сериозен отбор, иначе втория ни отбор ще се подвизава в Чемпиъншип.
Колкото до мача - еуфорията е голяма, трябва да използваме инерцията и да минем леко тук. Натам ще имаме по-сериозни изпитания, Борнемут са много несигурни гости срещу топ4 отборите. Дотук имат само загуби и не мисля да си проектират първите точки като гости на нас. Клайн трябва да започне според мен, другите са както хер Клоп прецени.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Задължителен мач. Следващите три след него се редуват с полуфиналите в ШЛ. 3 точки тук и всяка следваща грешка на Челси, ще означава, че единственият задължителен мач до края е с Брайтън.

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Задължителен в буквалния смисъл не е, защото това означава, че ако не го спечелим,
то безвъзвратно губим шансове.  Случаят не е такъв, за щастие.

Вярвам, че и до края няма да имаме задължителен.

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

Виж мнениетоbaivan написа на 11 April 2018 - 12:20 PM :

Задължителен в буквалния смисъл не е, защото това означава, че ако не го спечелим,
то безвъзвратно губим шансове.  Случаят не е такъв, за щастие.

Вярвам, че и до края няма да имаме задължителен.
Бай Иване, стига с тия буквални анализи, бре :sarcastic:  Ясно е какво искаше да каже Стойко. :)

wallenx

wallenx

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Предвид факта,че Тотнъм ще имат тежък мач с Ман Сити,които ще се хвърлят яко на нож,заради двете поредни загуби и отпадането от ШЛ,мача ни с Борнемут ще е чудесна възможност да си увеличим шансовете за 3-тото място(все пак Тотнъм са и с мач по-малко).Момчетата понатрупаха бая самочувствие през цялата кампания ,не мисля,че ще има подобни издънки като от предходната кампания срещу Борнемут,просто не само нашите момчета,но и останалите отбори започнаха да си дават сметка,че този Ливърпул не е онзи който цял мач ще връща назад към вратаря и ще се чуди как да организира нещо по-креативно, и при едно центриране или статично положение да допусне смешен гол.Излизаме смачкваме ги и си осигуряваме по-голямо спокойствие и за предстоящите 1/2 финали в ШЛ.

Мо Салах

Мо Салах

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
В тоя мач Краля на Египет ще избухне пак с едни два гола и така лекинко ще пооткаже дърводелеца Хари в предрешената надпревара помежду им :D  
Моята прогноза е 4-0 за червената машинааа ,както беше и на техния терен .

flyhorse0906

flyhorse0906

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Борнемут играят приятен футбол, не се затварят и не са типичните чобани.Не мисля, че мача ще е от най-леките, нито пък, че ще бием на ходом.Аз ще съм доволен на всякаква победа, независимо от играта.Първото полувреме ще играем "Ганкиното", след това второто ще се разтичаме за двайсетина минути, ще вкараме някой гол и след това до края пасове между Върджил, Ловрен, Кариус и Хендерсън, което ме устройва идеално.

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Акценти от пресконференцията на Клоп:

- има надежда, че Лалана ще се завърне преди края на сезона. Клоп твърди, че напредва с възстановяването, но няма да се поемат излишни рискове.
- за Джан ще се изчака още седмица-две преди да го видим отново на линия. Ситуацията му е сходна като тази на Лалана.
- Клайн и Клаван отпадат за мача с Борнемут заради контузии. Не стана ясно какви и колко тежки са травмите им.
- Хендерсън е здрав и ще бъде титуляр утре. Клоп го похвали като каза, че е много доволен последните мачове от него.
- Фирмино също е получил няколко удара срещу Сити, но за момента изглежда добре и вероятно ще започне като титуляр.
- накрая Клоп похвали Еди Хау за здравата работа в Борнемут и акцентира върху това, че тимът отново ще се радва на елитен футбол другия сезон, което е достойно за уважение. Напомни също, че не е никак лесно да държиш подобен клуб постоянно във Висшата Лига при положение, че финансовите възможности на "черешките" са изключително ограничени.

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Клайн пак ли с контузия? А нещо за Салах казвал ли е?

cyberfan

cyberfan

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • Град:Walton-on-Thames
Мисля, че играчите ще бъдат с приповдигнато настроение след победата над Сити и жребия днес. Борнемут ще го отнесат, с 4-5 парцала в мрежата. Дано Салах мушне поне тройка.

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоcyberfan написа на 13 April 2018 - 07:56 PM :

Дано Салах мушне поне тройка.

на Рома  :)

Taipan

Taipan

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
... и на Рома бай Иване, и на Рома :doubleup: а, тез "вишни" отнасят 4+ :60:

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България

Виж мнениетоDacheff написа на 13 April 2018 - 06:28 PM :

Клайн пак ли с контузия? А нещо за Салах казвал ли е?

Поздрави го единствено за индивидуалните награди, които взе. Нищо не каза за състоянието му. Предполагам, че е добре и ще започне днес.

never back down

never back down

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Toя мач ще го изгледам с възможно най-големият кеф който може да съществува.  След тия нива на кръвното и пулса във Вторник, днес е време за спокойно гледане и наслада от играта на отбора.

Борнемут са пичовски отбор, винаги излизат да играят футбол, тъй че съм сигурен, че ще гледаме доста положения в този мач.

Искрено се надявам днес Мо да успеее да отбележи 3-4 гола и 2 от тях да ги подари на Хари Кейн, та да не вземе да му стане нещо на ония и да пукляше.

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоnever back down написа на 14 April 2018 - 12:37 PM :

Искрено се надявам днес Мо да успеее да отбележи 3-4 гола

Ако Клоп разпореди отбора всячески да играе за голове от Салах, той да бие дузпи и нак, удари - може и да стане.

Мо, ако е здрав, ще спечели английската обувка, но работата е да се атакува европейската златна обувка, а там конкурента е Меси, с равни голове сега, но бълхата има два мача повече и също ония ще играят за него, те и без това си го правят.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
Confirmed #LFC Team - Karius, Robertson, Lovren , Van Dijk, Trent; Henderson, Ox , Milner, ;Salah, Firmino, Mané

bgscouser

bgscouser

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Liverpool team: Karius, Alexander-Arnold, Van Dijk, Lovren, Robertson, Henderson, Wijnaldum, Oxlade-Chamberlain, Mane, Salah, Firmino.
Substitutes: Mignolet, Milner, Klavan, Moreno, Ings, Solanke, Woodburn.

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Излизаме да мачкаме демек.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни