Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

21.04.2018 Уест Бром 2-2 Ливърпул (ПЛ - 35 кръг)

• Please log in to reply
51 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир:
ПЛ - 35 кръг
Дата: 21.04.2018

Ден: събота
Час: 14:30
Стадион: Дъ Хоутърнс
Телевизия:

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Ами Морено играе ли такива обрати не са изненада. С него на терена и 3 гола преднина знаем че не е достатъчна. Двамата с Гомез бяха много слаби.

HoUs4oOL

HoUs4oOL

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Показахме истинското си лице. :sarcastic:

MakEto

MakEto

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
А до скоро Джо Гомез беше първи изброр, пред Трент..

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Дано не стане така и срещу Рома, да водиш с 2 гола 15 мин преди края.

Жалко за загубените 2 точки, може да не завършим на трето място, но пък едната точица още малко ни приближава до четвъртото.

never back down

never back down

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Само Ливърпул може да направи така, че един спкоен следобяд, да се превърне в късане на нерви в края :)

Все пак нищо кой знае какво не е станало, но това в последните минути беше несериозно. Ако бяхме победили до края щяха да ни трябват 3 точки за да сме сигурно за ШЛ и догодина, сега ни трябват 4.  Демек в още 2 мача ще трябва да се напрегнем, но сами сме си виновни за това.
Видно беше, че основната мисъл е насочена към Рома. Няма как да не е така, каквото и да им казва Клоп. Нямаха право обаче да играят толкова несериозно в много моменти от мача.

Алберто Морено братче.... Мат Филипс цял мач си играеше с него, така както девственик не си играе с маркуча.  Безпроблемно си правеше каквто поиска.
Джо Гомес и той със 75 индивидуални грешки. В края реши петички да прави, сякаш е Гаринча и водим със 17 -2 в последните минути.
Ловрен влезе и първо щеше да изведе Рондон сам срещу Каруис, после покри и засадата... абе днес бяхме тотал щета в защита.

Как и да е. Максимално бързо трябва да се забрави този мач. Колкото по-бързо забравим за съществуването му, толкова по-добре.

Мохамед Салах - крал на Света!

Robbie B F

Robbie B F

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Гомез е трагичен, вероятно заради немалкото отсъствие, но тук го разбирам Клоп че трябва да даде почивка на ТАА. Но в момента на влизането на Ловрен, т.нар. дефанзивна смяна бях сигурен че тези овчари ще изравнят. За съжаление може би това е големият проблем на Клоп, Неговите дефанзивни смени не се получават, почти никога, с много редки изключения. Надявам се този проблем за следващият сезон да бъде решен.
Дано тва да ни е издънката и всичко друго да е наред.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Преднината в точките и мачът с Рома си казаха думата. Разчитаха, че ще спечелим мача с повечето класа, която имаме и през целия мач не играха на 100 процента, а след 2:0 изгубиха още повече концентрацията си.

Останах изненадан, че Морено не направи нито веднъж това, което умее най-добре - да атакува по крилото, като стига до аутлинята.

Значително по-добрата ни голова разлика от Челси ни дава допълнителна точка пред тях.

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Нищо фатално...Салах си вкара...ще трябва да се напънем за Стоук което е кофти защото е между двата мача с Рома. Малко кофти за психиката но с тия бекове е чудо че не загубихме.

Shinobi

Shinobi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • Град:Planet Earth

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоHoUs4oOL написа на 21 April 2018 - 03:25 PM :

Показахме истинското си лице. :sarcastic:

Показали сме били истинското си лице?! Салют вулгарен към теб, моето момче. 'Показахме си истинското лице'  - започваме мача с трима не-титулярни защитника и нападател, който не е играл футбол една година. И пак вкара. И втори вкарахме, и то точно, който трябваше да вкара - вкара. Уест Бром се почувстваха укрилени и си взеха своето, докато нашите се залутаха в един момент прекалено много.

Аплауз за Морено, ше му вържа торбичката с кумат хляб и сирене за дряновинката и ше му пляскам докато напуска периметъра около Анфийлд. Минус по минус по Плюс.

Гомез и той оака коленьете доволно.

А ти колко несъстоятелен организъм си Хаусмен, проклинам разстоянието между нас в момента :doubleup:

Hooligan2017

Hooligan2017

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Ни мъ е.е за тоз мач ! Станалото станало а пък и все пак с Морено и Гомез по фланговете ни разплиляха особенно Моренката беше пълно борче . Мен ми стана чудно защо не пусна Анди от ляво след втория гол защото там беше най инфарктната зона ама Клоп си знае работата . Като цяло според мен мача си го изиграхме супер като накрая при ъгловият и центрирането имаше по един непокрит и ни набучиха по един гол . Нищо страшно не е станало и все пак тези дървета УБА си бяха много по надъхани от нас и имаха някое друго положение така , че заслужаваха да вземат нещо от мача .Докато ние видно за всеки чакахме да свърши мача и играехме без грам емоция и се скатавахме доста и в единоборствата и в тичането ....

ggentatzu

ggentatzu

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Изключително несериозно, чак ме е яд да коментирам. ... Клоп не е като да няма какво да мисли и по настройката и по състава.  Алтернативи на титулярните бекове, халф, капитан... Не са един и двама, дето нямат място в отбора.

Тея дървета за кой път вече ги оставяме да ни се качат на главата...

never back down

never back down

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Е няма... разкрика си ни днеска. Цял сезон имаме късмет и разчитаме на божията помощ, нормално беше в 35-тият кръг да ни се покаже истинското лице.

Щях да забравя да поздравя съдията на мача. КОР и за тоя боклук.   Салах вече трябваше да е минал 40 гола във ВЛ, ако тия примитивни мекотели бяха свирили дузпите, които имаше в наша полза. Една да се подмине ОК, 2 случва се, 3 е на ръба, ама когато не ти свирят 8-9 такива е вече скандално.

Но нямат нужда от ВАР съдиите, но проблемо.  Деа смешниците. А на УБА им пожелавам дълголетен живот в ЧШ.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Много грешки отзад, много. Включително и на ВВД.
Но лично мен ме притесни най-вече тотално несигурната игра на вратаря.
За това и не бързах да го "обявявам" за "вече и вратар си имаме".
Досега не давахме толкова аванта на отбори да ни центрират. Първите дърводелци дето не знаят да играят по земя и ни лъснаха задниците. Особено на вратаря. Абсолютно несигурни отигравания днес. Но като цяло всички отзад бяха слаби.
Дано тва да им е бил "слабия мач".
Щото от тук имат минимум 4 сериозни изпита. Ако има финал стават 5.

neversurrender

neversurrender

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
За мен и съдийството повлия за тези загубени 2 точки, за пореден път свирят все едно ни мразят заради това, че обвинихме легендата и надеждата на Англия - Кейн в симулация. Първо не дадоха сто процентова дузпа за нас, за кой ли път вече, подминат червен картон на Хегази, който е объркал спорта и трябва да ходи в УФЦ, влече го. При първия гол на УБА, Рондом е на сантиметри пред Кариус, пречи му отвсякъде, после същия довкарва топката след спасяването му - евала...Нема да се оправдаваме със съдийство, ама ми писна вече от тези глупави съдии.

morski

morski

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Несериозно изигран мач от нашите и много лоши смени за мен от Клоп. Само ние можехме да направим така, че да не вземем точките срещу тия, точно това и направихме. Разбирам отпускането с оглед предстоящия мач, но на някои им дойде в повече... или просто толкова си могат. Морено и Гомез този мач се постараха да объркат всичко и да взимат възможно най-лошоте решения, тотална щета. Тези двамцата позволиха на тия колове да добият някакво самочувствие в мача и съответно да вземат нещо от него. Не мога да си обясня как Клоп не смени Морено, Анди едва ли щеше да се измори чак толкова за 15-20 минути, груба грешка за мен. След това как ще вкараш трети защитник да пазиш реултат срещу тия. Адски глупаво за мен. Ловрен първо не можа да си намери място, обърка и позиционирането на другите и изобщо не можа да влезне в мача. Не мисля, че ще изгубим четворката заради тези точки, но начина по който ги изгубихме ме вбесява. Сега трябва да се напъваме там където можеше да е айляк.

А, да, щях да забравя - капитана ни игра ли днес?!

sinner

sinner

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Винаги като направим дефанзивна смяна(в случая Ловрен за Салах),допускаме гол.Очаквах да се стигне до това,честно казано.
Подарихме им една точица,която за тях няма особено значение,защото изпадат 99,9%,но ние можехме да си дишаме по-спокойно.Явно за Клоп е все едно дали ще завършим 2,3 или 4-ти.

mersey

mersey

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Хем ми е все тая за загубените точки,хем ми е тъпо,че пак се показаха старите дупки в отбраната ни ,ама аз твърдо вярвам,че това беше само за днес.За следващия мач такива паники и глупотии няма да има.Рома да му мисли,ние тръгваме vs тях от 3:0 и после каквото сабя покаже.

Щях да забравя да поздравя съдията и повечето му роднини,ама все пак се сетих.

rincewind_bg

rincewind_bg

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Нищо не е станало, точката ни приближава както до 4-о, така и до трето място, защото все още всичко е в наши ръце. До края имаме два много по-лесни мача от този, а не мисля, че сме длъжни да губим и от Челси. Мача ни с тях е на 6 май, а финала в ШЛ е чак 20 дни след това, така че ще се хвърлим яко. А и на тях ще им свърши късмета и може и да не спечелят трето поредно гостуване срещу Суонзи преди това.

Салах не се спря, егати, когато той е в състава все едно започваме мача от 1:0 за нас.

Много се кефя, че тоя мръснишки отбор УБА заминава в Чемпиъншип.

Защитата ни направи доста грешки (включително и ВВД, когото повечето от вас щадят), но срещу Рома ще е друго, сигурен съм в това.

Хаусчо е ясен, той няма да миряса докато нямаме 11 играчи световна класа в състава.

mb10lfc

mb10lfc

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Не, във Висшата Лига 100% няма нужда от видео повторения. Съдиите се справят прекрасно.
https://twitter.com/...680314481958913

А чистата дузпа срешу Ингс ? А измисленото нарушение за техния втори гол. Еми при такива изцепки на съдиите няма как да се сърдя на играчите при положение, че си водехме спокойно в резултата.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни