Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

21.04.2018 Уест Бром - Ливърпул (ПЛ - 35 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
36 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир:
ПЛ - 35 кръг
Дата: 21.04.2018

Ден: събота
Час: 14:30
Стадион: Дъ Хоутърнс
Телевизия:

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
И какво като се хвърлят срещу нас бе пичове. Ние ако УБА не можем да победим къде сме тръгнали?

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоLiverpoolYNWA написа на 16 April 2018 - 07:28 AM :

И какво като се хвърлят срещу нас бе пичове. Ние ако УБА не можем да победим къде сме тръгнали?
Да печелим ШЛ?

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Това казвам. Няма какво да се притесняваме че УБА щели да се хвърлят

S+G+

S+G+

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Срещу тях(Западния Бром) трябва да играем с поне половината резерви, пък квото стане! Един Х, би ни бил достатъчен,няма за какво 3 дни преди решителния мач за 1/2 финала да се хвърляме яко и да гоним Михаля!

Taipan

Taipan

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Чак не ми се мисли, камо ли да го напиша, но... представи си, че в този нищо и никакъв за нас мач, срещу тея рогачи, ни контузят .... / няма да го напиша / !!! И кво прйм ся...???Те това ме притеснява мен :ppp6:
А бе, не съм запознат с правилата, но можем ли да поискаме от ФА отлагане на мача?

S+G+

S+G+

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоTaipan написа на 16 April 2018 - 08:15 AM :

Чак не ми се мисли, камо ли да го напиша, но... представи си, че в този нищо и никакъв за нас мач, срещу тея рогачи, ни контузят .... / няма да го напиша / !!! И кво прйм ся...???Те това ме притеснява мен :ppp6:
А бе, не съм запознат с правилата, но можем ли да поискаме от ФА отлагане на мача?
Ти сериозен ли си ,"ИСКАНЕ за отлагане на мач от ВЛ"?!

Toshko_Afrikanski

Toshko_Afrikanski

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
В аматьорските лиги на малки врати е така. Като не можеш да се събереш, искаш отлагане. :D Обикновено го уважават.

Taipan

Taipan

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоToshko_Afrikanski написа на 16 April 2018 - 11:04 AM :

В аматьорските лиги на малки врати е така. Като не можеш да се събереш, искаш отлагане. :D Обикновено го уважават.
Много оригинално, няма що :ppp8:

petar totuhov

petar totuhov

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Ако във четвъртък Челси не спечелят отложения мач срещу Бърнли,мисля че срещу УБА трябва всички титуляри да почиват за мача със Рома.

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Ще следим мачовете

17.04 Брайтън-Тотнъм
18.04 Борнемут-Манчестър Юнайтед
19.04 Бърнли-Челси

Ако Тотнъм загуби точки, да се преборим за бронзовите медали, а ако и мангала не бие, ще бъдем на 2 точки след тях и  се отваря възможност и за второто място с оглед програмата на мангала до края, може да направят поне един равен още.

Срещу Бромич не е нужно да се хвърляме "на  всяка цена" за победа, но макар и с някои наши "звезди" на пейката, останалите трябва да покажат шампионски амбиции и възможности.
Клоп си знае най-добре, има три дни и 7 часа до мача с Рома, дори Салах може да поиграе половин мач и да се опита да вкара.

Не бива да се задоволяваме с минималната цел - четвърто място, защото то ни вкарва в ШЛ.
По тази логика няма защо да се борим за титла догодина и в бъдеще, щом и следващите места дават право на участие в ШЛ.

В спортната историята се счита, че четвъртото място е нещастно, когато си останал "на крачка" от медалите, както и второто.

Нашите по-млади,   по-евтини и по-малко опитни играчи имат възможности да спечелят срещу УБ и се надявам да го направят.

както казваше Стефка Костадинова:
"Бий, за да те уважават"

S+G+

S+G+

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоbaivan написа на 16 April 2018 - 04:35 PM :

Ще следим мачовете

17.04 Брайтън-Тотнъм
18.04 Борнемут-Манчестър Юнайтед
19.04 Бърнли-Челси

Ако Тотнъм загуби точки, да се преборим за бронзовите медали, а ако и мангала не бие, ще бъдем на 2 точки след тях и  се отваря възможност и за второто място с оглед програмата на мангала до края, може да направят поне един равен още.
Нема сми- да си гоним ние класиране на финала и 4-ката, пък ако след 2-та кръга , които имаме да изиграем около мачовете в ШЛ, имаме шансове за нещо повече от 4-ти ,чак тогава можем нещо да се понатегнем, щото финала е чак на 26-ти!
В тези 2 мача ,с минимални усилия и пестене на важни(примерно по едно полувреме за Мане и Мо,Фирмата -резерва) играчи,квото стане :doubleup:

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоS+G+ написа на 16 April 2018 - 04:45 PM :

да си гоним ние класиране на финала и 4-ката, ... В тези 2 мача, с минимални усилия ... квото стане

За финала в ШЛ - ясно :)
НО именно гонитбата за 4то място НЕ предполага, не предвижда 0, 1 или дори 2 точки от двата мача с УБ и Сток Сити, защото при безгрешен Челси изниква риск от наша загуба на моста и отпадане от 4ката.
Искаме поне 3 точки или 4 от тези съперници и най-добре ще е да вземем 3 т в събота, да хванем "питомното" с наличните ни здрави играчи, хем по-късно да сме по-спокойни.

demons_eye

demons_eye

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоS+G+ написа на 16 April 2018 - 08:20 AM :

Ти сериозен ли си ,"ИСКАНЕ за отлагане на мач от ВЛ"?!

Виж мнениетоToshko_Afrikanski написа на 16 April 2018 - 11:04 AM :

В нашата...ъъъъ....т.нар. Висша лига, винаги се отлагат мачове. Сезонът още не е започнал, обаче се отлагат 1-2 мача, че видиш ли имат тежки мачове с Жалгирис, Слован и тем подобни.

S+G+

S+G+

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоbaivan написа на 16 April 2018 - 05:13 PM :

За финала в ШЛ - ясно :)
НО именно гонитбата за 4то място НЕ предполага, не предвижда 0, 1 или дори 2 точки от двата мача с УБ и Сток Сити, защото при безгрешен Челси изниква риск от наша загуба на моста и отпадане от 4ката.
Искаме поне 3 точки или 4 от тези съперници и най-добре ще е да вземем 3 т в събота, да хванем "питомното" с наличните ни здрави играчи, хем по-късно да сме по-спокойни.
Челси -безгрешни до края -не мисля,че могат да са- имат отложен мач, ще имат и още 1- 1/2 финал за ФА,все ще се издънят,че и с нас , що пък да бият, НО в този мач, с Бром,можем да си позволим дори да загубим,без естествено да играем за загуба,но не с всичко налично най-добро, да се хвърляме на живот и смърт :doubleup:

rakapy

rakapy

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Съгласен съм,само че този сезон УБА ни бият/за ФА/ и ни правят равен при това все на Анфийлд. Да не забравяме, че и Суонзи бяха последни, когато ни биха.Най-важното в този мач е да нямаме контузени/предвид какви ръгачи са тия/ пък да става каквото ще.Имаме домакинства на "грънчари" и "чайки" и там спокойно си взимаме точките, които ни трябват за 4-ката.

П.П. УБА ще влязат историята ако за една седмица бият Манго Юн и ЛИВЪРПУЛ за една седмица, а не ми приличат на исторически отбор в момента.Така, че спокойно и с резерви/колкото останаха/ може и да стане. :60: :nyam2:

Robbie B F

Robbie B F

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Много мръсен отбор са тези, дърводелци. Другият сезон няма да ни липсват. Дано да нямаме контузени след този мач.

Bellamy

Bellamy

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
От как Върджил е дошъл,Клоп чат-пат прави ротации в средада и напред,но никога в дефанса,което е логично и правилно.Въпреки,че сезона за Анди започна късно,мисля,че може да му даде малко почивка.
Но пък ми минава и една друга мисъл,че от тук до финала ;) Клоп няма да бутне повече състава

torinor

torinor

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Няма какво толкова да се мисли, едва ли не да се отписва мача- излизаме с титулярите и мачкаме. Една-две две промени най-много. Има достатъчно време до срещата ни с Рома, а и сме домакини в нея. Ако например, запазим триото в атака, ще им се събере 10 дена без срещи и ще загубят ритъм. Да не говорим и че Салах се бори за всички индивидуални награди. Остават ни 6 мача, дай Боже да са седем, до края и няма за кога да се пазим. Не искам мача ни на моста да се окаже решаващ за класиране в ШЛ догодина.

ggentatzu

ggentatzu

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
И аз съм мисля, че няма да има много птомени в състава. Ако ги метнем първите 20 мин, скриваме топката, 2 шайби и от тройката остава само Мане. Окса, второто и той на пейката. Сваляме оборотите и доиграваме мача с Ингс, Соланке и Милнър.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни