Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

22.11.2020 Ливърпул - Лестър (ПЛ - 09 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
88 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 09 кръг

Дата: 22.11.2020

Ден: Неделя

Час: 21:15
Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

Stojkica

Stojkica

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Имам ужасното предчувствие, че серията от 63 мача без домакинска загуба ще свърши в този мач.

Мач след пауза за националните отбори. Арнолд го няма, Фабиньо е под въпрос. Ако ги няма и двамата, ми се струва, че Филипс ще играе до Матип (ако се задържи здрав), а Гомес ще отиде вдясно на защиата. Което би било по-добрият вараинт от това да гледаме Милнър на десния бек.

От друга страна това няма да е толкова страшно ако халфовете са трима, независимо дали третият ще е Тиаго или Кейта. Естествено, по-добре да е първият. Все пак гадното предчувствие си остава.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Това в никой случай не ме притеснява. Щом гонказваш ти.
Смело 3:0.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
И аз съм леко обезпокоен за този мач, заради поредната контузия на основен играч, но си мисля, че този мач няма да го загубим. Лисиците са доста корав отбор, видяхме как спукаха с 5:2 Сити като гост, което не се вижда често, дори при спада в представянето на "гражданите" от последните 1.5 сезона. Ако Гомез наистина заеме мястото на Трент няма да е зле. Знаем и без това, че ТАА не е толкова добър в защита и едва ли Джо ще бъде значително по-слаб. Ако Фабиньо и Тиаго са на линия, вече шансовете ни за победа значително се увеличават.
Но винаги имаме едно наум след като има пауза за националите. Последните два пъти пък тя идва в подходящ за нас момент. Сега лекуващите контузии, ще имат повече време да се възстановят и подготвят, за да вземат участие, когато първенството се поднови.

blunt

blunt

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Без висока линия и без да им даваме дузпа, 200 минути Лестър да играят - няма гол да вкарат.

demons_eye

demons_eye

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Аз съм за Неко отдясно. Съвсем го изключихте това момче.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

Виж мнениетоStojkica написа на 10 November 2020 - 08:17 AM :

Имам ужасното предчувствие, че серията от 63 мача без домакинска загуба ще свърши в този мач.

Мач след пауза за националните отбори. Арнолд го няма, Фабиньо е под въпрос. Ако ги няма и двамата, ми се струва, че Филипс ще играе до Матип (ако се задържи здрав), а Гомес ще отиде вдясно на защиата. Което би било по-добрият вараинт от това да гледаме Милнър на десния бек.

От друга страна това няма да е толкова страшно ако халфовете са трима, независимо дали третият ще е Тиаго или Кейта. Естествено, по-добре да е първият. Все пак гадното предчувствие си остава.

Най-вероятно чичи Мили ще застане на бека.
Алкантара ще е готов за мача и така халфовата ни линия ще е много силна.
Аз не очаквам лесен мач, но със силна халфова линия, мисля че можем спокойно да ги прекършим.

EmoRadev

EmoRadev

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Не бързайте да редите състава. Дай боже всичко да е наред, но тези малоумни мачове от измисления турнир на националите, чийто правила никой не знае, водят само до контузии и корони. На всичкото отгоре някои отбори ще играят и приятелски мачове, което дори не мога да си го представя. Дай боже нашите да се върнат здрави и без контузии.

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
[MailOnline Sport on Twitter] BREAKING: Joe Gomez suffers serious injury on England duty.

[paul joyce] Liverpool defender Joe Gomez suffered an injury during training with England today. Gareth Southgate is likely to provide an update this evening at a press conference ahead of the Republic of Ireland game.

behemoth

behemoth

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
ако късоръкия от евертън е замесен в инцидента, ще почна да си мисля разни неща :-)

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
С подновяването на първенството започват и новите планини, които Клоп трябва да катери или иначе казано - защитата на отбора ще е онази планина, която Клоп ще трябва да изкачи...
първият важен мач е с Лестър на Анфийлд, Трент със сигурност няма да е на линия за този мач, така че опциите не са много - Робо, Матип, Нат Филипс, Рис Уилиямс и Неко Уилиямс, или иначе казано, Клоп ще трябва да избира между младостта и опита - тук в защита могат да се включат Милнър и Хендерсън, с което опциите ни за 4 позиции, стават 7 - не малко, но ако да речем Клоп миксира млади  и опитн, може би бихме гледали Хендерсън или Милнър на десният бек - Робо, Матип, Нат Филипс и Хендерсън с малко повече подкрепа от халфовете, смятам, че капитана би се справил в тази си роля, евентуална негова смяна около 60-тата минута от Неко Уилиямс и всичко е топ.
Другата опция, е Хендо да застане до Матип, а от дясно да заиграе Неко, а пък Милнър да се включи в халфовата линия с идеята да "наглежда" малкия.

Taipan

Taipan

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Променили са датата и часа на мача ни  на 22.11 / неделя / от 21,15 ч :

https://www.liverpoo...O_l4XjxEpaXFgJ4

baivan

baivan

Scouser Legend

• Потребители
Поне ще са  разбрали резултата от мача Тотнъм - Сити

Stojkica

Stojkica

Not English, but Scouse

• Потребители
Тия дето пишат програмата са еба ти кретените. Ето за това говореше Клоп преди няма седмица. Сега отборът трябва да играе в неделя късен мач, в сряда ШЛ и в събота обеден мач. Уулвс и те нещо подобно, само дето в неделя са късен мач, а не обеден. Толкова ли не можеха Вила и Брайтън да ги сложат в понеделник, а ние и Уулвс ден по-рано? Идиотия на макс. За пореден и надали ще бъде за последен път.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Бе все пак е голям бонус това, че не са ни сложили в ранен обеден мач след паузата за нац. отбори. Това е най-големият ужас, а на нас ни се случваше като по закон от сума години.
Докато ти се приберат футболистите от различни дестинации, всеки уморен от пътуване, и ти идва мача когато е рано в Събота.
От Сряда в ШЛ, до ранен мач в Събота е малко по-друго. Поне футболистите няма да са пътували и ще могат да починат четвъртъка.

Stojkica

Stojkica

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоAllorNothing написа на 14 November 2020 - 10:16 AM :

Поне футболистите няма да са пътували и ще могат да починат четвъртъка.

Надявам се не само да не са пътували, ами да не са и играли.

S.Gerrard

S.Gerrard

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоStojkica написа на 14 November 2020 - 08:47 AM :

Тия дето пишат програмата са еба ти кретените. Ето за това говореше Клоп преди няма седмица. Сега отборът трябва да играе в неделя късен мач, в сряда ШЛ и в събота обеден мач. Уулвс и те нещо подобно, само дето в неделя са късен мач, а не обеден. Толкова ли не можеха Вила и Брайтън да ги сложат в понеделник, а ние и Уулвс ден по-рано? Идиотия на макс. За пореден и надали ще бъде за последен път.

Декември ще е още по-голямо мазало тъй като промяната се наложи заради така да я наречем малката победа на феновете спрямо телевизиите със бойкота, който им обявиха спрямо 15-те панди, които им искаха за pay-per view. В крайна сметка клекнаха и засега до края на годината всички двубои ще бъдат предавани включително през коледния период, което ще създаде още повече главоболия за всички клубове. Спазвайки правилото за минимум 2 дни почивка между мачовете на даден отбор, оттам нататък са свободни да сложат всеки мач, по което време си пожелаят. Пресен пример е последния кръг, в който нямаха интерес нашия мач или този на Вила с Арсенал да е в 12 на обяд затова сложиха този на Тотнъм с Уест Бром, нищо че в четвъртък гостуваха на Лудогорец.

kibo1992

kibo1992

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Дано от форума да има хора, които играят футбол да можем да съберем групата за този мач.

neversurrender

neversurrender

Scouser Legend

• Потребители
Не само ние имаме проблем с контузии от интернационалите. Шмайхел пропуска мача, контузил се снощи, ще пази Дани Уорд

blunt

blunt

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Дейвид Куут на ВАР-а. :ppp6:

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни