Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

08.11.2020 Ман Сити 1-1 Ливърпул (ПЛ - 08 кръг)

• Please log in to reply
72 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 08 кръг

Дата: 08.11.2020

Ден: Неделя

Час: 18:30
Стадион: Етихад Стейдиъм

Телевизия: Публикувано изображение

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Робо Титан. Добра точка.

С ВВД, Фабиньо и Тиаго ги биехме.

Raybeez93

Raybeez93

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

След три поредни загуби на този стадион - две от които разгромни, а една много болезнена,след която загубихме титлата, Х мисля че е добре. Особено, ако се има предвид развитието на мача - ако КДБ си беше вкарал дузпата, мача ставаше почти невъзможен. Направи ми впечатление,че и Чеп не гонеше до последно победата, което в предишни сезони беше немислимо за него. Очевидно е ,че Шити не са това, което бяха.Оставаме пред тях в класирането, пред нас са само марулите на Брендо, срещу които се изправяме следващия кръг,а спърс играят срещу шити където също ще се губят точки. Искам здрав Тиаго след паузата и да почваме да мачкаме. Най-трудният мач за сезона приключи и ние излизаме чисти от него.

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Много ниско качество второто полувреме. Тая Лига на нациите трябва да се спре и футболистите да си починат 2 седмици. Ниско качество на футбола и контузии навсякъде

kukuchev711

kukuchev711

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
1-1, при условие, че по-слаб КдБ не съм виждал.

Можеше и по-добре, ама можеше и по-зле.

Общо взето ми се струва, че равенството е справедливо.

Тоя Кансело е много добър. Как беше резерва миналия сезон, не знам. Ама 60 милиона, ако искаш...

Фирмино е толкова слаб, че вече ми е тъжно направо.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоAllorNothing написа на 08 November 2020 - 08:25 PM :

Робо Титан. Добра точка.

С ВВД, Фабиньо и Тиаго ги биехме.
Точно и аз това бих казал. Нищо особено на са. Просто при нас липсват доста ключови играчи. Иначе щяхме да ги бием.

П.С. Има нещо което ме гложди. Де Бройне изтърва дузпата и се обезсмисля дискусията. Ама ми се стори, че Жезус беше в засада при опита за пас на белгиеца към него. Което е много важно, защото ако имаш off-side как ще дадеш дузпа? Дори да няма ръка и топката да отиде при бразилеца, нали той е в засада?

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

baivan

baivan

Scouser Legend

• Потребители
Доволно!  
Можеше и повече, но и по-малко.  
Следващия кръг приемаме водача с Бренди, а те отиват при "специалния"

s0Ldi3r

s0Ldi3r

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Джентълменски Х. Джини МОТМ за мен.

Plovdiv_1926

Plovdiv_1926

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Супер резултат на фона на състоянието на отбора и контузените. Точка там щеше да е успех даже в пълен състав.

Gandalf

Gandalf

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Добър резултат предвид представянето на Фирмино и Гомез. С 8 играчи и трима съдии срещу нас равенството е приемливо. Среден пръст на английските СЛЕПИ съдии! Дано Трент не е сериозно травмиран.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Минаха ни мачовете като гост на Сити, Челси, Евертън, Вила, Кофти такива с УХ и Лийдс.

Със сигурност ние имахме най-трудната програма до момента, и много проблеми. Какви ли не проблеми. Ако ни се нормализират нещата след паузата откъм травми, имаме супер изгодни позиции.
Сигурно ставам повече от Банален, но с Тиаго, Фабиньо и Хендо в центъра, тройка в атака без Фирмино, ще сме много по-силни.
Контузията на Трент дойде в подходящ момент, ако може изобщо да има такъв.

stefan

stefan

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Равенството е справедливо.
След тъпата пауза нещата ще си дойдат на мястото.
Дигнем ли малко оборотите никой няма да ни спре.
Щом Клоп е спокоен,всичко е наред.

baivan

baivan

Scouser Legend

• Потребители

Виж мнениетоRaybeez93 написа на 08 November 2020 - 08:28 PM :

Най-трудният мач за сезона приключи и ние излизаме чисти от него.

Далеч не съм съгласен с това, тепърва предстоят много по-трудни и важни занапред.

The Anfield 1892

The Anfield 1892

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Коментаторът Виденов беше отчетливо пристрастен в полза на Сити и това ме подразни, защото един коментатор трябва да е беспристрастен. Иначе съм доволен на точка като гост на сити въпреки, че факторът домакин вече не играе такава роля както беше преди, когатоимаше фенове. До този момент вървим добре като точков актив спрямо програмата, а съставът показа, че може да е гъвкав.

Gandalf

Gandalf

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоThe Anfield 1892 написа на 08 November 2020 - 08:50 PM :

Коментаторът Виденов беше отчетливо пристрастен в полза на Сити и това ме подразни, защото един коментатор трябва да е беспристрастен. Иначе съм доволен на точка като гост на сити въпреки, че факторът домакин вече не играе такава роля както беше преди, когатоимаше фенове. До този момент вървим добре като точков актив спрямо програмата, а съставът показа, че може да е гъвкав.

Тоя папагал виденов е син на комунистическата отрепка асен виденов който на месец два пускаше по една дописка в "Старт" за старците които го помним. Още веднъж среден пръст за домузките диеми и английските фагетни съдии!!!

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Нойзи казва: "Ще обясня с едно изречение". И Нойзи говори вече 8 минути. Голям.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
С оглед на станалото на терена може да сме доволни от резултата. Освен пропуснатата дузпа и пропуска с глава Жезус, останал сам, те имаха и още един голям пропуск - през първото полувреме Стърлниг остана срещу Алисон и се опита да му я мушне между краката, но Алисон я засече.

Всички коментари са, че Клоп е подходил много смело към мача със състава. И тук преди срещата имаше опасения. Очакванията, че Фирмино ще е трети в халфовата линия не се оказаха верни. Дефакто трети там беше Жота до смяната на Фирмино. Мисля, че и затова Жота не бе толкова ефективен в сравнение с предишните мачове.

После Шакири стана трите в халфовата линия. Последния половин час им дадохме топката, което не беше приятно за гледане. В теди минути почти не опитахме и бърза контра - дали защото най-важно вече беше да не загубим мача или заради умората. Сабалета го каза в интервюто по Диема, че след толкова тичане идва умора и краката вече не са същите.

Gandalf

Gandalf

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоdrenski написа на 08 November 2020 - 09:01 PM :

С оглед на станалото на терена може да сме доволни от резултата. Освен пропуснатата дузпа и пропуска с глава Жезус, останал сам, те имаха и още един голям пропуск - през първото полувреме Стърлниг остана срещу Алисон и се опита да му я мушне между краката, но Алисон я засече.

Всички коментари са, че Клоп е подходил много смело към мача със състава. И тук преди срещата имаше опасения. Очакванията, че Фирмино ще е трети в халфовата линия не се оказаха верни. Дефакто трети там беше Жота до смяната на Фирмино. Мисля, че и затова Жота не бе толкова ефективен в сравнение с предишните мачове.

После Шакири стана трите в халфовата линия. Последния половин час им дадохме топката, което не беше приятно за гледане. В теди минути почти не опитахме и бърза контра - дали защото най-важно вече беше да не загубим мача или заради умората. Сабалета го каза в интервюто по Диема, че след толкова тичане идва умора и краката вече не са същите.

Сабалета да си харчи пенсията и да не се опитва да коментира ГЕНИЯ Клоп. Нищо лично!

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоGandalf написа на 08 November 2020 - 08:55 PM :

Тоя папагал виденов е син на комунистическата отрепка асен виденов който на месец два пускаше по една дописка в "Старт" за старците които го помним. Още веднъж среден пръст за домузките диеми и английските фагетни съдии!!!

Не знам защо трябва да наричаш починал човек отрепка. Познавах го бегло, не му знам биографията, не знам какво толкова му е било комунистическото,.като беше спортен журналист, а не политически да речем. Знам само, че беше от Казанлък мисля или от Стара Загора.

Коментарът на Пепи Виденов също не ми се стори пристрастен.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Jurgen Klopp: "Trent felt something in the calf - we need to wait and see." #awlfc [sky]

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни