Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

07.03.2020 Ливърпул 2-1 Борнемут (ПЛ - 29 кръг)

• Please log in to reply
35 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 29 кръг

Дата: 07.03.2020

Ден: Събота
Час: 14:30
Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

9 точки остават...

Измъчена победа, ама победа.  Беше много важна, за да се добие чувството за нормалност отново в клуба, след натрупаните загуби.
Ако някой си мисли, че след подобен спад в играта изведнъж с щракане на пръсти ще започенм отново да мачкаме, трябва да си промени мислите.
Важното беше да победим - победихме.

В сряда иде голямата битка и там ще трябва хвърлим каквото имаме.

makedonski

makedonski

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Хубавото на този мач е само победата, нищо друго. Надявам се Хендо да е на линия за мача с Атлетико, защото много тегаво ще бъде. Фабиньо е неузнаваем след контузията. Адриан на вратата е ОК. Предвид предстоящия мач с Атлетико бе нормално второто да намалим оборотите.

kukuchev711

kukuchev711

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Края му се вижда вече. Веднъж завинаги да я вземем тая титла.

Сряда туристите вън от Анфийлд. Яко викане и дране на гърла за 90 минути.

Gandalf

Gandalf

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Джеймс Милнър и  Садио Мане добри. Останалите леш! Най-доброто са трите точки. Ако така ще се играе срещу Атлетико ще е мого много трудно. Фирмино е на тежка дрога!!

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
В студиото Пепи Виденов казва и своите реплики и репликите на това момиче, което отговаря само с ДА и НЕ и се усмихва мило. Нищо де, нека се види, че имаме хубави фенки.

Сметките винаги ме затрудняват. Правилно ли пресмятам, че за да станем шампиони на 21 март срещу Палас, ние трябва да спечелим следващия мач с Евертън, а Сити трябва да загубят и от Юнайтед, и от Арсенал?

Иначе за днешния мач. Беше важно да бием, за да прекъснем неуспешната серия. При 2:1 Клоп го беше страх да направи каквато и да е смяна, за да не изпуснем трите точки. Пропуска на Фирмино накрая беше изюлстрация на формата, в която се намира той в момента.

dvd1964

dvd1964

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Стъпка в правилната посока. Дано подмяната на Фирмино със случаен човек да приключи в сряда.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоdrenski написа на 07 March 2020 - 04:40 PM :

Сметките винаги ме затрудняват. Правилно ли пресмятам, че за да станем шампиони на 21 март срещу Палас, ние трябва да спечелим следващия мач с Евертън, а Сити трябва да загубят и от Юнайтед, и от Арсенал?

НЕ.  достатъчна ни е само една тяхна загуба или 2 равни техни мача от трите им оставащи.

08.03. 18:30 Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити

11.03. 21:30 Манчестър Сити -Арсенал

14.03. 17:00 Манчестър Сити - Бърнли  
и тези не са лесни, три дни преди реванша им с Реал.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
Забелязва се доста слаба ос в нашата част: Адриан-Гомез-Фабиньо-Фирминьо. Доста грешки довели до няколко много добри положения за отбор като Борнемут. Мане и Слах бяха много, активни. Милнър - великан! Което не му достига заради годините, то компенсира с много хъс и себераздване.

Можем да кажем доста негативни неща за играта ни най-вече в защита и биха били основателни. Аз искам да наблегна на това, което вече казаха някои от колегите. Прекъснахме лошата серия и се доближаваме на 3 стъпки от мечтаната цел. Имахме добри комбинации в атакуващ план и ми хареса включването на Окс. Това трябва да се засили защото ще ни е нужно срещу добре защитаващ се отбор като АМ.

mitkoa

mitkoa

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Сметките са ти неправилни. Сити всъщност ще играе 3 пъти преди нас, така че ако загуби и трите срещи, може и без игра след днес да спечелим титлата. А ако загуби и 2-та мача срещу Арсенал и Юнайтед, но си вземе третия, победа срещу Евертън на нас ще ни е достатъчна за титлата.
Милнър играч на мача. ВВД и Окслейд играха добре. Салах и Мане много се бориха. Адриан си личи, защо е бил резерва....с 2 непремерени излизания.
Надявам се сега някои от форума тук разбраха защо Клоп не излезе с младоци и резерви срещу Борнемут...

Stojkica

Stojkica

Not English, but Scouse

• Потребители

Не. Освен победа на Гудисън, трябва Сити да загубят 3 точки в следващите им два мача, преди нашия с Палас.

Виж мнениетоmitkoa написа на 07 March 2020 - 04:45 PM :

Сметките са ти правилни. Сити всъщност ще играе 3 пъти преди нас, така че ако загуби и трите срещи, може и без игра след днес да спечелим титлата.

Сити ще играят 2 пъти до нашия мач с Палас, а не три.

П.П. Прав си, 3 пъти ще играят. Така или иначе трябва да загубят 3 точки в тези мачове и ние да бием Евертън. Така мача с Палас би бил шампионската победа.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Не съм доволен от играта ни, а и в известна степен и от резултата, защото с такъв в сряда ще отпаднем.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Не се надявам хич на титла още на 21 март.
В почти най-добрия случай на 12 април, денят на космонавтиката,
да я изстреляме, изстрадаме титлата след мача у дома с Вила,
което би било рекордно рано в историята на Първа дивизия и ПЛ.

stefan

stefan

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Фирмата сякаш иска да покаже на Минамино как изглеждаше и той през първият сезон при нас.
Като отнесени от вихъра е, но мисля ,че срещу Атлетико той ще е човека който ще избухне.
Кризата ще отшуми и ще завършим сезона подобаващо.
Във Сряда ще гърми и трещи.

нормалният

нормалният

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Честита победа ! Много ценна победа с оглед кризата, в която изпаднахме. Салах и Мане възвръщат формата си, както и ВВД. Много плюят по Минамино, който има малко минути, но нищо не казват за голямото разочарование последно време-Фирмино, дано ме опровергае в следващите мачове, но тази кампания силните му игри се броят на пръсти, направо е потресаващ! Поклон пред Милнър, не само заради това, че спаси победата!

mitkoa

mitkoa

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Коментаторите по ТВ, която гледам казаха какво са казали реферите за гола срещу нас. Съдията на терена казал, че видял добре положението и не е намерил за натиска с ръка за достатъчен за да ни даде фал. Комуникирал е това на ВАР, които с оглед на комуникираното от рефера на терена, че натиска с ръката не бил достатъчен, решили че няма ясна и явна грешка на съдията на терена.

dvd1964

dvd1964

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Добри думи и за недолюбвания от доста наши фенове Мо Салах - 100 мача и 70 гола във ВЛ за Ливърпул.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
Абе да я вземем, пък дата не е от особено голямо значение. Играта ни наистина все още куца, макар и да видяхме леки подобрения и по-сериозно в атака, защото в защитен план още правим груби грешки. Надявам се да ги изчистим и да сме свежи и концентрирани на 11-ти. Имайте напредвид, че до голяма степен мислите ни са били за предстоящиат реванш. И няма как да не е, защото ни чака по-тежък мач с доста крив отбор, където трябва да постигнем чиста победа или с 2+ голове разлика.

Shinobi

Shinobi

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

,,So so so scandalous"

Помните ли това парче на едни черни мацорани  от времето когато ви никнеше девствения мустак, набори '90 и около?

Со со со скендалъс беше Ливърпул и днес.

Много мудно начало на мача за момчетата, което успя да ме изкара от будната кома, в която се озовах след снощната петъчна вечер. Благодарности за страничния ефект, но си беше брало лайката пак положението.

Несигурността  в отбрана все още е явление, от което страдаме в резултатите напоследък. Джо, Ван Дайк, Трент, Милнър / Анди - аре бе момчета.

И като споменах Трент - кога ли ще го видя да вземе веднъж правилното решение в точния момент отбранявайки се? Много е неугледен в защита пича. Златно момче ни е, но в защитата си остава все така слаб.

Футбола на Фабиньо е извехтял като портрета на баба ми на 11 годишна възраст. Знам, че може много повече защото съм го виждал неотдавна като звяр. Много неподходящ момент за спада в неговата форма. Точно в края на сезона на финалната права и точно когато разигралия се Хендерсън се контузва.. Защо ли се правя на изненадан не знам - при нас нещата никога не са били гладки и съспенса е на макс независимо за какво се борим и на каква позиция сме..?

Ливърпул като Ливърпул с разликата, че този, който гледаме в момента ще е Шампион на Англия скоро. И заслужено. Какво означават кръвните налягания и причинени бъбречни кризи на десетки милиони страдалници по Кълбото, щом цената е трофея във Висшата Лига? Нищо. Особенно при наличието на много неудобните МанСити.

Правим саможертва за отбора всички, да сме му мислили като сме си избирали любим отбор. С момчетата от Мърси е така.

Видя се цялостно подобрение в едно направление на терена обаче - борбата за първа и втора топка беше на ниво, макар и срещу Борнемут.

Чембърлейн, не ви разбрах, май нещо ви се стори, че е слаб. Аз видях друго. Може и да греша. Скачаше за всяка висока топка, гонеше като хрътка човека от Борнемут във владение, здраво физическо влизане в единоборствата, завземаше терен дриблирайки, имаше успешен 1v1 , опитваше стандартни и нестандартни неща.. бих му лепнал една 6-ца за оценка, ако скалата е до 8, защото на моменти все пак се загубваше по терена..

Но да ми обясняваш @Maketo , че АОЧ нямал вярно отиграване 45 минути.. на някакъв личен бийф ми мирише тук.

Чичо Джеймс е страшен модел за подражание. Синоним на evergreen  в Английския синонимен речник - проверете го в гугъл. Срещу думата evergreen пише James Milner, a dying breed amongst football players.
Как стъжни почти празнуващия Фрейзър, чието изпълнение също беше на висота.. Раздава се до последната капка кръв, пот и глътка въздух Чичо Ми. Като порасна искам да съм като него - тигър, лъв, бизон, койот и тазманийски дявол в едно.

А как категорично спря един напор на Соланке към края на срещата изрийтвайки топката през кузирката на стадиона до Гудисън, изритвайки и бившия ни играч на 5-6 метра назад? Преувеличавам разбира се, но си беше впечатляващ начина по който Милнър се разправи с този опит на Борнемут за атака.

Вайналдум с по-скоро добър мач.

Много тих Роберто, любимия ми играч.

От мен браво на момчетата за победата въпреки несигурностите в представянето. В края на краищата взимаме три точки продължавайки похода към най-жадуваното от всички ни отличие.

Всичко е добре когато завършва добре. Мача завърши добре. И сезона вярвам, че също ще завърши мнооооого добре. Горе главите.

Малко пресолихте манджата в темата с коментарите по време на мача с "критиките". В кавички щото повече прилича на мрънкане от колкото нещо обосновано и градивно..

Какво се очаква да направим за да сме Кампеонес сега ? Да вземем 9 точки в девет мача ли? Много ме боли главата да ровя и смятам.

П.П. Ориги как го обезличиха в единственото му положение в мача :( no good

чаби алонсо

чаби алонсо

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Честита победа.Малко остана до края.Днес беше наложително да вземем тия пусти точки,че играчите да разтварят малко напрежението.На Чичо Мили чешма ли ще му правят,малък паметник на Анфийлд,втора плоча на вилата му ли ще бият не знам,но този човек продължава да е пример за всички в отбора.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни