Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

08.11.2020 Ман Сити - Ливърпул (ПЛ - 08 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
63 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 08 кръг

Дата: 08.11.2020

Ден: Неделя

Час: 18:30
Стадион: Етихад Стейдиъм

Телевизия: Публикувано изображение

stroshev

stroshev

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
А дано победа...0-1 ама победа...ако ще и с дузпа в 93мин след дайв на Салах...

neversurrender

neversurrender

Scouser Legend

• Потребители
Аз ще съм доволен и на грозен хикс след мега скучен мач. Прогнозирам 0:0 или 1:1. Толкова рано от сезона като гости там, най-важно е да не загубим, победа ще е само бонус.

RedTop1892

RedTop1892

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Referee: Craig Pawson (pictured). Assistants: Lee Betts, Richard West. Fourth official: Andre Marriner. VAR: Paul Tierney. Assistant VAR: Stephen Child.

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
В тоя мач влизаме като ъндърдог заради защитата ни. Двойка Нат Филипс / Рис Уилямс и Джо Гомез е много притеснителна. Все пак това не е Шефилд Юнайтед, а Ман Сити. За мен тоя мач го губим, но няма да е краят на сезона. Ако обаче Фабиньо и Тиаго са на линия, тогава нещата се обръщат малко. Пак няма да сме фаворити, но ще имаме голям шанс за Х.

Разбира се може да ни нашляпат 2-3 гола, но Жотката да реши, че му се вкарват 4, де да знам :sarcastic:

Nightfate

Nightfate

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
1-3 от мен!

Svet

Svet

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Аз бих изчакал стартовия състав преди да правя прогнози. Мечтая си за чудо, което да позволи на Тиаго да започне, плюс Жота титуляр. Сити са играли срещу Мане, Салах и Фирмино и малко или много са свикнали на битките с тях и останалите ни футболисти. Тук ни трябва нещо нестандартно и Жота е човекът, който го предлага. Видяхме, че непрестанната му смяна на местата със Садио и Мо е истински кошмар за бранителите, а един Тиаго, който да ги захранва с пасове би направил задачата на защитата на Сити много тежка. Иска ми се този път те да имат инициативата, а ние да ги ушием на контри. Ако обаче стартират Боби, Мане и Салах отпред и Джоунс/Кейта, Хендо и Джини в халфовата линия, аз по-скоро ще бъда песимист за този мач. Разбира се, да ги чакаме на контри без Ван Дайк и Фабиньо ще е нож с две остриета, но така или иначе ще трябва да се надяваме младите ни централни бранители да направят мача на живота си.

fishek

fishek

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Сити също не са във върхова форма, а завръналия се от контузия Де Бройне не е навлезнал в ритъм /поне според мен/. Така че и те не са много плашещи в момента. Бойко равенство няма да е лишено от логика. Да паднем /или да бием/ също. Така че поне се надявам да гледаме зрелищен мач и голове, а не 0:0, като оня злощастен мач.

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
според мен ще ги бием, като играч на мача ще бъде целият отбор....надявам се Тиаго Алкантара да е в стартовия състав, за да внесе разнообразието от което имаме нужда, също така се надявам централните ни бранители и Алисон да са перфектни, за да можем да вземем нещо от този мач, дори при минимално отбелязани голове....в нас е ножа и в нас е хляба, така да се каже, имаме един от най-добрите отбори, остава само да го изпозлваме...можем да играем всичко, както ние да сме водещият отбор в мача, така и да сме отбора, който чака на контра....имаме данни за всичко, Клоп си знае работата

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

Виж мнениетоDacheff написа на 04 November 2020 - 01:01 PM :

В тоя мач влизаме като ъндърдог заради защитата ни. Двойка Нат Филипс / Рис Уилямс и Джо Гомез е много притеснителна. Все пак това не е Шефилд Юнайтед, а Ман Сити. За мен тоя мач го губим, но няма да е краят на сезона. Ако обаче Фабиньо и Тиаго са на линия, тогава нещата се обръщат малко. Пак няма да сме фаворити, но ще имаме голям шанс за Х.

Разбира се може да ни нашляпат 2-3 гола, но Жотката да реши, че му се вкарват 4, де да знам :sarcastic:

Защо го отписа Матип?
Иначе аз наистина силно се надявам Тиаго да е готов за този мач.  Много ще е ключово да имаме такъв човек в центъра, който спокойно да организира играта, я с дрибъл, я с пас.
Едно ниво над останалите ни халфове е в това отношение.

tsbalabanov

tsbalabanov

Scouser Legend

• Потребители
Тука трябва да ги надвкараме, защото със сигурност ще пуснем гол или два. Трудно ще е, но не и невъзможно.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Как така със сигурност?
Да го играем гол/гол ако е сигурно?
Сити в момента са слабички, но рижавият белгиец им се върна и веднага се усети присъствието му. Добър е мамка му.
Ние обаче си имаме нашите козове. При правилно нареждане и без излишни грешки (ТАА ме плаши) спокойно можем да си ги ударим , пък и О:0 може да е.
Само се моля да не загрубее, че вече всеки мач с тях има дузпа и/или червен за някой от двата отбора.
Стига сме пълнили лазарета.

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Manchester City vs Liverpool Ian Wright Preview: Who’s The Better Team You Say?

https://www.youtube....h?v=PvJd0_yqbVw

Svet

Svet

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
След последния ъпдейт според мен ще почнем така: Алисън, Трент, Робо, Гомез, Матип, Хендо, Джини, Кейта, Фирмино, Мане, Салах. Тиаго пропуска със сигурност. Поне Матип ще е на линия, което е обнадеждаващо, но да си кажа честно бих приел хикс.

Raybeez93

Raybeez93

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
За този мач съм песимист.. и на Х ще съм доволен.

Kimi

Kimi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоSvet написа на 06 November 2020 - 03:06 PM :

След последния ъпдейт според мен ще почнем така: Алисън, Трент, Робо, Гомез, Матип, Хендо, Джини, Кейта, Фирмино, Мане, Салах. Тиаго пропуска със сигурност. Поне Матип ще е на линия, което е обнадеждаващо, но да си кажа честно бих приел хикс.
Много моля Фирмино да поседи на пейката и тоя мач.

Svet

Svet

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Ако Кейта играе съм почти сигурен, че Клоп ще избере Фирмино, към когото несъмнено все още има повече доверие що се отнася до помощ към халфовата линия в сравнение с Жота. Юрген сякаш взе да подготвя журналистите, че Боби ще е титуляр и има готово оправдание - ритането, което Диого претърпя срещу Аталанта. Аз като си спомня за последния мач, в който играха Ван Дайк вместо Матип и Фабиньо вместо Кейта (в пъти по-добър вариант), но въпреки това ни ушамариха тежко и не ми се иска да видя подобен състав... Какъвто и да е, трябва да се съгласим с вожда, но на мен ми се иска да излезем по различен начин от предния път.

ravina

ravina

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
И не мен ми се върти в главата, че Фирмата ще е титуляр в ПШ а португалчето в ШЛ, ама да видим. Само Клоп си знае.

livernas

livernas

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
И на мен ми струва, че ще пусне Фирмино титуляр. Макар че, с оглед на последните изяви на Жота и отличната му форма,ще е малко несправедливо и странно. Но,чичо Юрген знае най-добре.Понякога,много ми се иска да мога да надникна в главата му и да видя логиката му и какво точно си мисли! Знам със сигурност,че Клоп има огромна лоялност към играчи ,които вече са спечелили доверието му и са се доказали пред него. Така че,ще видим.. Абе,който и да пусне,важното е да спечилим мача! Или поне,в никакъв случай да не го губим и да запазим разликата в точките. Ситите са силни,в това спор няма. И със сигурност, ще ни скочат на кръв за да докажат на всички,че миналата година е било случайност. Много е важно, Де Бройне да няма ден.Ако успеем да го ограничим да поема топката и да тръгва напред снея, наполвина ще сме си свършили работата. Затова ми се иска да видя, здрава преса в средата. Ако трябва и тактически нарушения, когато изгубим топката, Добри са Ман Сити , но и ние не сме за изхвърляне. Ако удържим равен на полувремето, си мисля че второто ще ги ударим. Ще се накефя на победа с един гол! Ей така,да ги боли и да ги яд! YNWA.

Stojkica

Stojkica

Not English, but Scouse

• Потребители
След 3 поредни загуби там с обще резултат 11:1 е време да не падаме. Агуеро уж го няма, така че избягването на загубата е задължително, защото от тези папагали само Де Бройне не е безопасна игла, всичките други пумпали достойно ще влязат в свирепа битка за място в ШЛ.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни